Jubileusz 70-lecia Szkoły Muzycznej w Gdańsku.

Zastępstwa 2 grudnia 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący  
Kamińska Katarzyna 1 pol XI Pol R odwołane  
Kamińska Katarzyna 2 pol XI Pol R odwołane  
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V B   Kłosowski Jarosław
Kamińska Katarzyna 3 pol VIII B   odwołane  
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol IX A  Żebrowska Katarzyna
Kamińska Katarzyna 4 pol XII Pol R odwołane  
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol IX A  Jadczak-Wodzinowska Joanna
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R odwołane  
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol VII   czytelnia  
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   Szulc Miłosz
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak – Wodzinowska Joanna  
Bembenek – Cisak Hanna 7 pol IX B   odwołane  
Kamińska Katarzyna 7 pol VIII A   Szulc Miłosz
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna 8 pol IX B   odwołane  

Zastępstwa 29 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol VII   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol VII   odwołane  
Pujanek Radosz 2 wf V A ,V B  Chłopcy świetlica  
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol V B   Kłosowski Jarosław
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Bembenek – Cisak Hanna 4 pol V B   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Pujanek Radosz 4 wf VIII A ,VIII B  Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Jarno Weronika 5 tech IV A   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Pujanek Radosz 5 wf VIII A ,VIII B  Dziewczęta Kłosowski Jarosław
Jarno Weronika 6 tech V A   Pruss Elwira
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Wilde Aleksandra 8 fm XI F 1 Lauer Wojciech
Wilde Aleksandra 9 fm XI F 1 Lauer Wojciech

Zastępstwa 28 listopada 2019, czwartek

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Moenert Adriana3angIV B  Ang 2Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Biegaj Dominika5ksV A  KS 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana5angV B  Ang 2Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wilde Aleksandra5hmX HM 1Trybułowska Grażyna
Biegaj Dominika6ksVI A  KS 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana6angXI Ang PMielniczek Joanna
Wilde Aleksandra6hmXII HM 1Trybułowska Grażyna
Długołęcka Agnieszka7litVIII A  LIT 1Mitros-Suchorzewska Jolanta
Wilde Aleksandra7hmIX B  HM 1Trybułowska Grażyna
Długołęcka Agnieszka8chVII  CHodwołany
Wilde Aleksandra8fmXII F 1Lauer Wojciech
Długołęcka Agnieszka9chVII  CHodwołany
Wilde Aleksandra9fmXII F 1Lauer Wojciech

Zastępstwa 27 listopada 2019, środa

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Mielniczek Joanna1angV A  Ang 2odwołane
Mielniczek Joanna2angI B  Szwedowska Anna
Moenert Adriana2angIV B  Ang 2Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mielniczek Joanna3angVI A  Ang 1Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana3angXII Ang Rodwołane
Mielniczek Joanna4angXII Ang Podwołane
Moenert Adriana4angXII Ang Rodwołane
Mielniczek Joanna5angV A  Ang 1Brudnicka Anna
Moenert Adriana5angVIII B  Tartas Łukasz
Wilde Aleksandra5hmX HM 1Trybułowska Grażyna
Mielniczek Joanna6angVII  Ang 1Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana6angX Ang 2Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wilde Aleksandra8hmIX A HM 1Trybułowska Grażyna
Wilde Aleksandra9hmXI HM 1Trybułowska Grażyna
Wilde Aleksandra7hmIX A HM 1Trybułowska Grażyna

Zastępstwa 26 listopada 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Klasa Zastępujący
Mielniczek Joanna 1 ang I B   odwołane
Borysewicz Kamila 2 pol XI Pol P odwołane
Mielniczek Joanna 2 ang V A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Mielniczek Joanna 3 ang VI A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Mielniczek Joanna 4 ang VII  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 5 pol VI B   Szostakiewicz Joanna
Mielniczek Joanna 5 ang V A  Ang 2 Brudnicka Anna
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 6 pol V A   Olkiewicz Beata
Borysewicz Kamila 7 pol V A   odwołane
Mielniczek Joanna 7 ang VI B  Ang 2 odwołane
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane

Zastępstwa 25 listopada 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Borysewicz Kamila 1 pol XI Pol P odwołane    
Mielniczek Joanna 1 ang VI B  Ang 2 odwołane    
Polewska Dorota 1 ks VIII A  KS 2 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Borysewicz Kamila 2 pol czytelnia    
Mielniczek Joanna 2 ang V A  Ang 1 świetlica    
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 3 pol VI B   Kłosowski Jarosław  
Mielniczek Joanna 3 ang XII Ang P odwołane    
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Borysewicz Kamila 4 pol VI B   świetlica    
Mielniczek Joanna 4 ang VII  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz  
Borysewicz Kamila 5 pol V A   świetlica    
Mielniczek Joanna 5 ang XI Ang R odwołane    
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P odwołane    
Borysewicz Kamila 6 pol VI A   Szulc Miłosz  
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Mielniczek Joanna 6 ang XI Ang R odwołane    
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna

Zastępstwa 22 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Włodarczyk Ewa 1 ztr V B  Dziewczęta odwołane  
Włodarczyk Ewa 2 ztr V B  Dziewczęta odwołane  
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wyrwińska Jagoda 5 zas VII  ZM 2 Lauer Wojciech
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Wyrwińska Jagoda 6 ks VII  KS 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna

Zastępstwa 21 istopada 2019, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Hintz Iwona 2 niem XI Niem P Irzabek Danuta
Polewska Dorota 2 ks VIII A  KS 2 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Hintz Iwona 3 niem VII  Niem 2 Irzabek Danuta
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Hintz Iwona 4 niem X Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 4 pol XII Pol R odwołane
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R odwołane
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Hintz Iwona 6 niem IX B  Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   Pruss Elwira
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Włodarczyk Ewa 6 ztr V A  Dziewczęta Przygocka Magdalena
Hintz Iwona 7 niem IX A Niem 2 Irzabek Danuta
Włodarczyk Ewa 7 ztr V A  Dziewczęta Pujanek Radosz
Szulc Miłosz 10 rel XII  odwołane

Zastępstwa 20 listopada 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Długołęcka Agnieszka 3 ch IV A ,IV B   Pabjańczyk Teresa
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane
Długołęcka Agnieszka 4 ch IV A ,IV B   Pabjańczyk Teresa
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna

Zastępstwa 19 listopada 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Grabowska Elżbieta 1 rytm II B   świetlica
Prasowska-Zeidler Barbara 2 rytm I A   świetlica
Grabowska Elżbieta 2 rytm I B   świetlica
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Prasowska-Zeidler Barbara 3 rytm I A   świetlica
Grabowska Elżbieta 3 rytm I B   świetlica
Prasowska-Zeidler Barbara 4 rytm III A   świetlica
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Grabowska Elżbieta 4 rytm III B   świetlica
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak Joanna
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak Joanna
Prasowska-Zeidler Barbara 5 rytm II A 1. Grupa świetlica
Prasowska-Zeidler Barbara 6 rytm II A 1. Grupa świetlica
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane

Zastępstwa 18 listopada 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
             
Długołęcka Agnieszka 2 lit VIII A  LIT 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz  
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna  
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna

Zastępstwa 15 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
         
Jadczak-Wodzinowska Joanna 1 ang VI B  Ang 1 odwołane
Jadczak-Wodzinowska Joanna 2 ang IV A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Biegaj Dominika 3 harm XI HAR 3 Lauer Hanna
Kamińska Katarzyna 3 pol VIII A   Pujanek Radosz
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 lit VIII B  LM 2 Wyrwińska Jagoda
Żebrowska Katarzyna 3 pp czytelnia
Biegaj Dominika 4 ks V A  KS 1 Wyrwińska Jagoda
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang IX B  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Kamińska Katarzyna 4 pol XI Pol R odwołane
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks V A  KS 2 Wyrwińska Jagoda
Żebrowska Katarzyna 4 mat IV A   świetlica
Biegaj Dominika 5 ks VI B  KS 1 Lauer Hanna
Kamińska Katarzyna 5 pol XI Pol R odwołane
Brodnicka-Serafinowicz Hanna 5 ang IIA świetlica
Mielniczek Joanna 5 ang XII Ang P odwołane
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R odwołane
Przygocka Magdalena 5 ztr II B   świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks VI B  KS 2 Lauer Hanna
Żebrowska Katarzyna 5 fiz IX B   czytelnia
Mielniczek Joanna 6 ang XI Ang R odwołane
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R odwołane
Przygocka Magdalena 6 ztr IV B  Dziewczęta odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VII  KS 2 Wyrwińska Jagoda
Żebrowska Katarzyna 6 fiz IX A  Konkurs
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P odwołane
Przygocka Magdalena 7 ztr IV B  Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 8 ztr IX B  Dziewczęta odwołane
Przygocka Magdalena 9 ztr IX A Dziewczęta odwołane
Mielniczek Joanna 7 ang XI Ang R odwołane
Żebrowska Katarzyna 7 fiz VII   konkurs
Żebrowska Katarzyna 8 fiz VIII A   odwołane
Wilde Aleksandra 8,9 fm XI odwołane

Zastępstwa 14 listopada 2019, czwartek

Biegaj Dominika 1 ks IVA KS 2 Bradtke Agnieszka
Polewska Dorota 2 ks VIII A  KS 2 Lauer Wojciech
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 świetlica
Brodnicka-Serafinowicz Hanna 3 ang IV B  Ang 1 świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 Biegaj Dominika
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Biegaj Dominika
Długołęcka Agnieszka 7 lit VIII A  LIT 1 odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 odwołane
Długołęcka Agnieszka 8 ch VII  CH odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Wilczewska Anna 8 ch IX A,X,IX B ,XI,VIII A ,VIII B  CH odwołane
Długołęcka Agnieszka 9 ch VII  CH odwołane
Wilczewska Anna 9 ch IX A,X,IX B ,XI,VIII A ,VIII B  CH odwołane

Zastępstwa 13 listopada 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 świetlica  
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane  
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 ks VIII B  KS 2 Biegaj Dominika
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz
Spłocharska Dorota 5 plas IV B   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Pujanek Radosz 5 wf VIa,b Ćwidak Jolanta
Pujanek Radosz 6 wf VIa,b Żebrowska Katarzyna
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Brodnicka-Serafinowicz Hanna 6 ang VII  Ang 2 Mielniczek Joanna
Pujanek Radosz 7 wf V A ,V B  Dziewczęta odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 gw VIII A   Brudnicka Anna
Pujanek Radosz 8 wf VI A ,VII  Chłopcy odwołane  
Pujanek Radosz 9 wf VI A ,VII  Chłopcy odwołane  
Pujanek Radosz 10 wf IX A Dziewczęta odwołane  

Zastępstwa 12 listopada 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Spłocharska Dorota 1 plas VI B   świetlica
Kamińska Katarzyna 1 pol XI Pol R odwołane
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Hintz Iwona
Spłocharska Dorota 2 plas VII   Pruss Elwira
Kamińska Katarzyna 2 pol XI Pol R odwołane
Moenert Adriana 3 ang II B   świetlica
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud V B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Kamińska Katarzyna 3 pol VIII B   Borysewicz Kamila
Kamińska Katarzyna 4 pol VIII B   Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R odwołane
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V B  KS 2 Biegaj Dominika
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI B  KS 2 Biegaj Dominika
Kamińska Katarzyna 6 pol XII Pol R odwołane
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane

Zastępstwa 8 listopada 2019, piątek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący    
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Prasowska-Zeidler Barbara 3 rytm II A 1. Grupa Watkowska Marta  
Grabowska Elżbieta 4 rytm I B   świetlica    
Moenert Adriana 4 ang II B   Tartas Łukasz  
Prasowska-Zeidler Barbara 4 rytm I A   świetlica    
Grabowska Elżbieta 5 rytm III B   świetlica    
Moenert Adriana 5 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Prasowska-Zeidler Barbara 5 rytm III A   świetlica    
Grabowska Elżbieta 6 rytm III B   świetlica    
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Prasowska-Zeidler Barbara 6 rytm III A   świetlica    
Moenert Adriana 7 ang XI Ang P Mielniczek Joanna  
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 rytm II A 2. Grupa Watkowska Marta  

Zastępstwa 7 listopada 2019, czwartek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bradtke Agnieszka 1 ks IV A  KS 1 Biegaj Dominika
Bradtke Agnieszka 2 aud IV B   świetlica  
Pestka-Rozmarynowska Monika 2 ztr I A   Pilichowska Hanna
Bradtke Agnieszka 3 aud VI B  AUD 1 Mielniczek Joanna
Kłosowski Jarosław 3 wf XI,XII Chłopcy Przygocka Magdalena
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Pestka-Rozmarynowska Monika 3 ztr I B   Szwedowska Anna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 Mielniczek Joanna
Bradtke Agnieszka 4 aud VI A  AUD 1 Szostakiewicz Joanna
Kłosowski Jarosław 4 hist VI B   świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 Szostakiewicz Joanna
Poznańska Katarzyna 4 hist V B   świetlica  
Bradtke Agnieszka 5 ks XI KS 3 Lauer Wojciech
Kłosowski Jarosław 5 wf IV A ,IV B  Chłopcy Pujanek Radosz
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 Biegaj Dominika
Bradtke Agnieszka 6 ks IV B   Lauer Wojciech
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Biegaj Dominika
Kłosowski Jarosław 7 wf VI B  Chłopcy odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Poznańska Katarzyna 7 hist VII   czytelnia  
Szulc Miłosz 10 rel XII  odwołane  

Zastępstwa 6 listopada 2019, środa

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Moenert Adriana 2 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 3 ang VI B  Ang 1 Brudnicka Anna
Moenert Adriana 3 ang XII Ang R odwołane  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang VIII A   Olkiewicz Beata
Moenert Adriana 4 ang XII Ang R Mielniczek Joanna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang IX A Ang 1 Lauer Wojciech
Moenert Adriana 5 ang VIII B   Tartas Łukasz
Spłocharska Dorota 5 plas IV B   świetlica  
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang X Ang 1 Biegaj Dominika
Moenert Adriana 6 ang X Ang 2 Biegaj Dominika
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang IX B  Ang 1 Brudnicka Anna

Zastępstwa 5 listopada 2019, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Spłocharska Dorota 1 plas VI B   odwołane  
Moenert Adriana 2 ang VIII B   Tartas Łukasz
Spłocharska Dorota 2 plas VII   Hintz Iwona
Moenert Adriana 3 ang II B   Tartas Łukasz
Jadczak-Wodzinowska Joanna 4 ang V B  Ang 1 Borysewicz Kamila
Moenert Adriana 4 ang V B  Ang 2 Borysewicz Kamila
Jadczak-Wodzinowska Joanna 5 ang X Ang 1 Kwater Katarzyna
Moenert Adriana 5 ang X Ang 2 Kwater Katarzyna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 6 ang IV A  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 7 ang IX A Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Jadczak-Wodzinowska Joanna 8 ang IX B  Ang 1 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Moenert Adriana 8 et IV-VI odwołane  
Moenert Adriana 9 et VII-IX odwołane  
Moenert Adriana 10 et X-XII odwołane  

Zastępstwa 4 listopada 2019, poniedziałek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Polewska Dorota 1 ks VIII A  KS 2 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Żebrowska Katarzyna 1 mat IV A   odwołane    
Długołęcka Agnieszka 2 lit VIII A  LIT 1 Mitros-Suchorzewska Jolanta
Żebrowska Katarzyna 2 fiz IX A  czytelnia    
Moenert Adriana 3 ang X Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Żebrowska Katarzyna 3 fiz VIII A   Kłosowski Jarosław  
Moenert Adriana 4 ang VIII B   Tartas Łukasz  
Spłocharska Dorota 4 plas V A   Barabasz Maria  
Jarno Weronika 5 plas VI A   świetlica    
Moenert Adriana 5 ang XI Ang P Mielniczek Joanna  
Spłocharska Dorota 5 plas IV A   Mitros-Suchorzewska Jolanta
Żebrowska Katarzyna 5 fiz VIII B   koncert    
Moenert Adriana 6 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Spłocharska Dorota 6 plas V B   Szulc Miłosz  
Moenert Adriana 7 ang XII Ang R Jadczak-Wodzinowska Joanna
Moenert Adriana 2 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna