Zastępstwa 14.01.2019 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

VI

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

X

p. odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

Świetlica

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Mielniczek

5

j. angielski

XI

Odwołane

p. Mielniczek

6

j. angielski

Vb

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Moenert

2

j. angielski

X

Odowłane

p. Moenert

3

j. angielski

VIIb

czytelnia

p. Moenert

4

j. angielski

XI

Odowłane

p. Moenert

5

j. angielski

XI

Odowłane

p. Moenert

7

j. polski

VIIIc

Odowłane

p. Moenert

8

j. polski

VIIIc

Odowłane

Zastępstwa 11.01.2019- piątek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

Ia

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

Va

p. Pruss

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

VI

p. Barabasz

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

8

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Va

p. Pruss

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

Świetlica

p. Mielniczek

5

j. angielski

VI

p. Barabasz

p. Mielniczek

6

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

8

j. angielski

XI

Odwołane

p. Kamińska

6

j. polski

IX

Czytelnia

p. Kamińska

7

j. polski

IX

p.Barabasz

p. Barabasz

8

biologia

IX

Odwołane – zajęcia przeniesione na wcześniejszą godzinę

Zastępstwa 10.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIb

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIa

p. Tomczak

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

IIIb

świetlica

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Mielniczek

5

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

6

j. angielski

IVa

świetlica

Zastępstwa 9.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

Ia

świetlica

p. Brodnicka – Serafinowicz

7

j. angielski

VIIc

odwołane

p. Trybułowska

4

Literatura muzyczna

VIIIb

p. Borysewicz

p. Trybułowska

7

Historia muzyki

X

odwołane

p. Trybułowska

8

Historia muzyki

XI

odwołane

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

5

godzina wychowawcza

IVa

p. Polewska

Zastępstwa 08.01.2019 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Trybułowska

1

historia muzyki

XI

Odwołane

p. Trybułowska

2

historia muzyki

IX

p. Borysewicz s. 67

p. Trybułowska

3

literatura muzyczna

VIIIb

p. Bradtke

p. Trybułowska

4

historia muzyki

XII

odwołane

p. Trybułowska

5

historia muzyki

X

p. Pruss s.69

p. Żebrowska

1

fizyka

VIIa

Odwołane

p. Żebrowska

2

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

3

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

4

matematyka

VIIa

p. Bradtke

p. Żebrowska

5

matematyka

VIIa

p. Tartas

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIIc

czytelnia

p. Barabasz

6

przyroda

IVa

p. Borysewicz

p. Barabasz

7

biologia

VIIa

odwołane

p. Wilde

1

historia muzyki

XI

Odwołane

p. Wilde

2

historia muzyki

IX

p. Borysewicz s. 67

p. Wilde

4

historia muzyki

XII

Odwołane

p. Wilde

5

historia muzyki

X

p. Pruss s.69

p. Wilde

8

literatura muzyczna

VIIIa

Czytelnia/dziewczęta-chłopcy zwolnieni

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIa

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

Va

p. Mielniczek

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VIIc

Czytelnia

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIIb

p. Moenert

Zastępstwa 7.01.2019 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Rękawek

1

technika

Vb

odwołane

p. Rękawek

3

technika

VI

p. Mielnczek

p. Rękawek

5

technika

IVb

p. Pruss

p. Żebrowska

1

fizyka

VIIc

odwołane

p. Żebrowska

2

matematyka

XII

odwołane

p. Żebrowska

3

matematyka

XII

odwołane

p. Żebrowska

4

fizyka

VIIIb

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Żebrowska

5

fizyka

VIIb

p. Kimmel

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIIa

p. Barabasz

p. Brodnicka-Serafinowicz

1

j. angielski

VI

odwołane

p. Brodnicka-Serafinowicz

2

j. angielski

VIIC

odwołane

p. Brodnicka-Serafinowicz

4

j. angielski

IIb

p. Tomczak

p. Kimmel

1

chemia

VIIb

Odwołane (lekcja przełożona na 5 godzinę lekcyjną)

Zastępstwa 3.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Moenert

3

j. polski

VIIIC

p. Popielarska

p. Moenert

4

j. angielski

IVB

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Moenert

5

j. angielski

X

p. Mielniczek

p. Moenert

6

j. angielski

VIIb

p. Szostakiewicz

p. Bradtke

1

kształcenie słuchu

X

odwołane

p. Bradtke

2

audycje muzyczne

IVa

p. Mitros – Suchorzewska

p. Bradtke

3

audycje muzyczne

IVb

p. Mitros – Suchorzewska

p. Bradtke

4

kształcenie słuchu

XII

p. Biegaj

p. Bradtke

5

kształcenie słuchu

XI

p. W. Lauer

p. Bradtke

6

folklor

odwołane

p. Wilde

5

Historia muzyki

XII

p. Trybułowska

p. Wilde

6

Historia muzyki

IX

p. Trybułowska

Zastępstwa 2.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Polewska

2

kształcenie słuchu

VIIIC

odwołane

p. Moenert

3

j. polski

VIIIC

p. Polewska

p. Moenert

4

j. angielski

VIIB

p. Kamińska

p. Moenert

5

j. angielski

IVB

p. Jadczak

p. Moenert

6

j. angielski

XI

odwołane

p. Moenert

7

j. angielski

XI

odwołane

Zastępstwa 20.12.2018 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Jadczak-Wodzinowska

2

j. angielski

Vb

p. Mielniczek

p. Jadczak-Wodzinowska

3

j. angielski

VIIa

p. Kamińska

p. Jadczak-Wodzinowska

4

j. angielski

IVb

p. Moenert

p. Jadczak-Wodzinowska

5

j. angielski

IX

Czytelnia

p. H. Lauer

2

Harmonia

X

p. W. Lauer

p. H. Lauer

3

Harmonia

XI

p. Biegaj

p. H. Lauer

5

Kształcenie słuchu

XI

p. W. Lauer

p. H. Lauer

6

Kształcenie słuchu

VIIIb

p. W. Lauer

p. H. Lauer

7

Kształcenie słuchu

IX

p. Biegaj

p. Lica

1

religia

Ib

odwołane

p. Lica

3

religia

IIIb

p. Pilichowska

p. Lica

4

religia

IIIa

p. Pilichowska

p. Lica

5

religia

VIIIc

p. Żebrowska (z VIIIb)

p. Przygocka

3

ZTR

IIIa

czytelnia

p. Przygocka

4

ZTR

IIIb

czytelnia

p. Przygocka

5

ZTR

Ib

Świetlica

p. Przygocka

6

ZTR

IIb

Świetlica

p. Jurczyk

1

ed.wczesnoszkolna

Ib

Odwołane

p. Jurczyk

2

ed.wczesnoszkolna

Ib

Świetlica

p. Jurczyk

3

ed.wczesnoszkolna

Ib

Świetlica

p. Jurczyk

4

ed.wczesnoszkolna

Ib

świetlica

p. Drapella

6/7/8/9

Etyka

XII

odwołane

Zastępstwa 19.12.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Poznańska

4

historia

VI

czytelnia

p. Jadczak-Wodzinowska

2

j. angielski

IX

odwołane

p. Jadczak-Wodzinowska

3

j. angielski

VIIIa

p. Polewska

p. Jadczak-Wodzinowska

4

j. angielski

IIIa

świetlica

p. Jadczak-Wodzinowska

5

j. angielski

IVb

p. Moenert

p. Jadczak-Wodzinowska

6

j. angielski

VIIIc

p. Irzabek z VIIIb

p. Jadczak-Wodzinowska

7

j. angielski

VIIIb

p. Irzabek z VIIIc

p. Lica

1

religia

XI

Odwołane

p. Lica

2

religia

IIIa

p. Szwedowska

p. Lica

3

religia

IX

odwołane

p. Lica

4

religia

X

p. Borysewicz

p. Lica

5

religia

VIIIa

p. Polewska

p. Lica

6

religia

VIIa

p. W. Lauer

p. Przygocka

8

ZTR

VIIIa/VIIIb

Odwołane

p. Przygocka

9

ZTR

VIIIa/VIIIb

odwołane

p. Jurczyk

1

ed.wczesnoszkolna

Ib

Odwołane/świetlica

p. Jurczyk

2

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Mielniczek

p. Jurczyk

3

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Tartas

p. Jurczyk

4

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Kamińska

p. Jurczyk

5

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Watkowska

p. Jarno

1

technika

Va

odwołane

Zastępstwa 18.12.2018 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIa

p. Tomczak

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Rękawek

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka – Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

X

p. Moenert

p. Jadczak – Wodzinowska

1

j. angielski

IX

odwołane

p. Jadczak – Wodzinowska

2

j. angielski

Vb

p. Rękawek

p. Jadczak – Wodzinowska

3

j. angielski

VIIIa

p. Kwater

p. Jadczak – Wodzinowska

4

j. angielski

VIIIc

p. Irzabek

p. Jadczak – Wodzinowska

5

j. angielski

VIIIb

p. Pruss

p. Jadczak – Wodzinowska

7

j. angielski

IVb

p. Moenert

p. Borysewicz

1

j. polski

Va

odwołane

p. Borysewicz

3

j. polski

Vb

p. Bradtke

p. Borysewicz

4

j. polski

Vb

p. Bradtke

p. Bembenek-Cisak

2

j. polski

VIIIb

odwołane

p. Drapella

7

j. polski

XII

odwołane

p. Drapella

8

j. polski

XII

odwołane

p. Drapella

9

etyka

 

odwołane

p. Jurczyk

4

ed. wczesnoszk.

 

świetlica

p. Jurczyk

5

ed. wczesnoszk.

 

świetlica

p. Bembenek-Cisak

2

j. polski

VIIIb

odwołane

p. H. Lauer

6

KS

VIIIb

p. W. LAuer

p. H. Lauer

7

Harmonia

IX

p. Biegaj

p. H. Lauer

8

KS

XI

p. Bradtke

p. Hintz

4

j. niemiecki

VIIb

p. Kłosowski

p. Hintz

5

j. niemiecki

IX

p. Irzabek

p. Hintz

6

j. niemiecki

VIIIA

p. Borysewicz

p. Hintz

8

j. niemiecki

X

odwołane

p. Przygocka

7

ZTR

X

odwołane

p. Przygocka

8

ZTR

IX

odwołane

p. Przygocka

9

ZTR

IX

odwołane

p. Przygocka

10

ZTR

XI

odwołane

Zastępstwa 17.12.2018 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Mielniczek

1

j. angielski

VI

odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Brodnicka-Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Pruss

p. Mielniczek

5

j. angielski

XI

p. Moenert

p. Mielniczek

6

j. angielski

Vb

odwołane

p. Jadczak – Wodzinowska

3

j. angielski

IX

czytelnia

p. Jadczak – Wodzinowska

5

j. angielski

VIIIC

p. Lica z VIIIb

p. Jadczak – Wodzinowska

6

j. angielski

Vb

odwołane

p. Jadczak – Wodzinowska

7

j. angielski

VIIa

p. Kłosowski

p. Przygocka

9

ZTR

XI

odwołane

p. Przygocka

10

ZTR

XI

odwołane

Zastępstwa 14.12.2018 – piątek

 

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Kłosowski

4

WF

VII a/b/c

p. Jadczak s. 70

p. Kłosowski

7

WF

X / XI

odwołane

p. Przygocka

7

ZTR

X

odwołane

p. Olkiewicz

6

geografia

VIIIc

p. Polewska

p. Polewska

5

Kształcenie słuchu

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska z VIIIa

p. Poznańska

6

historia

IVb

p. Kwater

p. Bembenek – Cisak

1

j. polski

VI

odwołane

 

p. Poznańska

7

historia

VI

p. Bembenek – Cisak

 

Zastępstwa 13.12.2018 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Przygocka

1/ 2

ZTR

Va

odwołane

p. Przygocka

3

ZTR

IIIa

świetlica

p. Przygocka

4

ZTR

IIIb

p. Pilichowska

p. Przygocka

5

ZTR

Ib

świetlica

p. Przygocka

6

ZTR

IIb

p. Muzolf

p. Przygocka

7

ZTR

VII a/b/c

VIIa – odwołane

VIIb/c – czytelnia

p. Kamińska

1 / 2

j. polski

VIIa

odwołane

p. Kamińska

4

j. polski

VIIb

p. H. Lauer

p. Kamińska

5

j. polski

VIIb

czytelnia

p. Kamińska

6  /7

j. polski

XI

odwołane

p. Tomczak

6

edukacja wczesnoszkolna

IIa

świetlica

Zastępstwa 12.12.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Włodarczyk

6

ZTR

IVb

odwołane

p. Włodarczyk

7

ZTR

IVb

odwołane

p. Szwedowska

1

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

odwołane

p. Szwedowska

2

etyka

IIIa

odwołane

p. Szwedowska

3

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

świetlica

p. Szwedowska

4

terapia pedagogiczna

Indyw.

odwołane

p. Szwedowska

5

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

p. Tomczak

p. Szwedowska

6

kółko teatralne

Kl I – III

odwołane

p. Polewska

2

Kształcenie słuchu

VIIIc

Czytelnia od 9:00

p. Polewska

4

Literatura muzyczna

VIIIc

p. Jadczak – Wodzinowska – z VIIIa

p. Polewska

6

Zasady muzyki

VIIc

p. Pruss – zVIIb

p. Przygocka

5

ZTR

IIa

świetlica

p. Przygocka

6/7

ZTR

XII

odwołane

p. Przygocka

8/9

ZTR

VIIIa/VIIIb

VIIIb – odwołane

VIIIa – p. Pujanek wf z chłopcami

Zastępstwa 10.12.2018 – poniedziałek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Włodarczyk

7

ZTR

IVa

odwołane

p. Biegaj

2

kształcenie słuchu

IVb

p. Mitros – Suchorzewska

p. Biegaj

3

kształcenie słuchu

IVa

p. Mitros – Suchorzewska

p. Biegaj

4

harmonia

X

p. H. Lauer

p. Biegaj

5

kształcenie słuchu

VIIIa

p. H. Lauer

p. Biegaj

6

harmonia

XI

p. W. Lauer

p. Biegaj

7

kształcenie słuchu

IX

p. W. Lauer

p. Biegaj

8

harmonia

IX

p. W. Lauer

Zastępstwa 7.12.2018 – piątek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Żebrowska

3

matematyka

XII

odwołane

p. Żebrowska

4

fizyka

VIIIc

p. Wodzinowska – Jadczak

p. Żebrowska

5

godzina wychowawcza

XII

odwołane

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIb

p. Tartas

p. Żebrowska

8

fizyka

VIIc

odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

Va

p. Serafinowicz

p. Mielniczek

4

j. angielski

IVa

p. Serafinowicz

p. Mielniczek

5

j. angielski

VI

p. Serafinowicz

p. Mielniczek

6

j. angielski

XII

p. Hintz

p. Mielniczek

7

j. angielski

XI

odwołane

p. Irzabek

4

j. niemiecki

XII

p. Jadczak-Wodzinowska

p. Irzabek

5

j. niemiecki

IX

p. Kamińska

p. Irzabek

6

j. niemiecki

X

czytelnia

p. Irzabek

7

j. niemiecki

VIIa

odwołane

 

 

 

 

 

 

 

Ś W I E T L I C A

 

 

7:30 – 8:00

 

p. Tomczak

 

 

8:00 – 8:45

 

p. Kamińska

 

 

8:45 – 9:45

 

p. Pruss

 

 

9:45 – 10:45

 

p. Szwedowska

 

 

10:45 – 11:45

 

p. Jurczyk

 

 

11:45 – 12:40

 

p. Moenert

 

 

12:40 – 13:30

 

p. Tartas

 

 

13:30 – 15:30

 

p. Muzolf

 

 

15:30 – 17:00

 

p. Trumińska

 

 

Zastępstwa 06.12.2018 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Bembenek – Cisak

1

j. polski

IVb

odwołane

p. Bembenek – Cisak

2

j. polski

VIIIa

odwołane

p. Bembenek – Cisak

3

j. polski

VIIIa

odwołane

p. Bembenek – Cisak

4

j. polski

VIIIb

p. Serafinowicz

p. Bembenek – Cisak

5

j. polski

VI

wycieczka

p. Szostakiewicz

1

matematyka

Vb

odwołane

p. Szostakiewicz

3

matematyka

VI

wycieczka

p. Szostakiewicz

4

matematyka

VIIIc

p. Mielniczek

p. Szostakiewicz

5

matematyka

IVb

świetlica

p. Irzabek

1

j. niemiecki

VIIIc

odwołane

p. Irzabek

2

j. niemiecki

VIIIb

Z VIIIc – p. Kwater

p. Irzabek

3

j. niemiecki

VIIc

Z VIIb – p. Barabasz

p. Irzabek

4

j. niemiecki

XI

odwołane

p. Żebrowska

1

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

2

matematyka

XI

odwołane

p. Żebrowska

3

fizyka

IX

odwołane

p. Żebrowska

5

fizyka

VIIIb

czytelnia

p. Żebrowska

6

fizyka

VIIa

p. Barabasz

p. Żebrowska

7

fizyka

X

odwołane

Zastępstwa 04.12.2018 – wtorek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Spłocharska

2

plastyka

IVb

Odwołane

p. Spłocharska

5

Plastyka

VIIc

p. Kwater (z VIIb s. 65)

p. Spłocharska

6

plastyka

Vb

p. Borysewicz

12:35 – 13:40

 

ŚWIETLICA

 

p. Jadczak – Wodzinowska

13:40-14:35

 

ŚWIETLICA

 

p. Hintz