Jubileusz 70-lecia Szkoły Muzycznej w Gdańsku.

Zastępstwa 29 marca 2011, wtorek

Nb. pp.: G. Trybułowska, M. Werdon, A. Wilde

Kl. VIII lekcja 5 – całość – p. J. Suchorzewska

Kl. IXa lekcja 5 – p. K. Kwater

Kl. Xa lekcja 7 – p. E. Bisewska

Klasa zwolniona po lekcji 7

Kl. Xb lekcja 4 – p. K. Kwater

Kl. XIa lekcja 3 – całość – p. D. Biegaj

Kl. XIb lekcja 2 – całość – p. D. Biegaj

Zastępstwa 28 marca 2011, poniedziałek

Nb. pp.: G. Trybułowska, M. Werdon, A. Wilde

Kl. V lekcja 4 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VII lekcja 5 – p. J. Ćwidak

Kl. VIII lekcja 6 – p. W. Górski

Kl. IXb lekcja 3 – całość – p. D. Polewska

lekcja 7 – ks.M. Dacko

Kl. XIa grupa p. M. Werdon przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. XIb lekcja 3,4 – całość – p. L. Kucharski

Lekcja 7 – całość – p. D. Biegaj

 

Zastępstwa 24 marca 2011, czwartek


Nb.: pp. J. Suchorzewska, K.Poznańska, B. Zeidler

Kl. Ib lekcja 5 – całość – p. M. Pestka

Kl. IIb lekcja 3,4 – całość – p. M. Pestka

Kl. IIIb lekcja 1,2 – całość – p. M. Pestka

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. A. Bradtke

Kl. V lekcja 6 – p. M. Barabasz

Kl. VII lekcja 6 – całość – p. J. Brach

Grupa p. J. Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 6

Kl. VIII lekcja 5 – całość – p. H. Lauer

Kl. IXb przychodzi na lekcję 2

Kl. Xb lekcja 5 – p. I. Hintz

 

Zastępstwa 23 marca 2011, środa

Nb.: pp.: M. Drapella, J. Mitros – Suchorzewska,

J.Mielniczek (po 3 lekcji)

Kl. IIIa lekcja 5 – całość – p. H. Serafinowicz

Kl. IV lekcja 4 – p. J. Jadczak

Kl. VI lekcja 6 – całość – p. D. Polewska

Kl. VII lekcja 6 – p. J. Ćwidak

Kl. Xa lekcja 7 – p. E. Bisewska

Kl. XIa lekcja 2 – p. J. Mielniczek

 

Zastępstwa 22 marca 2011, wtorek

Nb. pp.: J.Suchorzewska, B. Zeidler

Kl.II a grupa p. B. Zeidler przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl.VI grupa p. J.Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 5

Kl. VIII lekcja 4,5 – całość – p. H. Lauer

 

W bieżącym tygodniu odwołany jest nadobowiązkowy chór klas I – III.

 

Zastępstwa 21 marca 2011, poniedziałek

Nb.pp. H. Lauer, J. Suchorzewska, B. Zeidler

Kl. Ib lekcje 1,2 – całość – p. M. Pestka

Kl. IIb lekcja 4 – całość – p. M. Pestka

Kl. IIIa lekcja 6 – grupa p. B. Zeidler – świetlica

Kl. IIIb lekcja 3 – całość – p. M. Pestka

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. J. Mielniczek

Lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. V lekcja 3,4 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VI lekcja 5 – całość – p. D. Polewska

Kl. VII lekcja 2 – całość – p. J. Brach

Kl. IXb lekcja 3 – całość – p. D. Polewska

 

Zastępstwa 16 marca 2011, środa

Nb. pp.: M.  Barabasz, B. Orawiec, D. Polewska

Kl. IV lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Lekcja 6 – p. J. Suchorzewska

Kl. V lekcja 4 – p. H. Serafinowicz

Lekcja 5 – p. A. Ziółkowska

Kl. IXa lekcja 5 – p. W. Górski

Kl. IXb przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Klasa zwolniona po lekcji 6 (poza orkiestrą)

Kl. Xa lekcja 3 – p. J. Mielniczek

Kl. Xb lekcja 5 – całość – p. D. Biegaj

 

Zastępstwa 15 marca 2011, wtorek

Nb. pp. M. Barabasz, B. Orawiec, A. Rosiak

Kl. V lekcja 6 – p. J. Suchorzewska

Kl. VII lekcja 5 – p. J. Szostakiewicz

Klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. VIII lekcja 3 – p. L. Kimmel

Kl. IXa zwolniona po lekcji 7

Kl. Xa lekcja 4 – p. K. Kwater

Kl. Xb Lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Lekcja 5 – czytelnia

 

Zastępstwa 11 marca 2011, piątek

Nb. ks. M. Dacko,

Kl. IIIa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IIIb przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 4 – świetlica

Kl. VI przychodzi na 3 godzinę lekcyjną – p. M.Łabul

Kl. VII zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII lekcja 5 – czytelnia

Kl. Xa,b lekcja 7 – czytelnia

Kl. XIa,b zwolnione po lekcji 8

Kl. XIIa,b lekcja 6 – p. E. Pruss

Zastępstwa 9 marca 2011, środa

Nb.: pp. J. Jadczak, B. Orawiec, A. Ziółkowska

Kl. IV lekcja 3 – całość – p. J. Suchorzewska

lekcja 6 – p. M. Barabasz

Kl. V lekcja 5 – p. J. Suchorzewska

Kl. VI lekcja 5 – całość – p. W. Górski

Kl. VI, VII chłopcy zwolnieni po lekcji 7

Kl. VIII klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. IXb lekcja 5 – klasa uczestniczy w koncertach dnia otwartego

Klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. XIIb lekcja 2- całość – p. I. Hinz

Lekcja 3 – p. M. Drapella

Zastępstwa 3 marca 2011, czwartek

Nb. pp.: J. Suchorzewska, W. Górski,

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VI lekcja 3,4 – całość – p. R. Pujanek

Kl. VII lekcja 6 – całość – p. J. Brach

grupa p. J. Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 6 (poza chórem)

Kl. VIII lekcja 5 – całość – p. H. Lauer

Zastępstwa 2 marca 2011, środa

Nb.pp.: M. Barabasz, W. Górski, R. Pujanek, J.Suchorzewska

Kl. IXb przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Lekcja 3- całość – p. J. Jadczak

Lekcja 4 – całość – p. J. Mielniczek

Kl. Xa lekcja 3 – p. W. Makowska

Kl. V lekcja 4 – p. J. Jadczak

Kl. IXa lekcja 5 – czytelnia

Kl. VI lekcja 5 – całość – p. A. Ziółkowska

Lekcja 6 – całość – p. D. Polewska

lekcja 7 – świetlica

lekcja 8 – całość – p. A. Ziółkowska

Kl. VII dziewczęta zwolnione po lekcji 6

Chłopcy-lekcja 7 – świetlica

Kl. Xa lekcja 6 – czytelnia

Kl. XIa, b chłopcy – zwolnieni po lekcji 5

Zastępstwa 1 marca 2011, wtorek

Nb.pp.: M. Łabul, W. Górski, J.Suchorzewska, A. Rosiak,

Kl. V lekcja 3 – p. R. Pujanek

Kl. VI lekcja 2 –p. J. Mielniczek

Grupa p. J. Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 5

Kl. VII lekcja 5 – czytelnia

Kl. VIII lekcja 3 – p. L. Kimmel

Lekcja 4,5 – całość – p. H. Lauer

Lekcja 6 – całość – p.  R.Pujanek

Kl. Xa lekcja 4 – p. K. Kwater

Kl. Xb lekcja 2 – p. Kwater

Kl. XIa zwolniona po lekcji 6

Zastępstwa 28 lutego 2011, poniedziałek

Nb.pp.: M. Łabul, W. Górski, J.Suchorzewska, A. Rosiak,

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. J. Mielniczek

Lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. V lekcja 3 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VI lekcja 3- świetlica

4 – ks. M. Dacko

5 – całość – p. D. Polewska

Kl. VII lekcja 2 – grupa p. J. Suchorzewskiej – p. H. Lauer

Lekcja 6,7 – całość – p. K. Żebrowska

Kl. VIII lekcja 2 – p. J. Mielniczek

5 – całość – p. R. Pujanek

Kl. IXa lekcja 4 – p. K. Żebrowska

Kl. IXb lekcja 5 – p. H. Lauer

Kl. XIa lekcja 3 – p. J. Brach

Kl. XIb zwolniona po lekcji 7

Zastępstwa 24 lutego 2011, czwartek

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. J. Jadczak

Kl. IXb lekcja 3 – całość – p. A. Wilde

Kl. Xb lekcja 6 – p. Trybułowska

grupa p. M. Werdon zwolniona po lekcji 5 (poza chórem)

Kl. XIa lekcja 6 – całość – p. A. Wilde

Kl. XIIa lekcja 4,5 – całość – p. L. Kucharski

Kl. XIIb grupa p. M. Werdon przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Zastępstwa 23 lutego 2011, środa

Nb.pp.: H.Serafinowicz (lekcje 4 -6), M. Werdon

Kl. IIIa lekcja 5 – całość – p. J. Mielniczek

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. G. Trybułowska

Lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. XIa lekcja 3 – całość – p. A. Wilde

Kl. XIIa lekcja 2 – całość – p. G. Trybułowska

Klasa zwolniona po lekcji 6 (poza orkiestrą)

Zastępstwa kl. IIIb – 22.02-25.02.2011

Nb. pp. A. Muzolf, . M. Pestka, B. Zeidler

Wtorek

Lekcja 2 – p. H. Pilichowska

3 – p.M. Watkowska

4 – p. A. Szwedowska

Środa

Lekcja 1,2 – p. A. Szwedowska

3,4 –     świetlica

Czwartek

Klasa przychodzi na lekcję 3

Lekcja 4 – p. A. Szwedowska

5 – p. M. Watkowska

Piątek

Lekcja 3 – świetlica

4-6 –p. K. Jurczyk

Zastępstwa 21 lutego 2011, poniedziałek

Nb. pp.: E. Grabowska, A. Muzolf, M. Pestka, K. Poznańska, M. Werdon, B. Zeidler

Kl. Ia lekcja 5 – p. A. Szwedowska

Kl. Ib przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IIb lekcja 4 – p. M. Watkowska

Kl. IIIa lekcja 6 – świetlica

Kl. IIIb lekcja 2 – p. A. Szwedowska

Lekcja 3-6 – p. M. Watkowska

Kl. V lekcja 5 – p. H. Lauer

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. G. Trybułowska

Kl. VIII lekcja 6 – całość – p. G. Trybułowska

Kl. IXb grupa p. M. Werdon zwolniona po lekcji 6

Kl. Xb lekcja 7 – ks. M. Dacko

Kl. XIb lekcja 3,4 – całość – p. L. Kucharski