Zastępstwa 30.11.2018

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Tomczak

1

edukacja wczesnoszkolna

IIa

p. Jarno

p. Tomczak

2

edukacja wczesnoszkolna

IIa

p. Jarno

p. Tomczak

3

edukacja wczesnoszkolna

IIa

p. Jarno

p. Tomczak

5

edukacja wczesnoszkolna

IIa

p. Jarno

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

Ia

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

Va

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

IIIa

p. Jadczak

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

VI

P. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

7

j. angielski

XII

odwołane

7:30 – 8:00

 

ŚWIETLICA

p. Pujanek

8:00 – 8:50

 

ŚWIETLICA

p. Kamińska

8:50 – 9:45

 

ŚWIETLICA

p. Popielarska

9:45 – 10:35

 

ŚWIETLICA

p. Biegaj

12:35-13:45

 

ŚWIETLICA

p. Mitros-Suchorzewska

13:45-14:40

 

ŚWIETLICA

p. Mielniczek

14:40 -15:30

 

ŚWIETLICA

p. Przygocka

Zastępstwa 29.11.2018 – czwartek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

PRZEDMIOT

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

p. Tomczak

2

ed. wczesnoszkolna

IIa

odwołane

p. Tomczak

3

ed. wczesnoszkolna

IIa

p. Szwedowska

p. Tomczak

4

ed. wczesnoszkolna

IIa

p. Szwedowska

p. Tomczak

6

ed. wczesnoszkolna

IIa

p. Muzolf

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIb

odwołane/świetlica

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VI

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIa

p. Muzolf

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

IIIb

odwołane/świetlica

p. W. Lauer

1

kształcenie słuchu

X

odwołane

p. W. Lauer

2

harmonia

X

odwołane

p. W. Lauer

3

harmonia

XI

p. H. Lauer

p. W. Lauer

4

kształcenie słuchu

VIIa

p. Mitros- Suchorzewska

p. W. Lauer

5

kształcenie słuchu

XI

p. Bradtke

p. W. Lauer

6

kształcenie słuchu

VIIIb

p. H.Lauer

p. W. Lauer

7

kształcenie słuchu

IX

p. Biegaj

 

Zastępstwa 28.11.2018 – środa

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

PRZEDMIOT

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

p. Tomczak

1

Ed. wczesnoszkolna

IIa

odwołane

p. Tomczak

2

Ed. wczesnoszkolna

IIa

świetlica

p. Tomczak

3

Ed. wczesnoszkolna

IIa

Świetlica

p. Tomczak

4

Ed. wczesnoszkolna

IIa

świetlica

p. Moenert

3

j. polski

VIIIc

egzamin

p. Moenert

4

j. angielski

VIIb

p. Borysewicz

p. Moenert

5

j. angielski

IVb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

6

j. angielski

XI

odwołane

p. Moenert

7

j. angielski

XI

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

Ia

odwołane/świetlica

p. Brodnicka – Serafinowicz

7

j. angielski

VIIc

odwołane

p. W. Lauer

2

formy muzyczne

XI

p. Wilde

p. W. Lauer

3

formy muzyczne

XI

p. Wilde

p. W. Lauer

4

formy muzyczne

XII

odwołane

p. W. Lauer

5

formy muzyczne

XII

Odwołane

p. W. Lauer

7

zasady muzyki

VIIb

odwołane

Zastępstwa 27.11.2018 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIa

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

Va

p. Kwater

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VIIc

p. Żebrowska z VIIb

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIIb

Wycieczka/świetlica

p. Borysewicz

1

j. polski

Va

odwołane

p. Borysewicz

3

j. polski

Vb

świetlica

p. Borysewicz

4

j. polski

Vb

p. Kłosowski

p. Borysewicz

5

j. polski

IVa

Wycieczka

p. Borysewicz

7

j. polski

VIIc

Odwołane

p. Borysewicz

8

j. polski

VIIc

odwołane

p. Biegaj

1

kształcenie słuchu

Vb

odwołane

p. Biegaj

2

kształcenie słuchu

X

p. W. Lauer

p. Biegaj

3

kształcenie słuchu

VIIb

p. Pruss – z VIIC

p. Biegaj

4

kształcenie słuchu

IVa

Wycieczka

p. Biegaj

5

kształcenie słuchu

VIIIa

p. W. Lauer

p. Biegaj

6

kształcenie słuchu

XII

odwołane

p. Biegaj

7

harmonia

XI

p. H. Lauer

p. Bembenek – Cisak

2

j. polski

VIIIb

Odwołane

p. Bembenek – Cisak

3

j. polski

IVb

Wycieczka

p. Bembenek – Cisak

4

j. polski

IVb

Wycieczka

p. Bembenek – Cisak

5

j. polski

IVb

Wycieczka

p. Bembenek – Cisak

6

j. polski

VI

Czytelnia

p. Mitros – Suchorzewska

1

Kształcenie słuchu

Vb

Odwołane

p. Mitros – Suchorzewska

2

Godzina wychowawcza

VIIa

p. Lica

p. Mitros – Suchorzewska

3

Kształcenie słuchu

VIIb

p. Pruss – z VIIC

p. Mitros – Suchorzewska

4

Kształcenie słuchu

IVa

Wycieczka

p. Mitros – Suchorzewska

5

Audycje muzyczne

Va

świetlica

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Wycieczka

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Kwater

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

p. Irzabek

p. Moenert

4

j. angielski

X

p. Irzabek

p. Moenert

5

j. angielski

IIIb

Wycieczka/świetlica

p. Moenert

6

j. angielski

Ib

Odwołane/świetlica

p. Moenert

7

j. angielski

IVb

p. Jadczak

p. Bradtke

2

Kształcenie słuchu

X

p. W. Lauer

p. Bradtke

5

Audycje muzyczne

Va

świetlica

p. Bradtke

6

Kształcenie słuchu

XII

odwołane

p. Bradtke

7

Audycje muzyczne

Vb

odwołane

p. Bradtke

8

Kształcenie słuchu

XI

p. W. Lauer

Zastępstwa 25.11.2018 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. H. Lauer

4

harmonia

X

p. W. Lauer

p. H. Lauer

6

harmonia

XI

p. Biegaj

p. H. Lauer

7

kształcenie słuchu

IX

p. W. Lauer

p. H. Lauer

8

harmonia

IX

p. Biegaj

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VB

świetlica

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVB

p. Moenert

p. Szostakiewicz

7

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

8

matematyka

XI

p. Przygocka

Zastępstwa 23.11.2018 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

PRZEDMIOT

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

p. Szostakiewicz

2

matematyka

VIIIC

p. Kimmel (z kl. VIIIA)

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VB

p. Mielniczek

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

5

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

6

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VI

p. Mielniczek

p. Pilichowska

1

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

p. Jarno

p. Pilichowska

2

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

p. Jarno

p. Pilichowska

3

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

p. Jarno

p. Pilichowska

4

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

p. Jarno

p. Pilichowska

5

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

p. Szwedowska

p. Żebrowska

3

matematyka

XII

odwołane

p. Żebrowska

4

fizyka

VIIIC

p. Kwater (z VIIIb)

p. Żebrowska

5

godzina wychowawcza

XII

odwołane

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIB

czytelnia

p. Żebrowska

7

fizyka

VIIC

odwołane

p. Biegaj

1

kształcenie słuchu

VB

odwołane

p. Biegaj

2

kształcenie słuchu

IVB

odwołane

p. Biegaj

4

kształcenie słuchu

VA

p. Brodnicka – Serafinowicz

SALA 75

p. Biegaj

5

kształcenie słuchu

VIIB

p. Kamińska

SALA 67

p. Mitros-Suchorzewska

1

kształcenie słuchu

VB

odwołane

p. Mitros-Suchorzewska

2

kształcenie słuchu

IVB

odwołane

p. Mitros-Suchorzewska

3

kształcenie słuchu

VI

p. Wyrwińska

SALA 78

p. Mitros-Suchorzewska

4

kształcenie słuchu

VA

p. Brodnicka – Serafinowicz

SALA 75

p. Mitros-Suchorzewska

5

kształcenie słuchu

VIIB

p. Kamińska

SALA 67

Zastępstwa 22.11.2018 – czwartek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

PRZEDMIOT

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

p. Szostakiewicz

1

matematyka

VB

odwołane

p. Szostakiewicz

3

godzina wychowawcza

VI

dziewczynki – odwołane

chłopcy – czyetlnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

VIIIC

do VIIIA – p. Barabasz

p. Szostakiewicz

5

matematyka

IVB

świetlica

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VI

odwołane

p. Pilichowska

1

ed. wczesnoszkolna

IIIA

świetlica

p. Pilichowska

2

ed. wczesnoszkolna

IIIA

świetlica

p. Pilichowska

3

etyka

IIIA

świetlica

p. Pilichowska

4

ed. wczesnoszkolna

IIIA

p. Tomczak

p. W. Lauer

7

kształcenie słuchu

IX

p. H. Lauer

p. Mitros-Suchorzewska

6

audycje muzyczne

VB

odwołane

p. Biegaj

6

godzina wychowawcza

VIIIA

czytelnia

p. Biegaj

7

kształcenie słuchu

IX

p. H. Lauer

Zastępstwa 20.11.2018 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

PRZEDMIOT

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

p. Barabasz

5

biologia

VB

p. Pruss

p. Barabasz

6

przyroda

IVA

świetlica – parter

p. Barabasz

7

biologia

VIIA

odwołane

p. Bembenek-Cisak

4

j. polski

IVB

p. Bradtke

p. Bembenek-Cisak

5

godzina wychowawcza

IVB

świetlica – parter

p. Bembenek-Cisak

6

j. polski

VI

p. Borysewicz

p. Bembenek-Cisak

7

j. polski

VIIIA

p. Hintz

p. Grabowska

2

rytmika

IB

p. Jurczyk

p. Grabowska

3

rytmika

IB

p. Jurczyk

p. Grabowska

4

rytmika

IIB

p. Muzolf

p. Grabowska

5

rytmika

IIB

p. Muzolf

p. Grabowska

6

rytmika

IIIA

świetlica

p. Prasowska-Zeidler

2

rytmika

IA

p. Watkowska

p. Prasowska-Zeidler

3

rytmika

IA

p. Watkowska

p. Prasowska-Zeidler

4

rytmika

IIA

świetlica

p. Prasowska-Zeidler

5

rytmika

IIA

świetlica

p. Prasowska-Zeidler

6

rytmika

IIIA

świetlica

p. Szostakiewicz

2

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

3

matematyka

XI

p. Żebrowska

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Irzabek

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VI

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVB

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Szostakiewicz

7

matematyka

VIIIC

z kl. VIIIA, p. Hintz

p. Pilichowska

1

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

odwołane

p. Pilichowska

2

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

odwołane

p. Pilichowska

4

edukacja wczesnoszkolna

IIIB

świetlica

Zastępstwa 19.11.2018 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VB

świetlica

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Szostakiewicz

6

matematyka

IVB

p. Barabasz

p. Szostakiewicz

7

matematyka

XI

odwołane

p. Szostakiewicz

8

matematyka

XI

odwołane

Egzaminy próbne – harmonogram

HARMONOGRAM EGZAMINÓW PRÓBNYCH

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

CZAS TRWANIA

27.11.2018

9:00

język polski

120 min

28.11.2018

9:00

matematyka

100 min

29.11.2018

9:00

język obcy

90 min

 

EGZAMIN GIMNAZJALNY

DATA

GODZINA

CZĘŚĆ

CZAS TRWANIA

04.12.2018

9:00

historia i wiedza o społeczeństwie

60 min

04.12.2018

11:00

język polski

90 min

05.12.2018

9:00

przedmioty przyrodnicze

60 min

05.12.2018

11:00

matematyka

90 min

06.12.2018

9:00

język obcy – podstawowy

60 min

06.12.2018

11:00

język obcy – rozszerzony

60 min

 

MATURA

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

POZIOM

CZAS TRWANIA

20.11.2018

9:00

j. polski

podstawowy

170 min

20.11.2018

14:00

j. polski

rozszerzony

180 min

21.11.2018

9:00

matematyka

podstawowy

170 min

21.11.2018

14:00

matematyka

rozszerzony

180 min

22.11.2018

9:00

j. angielski

podstawowy

120 min

22.11.2018

9:00

j. niemiecki

podstawowy

150 min

22.11.2018

14:00

j. angielski

rozszerzony

120 min

22.11.2018

14:00

j. niemiecki

rozszerzony

150 min

23.11.2018

9:00

WOS

rozszerzony

180 min

 

Zastępstwa 31.10.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Żebrowska

4

matematyka

VIIa

p. Borysewicz

p. Żebrowska

5

matematyka

VIIa

p. Polewska

p. Żebrowska

6

fizyka

IX

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Żebrowska

7

fizyka

VIIIa

Czytelnia

p. Poznańska

4

historia

VI

p. Kamińska

p. Wilde

2

formy muzyczne

XI

Odwołane

p. Wilde

3

formy muzyczne

XI

Odwołane

p. Wilde

4

formy muzyczne

XII

p. W. Lauer

p. Wilde

5

formy muzyczne

XII

p. W. Lauer

p. Wilde

6

literatura muzyczna

VIIIa

p. W. Lauer

p. Wilde

7

historia muzyki

X

p. Trybułowska

p. Wilde

8

historia muzyki

XI

p. Trybułowska

p. Jarno

1

technika

Va

Odwołane

p. Pabjańczyk

1

zesp. instr.

VI – VIII

Odwołane

p. Pabjańczyk

2

zesp. instr.

VI -VIII

Odwołane

p. Pabjańczyk

3

chór

Va/Vb

Świetlica

p. Pabjańczyk

4

chór

Va/Vb

Świetlica

p. Pabjańczyk

5

chór

VI

Odwołane/świetlica

p. Pabjańczyk

6

chór

VI

Odwołane/świetlica

Zastępstwo 24.10.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Szostakiewicz

1

matematyka

VB

odwołane

p. Szostakiewicz

2

matematyka

IVB

p. Mielniczek

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VI

Czytelnia

p. Szostakiewicz

4

matematyka

IX

p. Borysewicz

p. Szostakiewicz

5

matematyka

VIIIC

p. Pruss (z VIIIB w s.69)

p. Kamińska

3

j. polski

VIIB

p. Tartas

p. Kamińska

5

j. polski

X

p. Tartas

p. Kamińska

6

j. polski

IX

p. Trybułowska

p. Kamińska

7

j. polski

IX

odwołane

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIC

odwołane

p. Polewska

4

lit. muzyczna

VIIIC

p. Kwater (z VIIIA s. 51)

p. Polewska

6

zasady muzyki

VIIC

p. Serafinowicz

Zastępstwa 17.10.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Nauczyciel zastępujący
p. Polewska 2 kształcenie słuchu VIIIC odwołane
p. Polewska 4 literatura muzyczna VIIIC p. Kwater (do VIIIA, s.51)
p. Polewska 6 zasady muzyki VIIC p. W. Lauer
p. Lica 1 religia XI odwołane
p. Lica 2 religia IIIA p. Szwedowska
p. Lica 3 religia IX czytelnia
p. Lica 4 religia XI p. Kamińska
p. Lica 5 religia VIIIA czytelnia
p. Lica 6 religia VIIA p. W. Lauer, s. 64
p. Długołęcka 1 chór chór odwołane
p. Długołęcka 2 chór chór odwołane

Zastępstwa 12.09.2018

Nauczyciel  Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący
p.Moenert  3 j. polski VIII c (sala 70) p.Jadczak 
p.Moenert  4 j. angielski VII b p.Borysewicz
p.Poznańska  4 historia VI p.Kamińska
p.Moenert  5 j.angielski IVb p.Polewska
p.Przygocka 5 ZTR IIa świetlica
p.Moenert  6 j.angielski XI p.Lauer
p.Moenert  7 j.angieslki XI p.Tartas
p.Przygocka 6 i 7 ZTR XII odwołane
p.Przygocka 8 i 9  ZTR VIIIa p. Kłosowski
p.Przygocka 8 i 9  ZTR VIIIb odwołane
Nauczyciel  Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący
Moenert Adriana 3 j. polski VIII c Jadczak Joanna
Moenert Adriana 4 j. angielski X Bradtke Agnieszka
Moenert Adriana 5 j. angielski III b świetlica
Przygocka Magdalena 5 ZTR XII  Kłosowski Jarosław
Przygocka Magdalena 6 ZTR X Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 6 j. angielski I b  świetlica
Przygocka Magdalena 7 ZTR X Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 7 j. angielski IV b  Hintz Iwona
Przygocka Magdalena 8 ZTR IX odwołane
Przygocka Magdalena 9 ZTR IX odwołane
Przygocka Magdalena 10 ZTR XI  odwołane

Zastępstwa 30 października 2015

Zastępstwa
Piątek 30. października 2015
Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Migryd Emilia 1 zaj. zint. IIa Rękawek Weronika
Moenert Adriana 1 ang IVb ang. 1 Mielniczek Joanna
Nowakowska Joanna 1 ang III angielski 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Migryd Emilia 2 zaj.zint. IIa Muzolf A.
Moenert Adriana 2 ang VII ang.1 Mielniczek Joanna
Nowakowska Joanna 2 ang Vb ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 3 ang Ib angielski 1 świetlica
Bisewska Ewa 3 pol Vb świetlica
Nowakowska Joanna 3 ang Ib angielski 2 świetlica
Moenert Adriana 4 ang X angielski 1 Mielniczek Joanna
Bisewska Ewa 4 pol VIb świetlica
Drapella Maria 4 pol XI j.pol. R odwołane
Nowakowska Joanna 5 ang Va ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Żebrowska Katarzyna 5 mat VIa Szostakiewicz Joanna
Drapella Maria 5 pol XI j.pol. R Bembenek Hanna
Mielniczek Joanna 6 ang Ia angielski 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Drapella Maria 6 pol XIIb,XIIa j.pol. R/j. pol. R. odwołane
Drapella Maria 7 pol XIIb,XIIa j.pol. R/j. pol. R. odwołane
Pydynkowska Anna 8 niem VIa odwołane
Pydynkowska Anna 9 niem VIb odwołane

 

Koncert Piotrka Pawlaka w Filharmonii Bałtyckiej

30 sierpnia br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance wystąpi Piotr Pawlak, uczeń klasy XII i reprezentant Polski na tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie. Zagra on z orkiestrą symfoniczną pod dyr. Dmitrisa Botinisa I Koncert e-moll op. 11 Fryderyka Chopina.

http://filharmonia.gda.pl/index.php/pl/repertuar/icalrepeat.detail/2015/08/30/1087/43%7C53%7C60%7C68%7C69/sen-nocy-letniej-koncert-na-zakonczenie-gdanskiego-lata-muzycznego

WYNIKI MAKROREGIONALNYCH PRZESŁUCHAŃ UCZNIÓW KLAS WIOLONCZELI I KONTRABASU SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st.

Jury Makroregionalnych Przesłuchań Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I st. w składzie:

 prof. Tomasz Lisiecki (Poznań) – przewodniczący

dr Szymon Guzowski (Poznań)

Wojciech Okurowski (Inowrocław)

 wytypowało do etapu ogólnopolskiego następujących uczniów (kolejność alfabetyczna):

 Nikola Freda – wiolonczela – kl. III/4 3-ci rok nauki

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Tczewie – Filia w Pelplinie

nauczyciel – Agnieszka Suchecka-Maćko

 Stefan Opaliński – wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Michał Litwa

 Stanislas Roesler – wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz

nauczyciel – Tadeusz Samerek

 Natalia Stróżyńska – wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Cezary Krysztoforski

 Wyróżnieni nauczyciele:

Tadeusz Samerek

Agnieszka Suchecka-Maćko

Michał Litwa