Zastępstwa 13 czerwca 2018, środa

Muzolf Anna 1 ed Ib sp    świetlica  
Kamińska Katarzyna 1 pol III a gimn    odwołane  
Kamińska Katarzyna 2 pol III a gimn    Szostakiewicz Joanna
Muzolf Anna 2 ed Ib sp    świetlica  
Nowakowska Joanna 2 ang I a sp    świetlica  
Wyrwińska Jagoda 2 ks IV a sp 2 ks Biegaj Dominika
Jadczak – Wodzinowska Joanna 3 ang IIa sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Kamińska Katarzyna 3 pol Ia LO    Szostakiewicz Joanna
Muzolf Anna 3 ed Ib sp    Długołęcka Agnieszka
Wyrwińska Jagoda 3 ks V a sp 1ks   Polewska Dorota
Jadczak – Wodzinowska Joanna 4 ang VII a    Lauer Wojciech
Kamińska Katarzyna 4 pol Ia LO    Biegaj Dominika
Muzolf Anna 4 ed Ib sp    Długołęcka Agnieszka
Nowakowska Joanna 4 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Wyrwińska Jagoda 4 aud V a sp 1 aud Polewska Dorota
Kwater Katarzyna 5 hist III a gimn    Biegaj Dominika
Nowakowska Joanna 5 ang Ib sp    świetlica  
Żebrowska Katarzyna 5 mat II a LO    odwołane  
Żebrowska Katarzyna 6 gw II a LO    odwołane  
Jadczak – Wodzinowska Joanna 7 ang VII c    Szostakiewicz Joanna
Kwater Katarzyna 6 inf IV a sp 2 inf odwołane  
Żebrowska Katarzyna 7 fiz Ia LO    odwołane  

Zastępstwa 12 czerwca 2018, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Żebrowska Katarzyna 1 mat Ia LO    odwołane  
Bradtke Agnieszka 2 ks II a LO 1 ks Lauer Hanna
Kamińska Katarzyna 3 pol II a gimn    Kłosowski Jarosław
Nowakowska Joanna 3 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Bradtke Agnieszka 4 aud IV a sp 1 aud Kłosowski Jarosław
Muzolf Anna 4 ed Ib sp    świetlica  
Wyrwińska Jagoda 4 aud IV a sp 2 aud Kłosowski Jarosław
Żebrowska Katarzyna 4 mat II a LO    odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol VII a    Hintz Iwona
Muzolf Anna 5 ed Ib sp    świetlica  
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol VII a    Irzabek Danuta
Bradtke Agnieszka 6 ks III a gimn 1 ks Lauer Wojciech
Muzolf Anna 6 ed Ib sp    świetlica  
Żebrowska Katarzyna 6 fiz VII c    Irzabek Danuta
Bradtke Agnieszka 7 ks Ia LO 1 ks   Lauer Wojciech
Żebrowska Katarzyna 7 fiz III a gimn    odwołane  
Szostakiewicz Joanna 7 mat II a gimn    odwołane  
Bradtke Agnieszka 8 folk IV a sp,V a sp,VIa sp,VIb sp  odwołane  

Zastępstwa 11.06.2018, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Kłosowski Jarosław 1 wf Ia LO,II a LO Chłopcy sala koncertowa – projekty
Kamińska Katarzyna 1 pol III a gimn    odwołane    
Muzolf Anna 1 ed Ib sp    świetlica    
Szostakiewicz Joanna 1 mat VII c    odwołane    
Kamińska Katarzyna 2 pol Ia LO    czytelnia    
Kłosowski Jarosław 2 hist VII a    sala koncertowa – projekty
Muzolf Anna 2 ed Ib sp    świetlica    
Pruss Elwira 2 mat IV a sp    sala koncertowa – projekty
Szostakiewicz Joanna 2 mat V a sp    Sulewski Piotr  
Bisewska Ewa 3 pol IV a sp    sala koncertowa – projekty
Kamińska Katarzyna 3 pol Ia LO    Bembenek – Cisak Hanna
Kłosowski Jarosław 3 wf V a sp,VIa sp Chłopcy sala koncertowa – projekty
Muzolf Anna 3 ed Ib sp    świetlica    
Pruss Elwira 3 mat VII a    sala koncertowa – projekty
Żebrowska Katarzyna 3 fiz II a gimn    Barabasz Maria  
Bisewska Ewa 4 pol IV a sp    sala koncertowa – projekty
Kłosowski Jarosław 4 wf V a sp,VIa sp Chłopcy sala koncertowa – projekty
Nowakowska Joanna 4 ang I a sp    świetlica    
Szostakiewicz Joanna 4 mat II a gimn    Bembenek – Cisak Hanna
Żebrowska Katarzyna 4 fiz VII b    Spłocharska Dorota  
Kamińska Katarzyna 5 pol II a gimn    Barabasz Maria  
Muzolf Anna 5 ed Ib sp    świetlica    
Nowakowska Joanna 5 ang IIIb sp 2. Grupa Moenert Adriana  
Szostakiewicz Joanna 5 gw V a sp    Pujanek  Radosz  
Wyrwińska Jagoda 5 ks IV a sp 2 ks Polewska Dorota  
Żebrowska Katarzyna 5 mat II a LO    odwołane    
Żebrowska Katarzyna 6 mat Ia LO    Barabasz Maria  
Żebrowska Katarzyna 7 fiz VII a    Pruss Elwira  

Zastępstwa 7 czerwca 2018, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Wyrwińska Jagoda 1 ks VIb sp 1 ks odwołane  
Wyrwińska Jagoda 2 ks II a gimn 2 ks Lauer Wojciech  
Bradtke Agnieszka 3 ks II a LO 1 ks Lauer Hanna
Bradtke Agnieszka 4 ks Ia LO 1 ks   Lauer Wojciech
Wyrwińska Jagoda 4 gw VIa sp    Bembenek – Cisak Hanna
Wyrwińska Jagoda 5 ks V a sp 1ks   Polewska Dorota
Bradtke Agnieszka 6 aud VIa sp 1 aud Mielniczek Joanna
Wyrwińska Jagoda 6 aud VIa sp 2 aud Mielniczek Joanna
Bradtke Agnieszka 7 ks III a gimn 1 ks odwołane  
Bradtke Agnieszka 8 folk IV a sp,IV b sp,VIa sp,VIb sp folklor odwołane  

Zastępstwa 6 czerwca 2018, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Nowakowska Joanna 1 ang IV b sp 2. Grupa odwołane  
Nowakowska Joanna 2 ang I a sp    odwołane  
Wyrwińska Jagoda 2 ks IV a sp 2 ks Biegaj Dominika
Wyrwińska Jagoda 3 ks V a sp 1ks   Polewska Dorota
Nowakowska Joanna 4 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Wyrwińska Jagoda 4 aud V a sp 1 aud Polewska Dorota
Nowakowska Joanna 5 ang Ib sp    Muzolf Anna
Wyrwińska Jagoda 5 ks II a gimn 2 ks Lauer Wojciech
Wyrwińska Jagoda 6 ks IV b sp 2 ks Biegaj Dominika
Nowakowska Joanna 7 ang IV b sp 1. Grupa odwołane  

Zastępstwa 05 czerwca 2018, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Biegaj Dominika 1 ks VIa sp 1 ks odwołane  
Kimmel Lucyna 1 chem VII a    odwołane  
Żebrowska Katarzyna 1 mat Ia LO    odwołane  
Nowakowska Joanna 1 ang IV b sp 2. Grupa    
Nowakowska Joanna 2 gw IV b sp    odwołane  
Biegaj Dominika 2 ks II a LO 3 ks Bradtke Agnieszka
Grabowska Elżbieta 2 rytm Ib sp    Muzolf Anna
Kimmel Lucyna 2 chem VII b    Moenert Adriana
Prasowska – Zeidler Barbara 2 rytm I a sp    Tomczak Marta
Żebrowska Katarzyna 2 mat VIa sp    Wyrwińska Jagoda
Biegaj Dominika 3 ks IV b sp 1 ks Polewska Dorota
Grabowska Elżbieta 3 rytm Ib sp    Muzolf Anna
Kamińska Katarzyna 3 pol II a gimn    Moenert Adriana
Kimmel Lucyna 3 chem III a gimn    Mielniczek Joanna
Poznańska Katarzyna 3 hist VIa sp    Kłosowski Jarosław
Prasowska – Zeidler Barbara 3 rytm I a sp    Tomczak Marta
Nowakowska Joanna 3 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Nowakowska Joanna 4 ang V a sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Biegaj Dominika 4 har Ia LO 3 har Lauer Wojciech
Grabowska Elżbieta 4 rytm IIa sp 2 rytm świetlica  
Kamińska Katarzyna 4 pol VIa sp    Kłosowski Jarosław
Kimmel Lucyna 4 chem VII c    Jadczak – Wodzinowska Joanna
Prasowska – Zeidler Barbara 4 rytm IIa sp 1 rytm świetlica  
Żebrowska Katarzyna 4 mat II a LO    Potrykus Marta
Biegaj Dominika 5 har II a LO 3 har Lauer Wojciech
Grabowska Elżbieta 5 rytm IIa sp 2 rytm świetlica  
Kimmel Lucyna 5 chem Ia LO    Hintz Iwona
Poznańska Katarzyna 5 hist V a sp    Irzabek Danuta
Prasowska – Zeidler Barbara 5 rytm IIa sp 1 rytm świetlica  
Biegaj Dominika 6 ks III a gimn 3 ks Bradtke Agnieszka
Grabowska Elżbieta 6 rytm IIIa sp 2 rytm świetlica  
Poznańska Katarzyna 6 hist VIb sp    Wyrwińska Jagoda
Prasowska – Zeidler Barbara 6 rytm IIIa sp 1 rytm świetlica  
Żebrowska Katarzyna 6 fiz VII c    Kwater Katarzyna
Biegaj Dominika 7 ks VIb sp 2 ks odwołane  
Żebrowska Katarzyna 7 fiz III a gimn    odwołane  

Obiady w Bistro Fermata w czerwcu 2018

Osoby zainteresowane wykupieniem obiadu w szkolnym Bistro proszone są o wpłatę kwoty miesięcznego abonamentu na konto ajenta Communicatus4 o numerze:

83 1870 1045 2083 1022 5884 0001 UWAGA! To jest nowy, właściwy numer.

Obowiązkowo w treści przelewu powinny znaleźć się następujące dane:

  1. imię i nazwisko dziecka,

  2. informacja jaki rodzaj abonamentu ( S czy L) i/lub informacja o doładowaniu karty PrePaid

Prosimy opiekunów i rodziców o dokonywanie wpłat możliwie do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego, najpóźniej do 4 czerwca 2018.

Stawka dzienna abonamentowa w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 5,50zł za wersję S i 9,50zł za wersję L.

Abonament na czerwiec wynosi: wersja S 82,50 zł; wersja L  142,50 zł.

Zastępstwa 01 czerwca 2018, piątek, Dzień Dziecka, 3 tygodnie do wakacji

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Kimmel Lucyna 1 chem VII c    odwołane    
Muzolf Anna 1 ed Ib sp    odwołane    
Kimmel Lucyna 2 chem VII b    Pruss Elwira  
Muzolf Anna 2 ed Ib sp    świetlica    
Tomczak Marta 2 ed I a sp    świetlica    
Kamińska Katarzyna 3 pol VIa sp    świetlica    
Kimmel Lucyna 3 chem III a gimn    Barabasz Maria  
Mielniczek Joanna 3 ang IIIa sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Muzolf Anna 3 ed Ib sp    świetlica    
Tomczak Marta 3 ed I a sp    Watkowska Marta  
Kimmel Lucyna 4 chem II a gimn    Irzabek Danuta  
Mielniczek Joanna 4 ang Ia LO 1. Grupa Kwater Katarzyna  
Muzolf Anna 4 ed Ib sp    świetlica    
Nowakowska Joanna 4 ang V a sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Tomczak Marta 4 ed I a sp    Watkowska Marta  
Kamińska Katarzyna 5 pol II a gimn    Hintz Iwona  
Kimmel Lucyna 5 chem VII a    Olkiewicz Beata  
Nowakowska Joanna 5 ang Ib sp    świetlica    
Tomczak Marta 5 ed I a sp    Szwedowska Anna  
Kamińska Katarzyna 6 pol III a gimn    Barabasz Maria  
Mielniczek Joanna 6 ang Ia LO 2. Grupa Irzabek Danuta  
Mielniczek Joanna 7 ang II a LO Ang P Brodnicka – Serafinowicz Hanna

Zastępstwa 30 maja 2018, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Nowakowska Joanna 1 ang IV b sp 2. Grupa odwołane  
Nowakowska Joanna 2 ang I a sp    odwołane  
Polewska Dorota 2 ks IV a sp 3 ks Biegaj Dominika
Wyrwińska Jagoda 2 ks IV a sp 2 ks Biegaj Dominika
Polewska Dorota 3 ks V a sp 2 ks świetlica  
Tomczak Marta 3 ed I a sp    Szwedowska Anna
Wyrwińska Jagoda 3 ks V a sp 1ks   świetlica  
Nowakowska Joanna 4 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Polewska Dorota 4 aud V a sp 2 aud Biegaj Dominika
Tomczak Marta 4 ed I a sp    Pilichowska Hanna
Wyrwińska Jagoda 4 aud V a sp 1 aud Biegaj Dominika
Nowakowska Joanna 5 ang Ib sp    Muzolf Anna
Tomczak Marta 5 ed I a sp    świetlica  
Wyrwińska Jagoda 5 ks II a gimn 2 ks Biegaj Dominika
Tomczak Marta 6 ed I a sp    świetlica  
Nowakowska Joanna 7 ang IV b sp 1. Grupa odwołane  

Zastępstwa 29 maja 2018, wtorek

Nowakowska Joanna 1 ang IV b sp 2. Grupa odwołane    
Nowakowska Joanna 2 gw IV b sp    odwołane    
Nowakowska Joanna 3 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Nowakowska Joanna 4 ang V a sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna

Zastępstwa 28 maja 2018, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Żebrowska Katarzyna 1 mat VIa sp    odwołane
Żebrowska Katarzyna 2 mat VIa sp    odwołane
Nowakowska Joanna 4 ang I a sp    świetlica
Nowakowska Joanna 5 ang IIIb sp 2. Grupa Moenert Adriana
Nowakowska Joanna 7 ang IV b sp 1. Grupa odwołane

Zastępstwa 24 maja 2018, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Polewska Dorota 3 ks VII c    Barabasz Maria
Prasowska – Zeidler Barbara 4 rytm IIIa sp 1 rytm Grabowska Elżbieta
Kłosowski Jarosław 5 hist VII a    Barabasz Maria
Prasowska – Zeidler Barbara 5 rytm IIIa sp 1 rytm Grabowska Elżbieta
Pujanek  Radosz 6 wf IV a sp Dziewczęta odwołane  
Wyrwińska Jagoda 6 aud VIa sp 2 aud Bradtke Agnieszka
Lauer Wojciech 7 ks III a gimn 2 ks Bradtke Agnieszka
Pujanek  Radosz 8 wf VII a,VII b,VII c Dziewczęta odwołane  
Pujanek  Radosz 9 wf VII a,VII b,VII c Dziewczęta odwołane  
Biegaj Dominika 7 ks III a gimn 3 ks Bradtke Agnieszka
Pujanek  Radosz 7 wf IV a sp Dziewczęta odwołane  

Zastępstwa 22 maja 2018, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Olkiewicz Beata 1 geo III a gimn    odwołane  
Trybułowska Grażyna 1 hm II a LO 1 hm odwołane  
Olkiewicz Beata 2 geo VII a    Moenert Adriana
Trybułowska Grażyna 2 hm Ia LO 1 hm Wilde Aleksandra
Olkiewicz Beata 3 geo VII c    Moenert Adriana
Olkiewicz Beata 4 geo II a gimn    Potrykus Marta
Trybułowska Grażyna 4 hm III a gimn 1 hm Wilde Aleksandra
Olkiewicz Beata 5 przyr IV a sp    Hintz Iwona
Trybułowska Grażyna 5 lit II a gimn 1 lit Wilde Aleksandra
Olkiewicz Beata 6 geo Ia LO    Wyrwińska Jagoda
Olkiewicz Beata 7 geo VII b    Irzabek Danuta

Zastępstwa 21 maja 2018, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Biegaj Dominika 1 zmuz VII a    odwołane  
Fedyniak – Kołodziej Anna 1 rytm IIb sp 1 rytm Kosiorowska Klaudia
Biegaj Dominika 2 har II a LO 3 har odwołane  
Fedyniak – Kołodziej Anna 2 rytm IIb sp 1 rytm Kosiorowska Klaudia
Lauer Hanna 2 har II a LO 1 har odwołane  
Lauer Wojciech 2 har II a LO 2 har odwołane  
Biegaj Dominika 3 har III a gimn 3 har Sulewski Piotr
Lauer Hanna 3 har III a gimn 1 har Sulewski Piotr
Lauer Wojciech 3 har III a gimn 2 har Sulewski Piotr
Biegaj Dominika 4 har Ia LO 3 har Kamińska Katarzyna
Lauer Hanna 4 har Ia LO 1 har Kamińska Katarzyna
Lauer Wojciech 4 har Ia LO 2 har Kamińska Katarzyna
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol VII a    Kłosowski Jarosław
Biegaj Dominika 5 ks IV a sp 1 ks Pujanek  Radosz
Lauer Hanna 5 ks VII b 1 ks   Barabasz Maria
Polewska Dorota 5 ks IV a sp 3 ks Pujanek  Radosz
Lauer Wojciech 5 ks VII b 2 ks   Barabasz Maria
Wyrwińska Jagoda 5 ks IV a sp 2 ks Pujanek  Radosz
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol II a LO Pol P odwołane  
Lauer Wojciech 6 zmuz VII c    Pruss Elwira
Bembenek – Cisak Hanna 7 pol II a LO Pol P odwołane  
Lauer Wojciech 7 zmuz VII b    Potrykus Marta
Lauer Wojciech 9 fm II a LO 1 fm odwołane  
Wilde Aleksandra 9 fm II a LO 2 fm odwołane  
Lauer Wojciech 10 fm II a LO 1 fm odwołane  
Wilde Aleksandra 10 fm II a LO 2 fm odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol VII b    czytelnia  

Zastępstwa 18 maja 2018, piątek. Nareszcie.

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol VII a    odwołane  
Mielniczek Joanna 1 ang IV a sp 2. Grupa odwołane  
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 1 ang IV a sp 1. Grupa odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol V a sp    świetlica  
Bisewska Ewa 2 pol IV b sp    Pruss Elwira
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 2 ang VIa sp 1. Grupa Jadczak – Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V a sp    świetlica  
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol VII b    Żebrowska Katarzyna
Drapella Maria 4 pol II a LO Pol R odwołane  
Mielniczek Joanna 4 ang Ia LO 1. Grupa Kwater Katarzyna
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 4 ang V a sp 1. Grupa Nowakowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol VII b    Irzabek Danuta
Drapella Maria 5 pol II a LO Pol R odwołane  
Mielniczek Joanna 5 ang VIb sp 2. Grupa Moenert Adriana
Przygocka Magdalena 5 ztr VIa sp Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 5 ang IIa sp 1. Grupa Jadczak – Wodzinowska Joanna
Mielniczek Joanna 6 ang Ia LO 2. Grupa Irzabek Danuta
Przygocka Magdalena 6 ztr VIa sp Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 6 ang II a LO Ang R odwołane  
Jadczak – Wodzinowska Joanna 7 ang VII b    Moenert Adriana
Mielniczek Joanna 7 ang II a LO Ang P odwołane  
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 7 ang II a LO Ang R odwołane  
Żebrowska Katarzyna 7 fiz VII a    odwołane  
Żebrowska Katarzyna 8 mat II a LO    odwołane  

Zastępstwa 17 maja 2018, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol VII b    odwołane  
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 1 ang IV a sp 1. Grupa odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol VII a    Kłosowski Jarosław
Biegaj Dominika 2 ks II a gimn 3 ks Sulewski Piotr
Grabowska Elżbieta 2 rytm Ib sp    Muzolf Anna
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 2 ang V a sp 1. Grupa Nowakowska Joanna
Lauer Wojciech 2 ks II a gimn 1 ks Sulewski Piotr
Wyrwińska Jagoda 2 ks II a gimn 2 ks Sulewski Piotr
Prasowska – Zeidler Barbara 2 rytm I a sp    Tomczak Marta
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V a sp    Sulewski Piotr
Biegaj Dominika 3 ks II a LO 3 ks Kłosowski Jarosław
Bradtke Agnieszka 3 ks II a LO 1 ks Kłosowski Jarosław
Grabowska Elżbieta 3 rytm IIa sp 2 rytm Szwedowska Anna
Lauer Hanna 3 ks II a LO 2 ks Kłosowski Jarosław
Polewska Dorota 3 ks VII c    Pujanek  Radosz
Prasowska – Zeidler Barbara 3 rytm IIa sp 1 rytm Szwedowska Anna
Barabasz Maria 4 bio VII c    Moenert Adriana
Biegaj Dominika 4 zmuz VII a    Moenert Adriana
Bradtke Agnieszka 4 ks Ia LO 1 ks   Irzabek Danuta
Lauer Hanna 4 ks Ia LO 2 ks   Irzabek Danuta
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 4 ang II a LO Ang R Mielniczek Joanna
Lauer Wojciech 4 ks Ia LO 3 ks   Irzabek Danuta
Biegaj Dominika 5 har III a gimn 3 har Moenert Adriana
Lauer Hanna 5 har III a gimn 1 har Moenert Adriana
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 5 ang II a LO Ang R Mielniczek Joanna
Lauer Wojciech 5 har III a gimn 2 har Moenert Adriana
Wyrwińska Jagoda 5 ks V a sp 1ks   Jadczak – Wodzinowska Joanna
Biegaj Dominika 6 ks VII a 2 ks   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 7 pol II a LO Pol P odwołane  
Biegaj Dominika 7 ks III a gimn 3 ks odwołane  
Lauer Wojciech 7 ks III a gimn 2 ks odwołane  
Bradtke Agnieszka 8 folk IV a sp,IV b sp,VIa sp,VIb sp folklor odwołane  
Polewska Dorota 5 ks V a sp 2 ks Jadczak – Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol II a LO Pol P odwołane  
Lauer Wojciech 6 ks VII a 1 ks   odwołane  
Bradtke Agnieszka 7 ks III a gimn 1 ks odwołane  

Zastępstwa 16 maja, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Drapella Maria 3 pol II a LO Pol R odwołane
Włodarczyk Ewa 3 ztr II a gimn Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Włodarczyk Ewa 4 ztr II a gimn Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Drapella Maria 4 pol II a LO Pol R odwołane
Drapella Maria 8 et Ia LO,II a LO,III a LO  odwołane

Zastępstwa 15 maja 2018, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Poznańska Katarzyna 3 hist VIa sp    Kłosowski Jarosław
Mielniczek Joanna 4 ang VIb sp 2. Grupa Moenert Adriana
Poznańska Katarzyna 5 hist V a sp    Hintz Iwona
Poznańska Katarzyna 6 hist VIb sp    Wyrwińska Jagoda
Mielniczek Joanna 2 ang III a gimn 2. Grupa Hintz Iwona