Osiągnięcia naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Alfik Humanistyczny 2017

Drodzy Uczniowie!
Gratulujemy Wam serdecznie osiągnięcia wysokich wyników w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Aflik Humanistyczny 2017, który odbył się w naszej szkole w dniu 13 grudnia 2017 roku. Na wyniki konkursu oczekiwaliśmy 6 tygodni.

Oto one:

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 4. miejsca w województwie pomorskim, 62. w kraju otrzymuje Michał Kwiatkowski uczeń klasy III;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie za zajęcie 6. miejsca w województwie pomorskim, 153.  w kraju otrzymuje Iga Kosior uczennica klasy II;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 6. miejsca w województwie pomorskim, 231. w kraju otrzymuje Matylda Konopka uczennica klasy V;
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 138. w kraju otrzymuje Marta Jankowska uczennica klasy VIIa;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 156. w kraju otrzymuje Franciszek Rusek uczeń klasy III gimnazjum;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 138. w kraju otrzymuje Maurycy Czarnecki uczeń klasy VIIa;
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 8. miejsca w województwie pomorskim, 229. w kraju otrzymuje Marcin Kwiatkowski uczeń klasy VI;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w szkole, za zajęcie 12. miejsca w województwie pomorskim, 310. w kraju otrzymuje Barbara Białasiewicz uczennica klasy VIb;
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w szkole, za zajęcie 12. miejsca w województwie pomorskim, 290. w kraju otrzymuje Szymon Bajerski uczeń klasy VIIb;
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 14. miejsca w województwie pomorskim, 282. w kraju otrzymuje Urszula Rusek uczennica klasy IV;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 15. miejsca w województwie pomorskim, 283. w kraju otrzymuje Maria Białas uczennica klasy IV;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 25. miejsca w województwie pomorskim, 501. w kraju otrzymuje Helena Stawicka uczennica klasy III;

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, zajęcie 25. miejsca w województwie pomorskim, 501. w kraju otrzymuje Barbara Jackiewicz uczennica klasy III;

Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie za zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 192.  w kraju otrzymuje Julia Balczunas uczennica klasy II gimnazjum;
Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie za zajęcie 14. miejsca w województwie pomorskim, 264.  w kraju otrzymuje Liliana Niedziela uczennica klasy II;
Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie za zajęcie 30. miejsca w województwie pomorskim, 818.  w kraju otrzymuje Aleksandra Lademann uczennica klasy VIIa;

Prosimy pamiętać, iż w tym konkursie nie ma przegranych, wszyscy wygrali!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Hanna Bembenek-Cisak, Ewa Bisewska, Katarzyna Kamińska, Anna Szwedowska
Koordynatorki konkursu z ramienia szkoły

 

 

Lubię Poezję! XIV Rejonowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej, w naszej szkole, edycji konkursu Lubię Poezję! XIV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej.

Poniżej przedstawiamy regulamin eliminacji szkolnych konkursu:

Szkolna Komisja XIV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej  od dnia 26 lutego do 16 marca 2018 roku prowadzi nabór do eliminacji szkolnych Turnieju Recytatorskiego i Turnieju Poezji Śpiewanej.

Konkurs jest adresowany do uczniów: 

  1. klas I-III szkół podstawowych;
  2. klas IV-VI szkół podstawowych;
  3. klas VII szkół podstawowych oraz II-III szkół gimnazjalnych. 

Zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych – jak wyżej.

Eliminacje przebiegają w dwóch samodzielnych turniejach:

Turniej Recytatorski

Repertuar:

2 utwory poetyckie z poezji polskiej albo jeden utwór poetycki oraz fragment prozy polskiej

UWAGA! Szczególnie doceniamy mądre i poruszające interpretacje świadczące o zrozumieniu i przeżyciu tekstu. Równocześnie podkreślamy, iż konwencja konkursu recytatorskiego wyklucza używanie rekwizytów. Sugerujemy również oszczędność gestu i ruchu scenicznego.

Łączny czas prezentacji do 6 minut.

Turniej Poezji Śpiewanej

Repertuar: 

2 utwory poezji śpiewanej

Podczas wykonywania utworów poezji śpiewanej dopuszcza się:

– muzykę skomponowaną do utworu poetyckiego przez wykonawcę lub inną osobę;

– wykonanie utworu powszechnie znanego, pod warunkiem, że wykonawca zaproponuje nową, własną interpretację;

– wykonanie własnego utworu ( tekst i muzyka) jako drugi utwór śpiewany;

Łączny czas prezentacji do 6 minut.

Aby zgłosić się do etapu szkolnego konkursu należy:

  • W Sekretariacie szkoły pobrać formularz zgłoszeniowy i go wypełnić.
  • Do wypełnionego formularza zgłoszeniowego dołączyć kserokopię repertuaru – zalecane teksty wraz z regulaminem znajdują się w załączeniu poniżej informacji o konkursie „[…]” – na stronie internetowej szkoły
  • Zrealizowane zadania z pkt. 1. i 2. przekazać do Sekretariatu szkoły w godzinach jego urzędowania do piątku, 16 marca 2018 r.

Po weryfikacji zgłoszeń zostanie wyznaczony termin realizacji I etapu konkursu: Turnieju Recytatorskiego i Turnieju Poezji Śpiewanej – będzie to poniedziałek, 9 kwietnia 2018 roku.

Miejsce: Sala Kameralna  

W tym roku także liczymy z Waszej strony na duże zainteresowanie konkursem!

Szkolna Komisja Konkursowa

LubięPoezję2018

Wiersze I-III, 2017, 2018

wiersze IV-VI, 2017,2018

wiersze VII SP oraz gimnazjum

 

 

 

 

 

Etap wojewódzki Konkursu Języka Polskiego

Z jeszcze większą radością informujemy, że do ostatniego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowali się:

Marta Jankowska – uczennica kl. VIIa; Szymon Bajerski – uczeń klasy VIIb

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Połamania piór na etapie wojewódzkim!!!

Szkolna Komisja Konkursowa

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły w XXXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

Z jeszcze większą radością informujemy, że wyróżnieni  w eliminacjach szkolnych uczniowie: Gabriela Żeleźnik, Ignacy Białas, Magdalena Nowicka, Martyna Bajerska oraz Zofia Pieczyńska równie zwycięsko zakwalifikowali się przez eliminacje rejonowe do etapu wojewódzkiego Konkursu Lubię Poezję!

W etapie wojewódzkim Konkursu Lubię Poezję!, czyli  XXXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej jury postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

W grupie najmłodszych uczestników Turnieju Recytatorskiego, mimo olbrzymiej konkurencji, biorąc pod uwagę, że ta kategoria wiekowa obejmowała klasy I-III szkoły podstawowej, nasza uczennica  Gabi Żeleźnik otrzymała w pełni zasłużone wyróżnienie – wielkie gratulacje!!!

W grupie najstarszych uczestników Turnieju Recytatorskiego, czyli uczniów gimnazjów komisja konkursowa przyznała:

I Nagrodę – uczennicy Zofii Pieczyńskiej – serdecznie gratulujemy!!!

W grupie wiekowej klas IV-VI szkoły podstawowej Turnieju Recytatorskiego komisja konkursowa przyznała:

II Nagrodę – uczniowi Ignacemu Białasowi – serdecznie gratulujemy!!!

Również serdecznie gratulujemy Magdalenie Nowickiej i Martynie Bajerskiej, które pomimo bardzo dużej konkurencji w Turnieju Poezji Śpiewanej, dzielnie walczyły do końca, pięknie śpiewając.  

Poniżej link do strony internetowej Organizatora z protokołem eliminacji oraz zdjęciami – na zdjęciu m.in. Zofia Pieczyńska:  http://www.mdk.sopot.pl/index.php/aktualnosci/573-wyniki-xxxiv-edycji-wojewodzkiego-konkursu-recytatorskiego-poezji-polskiej

Serdecznie gratulujemy i już teraz gorąco zachęcamy do udziału w konkursie za rok!!!

Hanna Bembenek-Cisak, Maria Drapella, Katarzyna Kamińska, Anna Muzolf  

Szkolna Komisja Konkursowa

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego OMNIBUS 2017

Drodzy Uczniowie!
Gratulujemy Wam serdecznie osiągnięcia i podtrzymania tradycji służącej utrzymaniu wysokiego poziomu wyników w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2017, który odbył się w naszej szkole w dniu 5 kwietnia 2017 roku.

  1. Dyplom Laureata oraz Nagrodę Rzeczową ( pendrive Lizzard 4GB) otrzymuje Matylda Konopka uczenica klasy IV, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 79. w kraju – zdobyła 84,78% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
    2. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Kwiatkowski uczeń klasy II, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 4. w kraju – zdobył 90,48% punktów możliwych do uzyskania;
  2. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Marcin Kwiatkowski uczeń klasy V, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 30. w kraju – zdobył 87,50% punktów możliwych do uzyskania;
  3. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Bajerski uczeń klasy III, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 48. w kraju – zdobył 89,77% punktów możliwych do uzyskania;
  4. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Julia Balczunas uczennica klasy VII, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 20. w kraju – zdobyła 90,38% punktów możliwych do uzyskania;
    6. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Martyna Makurat uczennica klasy V, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 53. w kraju – zdobyła 85,94% punktów możliwych do uzyskania;
  5. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Franciszek Rusek uczeń klasy VIII, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 81. w kraju – zdobył 81,48% punktów możliwych do uzyskania;
  6. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Barbara Białasiewicz uczennica klasy V, za zajęcie 5.  miejsca w województwie pomorskim, 102 w kraju – zdobyła 82,29% punktów możliwych do uzyskania;
    9. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Bartosz Bąbelek uczeń klasy II, za zajęcie 5. miejsca w województwie pomorskim, 104. w kraju – zdobył 87,50% punktów możliwych do uzyskania;
    10. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Leonard Szyłejko uczeń klasy III, za zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 143. w kraju – zdobył 86,36% punktów możliwych do uzyskania;
  7. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Zuzanna Buda uczennica klasy III, za zajęcie 12. miejsca w województwie pomorskim, 203. w kraju – zdobył 84,66% punktów możliwych do uzyskania;
    12. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Jan Kempiński uczeń klasy III, za zajęcie 17. miejsca w województwie pomorskim, 300. w kraju – zdobył 82,39% punktów możliwych do uzyskania;
  8. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Antoni Kempiński uczeń klasy III, za zajęcie 18. miejsca w województwie pomorskim, 305 w kraju – zdobył 81,82% punktów do uzyskania;

 

  1. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Milena Kilian uczennica klasy VIII, za zajęcie 4. miejsca w województwie pomorskim, 146. w kraju – zdobyła 76,39% punktów możliwych do uzyskania;
    15. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Miłosz Szczechowski uczeń klasy II, za zajęcie 10. miejsca w województwie pomorskim, 150. w kraju – zdobył 76,19% punktów możliwych do uzyskania;
    16. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Bogna Szczechowska uczennica klasy II, za zajęcie 13. miejsca w województwie pomorskim, 177. w kraju – zdobyła 75% punktów możliwych do uzyskania;
    17. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Dominika Nestorowicz uczennica klasy IV, za zajęcie 15. miejsca w województwie pomorskim, 393 w kraju – zdobyła 76,09% punktów możliwych do uzyskania;
    18. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Urszula Trochowska uczennica klasy III, za zajęcie 27. miejsca w województwie pomorskim, 431. w kraju – zdobyła 78,41% punktów możliwych do uzyskania;
    19. Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach szóstych otrzymuje Michał Piotrowicz uczeń klasy VI, za zajęcie 29. miejsca w województwie pomorskim, 606. w kraju.

UWAGA! Rozdanie dyplomów nastąpi w czerwcu na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 – dyplomy zostaną dołączone do świadectwa jako szczególne osiągnięcia ogólnokształcące. Gratulujemy!

W tym konkursie nie ma przegranych, wszyscy wygrali!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Hanna Bembenek-Cisak, Ewa Bisewska, Katarzyna Kamińska, Anna Muzolf
Koordynatorki konkursu z ramienia szkoły

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Drodzy Uczestnicy konkursu!

już jutro, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, nastąpi rozstrzygnięcie II etapu Szkolnego Konkursu Czytelniczego oraz wręczenie dyplomów oraz dyplomów z nagrodami WSZYSTKIM uczestnikom konkursu ( I i II etap).

Na Salę Koncertową 9 maja o godzinie 12.00 zapraszamy uczniów klas I-VI pod opieką nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych.

Uczestnicy II etapu konkursu proszeni są o przygotowanie krótkiego opisu, prezentacji swoich prac konkursowych. Z przyjemnością wysłuchamy ich jutro. Czas prezentacji do 15 minut.

Szkolna Komisja Konkursowa

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły w etapie rejonowym Konkursu Lubię Poezję!

Z jeszcze większą radością informujemy, że we wczorajszym – dla uczniów klas IV-VI SP i dzisiejszym – dla uczniów gimnazjum  Turnieju Recytatorskim i Poezji Śpiewanej Konkursu Lubię Poezję! uczniowie naszej szkoły pozostali bezkonkurencyjni i uplasowali się na najwyższych miejscach:

Ignacy Białas zajął I miejsce w Turnieju Recytatorskim w swojej kategorii wiekowej;

Martyna Bajerska zajęła I miejsce w Turnieju Poezji Śpiewanej w swojej kategorii wiekowej;

Magdalena Nowicka zajęła II miejsce w Turnieju Poezji Śpiewanej w swojej kategorii wiekowej;

Zofia Pieczyńska zajęła I miejsce w Turnieju Recytatorskim w swojej kategorii wiekowej.

 

Do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej wytypowano Ignacego Białasa, Martynę Bajerską, Magdalenę Nowicką, Zofię Pieczyńską oraz Gabrielę Żeleźnik, która zajęła I miejsce w środowych przesłuchaniach dla uczniów klas O-III.

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za bezkonkurencyjne wygranie dla nas tej edycji konkursu!

Życzymy sukcesów w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej.

UWAGA!

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej odbędzie się w poniedziałek, 22 maja 2017 r. w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej – Teatr na Plaży w Sopocie. O szczegółach konkursu uczniowie i ich rodzice, opiekunowie zostaną niezwłocznie poinformowani po otrzymaniu od Organizatora wiadomości. 

Link do strony internetowej Organizatora z wynikami konkursu: http://sto2.com.pl/index.php/aktualnosci/komunikaty

Szkolna Komisja Konkursowa

Wyniki XIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej „Lubię poezję!” z dnia 26 kwietnia 2017 r.

Z wielką radością informujemy, iż w dzisiejszych eliminacjach rejonowych Konkursu Lubię Poezję! decyzją Jury uczennica Gabi Żeleźnik  została wytypowana do  Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

Dziękujemy Rodzicom, Dziadkom w szczególności Mamie i Babci, które swoją obecnością, już od etapu szkolnego konkursu, wspierały uczennicę.    

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Link do strony internetowej szkoły z  wynikami konkursu:  http://sto2.com.pl/index.php/aktualnosci/komunikaty/448-wyniki-xiii-rejonowego-konkursu-recytatorskiego-i-poezji-spiewanej-lubie-poezje-z-dnia-26-kwietnia-2017-r

Szkolna Komisja Konkursowa

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów z nagrodami wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Drodzy Uczestnicy Szkolnego Konkursu Czytelniczego!

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów z nagrodami wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego zostaje przesunięte z dnia 28 kwietnia na drugi tydzień maja, dokładny termin zostanie podany po weekendzie majowym.

Szkolna Komisja Konkursowa

Spotkanie – próba do II etapu Konkursu Lubię Poezję!

Drodzy Laureaci etapu szkolnego Konkursu Lubię Poezję!:

Turniej recytatorski
Kl. I – III:
GABI ŻELEŹNIK, URSZULA TROCHOWSKA
Kl. IV – VI:
IGNACY BIAŁAS, AMADEUSZ MAZUR
Kl. VII – IX:
ZOFIA PIECZYŃSKA

Turniej poezji śpiewanej
Kl. IV – VI:
MARTYNA BAJERSKA, MAGDALENA NOWICKA

Spotkanie – próba do eliminacji rejonowych konkursu odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia br. na długiej przerwie 10.35-10.55 w sali nr 66. 

Obecność obowiązkowa!

Szkolna Komisja Konkursowa

Wyniki eliminacji szkolnych Konkursu Lubię Poezję!

XIII REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI I POEZJI ŚPIEWANEJ LUBIĘ POEZJĘ!
WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH

Drodzy Uczestnicy!
Szkolna Komisja Konkursowa, po raz kolejny, z wielką radością jednogłośnie stwierdziła, że … Lubicie Poezję! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Wam oraz Waszym Rodzicom, Opiekunom za ogromny wkład i osobiste zaangażowanie.


Skład Komisji Konkursowej:

Hanna Bembenek-Cisak – przewodnicząca, sekcja ogólnokształcąca – język polski
Maria Drapella – członek, sekcja ogólnokształcąca – język polski, Teatr z Gnilnej

Katarzyna Kamińska – przewodnicząca Samorządu Szkolnego, sekcja ogólnokształcąca – język polski
Anna Muzolf – członek, sekcja ogólnokształcąca – nauczanie zintegrowane

W piątek, 7 kwietnia 2017 roku Komisja przesłuchała 15 uczestników XIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej. Komisja brała pod uwagę: dobór repertuaru – dostosowany do możliwości wykonawczych uczestnika, dykcję, emisję głosu, czystość intonacji, interpretację wiersza – oryginalną i spójną z treścią oraz ogólny wyraz artystyczny.

Decyzją Komisji do etapu rejonowego  Konkursu nominowani zostali następujący wykonawcy:

Turniej recytatorski
Kl. I – III:
GABI ŻELEŹNIK, URSZULA TROCHOWSKA
Kl. IV – VI:
IGNACY BIAŁAS, AMADEUSZ MAZUR
Kl. VII – IX:
ZOFIA PIECZYŃSKA

Turniej poezji śpiewanej
Kl. IV – VI:
MARTYNA BAJERSKA, MAGDALENA NOWICKA

UWAGA! II. Etap rejonowy – odbędzie się w dniach: 26-28 kwietnia 2017 r.,

w siedzibie szkoły –  II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku  – Gdańsk, ul. Kartuska 245

26 kwietnia (środa), godz. 9:30 – szkoła podstawowa (klasy 0 – III)

27 kwietnia (czwartek), godz. 9:30 – szkoła podstawowa (klasy IV –VI)

28 kwietnia (piątek), godz. 9:30 – gimnazjum

 Po przerwie świątecznej a przed eliminacjami rejonowymi zostanie wyznaczony termin spotkania z wyżej wymienionymi uczniami – laureatami etapu szkolnego konkursu.

Ponadto Komisja postanowiła przyznać II i III  miejsca oraz wyróżnić następujących wykonawców:

Turniej recytatorski

Kl. I – III:

II miejsce  IWA DRAPIŃSKA

III miejsce  BARTOSZ POTRYKUS
Wyróżnienia: EX AEQUO  STANISŁAW BIAŁAS, LENA ŻEBROWSKA, JULIA BALIŃSKA
Kl. IV – VI:
III miejsce MATYLDA KONOPKA
Wyróżnienie: AGATA EWA TARNAWSKA

Turniej poezji śpiewanej:

Kl. IV – VI:

II miejsce HELENA KRÓL

Wszyscy wykonawcy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie. Tutaj nie ma przegranych – są tylko wygrani!

Oficjalne wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom konkursu odbędzie się w ostatnim tygodniu kwietnia – po przerwie świątecznej zostanie podany termin.


                                                                                              Szkolna Komisja Konkursowa

 

Z przyjemnością informujemy, że Julia Balczunas – uczennica klasy VII została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów. Na uwagę zasługuje fakt, że uczennica jest w klasie I gimnazjum, a zadania konkursowe obejmowały trzyletni okres nauki. Tym większe gratulacje dla Julii!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Kamińska

 

Konkurs Lubię Poezję! Harmonogram piątkowych (7 kwietnia 2017 r.) przesłuchań – etap szkolny.

Konkurs Lubię Poezję! Harmonogram piątkowych (7 kwietnia 2017 r.) przesłuchań – etap szkolny.

Miejsce przesłuchań: SALA KAMERALNA

Godzina rozpoczęcia: 10.00.

Godzina zakończenia: 13.30

Wszystkich zainteresowanych, w szczególności koleżanki i kolegów wraz z wychowawcami, nauczycielami, rodziców, opiekunów, babcie, dziadków serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek na Salę Kameralną jako publiczność.

Młodzi wykonawcy liczą na Wasze wsparcie i gorący doping.   

 

Eliminacje rozpoczynamy od Turnieju Poezji Śpiewanej – czas występu nie może przekroczyć 6 minut

jako 1. wystąpi Martyna Bajerska, kl. VIa –  godzina 10.10

  1. Helena Król, kl. VIa – godzina 10.16
  2. Magdalena Nowicka, kl. VIa – godzina 10.22

 

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej: 10.22-10.45.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 10.50

 

Turniej Recytatorski zaczynamy od godziny 11.00 – czas recytacji nie może przekroczyć 6 minut

Uczniowie klas I-III

jako 1. wystąpi Stanisław Białas, kl. Ia

  1. Bartosz Potrykus, kl. Ia
  2. Gabi Żeleźnik, kl. IIa
  3. Iwa Drapińska, kl. IIb
  4. Lena Żebrowska, kl. IIb
  5. Julia Balińska, kl. IIIb
  6. Antoni Kempiński, kl. IIIb
  7. Jan Kempiński, kl. IIIb
  8. Urszula Trochowska, kl. IIIb

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 12.00-12.15

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 12.20

 

Uczniowie klas IV-VI – eliminacje rozpoczną się od godziny 12.20

  1. Matylda Konopka, kl. IV
  2. Ignacy Białas, kl. Vb
  3. Agata Ewa Tarnawska, kl. Vb
  4. Amadeusz Mazur, kl. VIb

 

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 12.45-13.00.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 13.10

 

Uczniowie klas VII-IX – eliminacje rozpoczną się od godziny 13.15

  1. Zofia Pieczyńska, kl. IX

 

      Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 13.25

      OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 13.30

 

 

Szkolna Komisja Konkursowa