Zastępstwa 21.05.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. H. Lauer 6 kształcenie słuchu VIIIb p. Biegaj
p. H. Lauer 7 harmonia IX p. W. Lauer
p. H. Lauer 8 kształcenie słuchu XI p. Biegaj
p. Pruss 6 matematyka VIIb p. Bradtke
p. Drapella 9 etyka X/XI odwołane
p. Barabasz 2 biologia VIIc p. Borysewicz
p. Barabasz 3 przyroda VI p. Bradtke
p. Barabasz 4 biologia VIIIb p. Bradtke
p. Barabasz 5 biologia Vb Świetlica
p. Barabasz 6 przyroda IVa p. Borysewicz
p. Barabasz 7 biologia VIIa odwołane

Zastępstwa 20.05.2019 – poniedziałek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Biegaj 2 Kształcenie słuchu IVb p. Bembenek – Cisak
p. Biegaj 3 Kształcenie słuchu IVa p. Jarno
p. Biegaj 4 harmonia X p. Jadczak – Wodzinowska
p. Biegaj 5 Kształcenie słuchu VIIIa p. Bembenek – Cisak
p. Biegaj 6 harmonia XI p. Barabasz
p. Biegaj 7 Kształcenie słuchu IX p. Kłosowski
p. Biegaj 8 harmonia IX p. Kłosowski
p. Długołęcka 5 Godzina wychowawcza VIIc p. Kimmel
p. Długołęcka 6 Kształcenie słuchu VIIc p. Pruss z VIIB
p. H. Lauer 4 harmonia X p. Jadczak – Wodzinowska
p. H. Lauer 6 harmonia XI p. Barabasz
p. H. Lauer 7 Kształcenie słuchu IX p. Kłosowski
p. H. Lauer 8 harmonia IX p. Kłosowski
p. W. Lauer 1 Kształcenie słuchu VIIa Odwołane
p. W. Lauer 3 Zasady muzyki VIIa p. Kimmel z VIIc
p. W. Lauer 4 harmonia X p. Jadczak – Wodzinowska
p. W. Lauer 5 Kształcenie słuchu VIIIa p. Bembenek – Cisak
p. W. Lauer 6 harmonia XI p. Barabasz
p. W. Lauer 7 Kształcenie słuchu IX p. Kłosowski
p. W. Lauer 8 harmonia IX p. Kłosowski
p. Mitros – Suchorzewska 1 Kształcenie słuchu VIIa Odwołane
p. Mitros – Suchorzewska 2 Kształcenie słuchu IVb p. Bembenek – Cisak
p. Mitros – Suchorzewska 3 Kształcenie słuchu IVa p. Jarno
p. Mitros – Suchorzewska 4 Audycje muzczyne VI
p. Mitros – Suchorzewska 5 Kształcenie słuchu VI

Zastępstwa 17.05.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Jadczak – Wodzinowska 6 j. angielski VIIa p. Olkiewicz
p. Jadczak – Wodzinowska 7 j. angielski VIIIb p. Kimmel
p. Pujanek 1 WF VIII ac Odwołane
p. Pujanek 3 WF VII abc p. Popielarska s. 67
p. Pujanek 4 WF VIIabc p. Jadczak – Wodzinowska s.70
p. Pujanek 6 WF IV ab Świetlica / odwołane
p. Pujanek 7 WF IV ab Świetlica / odwołane
p. Pujanek 8 WF VI Świetlica / odwołane
p. Pujanek 9 WF IX Odwołane
p. Kłosowski 2 historia Vb p. Szostakiewicz
p. Kłosowski 3 WF VII ac p. Biegaj s.47
p. Kłosowski 4 WF VII ac p. Serafinowicz s.75
p. Kłosowski 5 WF Vb p. Przygocka
p. Kłosowski 6 WF Vb p. Przygocka
p. Kłosowski 7 WF X / XI Odwołane
p. Tomczak 1 ed.wczesnoszkolna IIa Odwołane / świetlica
p. Tomczak 2 ed.wczesnoszkolna IIa Odwołane / świetlica
p. Tomczak 3 ed.wczesnoszkolna IIa p. Szwedowska
p. Tomczak 5 ed.wczesnoszkolna IIa świetlica
p. Kamińska 6 j. polski IX p. Tartas
p. Kamińska 7 j. polski IX p. Barabasz
p. Bembenek – Cisak 3 j. polski VIIIa p. Mielniczek
p. Bembenek – Cisak 4 j. polski IVb świetlica
p. Bembenek – Cisak 5 j. polski VIIIb p. Polewska

Zastępstwa 16.05.2019 – czwartek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Biegaj 1 Kształcenie słuchu X odwołane
p. Biegaj 2 Harmonia X Odwołane
p. Biegaj 3 Harmonia XI p. Kamińska s. 78
p. Biegaj 5 Kształcenie słuchu Va p. Bembenek – Cisak s. 66
p. Biegaj 6 Godzina wychowawcza VIIIa Czytelnia
p. Biegaj 7 Kształcenie słuchu IX p. Szostakiewicz s.64
p. Bradtke 1 Kształcenie słuchu X Odwołane
p. Bradtke 2 Audycje muzyczne IVa p. Szostakiewicz s.64
p. Bradtke 3 Audycje muzyczne IVb p. Poznańska s.64
p. Bradtke 5 Kształcenie słuchu VI Odwołane
p. Brodnicka – Serafinowicz 1 j. angielski IIb Odwołane
p. Brodnicka – Serafinowicz 5 j. angielski IIa p. Tomczak
p. Brodnicka – Serafinowicz 6 j. angielski IIIb Świetlica
p. H. Lauer 2 Harmonia X Odwołane
p. H. Lauer 3 harmonia XI p. Kamińska s. 78
p. H. Lauer 5 Kształcenie słuchu XI Odwołane
p. H. Lauer 6 Kształcenie słuchu VIIIb p. Kwater z VIIIc
p. H. Lauer 7 Kształcenie słuchu IX p. Szostakiewicz s.64
p. W. Lauer 1 Kształcenie słuchu X Odwołane
p. W. Lauer 2 harmonia X Odwołane
p. W. Lauer 3 harmonia XI p. Kamińska s. 78
p. W. Lauer 4 Kształcenie słuchu VIIa p. Żebrowska s.78
p. W. Lauer 5 Kształcenie słuchu XI Odwołane
p. W. Lauer 6 Kształcenie słuchu VIIIb p. Kwater z VIIIc
p. W. Lauer 7 Kształcenie słuchu IX p. Szostakiewicz s.64
p. Mielniczek 1 j. angielski IVa Odwołane
p. Mielniczek 2 j. angielski Vb p. Lica
p. Mielniczek 5 j. angielski X p. Moenert
p. Mielniczek 6 j. angielski IVa Odwołane/świetlica
p. Mitros – Suchorzewska 2 Audycje muzyczne IVa p. Szostakiewicz s.64
p. Mitros – Suchorzewska 3 Audycje muzyczne IVb p. Poznańska s.64
p. Mitros – Suchorzewska 4 Kształcenie słuchu VIIa p. Żebrowska s.78
p. Mitros – Suchorzewska 5 Kształcenie słuchu Va p. Bembenek – Cisak s. 66
p. Mitros – Suchorzewska 6 Kształcenie słuchu Vb Odwołane/świetlica
p. Trybułowska 6 Historia muzyki IX p. Szostakiewicz
p. Wilde 6 Historia muzyki IX p. Szostakiewicz

Zastępstwa 15.05.2019 – środa

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Mielniczek 4 j. angielski XI p. Borysewicz
p. Szostakiewicz 1 matematyka Vb Odwołane
p. Szostakiewicz 3 matematyka VI p. Długołęcka
p. Szostakiewicz 4 matematyka IX p. Kwater
p. Szostakiewicz 5 matematyka VIIIc p. Moenert
p. Żebrowska 4 matematyka VIIa p. Kamińska
p. Żebrowska 5 matematyka VIIa p. Lica
p. Żebrowska 6 fizyka IX p. W. Lauer
p. Jadczak – Wodzinowska 2 j. angielski IX Odwołane
p. Jadczak – Wodzinowska 4 j. angielski IIIa p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Jadczak – Wodzinowska 6 j. angielski VIIIc p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Jadczak – Wodzinowska 7 j. angielski VIIIb czytelnia
p. Pujanek 7 WF Va/VI p. Kłosowski
p. Pujanek 8 WF VIIIa/VIIIc Odwołane
p. Pujanek 9 WF VIIIa/VIIIc Odwołane

Zastępstwa 14.05.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Biegaj 1 Kształcenie słuchu Vb odwołane
p. Biegaj 2 Kształcenie słuchu X p. Bradtke
p. Biegaj 3 Kształcenie słuchu VIIb p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 7 harmonia IX p. W. Lauer
p. Bembenek – Cisak 2 j. polski VIIIb Odwołane
p. Bembenek – Cisak 6 j. polski VI p. Barabasz
p. Mielniczek 2 j. angielski Vb p. Jadczak – Wodzinowska
p. Mielniczek 3 j. angielski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Mielniczek 4 j. angielski X p. Moenert
p. Szostakiewicz 2 matematyka XI p. Pruss
p. Szostakiewicz 3 matematyka XI p. Jadczak – Wodzinowska
p. Szostakiewicz 4 matematyka IX p. Kwater
p. Szostakiewicz 5 matematyka VI p. Borysewicz
p. Szostakiewicz 7 matematyka VIIIc p. Moenert
p. Żebrowska 1 fizyka VIIa Odwołane
p. Żebrowska 2 Matematyka XI p. Pruss
p. Żebrowska 3 Matematyka XI p. Jadczak – Wodzinowska
p. Żebrowska 4 Matematyka VIIa p. Mitros – Suchorzewska
p. Żebrowska 5 Matematyka VIIa p. W. Lauer
p. Żebrowska 6 Fizyka VIIIc p. Hintz
p. Popielarska 8 Informatyka VI odwołane
p. Popielarska 9 informatyka X Odwołane

Zastępstwa 13.05.2019 – poniedziałek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Biegaj 4 Harmonia X p. H. Lauer
p. Biegaj 6 Harmonia XI p. H. Lauer
p. Biegaj 7 Kształcenie słuchu IX p. W. Lauer
p. Biegaj 8 Harmonia IX p. W. Lauer
p. Bembenek – Cisak 2 j. polski VI p. Mitros – Suchorzewska
p. Bembenek – Cisak 7 j. polski VIIIb p. Kimmel
p. Bembenek – Cisak 8 j. polski VIIIb p. Kwater
p. Mielniczek 1 j. angielski VI Odwołane
p. Mielniczek 2 j. angielski X p. Moenert
p. Mielniczek 3 j. angielski Va p. Jarno
p. Mielniczek 5 j. angielski XI p. Borysewicz
p. Mielniczek 6 j. angielski Vb p. Borysewicz
p. Szostakiewicz 3 matematyka Vb p. Mitros – Suchorzewska
p. Szostakiewicz 4 matematyka IX p. Popielarska
p. Szostakiewicz 7 matematyka XI Odwołane
p. Szostakiewicz 8 matematyka XI odwołane
p. Żebrowska 1 fizyka VIIc Odwołane
p. Żebrowska 4 fizyka VIIIb p. Barabasz
p. Żebrowska 5 fizyka VIIb p. W. Lauer
p. Ćwidak 5 wf Vb p. Kłosowski
p. Ćwidak 6 gimn. korekcyjna I – III Odwołane
p. Ćwidak 7 gimn. korekcyjna I – III odwołane

Zastępstwa 10.05.2019 – piatek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Popielarska 1 informatyka VIIIb odwołane
p. Popielarska 3 informatyka VIIIc p. Biegaj
p. Popielarska 4 informatyka IVa Świetlica
p. Popielarska 5 matematyka IVa p. Barabasz
p. Popielarska 6 informatyka Va odwołane
p. Popielarska 7 informatyka Vb odwołane
p. Popielarska 8 informatyka VIIb odwołane
p. Popielarska 9 informatyka VIIIa odwołane

Zastępstwa 09.05.2019 – czwartek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Przygocka 1 ZTR Va Odwołane
p. Przygocka 2 ZTR Va Odwołane
p. Popielarska 1 informatyka VIIIb Odwołane
p. Popielarska 2 Informatyka VIIc p. Lica
p. Popielarska 4 Matematyka IVa p. Lica
p. Popielarska 5 Matematyka IX p. Jadczak
p. Popielarska 6 Informatyka IVb Odwołane
p. Popielarska 7 Informatyka Va Odwołane
p. Popielarska 8 Informatyka VI Odwołane
p. Popielarska 9 informatyka VIIb Odwołane
p. Bradtke 1 Kształcenie słuchu X odwołane
p. Bradtke 2 Audycje muzyczne IVa p. Mitros – Suchorzewska
p. Bradtke 3 Audycje muzyczne IVb p. Mitros – Suchorzewska
p. Bradtke 5 Kształcenie słuchu XI p. W. Lauer
p. Bradtke 8 folklor   odwołane

Zastępstwa 08.05.2019 – środa

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Borysewicz 3 j. polski VIIc p. Mielniczek
p. Borysewicz 5 j. polski Va p. Polewska
p. Borysewicz 6 j. polski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Żebrowska 4 matematyka VIIa p. Lica
p. Kłosowski 8 WF VIIIb/IX odwołane
p. Kłosowski 9 WF VIIIb/IX odwołane
p. Kamińska 3 j. polski VIIb p. Pruss
p. Popielarska 7 informatyka VIIa p. Przygocka
p. Popielarska 10 informatyka VIIIa odwołane
p. Pruss 6 matematyka VIIb p. Kamińska
p. Włodarczyk 6/7 ZTR IVb Odwołane/świetlica
    Kółko teatralne   odwołane

Zastępstwa 07.05.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Borysewicz 1 j. polski Va Odwołane
p. Borysewicz 5 j. polski IVa p. Barabsz
p. Borysewicz 7 j. polski VIIc Odwołane
p. Borysewicz 8 j. polski VIIc Odwołane
p. Kłosowski 8 Historia VIIIc Odwołane
p. Irzabek 5 niemiecki IX p. Kamińska
p. Bradtke 9 folklor   odwołane
p. Kwater 1 historia VIIc odwołane
p. Kwater 2 WOS VIIIc p. Jadczak – Wodzinowska
p. Kwater 3 historia IVa p. Żebrowska
p. Kwater 4 historia VIIIa p. Wilde
p. Kwater 5 historia VIIb p. Pruss
p. Kwater 6 Godzina wych. IX p. Spłocharska
p. Kwater 7 EDB VIIIb Odwołane
p. Kwater 8 WOS VIIIb Odwołane
p. Pujanek 9 WF VIII a/b Odwołane
p. Pujanek 10 WF VIII a/b Odwołane
p. Wilde 8 literatura muzyczna VIIIa Odwołane
p. Włodarczyk 8 ZTR IVa Odwołane/świetlica

Zastępstwa 06.05.2019 – poniedziałek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Wyrwińska 1 Chór IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 4 Audycje muzyczne VI p. Mitros – Suchorzewska
p. Wyrwińska 5 Kształcenie słuchu VI p. Mitros – Suchorzewska
p. Borysewicz 5 j. polski IVa p. Olkiewicz
p. Borysewicz 6 j. polski IVa p. Moenert
p. Kłosowski 6 Historia VIIIc p. Kamińska
p. Kłosowski 9 WF VIIIb/IX odwołane
p. Kłosowski 10 WF VIIIb/IX odwołane
p. Biegaj 2 Kształcenie słuchu IVb p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 3 Kształcenie słuchu IVa p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 5 Kształcenie słuchu VIIIa p. W. Lauer
p. Jadczak – Wodzinowska 3 j. angielski IX p. Szostakiewicz
p. Jadczak – Wodzinowska 5 j. angielski VIIIc p. Moenert
p. Jadczak – Wodzinowska 7 j. angielski VIIa p. Kwater
p. Mileniczek 1 j. angielski VI odwołane
p. Mileniczek 3 j. angielski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Mileniczek 4 j. angielski IVa p. Moenert

Organizacja sal lekcyjnych na III p. podczas matur

Organizacja sal lekcyjnych

podczas  egzaminów maturalnych 6,7,8 maja 2019

SALA 74

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 69
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
7 IX p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
8 IX p. W. Lauer harmonia 53
Wtorek 07.05.2019
3 VIIc p. Pruss matematyka 65
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53

SALA 75

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VI p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
2 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 63
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 65
6 VIIa p. Kwater historia 63
7 VIIIc p. Moenert j. polski 63
8 VIIIc p. Moenert j. polski 63
Wtorek 07.05.2019
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz   61
4 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
5 IIIb p. Brodnicka – Serafinowicz   68
Środa 08.05.2019
7 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61

SALA 77

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 15.04.2019
2 VIIb p. Lica religia 67
3 VI p. Rękawek Technika 67
5 IVa p. Borysewicz j. polski 66
6 IVa p. Borysewicz j. polski 66
Wtorek 16.04.2019
2 IX p. Trybułowska historia muzyki 67
3 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 67
Środa 08.05.2019
4 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 47

SALA 78

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 Va p. Mielniczek j. angielski 61 z p. Brodnicką – Serafinowicz
4 IVa p. Mielniczek j. angielski 63
Wtorek 07.05.2019
2 IX p. Wilde historia muzyki 63
3 VIIIc p. Moenert j. polski 73
Środa 08.05.2019
6 VIIIa p. Wilde literatura  muzyczna 47

SALA 81

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w sali 81mogą odbyć się jedynie na 6 godzinie lekcyjnej. W poniedziałek i środę maturzyści zdają egzaminy rano od 9-12 i po południu 14-17.

SALA 88

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 51
4 VI p. Wyrwińska audycje muzyczne 63
Wtorek 07.05.2019
1 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 53
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 53
4 VI p. Lica religia 52
5 Va p. Bradtke audycje muzyczne 51
Środa 08.05.2019
7 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 47

Zastępstwa 26.04.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Kamińska 2 j. polski VIIa p. Pruss
p. Kamińska 3 j. polski XI p. Biegaj
p. Kamińska 4 j. polski XI p. Jadczak – Wodzinowska
p. Kamińska 6 j. polski IX Czytelnia
p. Kamińska 7 j. polski IX p. Barabasz
p. Polewska 5 kształcenie słuchu VIIIc p. Jadczak – Wodzinowska z VIIIa
p. Przygocka 5 ZTR Vb p. Kłosowski
p. Przygocka 6 ZTR Vb p. Kłosowski
p. Przygocka 7 ZTR X odwołane
p. Wyrwińska 1 orkiestra IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 2 orkiestra IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 3 kształcenie słuchu VI p. Mielniczek

ZASTĘPSTWA 25.04.2019 – czwartek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Lica 1 religia Ia Odwołane
p. Lica 3 religia IIIb p. Pilichowska
p. Lica 4 religia IIIa Świetlica
p. Lica 5 religia VIIIc p. Żebrowska z VIIIb
p. Sulewski 1 religia IIa Odwołane
p. Sulewski 2 religia IVb p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Sulewski 3 religia IVa p. Popielarska
p. Sulewski 4 religia VIIc p. Kamińska – próba
p. Sulewski 5 religia IIb p. Muzolf
p. Przygocka 1 ZTR Va Odwołane
p. Przygocka 2 ZTR Va Odwołane
p. Przygocka 3 ZTR IIIa p. Szwedowska
p. Przygocka 4 ZTR IIIb p. Pilichowska
p. Przygocka 5 ZTR Ib p. Tomczak
p. Przygocka 6 ZTR IIb p. Muzolf
p. Przygocka 7 ZTR VIIabc Czytelnia
p. Przygocka 8 ZTR VIIabc Czytelnia
p. Bradtke 1 kształcenie słuchu X Odwołane
p. Bradtke 2 audycje muzyczne IVa p. Mitros – Suchorzewska
p. Bradtke 3 audycje muzyczne IVb p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 1 kształcenie słuchu X Odwołane
p. Biegaj 2 harmonia X Odwołane
p. Biegaj 3 harmonia XI p. Irzabek
p. W. Lauer 1 kształcenie słuchu X Odwołane
p. W. Lauer 2 harmonia X Odwołane
p. W. Lauer 3 harmonia XI p. Brodnicka – Serafinowicz
p. W. Lauer 4 kształcenie słuchu VIIa p. Kamińska – próba
p. H. Lauer 2 harmonia X Odwołane
p. H. Lauer 3 harmonia XI p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Bembenek – Cisak 2 j. polski VIIIa Odwołane
p. Bembenek – Cisak 3 j. polski VIIIa Odwołane
p. Bembenek – Cisak 4 j. polski VIIIb p. Mitros – Suchorzewska
p. Bembenek – Cisak 5 j. polski VI p. Tartas
p. Bembenek – Cisak 6 j. polski XII Matura ustna – próbna
p. Bembenek – Cisak 7 j. polski XII Matura ustna – próbna
p. Borysewicz 3 j. polski Va p. Jadczak – Wodzinowska
p. Borysewicz 4 j. polski Vb p. Żebrowska
p. Borysewicz 5 j. polski IVa Świetlica
p. Borysewicz 6 j. polski VIIc p. Szostakiewicz
p. Borysewicz 7 j. polski XI p. Kamińska

Zastępstwa 24.04.2019 – środa

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Lica 1 religia XI Odwołane
p. Lica 2 religia IIIa odwołane
p. Lica 3 religia IX Odwołane
p. Lica 4 religia X p. Borysewicz
p. Lica 5 religia VIIIa czytelnia
p. Lica 6 religia VIIa p. W. Lauer
p. Szwedowska 1 ed. wczesnoszkolna IIIa Odwołane/świetlica
p. Szwedowska 3 ed. wczesnoszkolna IIIa Odwołane/świetlica
p. Szwedowska 5 ed. wczesnoszkolna IIIa Odwołane/świetlica
p. Polewska 2 kształcenie słuchu VIIIc Odwołane
p. Polewska 4 literatura muzyczna VIIIc p. Kwater z VIIIa
p. Polewska 6 zasady muzyki VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Przygocka 5 ZTR IIa Odwołane/świetlica
p. Przygocka 8 ZTR VIIIa/VIIIb Odwołane
p. Przygocka 9 ZTR VIIIa/VIIIb Odwołane

Zastępstwa 16.04.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Żebrowska 1 fizyka VIIa Odwołane
p. Żebrowska 2 matematyka XI p. Szostakiewicz
p. Żebrowska 3 matematyka XI p. Szostakiewicz
p. Żebrowska 4 matematyka VIIa p. Pruss
p. Żebrowska 5 matematyka VIIa p. Pruss
p. Wilde 2 historia muzyki IX odwołane
p. Wilde 4 historia muzyki XII odwołane
p. Wilde 5 historia muzyki X p. W. Lauer
p. Trybułowska 2 historia muzyki IX Odwołane
p. Trybułowska 4 historia muzyki XII Odwołane
p. Trybułowska 5 historia muzyki IX p. W. Lauer
p. Kwater 1 historia VIIb Odwołane
p. Kwater 5 historia VIIc p. Barabasz
p. Kwater 6 godzina wychowawcza IX p. W. Lauer

Zastępstwa 15.04.2019 – poniedziałek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Barabasz 2 Biologia VIIa p. Biegaj
p. Barabasz 3 Biologia X p. Biegaj
p. Mielniczek 2 j. angielski X p. Moenert
p. Olkiewicz 4 geografia VIIa p. Borysewicz
p. Olkiewicz 5 Geografia X odwołane
p. Olkiewicz 6 Geografia IX p. Moenert
p. Olkiewicz 7 Geografia VIIc p. Bembenek – Cisak
p. Olkiewicz 8 Geografia VIIb p. Bembenek – Cisak
p. Lica 2 Religia VIIb p. W. Lauer
p. Kwater 6 Historia VIIa p. Kłosowski
p. Kwater 7 historia X odwołane
p. Kamińska 4 j. polski VIIb p.Bembenek – Cisak
p. Kamińska 5 j. polski VIIa p. Kimmel
p. Kamińska 6 j. polski X odwołane

Zastępstwa 12.04.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Szostakiewicz 3 matematyka Vb p. Kłosowski
p. Mielniczek 2 j. angielski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Moenert 6 j. angielski IIIb p. Mielniczek
p. Olkiewicz 3 geografia Va p. Biegaj
p. Olkiewicz 4 geografia Vb p. Kwater
p. Barabasz 4 przyroda VI p. Kłosowski
p. Hintz 6 j. niemiecki X odwołane
p. Irzabek 6 j. niemiecki X odwołane
p. Kimmel 4 chemia X p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Pilichowska 1 ed.wczesnoszkolna IIIb Odwołane
p. Pilichowska 2 ed.wczesnoszkolna IIIb Odwołane
p. Pilichowska 3 ed.wczesnoszkolna IIIb p. Jurczyk
p. Pilichowska 4 ed.wczesnoszkolna IIIb rekolekcje
p. Pilichowska 5 ed.wczesnoszkolna IIIb świetlica
p. Prasowska – Zeilder 3 rytmika Ia p. Watkowska
p. Prasowska – Zeilder 4 rytmika IIa p. Tomczak – rekolekcje
p. Prasowska – Zeilder 5 rytmika IIIa p. Szwedowska
p. Prasowska – Zeilder 6 rytmika IIIa p. Szwedowska
p. Grabowska 4 rytmika IIb rekolekcje
p. Grabowska 5 rytmika IIIa p. Szwedowska
p. Grabowska 6 rytmika IIIa p. Szwedowska