Osiągnięcia sekcji fortepianu

W dniach 28.03.-01.04. b.r. odbył się w Gorzowie Wielkopolskim XX Międzynarodowy Pianistyczny Konkurs im.J.S.Bacha. W II grupie wiekowej I nagrodę zdobył Piotr Pawlak (na zdjęciu) z kl. VII ucz. prof. Waldemara Wojtala, natomiast III nagrodę w tej samej grupie zdobyła Natalia Zaleska, równiez z kl. VII, uczennica adi. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej. Gratulujemy uczniom i pedagogom.

 

Piotr Pawlak z kl. VII ucz.prof. Waldemara Wojtala  zajął II miejsce na XVI Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. H.Czerny-Stefańskiej, który odbył się w Żaganiu w dn. 24-26 lutego b.r.

14 listopada 2010 r. na konkursie pianistycznym Steinway- Klavierspiel w Berlinie Piotr Pawlak z kl. VII ucz. prof. Waldemara Wojtala otrzymał I nagrodę.  Natomiast 28 listopada 2010 r. Piotr otrzymał II nagrodę oraz nagrodę specjalną za wykonanie i interpretację muzyki hiszpańskiej na dziecięcym konkursie pianistycznym „Santa Cecilia” w Segovii, w Hiszpanii. Zdjęcie z koncertu laureatów poniżej-

Marta Żak z kl. IX ucz. prof. Pawła Rydla otrzymała w listopadzie 2010 r. wyróżnienie na XI Konkursie Pianistycznym im. H.Czerny-Stefańskiej i L. Stefańskiego w Płocku.

Alicja Białobrzewska z kl. VI ucz. Ewy Włodarczyk oraz Paulina Modrzewska również z kl. VI ucz. Magdaleny Bonieckiej zajęły  ex equo III miejsce na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie, który odbył się w dn. 18-19.11. 2010r.

W dniach 21-26 września odbył się w Sochaczewie  XVIII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu. Międzynarodowe Jury oceniało grę uczestników pod względem wartości artystycznych, bez stosowania skali porównawczej. Naszą szkołę reprezentowali i zostali  laureatami – Angelika Kruszyńska z kl. VII ucz. Ewy Włodarczyk i Piotr Pawlak -również z kl. VII ucz. Waldemara Wojtala.

Laureaci Gdyńskich „Dialogów Fortepianowych”

4 marca b.r. odbył się w Gdyni XV konkurs kameralistyczny dla uczniów szkół I stopnia „Dialogi fortepianowe„.  Naszą szkołę reprezentowały we wszystkich grupach wiekowych duety grające na 4 ręce. Wyróżnienia zdobyli- Damian Tatara i Franciszek Rusek z kl. II uczniowie Agnieszki Wysockiej oraz  Marysia Łojko- uczennica Magdaleny Bonieckiej i Agata Wyszkowska – uczennica Agnieszki Wysockiej z kl. III.  W najstarszej grupie wiekowej III miejsce zajęły  Alicja Białobrzewska i Agata Szlufik z kl. VI ( na zdjęciu poniżej ), duet przygotowały Elena Aleksiejuk i Ewa Włodarczyk.

Sukcesy uczniów sekcji dętej

Iwona Sarwińska (flet) zdobyła wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych we Wrocławiu w dniach 25-27 listopada 2010 r.

Kwartet fletowy w składzie: Iwona Sarwińska, Natalia Egielman, Patrycja Walkusz, Dawid Runtz na Makroregionalnych Przesłuchaniach Kameralnych  Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych II St. odbywający się 13-14 stycznia 2011 r. w Koszalinie został zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego.

Na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „Miniatura 2011” w Bydgoszczy w dniach 11-12 lutego 2011 r.

Natalia Egielman (flet) zdobyła III miejsce w grupie młodszej (przygot. mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman),

Iwona Sarwińska (flet) zdobyła III miejsce w grupie starszej (przygot. mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman),

Dawid Runtz (flet) zdobył wyróżnienie w grupie starszej (przygot. mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman),

Maciej Stromski (puzon) zdobył wyróżnienie w grupie starszej instr. dętych blaszanych (przygot. mgr Andrzej Chodziński)

Sukcesy naszych kameralistów

Trio smyczkowe z akordeonem w składzie: Pamela Polkowska, Joachim Oller, Małgorzata Oller, Jacek Szponarski – I miejsce na XVII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej – Mława 19.02.2011r. – przyg. adi. Małgorzata Skorupa i prof. Krzysztof Olczak

Dnia 26.02.2011r. odbyły się X Makroregionalne Spotkania Zespołów Kameralnych – Gdańsk 2011. Zespoły z naszej szkoły zdobyły trzy nagrody.

  • Trio fortepianowe w składzie: Karolina Sutt, Małgorzata Oller, Marta Żak – Grand Prix – przyg. prof. Anna Prabucka – Firlej
  • Trio fortepianowe w składzie: Angelika Kwiatkowska, Małgorzata Oller, Julia Chmarzyńska – I miejsce – przyg. prof. Anna Prabucka – Firlej
  • Trio smyczkowe z akordeonem w składzie: Pamela Polkowska, Joachim Oller, Małgorzata Oller, Jacek Szponarski – II miejsce – przyg. adi. Małgorzata Skorupa i prof. Krzysztof Olczak

Sukcesy najmłodszych skrzypków

W dniach 10-11.02.2011r. w Sopocie odbył się XII Sopocki Konkurs Skrzypcowy. Jury przyznało:

  • II miejsce – Małgorzacie Borsich kl. II, ucz. mgr Jolanty Mikołajczyk
  • III miejsce – Natanielowi Piechotce kl. II. ucz. adi. Małgorzaty Skorupy
  • wyróżnienie – Sandrze Potrykus kl. II, ucz. mgr Marii Kalinowskiej

Uczniom na fortepianie towarzyszyła mgr Ewa Januszajtis.

Laureaci przesłuchań klas fortepianu CEA – Szczecinek

Laureatami przesłuchań makroregionalnych CEA klas fortepianu  i jednocześnie uczestnikami kolejnego etapu- ogólnopolskiego- zostali – Jan Walczak z kl. IV uczeń  Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej/ zastępstwo Ewa Włodarczyk oraz Michalina Gryzio z kl. V uczennica Hanny Tokarskiej. Serdecznie gratulujemy. Nauczyciele  przygotowujący uczniów zostali wyróżnieni przez jurorów.

Laureci Przesłuchań CEA

Makroregionalne Przesłuchania Klasy Skrzypiec i Altówki Uczniów Szkół Muzycznych I st. – Toruń 07.01.2011r.

  • Zuzanna Kuklińska kl. V, ucz. prof. Krystyny Jureckiej, akomp. mgr Krystyna Stojek
  • Barbara Stawiarz kl. V, ucz. mgr Jolanty Fuławki, akomp. mgr Ewa Januszajtis

Makroregionalne Przesłuchania Klasy Gitary i Zespołów Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. – Białogard 12-13.01.2011r.

  • kwintet gitarowy w składzie: Kinga Hornik kl. VI, Dorota Szagżdowicz kl. VI, Jakub Kwiatkowski kl. V, Mikołaj Gruszecki kl. IV, Mikołaj Mogielnicki kl. IV –  przyg. mgr Joanna Rudnicka

Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Uczniów Szkół Muzycznych II st. – Gdańsk – Wrzeszcz 12.01.2011r.

  • trio fortepianowe w składzie: Karolina Gutowska kl. X, Maciej Kułakowski kl. IX, Adrianna Paliwoda kl. X – przyg. prof. Anna Prabucka – Firlej
  • trio fortepianowe w składzie: Gabriela Michalak kl. XI, Zofia Szafrańska kl. XII, Martyna Kułakowska kl XI – przyg. prof Anna Prabucka – Firlej
  • trio smyczkowe z akordeonem w składzie: Pamela Polkowska kl. XII, Joachim Oller kl. XII, Małgorzata Oller kl. X, Jacek Szponarski kl. XII – przyg. adi. Małgorzata Skorupa i prof. Krzysztof Olczak

Kolejne nagrody uczniów sekcji smyczkowej

Łukasz Szlagowski kl. XII, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – I miejsce na IX Międzynarodowym Konkursie Młodych Instrumentalistów „Krok do mistrzostwa” – Ełk 25.09.-01.10.2010r.

Karolina Gutowska kl. X, ucz. mgr Krystyny Rychlickiej – V miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Rodziny Grobliczów – Kraków 07-11.12.2010r. Akomp. mgr Elena Aleksiejuk.

Osiągnięcia Sekcji Teorii Muzyki w latach 2000-2010

Nazwa imprezy Imię i nazwisko/Nazwa zespołu Nagroda
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
Międzynarodowy Festiwal Młodych w Wiedniu, VII.2003 Chór I st.„BEL CANTO” pod dyr. E. Fonfary I miejsce w kategorii chórów dziecięcych
Międzynarodowy Festiwal Młodych w Wiedniu, VII.2004 Chór I st.„BEL CANTO” pod dyr. E. Fonfary Honorowa Nagroda Wydziału Kultury Miasta Wiednia
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej im. ks. Ormiańskiego w Rumi, X.2003 Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Wyróżnienie
Międzynarodowy Festiwal Chórów w Ołomuńcu, VI. 2003 Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Złoty Medal „Superior” w kategorii chórów młodzieżowych
Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Srebrny Medal w kategorii chórów żeńskich
Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Srebrny Medal w kategorii muzyka sakralna
Międzynarodowy Konkurs Chóralny  „In…canto sul Garda” w Riva del Garda, Włochy X.2005 Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Srebrny Dyplom w kategorii muzyka religijna
Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Srebrny Dyplom w kategorii muzyka gospel-spirituals
Chór II st. „CANTILENA” pod dyr. W. Górskiego Srebrny Dyplom w kategorii muzyka pop w aranżacji chóralnej
Międzynarodowy Konkurs Pieśni Adwentowej i Bożonarodzeniowej w Pradze, Czechy X.2009 Chór II st. „CANTILENA” pod. dyr. W. Górskiego Srebrne Pasmo
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Ogólnopolski Konkurs „Koncert w polskiej muzyce współczesnej”, Szczecin. IX.2000 Wojciech Blecharz kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

II miejsce
II Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy w Bielsku Białej, III. 2003 Wojciech Lauer kl. XII,

ucz. mgr H. Lauer

Wyróżnienie
Festiwal pieśni o morzu, Wejherowo, X. 2003 Chór II st. „CANTILENA” pod. dyr. W. Górskiego I nagroda

Złocisty Żagiel

V Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Uczniowskie Forum Muzyczne, Warszawa II.2004 Rafał Janiak kl. XI,

Władysław Margulec kl. XI

Wyróżnienie

III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Witoldzie Lutosławskim, Białystok 2004 Oriana Bogdanowicz kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

III miejsce
Wojciech Kuffel kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

IV miejsce
Ogólnopolski Konkurs Prac Pisemnych nt twórczości i poglądów W. Lutosławskiego organizowany przez Towarzystwo im. Lutosławskiego, Warszawa V.2004 Nadzieja Chomicka kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

Laureat
Oriana Bogdanowicz kl. XII,

ucz. mgr Aleksandry Wilde

Laureat
Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna w dziedzinie muzyki, 2005 Rafał Janiak kl. XII,

ucz. mgr Grażyny Trybułowskiej

Laureat
Olimpiada Muzyczna z Historii Muzyki, II.2008 Weronika Kulpa kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

Status finalisty
Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko” poświęcony twórczości J. Przybory i J. Wasowskiego, Kraków IX.2009 Maciej Naczk kl. XI,

ucz. mgr T. Szczepankiewicz-Maliszewskiej

Wyróżnienie
Piotr Kiepuszewski kl. XII,

ucz. mgr T. Szczepankiewicz-Maliszewskiej

Udział w finale
XI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Uczniowskie Forum Muzyczne, Warszawa I.2010 Dawid Runtz kl. XI I miejsce
KONKURSY MAKROREGIONALNE

IX Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st., Gdańsk III.2001 Natalia Czach kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

III miejsce
Wojciech Lauer kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

III miejsce
Marcin Marzec kl. XI,

ucz. mgr J. Brach

III miejsce
Grzegorz Krawczak kl. XII,

ucz. mgr H. Lauer

Wyróżnienie
VI Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. V i VI Szkół Muzycznych I st., Gdańsk III.2002 Tamara Niekludow kl. V,

ucz. mgr E. Fonfary

IV miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy kl. III Szkół Muzycznych I stopnia, Bydgoszcz IV.2001 Magdalena Lubocka kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Marcin Grzegorczyk kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. V i VI Szkół Muzycznych I st., Olsztyn I.2003 Izabela Kałduńska kl. VI,

ucz. mgr E. Fonfary

I miejsce
X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st., Gdańsk III.2003 Agata Ciurkot kl. XI,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce
Stefan Wesołowski kl. XI,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

III miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. VII i VIII, Olsztyn I.2004 Izabela Kałduńska kl. VII,

ucz. mgr E. Fonfary

II miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów Szkół Muzycznych II st., Olsztyn I.2006 Magdalena Lubocka kl. VII,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce
Izabela Kałduńska kl. IX,

ucz. mgr D. Biegaj

II miejsce
VIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. V i VI Szkół Muzycznych I st., Gdańsk III.2006 Ewelina Paykowska kl. VI,

ucz. mgr E. Fonfary

II miejsce
XII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów Szkół Muzycznych II st., Gdańsk III.2007 Aleksandra Jankowska kl. VII,

ucz. mgr J. Mitros-Suchorzewskiej

I miejsce w gr. młodszej
Magdalena Lubocka kl. VIII,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. średniej
Jakub Hajdun kl. IX,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. średniej
Izabela Kałduńska kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. starszej
Tamara Niekludow kl. X,

ucz. mgr J. Brach

III miejsce w gr. starszej
Marcin Grzegorczyk kl. VIII,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

Wyróżnienie w gr. średniej
Edyta Muchowiecka kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

Wyróżnienie w gr. starszej
XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. III Szkół Muzycznych I st., Bydgoszcz, III.2007 Piotr Pawlak kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy uczniów Szkół Muzycznych II st., Olsztyn II.2008 Magdalena Lubocka kl. IX,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. młodszej
Jakub Hajdun kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. starszej
Marcin Grzegorczyk kl. IX,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

III miejsce w gr. młodszej
XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. III Szkół Muzycznych I st., Bydgoszcz IV.2008 Joanna Niewiadomska kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Alicja Łaska kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Kinga Hornik kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

Wyróżnienie
XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów kl. V i VI Szkół Muzycznych I st., Gdańsk V.2008 Adam Kałduński kl. V,

ucz. mgr D. Polewskiej

I miejsce
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st., Olsztyn I.2009 Ewelina Paykowska kl. VII,

ucz. mgr D. Biegaj

I miejsce w gr. młodszej
Marcin Grzegorczyk kl. X,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

I miejsce w gr. średniej
Izabela Kałduńska kl. XII,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. starszej
Magdalena Lubocka kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. średniej
Marta Żak kl. VIII,

ucz. mgr D. Biegaj

III miejsce w gr. młodszej
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów Szkół Muzycznych II st., Bydgoszcz II.2009 Jakub Hajdun kl. XI,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce
Magdalena Lubocka kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce
XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Uczniów Szkół Muzycznych II st., Gdańsk V.2009 Aleksandra Jankowska kl. IX,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. młodszej
Jakub Hajdun kl. XI,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. starszej
Karolina Gutowska kl. VIII,

ucz. mgr J. Brach

II miejsce w gr. młodszej
Małgorzata Oller kl. VIII,

ucz. mgr J. Brach

II miejsce w gr. młodszej
Marcin Grzegorczyk kl. X,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

II miejsce w gr. starszej
Izabela Kałduńska kl. XII,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. starszej
Magdalena Lubocka kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

III miejsce w gr. starszej
Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st., Olsztyn I.2010 Adam Kałduński kl. VII,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce w gr. młodszej
Ewelina Paykowska kl. IX,

ucz. mgr W. Lauera

I miejsce w gr. średniej
Magdalena Lubocka kl. XI,

ucz. mgr H. Lauer

II miejsce w gr. starszej
Martyna Kułakowska kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

III miejsce w gr. średniej
Aleksandra Jankowska kl. X,

ucz. mgr H. Lauer

III miejsce w gr. średniej
Marcin Grzegorczyk kl. XI,

ucz. mgr A. Gładysz-Niemcow

III miejsce w gr. starszej
I Konkurs z Zasad muzyki „Mistrz zasad”, Grudziądz 17.III.2010

Adam Kałduński kl. VIII,

ucz. mgr H. Lauer

I miejsce
KONKURSY REGIONALNE
Międzyszkolny Konkurs ze znajomości Literatury muzycznej, Gdańsk II.2001 Wojciech Blecharz kl. XII,

ucz. mgr A. Wilde

II miejsce
Natalia Czach kl. X,

ucz. mgr Marii Werdon

III miejsce
Oskar Bąkiewicz kl. XI,

ucz. mgr A. Wilde

IV miejsce
I Konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st. Regionu Pomorskiego, Gdynia XI.2001 Marcin Grzegorczyk kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Izabela Kałduńska kl. V,

ucz. mgr E. Fonfary

I miejsce
Mały Konkurs Solfeżowy kl. III Szkół Muzycznych Regionu Pomorskiego, Gdańsk-Wrzeszcz, III. 2002 Marcin Grzegorczyk kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

II miejsce
Magdalena Lubocka kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

III miejsce
III Konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st. Regionu Pomorskiego, Gdynia XI.2003 Marcin Grzegorczyk kl. V,

ucz. mgr E. Fonfary

I miejsce
IV Konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st. Regionu Pomorskiego, Gdynia XI.2004 Alena Iwańczuk kl. V.

ucz. mgr J. Mitros-Suchorzewskiej

II miejsce
V konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st. Regionu Pomorskiego, Gdynia XI.2005 Adam Kałduński kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
Magdalena Duchniewicz kl. V,

ucz. mgr J. Mitros-Suchorzewskiej

Wyróżnienie
X Mały Konkurs Solfeżowy klas III Szkół Muzycznych Regionu Pomorskiego,

Gdańsk Wrzeszcz, III.2006

Adam Kałduński kl. III, ucz. mgr E. Grabowskiej I miejsce
XI Mały Konkurs Solfeżowy klas III Szkół Muzycznych Regionu Pomorskiego, Gdańsk- Wrzeszcz, III.2007 Piotr Pawlak kl. III,

ucz. mgr E. Grabowskiej

I miejsce
VIII Kartuskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych I st. Regionu Pomorskiego, Kartuzy, V.2005 Chór I st. pod dyr. Teresy Pabjańczyk II miejsce
VII konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st.  Regionu Pomorskiego, Gdynia XI.2007 Adam Kałduński kl. V,

ucz. mgr D. Polewskiej

II miejsce
IX konkurs Solfeżowy czytania a vista dla Uczniów kl. III i V Szkoły Muzycznej I st.,  Gdynia XI.2009 Lara Lejderman kl. V,

ucz. mgr J. Mitros-Suchorzewskiej

Wyróżnienie

Osiągnięcia

Maciej Kułakowski kl. VIII, ucz, mgr Jadwigi Ewald – I miejsce, nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego i współczesnego na IV Międzynarodowym Konkursie Młodych Wiolonczelistów im. J. J. F. Dotzauera – Drezno 18.10.2009r.

Łukasz Szlagowski kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej –I miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Gitary Klasycznej – Świętokrzyska Jesień Gitarowa – Kielce 12-14.11.2009r.

Weronika Duchniewicz  kl. V i Alicja Białobrzewska kl. V – III miejsce w kat. duetów na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie – przyg. mgr Anna Kulowska i mgr Ewa Włodarczyk – Tczew 26-27.11.2009r.

Zuzanna Kuklińska kl. IV, ucz. mgr Krystyny Rychlickiej – IV miejsce w gr. A na VIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Pamięci A. Januszajtis – Gdańsk 21-25.11.2009r.

Klaudia Kowacz kl. X, ucz. mgr Jerzego Hazuki – I miejsce w gr. B, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska, Nagroda E.A. Januszajtisów za najlepsze wykonanie Sonaty J.S. Bacha na VIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Pamięci A. Januszajtis – Gdańsk 21-25.11.2009r.

Karolina Gutowska kl. IX, ucz. mgr Krystyny Rychlickiej – wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Pamięci A. Januszajtis – Gdańsk 21-25.11.2009r.

Dobrawa Czocher kl. XII, ucz. mgr Jadwigi Ewald – wyróżnienie na XXXV Konkursie Bachowskim im. St. Hajzera w Zielonej Górze – 27-29.11.2009r.

Aleksandra Jankowska kl. X, ucz. mgr Jadwigi Ewald – wyróżnienie na I Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczelowym Szkół Muzycznych I i II st. – Warszawa 14-15.12.2009r.

Wojciech Szałkiewicz kl. XI, ucz. mgr Jadwigi Ewald – wyróżnienie na I Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczelowym Szkół Muzycznych I i II st. – Warszawa 14-15.12.2009r.

Daniel Egielman kl. IX, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – II miejsce w gr. starszej na VI Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie im. Ł. Pietrzaka- Jelenia Góra – Cieplice 13-16.01.2010r.

Daniel Egielman kl. IX, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – II miejsce na XV Międzynarodowym Konkursie Gitarowym im. Cz. Droździewicza – Krynica Górska 31.01-06.02.2010r.

Zuzanna Wężyk kl. VIII, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – II miejsce na XV Międzynarodowym Konkursie Gitarowym im. Cz. Droździewicza – Krynica Górska 31.01-06.02.2010r.

Trio w składzie: Karolina Gutowska kl. IX, Maciej Kułakowski kl. VIII, Adrianna Paliwoda kl. IX -I miejsce naVII Sochaczewskich Spotkaniach Kameralnych – Sochaczew 27.02.2010r. – przyg. prof. Anna Prabucka – Firlej

Trio w składzie: Magdalena Duchniewicz kl. IX, Maria Szagżdowicz kl. IX, Adrianna Paliwoda kl. IX –  I miejsce na VII Sochaczewskich Spotkaniach Kameralnych – Sochaczew 27.02.2010r. – przyg. prof. Anna Prabucka – Firlej

XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy dla klas IV, V, VI – Gdynia 04.03.2010r. :

  • Kamila Owsiany kl. IV, ucz. mgr Jerzego Hazuki – I miejsce w gr. kl. IV
  • Aleksander Dębowski kl. VI, ucz. mgr Jerzego Hazuki – III miejsce w gr. kl. VI
  • Małgorzata Seklecka kl. VI, ucz. ad. Małgorzaty Skorupy – III miejsce w gr. kl. VI

Laureaci Makroregionalnych Przesłuchań Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st. – Toruń 05-06.03.2010r.

  • Alena Iwańczuk kl. X, ucz. ad. Małgorzaty Skorupy
  • Magdalena Lubocka kl. XI, ucz. mgr Jolanty Mikołajczyk
  • Gabriela Michalak kl. X, ucz. prof.Krystyny Jureckiej
  • Natalia Szmydt kl. XI, ucz.prof. Krystyny Jureckiej
  • Magdalena Zera kl. XI, ucz. prof. Ireny Albrecht
  • Wyróżnienie za akompaniament – mgr Krystyna Stojek

Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Uczniów Szkół Muzycznych I st. – Szczecinek 09.03.2010r.      Kwartet w składzie: Małgorzata Seklecka kl. VI, Konrad Dudek kl. VI, Weronika Duchniewicz kl. V, Alicja Białobrzewska kl. V – laureaci – przyg. mgr Maria Kalinowska i mgr Ewa Włodarczyk

Laureaci Makroregionalnych Przesłuchań Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Uczniów Szkół Muzycznych II st. – Szczecin 10-11.03.2010r:

  • Aleksandra Jankowska kl. X, ucz. mgr Jadwigi Ewald
  • Wojciech Szałkiewicz kl. XI, ucz. mgr Jadwigi Ewald

III Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce kameralnej” – Tychy 12-14.03.2010r.

  • Duet w składzie: Łukasz Szlagowski kl. XI i Iwona Sarwińska kl. X – II miejsce – przyg. mgr Joanna Rudnicka i mgr Małgorzata Dubrowińska – Egielman
  • Duet w składzie: Weronika Pieczewska kl. VII i Marta Pieczewska kl. XI -III miejsce – przyg. mgr Joanna Rudnicka i ad. Małgorzata Skorupa

Zuzanna Kuklińska kl. IV, ucz. mgr Krystyny Rychlickiej – I miejsce na X Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz – Wrocław 15-18.03.2010r.

Gabriela Michalak kl. X, ucz. prof. Krystyny Jureckiej – III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Skrzypiec i Altówki Uczniów Szkół Muzycznych II st.- Warszawa 20-21.03.2010r.

Wyróżnienie za akompaniament na w/w przesłuchaniach – mgr Krystyna Stojek

Kwartet w składzie: Małgorzata Seklecka kl. VI, Konrad Dudek kl. VI, Alicja Białobrzewska kl. V, Weronika Duchniewicz kl. V – I miejsce na XII Gdyńskim Konkursie Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej – Gdynia 25.03.2010r – przyg. mgr Maria Kalinowska i mgr Ewa Włodarczyk

Alena Iwańczuk kl. X, ucz. ad. Małgorzaty Skorupy – IV miejsce ex aequo na III Młodzieżowym Konkursie na skrzypce solo im. T. Wrońskiego – Tomaszów Mazowiecki 29-31.03.2010r.

Laureaci Makroregionalnych Przesłuchań Gitar i Zespołów Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych II st. – Inowrocław 25.03.2010r: Łukasz Szlagowski kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej i Marta Pieczewska kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej

Łukasz Szlagowski kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Gitar i Zespołów Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych II st. – Warszawa 11.04.2010r.

Marta Pieczewska kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – III miejsce na w/w Przesłuchaniach

Małgorzata Jarosz kl. X, ucz. mgr Ewy Ocieszak – zakwalifikowała się do finału na XVIII Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Żorach – 20-25.04. 2010r.

Wojciech Gurgul kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – zakwalifikował się do finału na w/w konkursie

Katarzyna Goliat kl. VIII, ucz. prof. Krystyny Jureckiej – III miejsce na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. J. Kociana – Usti nad Orlici 05-08.05.2010r.

Wyróżnienie za akompaniament na w/w konkursie – mgr Krystyna Stojek

Rafał Gorczyński kl. IX, ucz. mgr Beaty Leszczyńskiej – I miejsce na XII Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym – Malbork 11.05.2010r.

Natalia Błaszkiewicz kl. VI, ucz. mgr Jadwigi Ewald – wyróżnienie na w/w konkursie

Trio w składzie: Kinga Hornik kl. V, Dorota Szagżdowicz kl. V, Artur Czapiewski kl. VI – III miejsce ex aequo na IX Sopockich Kameraliach Gitarowych – Sopot 07.05.2010r.- przyg. mgr Joanna Rudnicka i mgr Ewa Ocieszak

Dominik Urbanowicz kl. IV, ucz. dr Andrzeja Kacprzaka – II miejsce na XXXXIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego w VII Konkursie Polonezów – Włoszakowice 14-15.05.2010r.

Hanna Chylińska kl. VII, ucz. dr Andrzeja Kacprzaka – III miejsce w gr. III na Międzynarodowym Konkursie im. B. Warchala „Talenty Europy” – Dolny Kubin 16.05.2010r.

Ewa Jarosz kl. IX, ucz. prof. Krystyny Jureckiej – III miejsce w r. IV na w/w konkursie

II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „GITARA VIVA” – 16-19.05.2010r.

  • Daniel Egielman kl. IX, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – II miejsce
  • Zuzanna Wężyk kl. VIII, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – III miejsce
  • Marta Pieczewska kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – wyróżnienie

Barbara Stawiarz kl. IV, ucz. mgr Jolanty Fuławki – II miejsce w gr. I na Oruńskim Konkursie Skrzypcowym – Gdańsk 19.05.2010r.

Małgorzata Seklecka kl. VI, ucz. ad. Małgorzaty Skorupy – I miejsce w gr. II na w/w konkursie

Artur Czapiewski kl. VI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – wyróżnienie w gr. soliści na Polsko – Niemieckim VI Wiosennym Konkursie Gitarowym- Szczecin19-21.05.2010r.

Artur Czapiewski kl. VI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – III miejsce i Nagroda pozaregulaminowa za wykonanie utworu”Taniec polski” na XVI Konfrontacjach Gitarzystów PUCK 2010 – Puck 23-24.05.2010r.

Małgorzata Oller kl. IX, ucz. mgr Jadwigi Ewald – III miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. J. Zarębskiego Łomianki – Izabelin 23-29.05.2010r.

II Regionalny Konkurs Gitarowy – Olsztyn 30.05.2010r.

  • Marta Pieczewska kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – Grand Prix w gr. III
  • Kinga Hornik kl. V – ucz.mgr Ewy Ocieszak – II miejsce w gr. II
  • Małgorzata Jarosz kl. X, ucz. mgr Ewy Ocieszak – II miejsce w gr. III
  • Wojciech Gurgul kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – wyróżnienie w gr. III

Jacek Sienica kl. X, ucz. mgr Jadwigi Ewald – otrzymał stypendium „AGRAFKA MUZYCZNA 2010” – Warszawa 29-30.05.2010r.

Daniel Egielman kl. IX, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – stypendium „AGRAFKA MUZYCZNA 2010” – Warszawa 29-30.05.2010r.

VI International Competition Guitarists „Andrés Segovia” – Velbert 02-05.06.2010r.

Daniel Egielman kl. IX, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – Nagroda specjalna – stypendium na Międzynarodowy Konkurs Gitarowy w Belgradzie – luty 2011

XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej – Trzęsacz 03-05.06.2010r.

  • Łukasz Szlagowski kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej – III miejsce
  • Małgorzata Jarosz kl. X, ucz. mgr Ewy Ocieszak – wyróżnienie

Osiągnięcia naszych uczniów

Piotr Pawlak, kl. VI, uczeń prof. Waldemara Wojtala – 1 miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego, Łomianki-Izabelin, 23-29 maja 2010

Zofia Góral, fortepian,  uczennica mgr Eleny Aleksiejuk – 3 miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego, Łomianki-Izabelin, 23-29 maja 2010

Zuzanna Wężyk, gitara, uczennica mgr Joanny Rudnickiej, zajęła 3 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym w Kielcach, 16-19 maja 2010 r.

Daniel Egielman, gitara, uczeń mgr Joanny Rudnickiej, zajął 2 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym w Kielcach, 16-19 maja 2010 r.

Marta Pieczewska, gitara, uczennica mgr Joanny Rudnickiej, wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym w Kielcach, 16-19 maja 2010 r.

Angelika Kruszyńska, fortepian kl. VI , uczennica Ewy Włodarczyk – 2 miejsce w
kategorii solistów na IV Konkursie „Klasyka w Rozrywce, Rozrywka w Klasyce”, Chojnice, 27.05.10.

Marta Pieczewska, gitara, uczennica mgr Joanny Rudnickiej – Grand Prix na II Regionalnym Konkursie Gitarowym, Olsztyn 30 maja 2010 r.

Małgorzata Jarosz, gitara, uczennica mgr Ewy Ocieszak – 2 miejsce  na II Regionalnym Konkursie Gitarowym, Olsztyn 30 maja 2010 r.

Małgorzata Jarosz, gitara, uczennica mgr Ewy Ocieszak – wyróżnienie na XIII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej, Trzęsacz 3-5  maja 2010 r.

Kinga Hornik, gitara, uczennica mgr Ewy Ocieszak – 2 miejsce w grupie II  na II Regionalnym Konkursie Gitarowym, Olsztyn 30 maja 2010 r.

Wojciech Gurgul, gitara, uczeń mgr Joanny Rudnickiej – wyróżnienie na II Regionalnym Konkursie Gitarowym, Olsztyn 30 maja 2010 r.

Trio: Kinga Hornik, Dorota Szagżdowicz i Artur Czapiewski – 3 miejsce na IX Sopockich Kameraliach Gitarowych, Sopot 7 maja 2010 r.

Michalina Gryzio, kl. IV, uczennica klasy fortepianu mgr Hanny Tokarskiej – wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli, 17-22 maja 2010 r.

Małgorzata Oller, ucz. kl. wiolonczeli mgr Jadwigi Ewald – 3 miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego, Łomianki-Izabelin, 23-29 maja 2010 r.

Natalia Zaleska, ucz. kl. fortepianu adi. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej – wyróżnienie w II grupie wiekowej na XVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni, Szafarnia 7-9 maja 2010 r.

Natalia Zaleska, ucz. kl. fortepianu adi. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej – 1 miejsce w kategorii A na I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Pequeños Grandes Pianistas”, Sigüenza  4-6 czerwca 2010 r.

Koncert naszych uczniów z Waldemarem Malickim

Dziś w Filharmonii na Ołowiance odbył się niezwykły koncert. Waldemar Malicki wraz z uczniami naszej szkoły opowiadał o muzyce Fryderyka Chopina. Dzieła tego kompozytora wykonywali m.in. Monika Boniecka, Zofia Góral, Aleksy Kornicz,  Aleksandra Krupińska, Agata Mierzwińska, Piotr Pawlak, Tymoteusz Urbanowicz  i Marta Żak. Wszyscy nasi młodzi artyści wypadli świetnie. W przepełnionej po brzegi sali koncertowej potrafili opanować tremę i pokazać się od najlepszej strony. Gratulujemy!

Osiągnięcia sekcji smyczkowej

  1. Zuzanna Kuklińska, kl. IV, skrzypce, uczennica mgr K. Rychlickiej – 1 miejsce na X Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz, Wrocław 15-18.03.2010 r.
  2. Kwartet: Małgorzata Seklecka, kl. VI, Konrad Dudek, kl. VI, Alicja Białobrzewska, kl. V i Weronika Duchniewicz, kl. V  – 1 miejsce na XII Gdyńskim Konkursie Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej 25.03.2010 r. Zespół pracuje pod kierunkiem mgr Marii Kalinowskiej i Ewy Włodarczyk.
  3. Dominik Urbanowicz, kl. IV, skrzypce, ucz.  dr Andrzeja Kacprzaka – 2 miejsce na 43 Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków im. K. Kurpińskiego VII Konkurs polonezów, Włoszkowice 14-15.05.2010
  4. Małgorzata Seklecka, kl. VI, skrzypce, uczennica adiunkt Małgorzaty Skorupy – 1 nagroda  na XII Oruńskim Konkursie Skrzypcowym.
  5. Barbara Stawiarz, kl. IV, skrzypce, uczennica mgr Jolanty Fuławki – 2 miejsce w grupie I  na XII Oruńskim Konkursie Skrzypcowym.
  6. Artur Czapiewski, kl. VI, uczeń Joanny Rydnickiej – wyróżnienie na Polsko-Niemieckim Wiosennym Konkursie Gitarowym, Szczecin 19-21,03.2010 r.
  7. Trio: Artur Czapiewski – kl. V, Dorota Szagżdowicz – V, Kinga Hornik – kl. V – 3 miejsce na IX Sopockich Kameraliach Gitarowych, 7.04.201 r. Zespół przygotowany przez mgr Joannę Rudnicką.
  8. Gabriela Michalak, skrzypce, uczennica prof. Krystyny Jureckiej – 3 miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st., Warszawa 19-21.03.2010 r.
  9. Katarzyna Goliat, skrzypce, uczennica prof. Krystyny Jureckiej – 3 miejsce w grupie IV na 52 Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. J. Kociana w Usti (Czechy), 6-8 maja 2010 r.
  10. Hanna Chylińska, skrzypce, ucz. dr Andrzeja Kacprzaka – 3 miejsce w grupie III na XIV Konkursie „Talents for Europa” w Dolnym Kubinie (Słowacja), 14-16 maja 2010 r.
  11. Ewa Jarosz, skrzypce, uczennica prof. Krystyny Jureckiej – 3 miejsce w grupie IV na XIV Konkursie „Talents for Europa” w Dolnym Kubinie (Słowacja), 14-16 maja 2010 r.

Cztery dyplomy za wyróżniający się akompaniament otrzymała Pani Krystyna Stojek, która towarzyszyła naszym uczniom podczas: Ogólnopolskich Przesłuchań Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st. w Warszawie w marcu 2010 r., 52 Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. J. Kociana w Usti (Czechy), 6-8 maja 2010 r., XII Oruńskiego Konkursu Skrzypcowego oraz Makroregionalnych Przesłuchań Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st. w Toruniu.

Osiągnięcia

2006 Boniecka Monika Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2006 duet Angelika Kwiatkowska (skrzypce) i Katarzyna Kołodziej (fortepian) Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2006 Dzwonkowski Jakub Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. wyróżnienie
2006 Kułakowski Maciej Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 1 miejsce
2006 Pawlak Piotr Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2007 Kałduński Adam VII Konkurs Solfeżowy czytania a’vista dla kl. V SM I st., Gdynia, 7.11.2007 r. 2 miejsce
2007 Miszk Emil Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych im. Lutaka , Kraków, 8-10.11.2007 r. 1 miejsce
2007 Kołodziej Katarzyna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 16-17.11.2007 r. Nagroda dla pianisty
2007 Kuklińska Zuzanna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 16-17.11.2007 r. wyróżnienie
2007 Pawlak Piotr XV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 15-17.11.2007 r. Nagroda Laureata i Nagroda za najlepsze wykonania fugi F. Chopina
2007 Dębski Paweł Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 2 miejsce i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Grądzka Kornelia Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 3 miejsce ex aequo i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Sutt Karolina Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 5 miejsce ex aequo, nagroda BGŻ i dla najmłodszego uczestnika
2007 Szczerba Malwina Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 4 miejsce ex aequo i nagroda BGŻ
2007 Zimińska Katarzyna Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 4 miejsce i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Kałduńska Izabela XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. wyróżnienie
2007 Kułakowski Maciej XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. 3 miejsce
2007 Polkowska Pamela XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. wyróżnienie
2007 Langman Magdalena II Ogólnopolski konkurs Skrzypcowy im. Rodziny Grobliczów, Kraków, 5-8.12.2007 r. 3 miejsce ex aequo
2007 Kuklińska Zuzanna I Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy „W świecie muzyki Charlesa Dancla”, Grudziądz, 14.12.2007 r. 1 miejsce
2008 Kałduński Adam VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I st. „Muzyka Baroku”, Gdańsk, 10.01.2008 r. 2 miejsce ex aequo
2008 Pawlak Piotr VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I st. „Muzyka Baroku”, Gdańsk, 10.01.2008 r. wyróżnienie gr. II
2008 Kropidłowski Maciej Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II st., Gdańsk, 10-11.01.2008 r. 1 miejsce
2008 Pawlak Piotr III Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrne Szybka”, Kraków, 17-19.01.2008 r. 1 miejsce gr. I
2008 Dobrzyński Artur IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. wyróżnienie
2008 Łożyńska Karolina IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. 3 miejsce
2008 Owsiany Kamila IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Białobrzewska Alicja Makroregionalne Konfrontacje Młodych Pianistów „Polska Muzyka Współczesna dla Najmłodszych”, Bydgoszcz, 22.02.2008 r. 1 miejsce i nagroda specjalna za najlepsze wyk. utworu kom. polskiego
2008 Dębowski Aleksander IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce ex aequo
2008 Kiełkucka Magdalena Makroregionalne Konfrontacje Młodych Pianistów „Polska Muzyka Współczesna dla Najmłodszych”, Bydgoszcz, 22.02.2008 r. wyróżnienie II stopnia gr. 1
2008 Kowacz Aleksandra IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Morawska Julia IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce ex aequo
2008 Grzegorczyk Marcin Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 3 miejsce
2008 Hajdun Jakub Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 2 miejsce gr. kl. IV-VI
2008 Lubocka Magda Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Monika Boniecka, Aleksandra Solska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. 2 miejsce gr. I
2008 Trio: Katarzyna Zimińska, Maria Pajdzik, Anna Dąbrowska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. wyróżnienie
2008 Trio: Mihoko Okajima, Dobrawa Chocher, Hanna Raniszewska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. 2 miejsce w kat. kwartet
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. 1 miejsce w kat. trio
2008 Wężyk Zuzanna IV „Wiosenny Konkurs Gitarowy”, Szczecin, 7-9.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Łaska Alicja XII Konkurs Solfeżowy dla klas III SM I st. Regionu Pomorskiego, Gdańsk, 12.03.2008 r. 3 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna XII Konkurs Solfeżowy dla klas III SM I st. Regionu Pomorskiego, Gdańsk, 12.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Aleksander Dębowski, Konrad Dudek X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Karolina Sutt, Paweł Dębski X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 1 miejsce w kat. trio
2008 Duet: Daniel Egielman, Natalia Egielman II Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce klasycznej”, Tychy, 14-16.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Łukasz Szlagowski, Iwona Sarwińska II Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce klasycznej”, Tychy, 14-16.03.2008 r. 3 miejsce
2008 Pawlak Piotr II Przegląd Młodych Talentów, Sopot, 16.03.2008 r. laureat
2008 Gutowska Karolina II Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo, Tomaszów mazowiecki, 17-19.03.2008 r. 2 miejsce ex aequo
2008 Sutt Karolina Międzynarodowy Konkurs „XXI Century Art”, Kijów, 15-22.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Kuklińska Zuzanna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant”, Sochaczew, 28.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Langman Magdalena VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Młody Paganini”, Legnica, 3.04.2008 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2008 Boniecka Monika III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 3 miejsce, gr. starsza
2008 Chmarzyńska Julia III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 2 miejsce, gr. starsza
2008 Kruszyńska Angelika III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Pawlak Piotr III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Solska Aleksandra III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. wyróznienie
2008 Kropidłowski Maciej Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II st., Warszawa, 4-6.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Kulpa Weronika XXXII Olimpiada Artystyczna sekcja muzyki, Warszawa, 7-9.04.2008 r. Finalistka
2008 Kułakowski Maciej Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. A. Szafranków, Rybnik, 9-13.04.2008 r. 3 miejsce w gr. II
2008 Kułakowski Maciej IV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów, Rybnik, 9-13.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Bańkowski Mateusz Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Białobrzewska Alicja Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Gryzio Michalina Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Kołodziej Karol Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Pawlak Piotr Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 1 miejsce i Nagroda Specjalna Rektora AM
2008 Kazaniecka Joanna Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Skrzypiec i Altówki Uczniów Szkół Muzycznych II st., Elbląg, 18-20.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Hornik Kinga XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 wyróżnienie
2008 Łaska Alicja XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 1 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 1 miejsce
2008 Egielman Natalia IV Ogólnopolski Konkurs „Instrumenty Dęte Chełmno 2008”, Chełmno, 24-25.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Owsiany Kamila V Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. M. Ławrynowicza, Płock, 21-25.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Czocher Dobrawa Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Uczniów Szkół Muzycznych II st., Łódź, 25-27.04.2008 r. 1 miejsce
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st., Gdańsk, 25-26.04.2008 r. 3 miejsce ex aequo
2008 Olszewska Agnieszka X Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork, 5.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Świercz Kinga X Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork, 5.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Chór OSM I st. VIII Kartuskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych I st. Regionu Pomorskiego, Kartuzy, 14.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Goliat Katarzyna XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 6 miejsce w gr. III
2008 Kwartet skrzypcowy: Magda Lubocka, Pamela Polkowska, Joachim Oller, Alena Iwańczuk XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 2 miejsce
2008 Lubocka Magda XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 2 miejsce w gr. IV
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XI Międzynarodowy Festiwal Fortepianowy „Gramy na 4 ręce”, Choszczno, 14-16.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XI Międzynarodowy Festiwal Fortepianowy „Gramy na 4 ręce”, Choszczno, 14-16.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Bańkowski Mateusz III Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści, Stalowa Wola, 10-17.05.2008 r. 4 miejsce
2008 Kwiatkowska Angelika X Oruński Konkurs Skrzypcowy, Orunia 3 miejsce
2008 Duet: Bartosz Kropidłowski i Łukasz Szlagowski XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz, 22-24.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Egielman Dariusz XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz, 22-24.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 1 miejsce w kat. duet
2008 Pawlak Piotr II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 2 miejsce w kat. trio
2008 Pawlak Piotr VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trio: Katarzyna Zimińska, Maria Pajdzik, Anna Dąbrowska VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Trio: Kornelia Grądzka, Dobrawa Czocher, Hanna Raniszewska VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trojakowska Karolina VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. lautrat
2008 Walczak Jan VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Bartosz Kropidłowski i Łukasz Szlagowski VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 3 miejsce
2008 Egielman Daniel VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 2 miejsce gr. II
2008 Hornik Kinga VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 2 miejsce gr. I cyklu sześcioletniego
2008 Kropidłowski Bartosz VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 3 miejsce gr. II
2008 Paprot Bartosz VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 1 miejsce gr. II
2008 Wężyk Zuzanna VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 1 miejsce gr.I cyklu sześcioletniego
2008 Pawlak Piotr IV Konkurs Wykonawczy Utworów W. Lutosławskiego, Drozdowo, 6-7.06.2008 r. 3 miejsce
2008 Egielman Natalia II Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2008”, Kraków, 24.06.2008 r. wyróżnienie specjalne
2008 Kowacz Klaudia VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego, Lublin, 18-25.09.2008 r. 4 miejsce
2008 Wąsik Anita VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego, Lublin, 18-25.09.2008 r. 3 miejsce
2008 Hajdun Jakub V Ogólnopolski Konkurs Wibrafonowy, Opole, 10.10.2008 r. wyróznienie
2008 Wiczyński Mateusz V Ogólnopolski Konkurs Wibrafonowy, Opole, 10.10.2008 r. wyróżnienie
2008 Grzegorczyk Marcin I Międzynarodowy Konkurs Organowy „Organiści Nowej Europy 2008”, Krzeszów, 13.10.2008 r. 2 miejsce
2008 Pawlak Piotr XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. 3 miejsce
2008 Zaleska Natalia XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. wyróżnienie
2008 Żak Marta XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. 2 miejsce
2008 Zaleska Natalia XVI Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 20-22.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Olszewska Agnieszka Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych II st. Gradus ad Parnasum, Starogard Gdański, 26.11.2008 r. 2 miejsce
2008 Pawlak Piotr II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków, Opole, 26.11.2008 r. 2 miejsce i nagroda za najciekawszą osobowość konkursu
2008 Białobrzewska Alicja Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 1 miejsce
2008 Gryzio Michalina Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 2 miejsce i Nagroda za najlepsze wykonanie utworu J. Garści
2008 Kałduński Adam Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 3 miejsce
2008 Kuklińska Zuzanna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. Nagroda dla najlepszego skrzypka
2008 Olesz Jan Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Puzyrewski Artur Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Zaleska Natalia Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Dominika Świderska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 1 miejsce gr. starsza
2008 Duet: Dorota Braun, Tymoteusz Urbanowicz XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 3 miejsce ex aequo gr. młodsza
2008 Duet: Jaśko Patrycja, Bartnicka Arina XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. wyróżnienie w gr. starszej
2008 Duet: Monika Boniecka, Aleksandra Solska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 3 miejsce ex equo
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 1 miejsce gr. młodsza
2008 Egielman Natalia VI Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych „Etiuda 2008”, Szczecin, 28-30.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Runtz Dawid VI Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych „Etiuda 2008”, Szczecin, 28-30.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Dominika Świderska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Jan Olesz, Tymoteusz Urbanowicz XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Matilda Garrison, Marta bagińska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Pieczewska Marta Międzynarodowy Konkurs „Gitaromania”, Karpacz, 10-13.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Szlagowski Łukasz Międzynarodowy Konkurs „Gitaromania”, Karpacz, 10-13.12.2008 r. 2 miejsce
2008 Kułakowski Maciej IX Młodzieżowy Konkurs Wiolonczelowy im. K. Wiłkomirskiego w Poznaniu, 18-21.12.2008 r. 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. 1 miejsce w grupie II
2009 Zaleska Natalia XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. wyróżnienie w grupie II
2009 Żak Marta XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. wyróżnienie w grupie III
2009 Trio: Łukasz Strzelczyk, Małgorzata Znarowska, Michał Osiecki IX Makroregionalne Spotkania Zespołów Kameralnych wyróżnienie
2009 Stawiarz Barbara X Sopocki Konkurs Skrzypcowy, Sopot 26-27.02.2009 r. 1 miejsce
2009 Kalita Piotr I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Kamrowski Szymon I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 3 miejsce w grupie starszej
2009 Pabjańczyk Maksymilian I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 2 miejsce w grupie młodszej
2009 Wrąbel Patryk I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 2 miejsce w grupie starszej
2009 Wilska Monika IV Ogólnopolski Festiwal Wokalny im. Marii Stankowej, Olsztyn, 7.03.2009 r. wyróżnienie w grupie II
2009 Duet: Agata Mierzwińska, Aleksy Kornicz II Przegląd Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych II st. „Dialogi fortepianowe dla młodzieży”, Gdynia, 9.03.2009 r. 1 miejsce
2009 Egielman Natalia V Warmińsko-Mazurski Festiwal Fletowy, Olsztyn, 14.03.2009 r. laureat
2009 Sarwińska Iwona V Warmińsko-Mazurski Festiwal Fletowy, Olsztyn, 14.03.2009 r. laureat
2009 Pawlak Piotr III Przegląd Młodych Talentów, Gdynia, 6-15.03.2009 r. 1 miejsce w grupie SM I st.
2009 Pawlak Piotr Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, Toruń, 19.03.2009 r. laureat
2009 Duet: Aleksandra Kowacz, Artur Puzyrewski XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. wyróżnienie w kategorii duetów
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. wyróżnienie w kategorii duetów
2009 Duet: Szymon Rachwalski, Tomasz Wierchoła XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. 3 miejsce w kategorii duetów
2009 Egielman Daniel XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe, Sanok 29.03 – 3.04.2009 1 miejsce
2009 Kwartet gitarowy VI Świdnicki Konkurs Zespołów Kameralnych z udziałem gitary klasycznej, Swidnica, 3.04.2009 r. 3 miejsce w grupie II
2009 Runtz Dawid VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy, Sochaczew, 8.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Sarwińska Iwona VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy, Sochaczew, 8.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Duet: Karolina Sutt, Marta Żak Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych „21st Century Art”, Kijów, 3-10 kwietnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Boniecka Monika I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Góral Zofia I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Żak Marta I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. 1 miejsce
2009 Moras Agnieszka III Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 24-25.04.2009 r. wyróżnienie w grupie I
2009 Białobrzewska Alicja IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce w gr. młodszej
2009 Gryzio Michalina IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 2 miejsce w gr. młodszej
2009 Kruszyńska Angelika IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Olesz Jan IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Pawlak Piotr IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce ex aequo w gr. starszej
2009 Puzyrewski Artur IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Zaleska Natalia IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce ex aequo w gr. starszej
2009 Trio: Łukasz Strzelczyk, Małgorzata Znarowska, Michał Osiecki Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych Ii st., Warszawa, 7-8 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Pawlak Piotr Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniół Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st., Warszawa, 7-9 maja 2009 r. wyróżnienie I st.
2009 Pawlak Piotr XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży, Szafarnia, 8-10.05.2009 r. 1 miejsce w grupie najmłodszej oraz Nagroda Fundacji Gyorgy Ferenczy
2009 Zaleska Natalia XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży, Szafarnia, 8-10.05.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Kuklińska Zuzanna XIII Międzynarodowy Konkurs Bohdana Warchala, Dolny Kubin, Słowacja, 12.05.2009 r. 3 miejsce
2009 Urbanowicz Dominik XIII Międzynarodowy Konkurs Bohdana Warchala, Dolny Kubin, Słowacja, 12.05.2009 r. 5 miejsce
2009 Grzegorczyk Marcin XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie II
2009 Gutowska Karolina XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie I
2009 Hajdun Jakub XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 1 miejsce ex equo w grupie II
2009 Jankowska Aleksandra XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 1 miejsce ex equo w grupie I
2009 Kałduńska Izabela XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie II
2009 Lubocka Magda XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 3 miejsce w grupie II
2009 Oller Małgorzata XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 3 miejsce w grupie I
2009 Goliat Katarzyna I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Jarosz Ewa I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Mąkowski Marcin I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Strzelczyk Łukasz I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. wyróżnienie
2009 Góral Zofia VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 3 miejsce
2009 Zaleska Natalia VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Żak Marta VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Urbanowicz Dominik XI Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk-Orunia, 20.05.2009 r. 2 miejce w grupie I
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 2 miejsce
2009 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 3 miejsce
2009 Pawlak Piotr III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 1 miejsce
2009 Rejnowicz Jan III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. M. Moszkowskiego, Kielce, 22-28 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Kałduńska Izabela VIII Konkurs Muzyki XX i XXI wieku dla młodych wykonawców 2009, Radziejowice, 29 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Kałduńska Izabela V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych
2009 Pawlak Piotr V Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszwa, 30.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Zaleska Natalia V Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszwa, 30.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Zaleska Natalia V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Pawlak Piotr IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J.Zarębskiego, Łomianki-Izabelin, 24-31.05.2009 r. 1 miejsce i wyróżnienie za wykonanie utworu J.Zarębskiego
2009 Duet: Daniel Egielman, Natalia Egielman VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 2 miejsce w grupie V
2009 Egielman Daniel VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 2 miejsce w grupie IV
2009 Egielman Natalia VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 1 miejsce w grupie III
2009 Żak Marta IX Międzynarodowy Konkurs „Muzyka bez granic”, 14-23.08.2009 r. 1 miejsce w kat. fort. z orkiestrą i 1 miejsce w kat. fort. solo
2009 Grzegorczyk Marcin XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej, Rumia, 15-17 października 2009 r. 1 miejsce
2009 Kułakowski Maciej IV Międzynarodowy Konkurs dla młodych wiolonczelistów im. J.J. F. Dotzauera, Drezno, 18 października 2009 r. 1 miejsce, nagr. za wyk. utworu Dotzauera oraz nagr. za wyk. komp. współczesnej
2009 Kałduński Adam Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 26-27 października 2009 r. 3 miejsce
2009 Urbanowicz Tymoteusz Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 26-27 października 2009 r. wyróżnienie
2009 Lejderman Lara IX Konkurs solfeżowy czytania a vista, Gdynia, 4 listopada 2009 r. wyróżnienie
2009 Szlagowski Łukasz VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej „Świętokrzyska Jesień Gitarowa”, Kielce, 12-14 listopada 2009 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr XVII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 21 listopada 2009 r. Nagroda marszałka Województwa Mazowieckiego
2009 Grzegorczyk Marcin VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Gutowska Karolina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. wyróżnienie
2009 Jankowska Aleksandra VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Kałduński Adam VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce
2009 Kowacz Klaudia VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce i nagroda za najlepsze wykonanie utworu J.S. Bacha
2009 Kuklińska Karolina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 4 miejsce
2009 Kuklińska Zuzanna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 4 miejsce
2009 Kułakowska Martyna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Lubocka Magda VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 2 miejsce
2009 Paykowska Ewelina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce w gr. 2
2009 Pawlak Piotr II Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego, Zambrów, 26 listopada 2009 r. Grand Prix, nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego
2009 Mierzwińska Agata VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego, Piotrków Trybunalski, 25-28 listopada 2009 r. wyróżnienie
2009 Naczk Maciej II ogólnopolski konkurs wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”, Warszawa 27-28.11.2009 r. wyróżnienie
2009 Zaleska Natalia VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego, Piotrków Trybunalski, 25-28 listopada 2009 r. 2 miejsce
2009 Duet: Alicja Białobrzewska, Natalia Zaleska XIV Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 30 listopada 2009 r. 3 miejsce
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XIV Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 30 listopada 2009 r. 1 miejsce
2009 Moras Agnieszka I konkurs pianistyczny muzyki polskiej „Dziecięce imaginacje”, Gdańsk-Orunia, 2 grudnia 2009 r. 3 miejsce
2009 Egielman Natalia Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. M.Schillera, Kwidzyn 8.12.2009 r. 3 miejsce
2009 Gryzio Michalina Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. 3 miejsce
2009 Kruszyńska Angelika Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. wyróżnienie
2009 Pawlak Piotr Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. Grand Prix, 1 miejsce, nagroda za najlepsze wyk. utworu Chopina
2009 Zaleska Natalia Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Dudzińska Jagoda Jolanta VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009”, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. laureat
2009 Egielman Natalia VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009”, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Sarwińska Iwona VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009”, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. wyróżnienie
2009 Jankowska Aleksandra I Ogólnopolski Turniej Wiolonczelowy Szkół Muzycznych I i II st., Warszawa, 12-15.12.2009 r. wyróżnienie
2010 Białobrzewska Alicja VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych. ” Gdańsk 15.01.2010 wyróżnienie
2010 Walczak Jan VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych. ” Gdańsk 15.01.2010 1 miejsce
2010 Egielman Daniel VI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs im. Ł. Pietrzaka „Gitaromania”, Jelenia Góra-Cieplice, 13-16 stycznia 2010 r. 2 miejsce w grupie starszej
2010 Pawlak Piotr III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Beli Bartoka dla Dzieci i Młodzieży, Warszawa, 17 stycznia 2010 r. 2 miejsce
2010 Runtz Dawid XI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Uczniowskie Forum Muzyczne, Warszawa 27-29 stycznia 2010 r. 1 miejsce
2010 Wężyk Zuzanna XV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza, Krynica Zdrój, 30.01 – 06.02.2010 r. 2 miejsce
2010 Zaleska Natalia XV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.czerny-Stefańskiej, Żagań, 24-26.02.2010 r. 1 miejsce
2010 Kwartet fletowy: Joanna Pestka, Patrycja Walkusz, Iwona Sarwińska, Natalia Egielman VIII Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew 27 lutego 2010 r. wyróżnienie
2010 Boniecka Monika I Gdański Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla uczniów SM II st., Gdańsk, 4 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Owsiany Kamila XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy dla klas IV,V i VI SM I st., Gdynia, 4 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Seklecka Małgorzata XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy dla klas IV,V i VI SM I st., Gdynia, 4 marca 2010 r. 3 miejsce
2010 Egielman Natalia I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Kwartet fletowy: Joanna Pestka, Patrycja Walkusz, Iwona Sarwińska, Natalia Egielman I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Sarwińska Iwona I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Duet: Łukasz Szlagowski, Iwona Sarwińska III Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce kameralnej”, Tychy, 12-14 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Czapiewski Artur Polsko-Niemiecki VI Wiosenny Konkurs Gitarowy, Szczecin, 19-21 marca 2010 r. wyróżnienie
2010 Egielman Natalia Pomorskie przesłuchania klas instrumentów dętych, Lębork, 24 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Ratajek Paweł XVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe, Kościerzyna 24 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XXIV Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard 26 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Duet: Paulina Modrzewska, Julia Pawlak XXIV Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard 26 marca 2010 r. 3 miejsce
2010 Białobrzewska Alicja IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Czapiewski Artur XVI Konfrontacje Gitarzystów, Puck 23-24 kwietnia 2010 R. nagroda pozaregulaminowa za wykonanie utworu „Taniec polski”
2010 Góral Zofia II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Augustów, 23-24 kwietnia 2010 r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Kiełkucka Magdalena IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 2 miejsce
2010 Naczk Maciej I Olsztyński Konkurs Musicalowy, Olsztyn 24 kwietnia 2010 r. 3 miejsce
2010 Niewiadomska Joanna IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. wyróżnienie
2010 Pruszak Julia I Olsztyński Konkurs Musicalowy, Olsztyn 24 kwietnia 2010 r. wyróżnienie
2010 Teska Julia IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. wyróżnienie
2010 Urbanowicz Tymoteusz IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 3 miejsce
2010 Wieczorek Szymon IV Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, Szczedcin 21-24 kwietnia 2010 r. wyróżnienie w gr. I
2010 Zaleska Natalia II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Augustów, 23-24 kwietnia 2010 r. 2 miejsce
2010 Walczak Jan V Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 28.04.2010 r. wyróżnienie
2010 Trio: Mihoko Okajima, Dobrawa Chocher, Hanna Raniszewska IX Sopockie Kameralia Gitarowe, Sopot, 7 maja 2010 r. 3 miejsce
2010 Pawlak Piotr X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów kl. V i VI SM I st., Gdańsk 8 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Pawlak Piotr XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni, 7-9 maja 2010 r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Gorczyński Rafał XII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork 11 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Pieczewska Marta Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II st., Warszawa 10-11.05.2010 r. 3 miejsce
2010 Szlagowski Łukasz Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II st., Warszawa 10-11.05.2010 r. 3 miejsce
2010 Kornicz Aleksy XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. wyróżnienie I stopnia
2010 Mierzwińska Agata XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. wyróżnienie II stopnia
2010 Zaleska Natalia XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Egielman Daniel Ogólnopolski Festiwal Gitarowy, Kielce 16-19 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Seklecka Małgorzata XII Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk Orunia, 19 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Stawiarz Barbara XII Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk Orunia, 19 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Wężyk Zuzanna Ogólnopolski Festiwal Gitarowy, Kielce 16-19 maja 2010 r. 3 miejsce
2010 Iwańczuk Alena III Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. T.Wrońskiego, Tomaszów Mazowiecki 29-31 marca 2010 r. 4 miejsce