Jubileusz 70-lecia Szkoły Muzycznej w Gdańsku.

Zastępstwa 11 marca 2011, piątek

Nb. ks. M. Dacko,

Kl. IIIa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IIIb przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 4 – świetlica

Kl. VI przychodzi na 3 godzinę lekcyjną – p. M.Łabul

Kl. VII zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII lekcja 5 – czytelnia

Kl. Xa,b lekcja 7 – czytelnia

Kl. XIa,b zwolnione po lekcji 8

Kl. XIIa,b lekcja 6 – p. E. Pruss

Zastępstwa 9 marca 2011, środa

Nb.: pp. J. Jadczak, B. Orawiec, A. Ziółkowska

Kl. IV lekcja 3 – całość – p. J. Suchorzewska

lekcja 6 – p. M. Barabasz

Kl. V lekcja 5 – p. J. Suchorzewska

Kl. VI lekcja 5 – całość – p. W. Górski

Kl. VI, VII chłopcy zwolnieni po lekcji 7

Kl. VIII klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. IXb lekcja 5 – klasa uczestniczy w koncertach dnia otwartego

Klasa zwolniona po lekcji 6

Kl. XIIb lekcja 2- całość – p. I. Hinz

Lekcja 3 – p. M. Drapella

Dzień otwarty szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

09.03.2011r. (środa) w godz. 9.00 – 14.00

SALA KONCERTOWA

9.00 – 9.30             –     pokazy rytmiczne

9.30 – 10.00          –     koncert uczniów szkoły muzycznej I stopnia cz. I

10.00 – 10.30      –       koncert uczniów szkoły muzycznej I stopnia cz.II

10.30 – 11.00      –       prezentacja kółka teatralnego klas I – III

11.00 – 11.30       –        koncert uczniów szkoły muzycznej II stopnia cz.I

11.30 – 12.00      –        koncert uczniów szkoły muzycznej II stopnia cz. II

12.00 – 12.30      –        prezentacja Teatru z Gnilnej

12.30 – 13.30      –        prezentacja chóru szkoły muzycznej I stopnia, II stopnia,  solistów i zespołu         smyczkowego

13.30 –                –        próba i koncert orkiestry szkolnej (II stopień)

SALA KAMERALNA

11.00 – 11.30 – prezentacja instrumentów perkusyjnych

Sala 47

9.30; 11.30 – symulacja badania predyspozycji kandydatów do szkoły muzycznej I stopnia

Sala 48

9.30; 11.30 – symulacja egzaminów wstępnych kandydatów do szkoły muzycznej II stopnia

Sala 73 – punkt informacyjnych (rekrutacja, wymagania egzaminacyjne, konsultacje z kierownikami sekcji)

W PROGRAMIE RÓWNIEŻ

– konsultacje z nauczycielami różnych instrumentów i możliwość udziału w lekcjach otwartych

– zwiedzanie szkoły (możliwość udziału w zajęciach ogólnokształcących w zakresie nauczania początkowego, zajęć wychowania fizycznego i innych)

– turniej szachowy

– prezentacja internatu szkoły

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

Grupy zorganizowane – prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 8.03.2011r. pod numerem telefonu 58 301 12 72 lub mailowo – sekretariat@osm.gdansk.pl

Zastępstwa 3 marca 2011, czwartek

Nb. pp.: J. Suchorzewska, W. Górski,

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VI lekcja 3,4 – całość – p. R. Pujanek

Kl. VII lekcja 6 – całość – p. J. Brach

grupa p. J. Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 6 (poza chórem)

Kl. VIII lekcja 5 – całość – p. H. Lauer

Zastępstwa 2 marca 2011, środa

Nb.pp.: M. Barabasz, W. Górski, R. Pujanek, J.Suchorzewska

Kl. IXb przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Lekcja 3- całość – p. J. Jadczak

Lekcja 4 – całość – p. J. Mielniczek

Kl. Xa lekcja 3 – p. W. Makowska

Kl. V lekcja 4 – p. J. Jadczak

Kl. IXa lekcja 5 – czytelnia

Kl. VI lekcja 5 – całość – p. A. Ziółkowska

Lekcja 6 – całość – p. D. Polewska

lekcja 7 – świetlica

lekcja 8 – całość – p. A. Ziółkowska

Kl. VII dziewczęta zwolnione po lekcji 6

Chłopcy-lekcja 7 – świetlica

Kl. Xa lekcja 6 – czytelnia

Kl. XIa, b chłopcy – zwolnieni po lekcji 5

Zastępstwa 1 marca 2011, wtorek

Nb.pp.: M. Łabul, W. Górski, J.Suchorzewska, A. Rosiak,

Kl. V lekcja 3 – p. R. Pujanek

Kl. VI lekcja 2 –p. J. Mielniczek

Grupa p. J. Suchorzewskiej zwolniona po lekcji 5

Kl. VII lekcja 5 – czytelnia

Kl. VIII lekcja 3 – p. L. Kimmel

Lekcja 4,5 – całość – p. H. Lauer

Lekcja 6 – całość – p.  R.Pujanek

Kl. Xa lekcja 4 – p. K. Kwater

Kl. Xb lekcja 2 – p. Kwater

Kl. XIa zwolniona po lekcji 6

Zastępstwa 28 lutego 2011, poniedziałek

Nb.pp.: M. Łabul, W. Górski, J.Suchorzewska, A. Rosiak,

Kl. IV lekcja 4 – całość – p. J. Mielniczek

Lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. V lekcja 3 – całość – p. A. Bradtke

Kl. VI lekcja 3- świetlica

4 – ks. M. Dacko

5 – całość – p. D. Polewska

Kl. VII lekcja 2 – grupa p. J. Suchorzewskiej – p. H. Lauer

Lekcja 6,7 – całość – p. K. Żebrowska

Kl. VIII lekcja 2 – p. J. Mielniczek

5 – całość – p. R. Pujanek

Kl. IXa lekcja 4 – p. K. Żebrowska

Kl. IXb lekcja 5 – p. H. Lauer

Kl. XIa lekcja 3 – p. J. Brach

Kl. XIb zwolniona po lekcji 7

Zastępstwa 24 lutego 2011, czwartek

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. J. Jadczak

Kl. IXb lekcja 3 – całość – p. A. Wilde

Kl. Xb lekcja 6 – p. Trybułowska

grupa p. M. Werdon zwolniona po lekcji 5 (poza chórem)

Kl. XIa lekcja 6 – całość – p. A. Wilde

Kl. XIIa lekcja 4,5 – całość – p. L. Kucharski

Kl. XIIb grupa p. M. Werdon przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Zastępstwa 23 lutego 2011, środa

Nb.pp.: H.Serafinowicz (lekcje 4 -6), M. Werdon

Kl. IIIa lekcja 5 – całość – p. J. Mielniczek

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. G. Trybułowska

Lekcja 6 – całość – p. J. Jadczak

Kl. XIa lekcja 3 – całość – p. A. Wilde

Kl. XIIa lekcja 2 – całość – p. G. Trybułowska

Klasa zwolniona po lekcji 6 (poza orkiestrą)

Zastępstwa kl. IIIb – 22.02-25.02.2011

Nb. pp. A. Muzolf, . M. Pestka, B. Zeidler

Wtorek

Lekcja 2 – p. H. Pilichowska

3 – p.M. Watkowska

4 – p. A. Szwedowska

Środa

Lekcja 1,2 – p. A. Szwedowska

3,4 –     świetlica

Czwartek

Klasa przychodzi na lekcję 3

Lekcja 4 – p. A. Szwedowska

5 – p. M. Watkowska

Piątek

Lekcja 3 – świetlica

4-6 –p. K. Jurczyk

Zastępstwa 21 lutego 2011, poniedziałek

Nb. pp.: E. Grabowska, A. Muzolf, M. Pestka, K. Poznańska, M. Werdon, B. Zeidler

Kl. Ia lekcja 5 – p. A. Szwedowska

Kl. Ib przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IIb lekcja 4 – p. M. Watkowska

Kl. IIIa lekcja 6 – świetlica

Kl. IIIb lekcja 2 – p. A. Szwedowska

Lekcja 3-6 – p. M. Watkowska

Kl. V lekcja 5 – p. H. Lauer

Kl. VII lekcja 5 – całość – p. G. Trybułowska

Kl. VIII lekcja 6 – całość – p. G. Trybułowska

Kl. IXb grupa p. M. Werdon zwolniona po lekcji 6

Kl. Xb lekcja 7 – ks. M. Dacko

Kl. XIb lekcja 3,4 – całość – p. L. Kucharski

Zastępstwa 15 lutego 2011, wtorek

Nb. pp.: A. Rosiak, M. Drapella (do lekcji 6)

Kl. VII lekcja 5 –  czytelnia

Kl. VIII lekcja 3 – p. L. Kimmel

Kl. Xa lekcja 4 – p. K. Kwater

Kl. Xb lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Kl. XIa lekcja 5 – czytelnia

Lekcja 6 – p. M. Siedlecka

Zastępstwa 14 lutego 2011, poniedziałek

Nb. pp.: M. Dacko, E. Duczymińska, A. Rosiak

Kl. Ia lekcja 2 – p. A. Szwedowska

Kl. Ib lekcja 3 – p. M. Tomczak

Kl. IIa zwolniona po lekcji 4

Kl. IIb zwolniona po lekcji 4

Kl. V lekcja 6  – p. H. Serafinowicz

Kl. IXa,b zwolnione po lekcji 7

Kl. XIb przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. VIII lekcja 2 – p. J. Mielniczek

Kl. XIa lekcja 3 – p. J. Brach

Kl. IXa lekcja 4 – p. K. Żebrowska

Kl. IXb lekcja 5 – p. H. Lauer

Kl. XIIb grupa niemieckiego przychodzi na 2 godz. lekcyjną

Lekcja 2 – całość – p. J. Jadczak

Zastępstwa 11 lutego 2011, piątek

Kl. IIIa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IIIb przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 4 – świetlica

Kl. VI przychodzi na 3 godzinę lekcyjną – p. M.Łabul

Kl. VII zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII lekcja 5 – czytelnia

Kl. Xa,b lekcja 7 – koncert Pauli Preuss, Sala Kameralna

Kl. XIa,b zwolnione po lekcji 8

Kl. XIIa,b lekcja 6 – p. E. Pruss

Zastępstwa 4 lutego 2011, piątek

Nb. pp:. A.Pydynkowska, M. Dacko,

Kl. IIIa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

Kl. IIIb przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

Kl. IV lekcja 4 – świetlica

Kl. VI przychodzi na 3 godzinę lekcyjną – p. M.Łabul

Kl. VII grupa p. Pydynkowskiej zwolniona po lekcji 6

Druga grupa zwolniona po lekcji 7

Kl. VIII lekcja 5 – czytelnia

Kl. Xa zwolniona po lekcji 6

Kl. Xb lekcja 7 – czytelnia

Kl. XIa,b zwolnione po lekcji 8

Kl. XIIa,b lekcja 6 – p. E. Pruss