Terminy egzaminów ustnych

HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH – MAJ 2018

Język polski

Data

Godzina

Zdający

 

 

 

 

18 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Maria Drapella, Grażyna Król

9.00

Agata Chyła

9.15

Oliwia Dobosz

9.30

Artur Dobrzyński

9.45

Magdalena Kiełkucka

10.00

Bogdan Mishchenko

10.30-11.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

11.00

Jan Olesz

11.15

Agata Runowska

11.30

Mikołaj Sarad

11.45

Jan Szczypiorski

12.00

Yana Tkachuk

12.30 – 13.00 Przerwa– OGŁOSZENIE WYNIKÓW

13.00

Dominik Urbanowicz

13.15

Tymoteusz Urbanowicz

13.30

Katarzyna Wróblewska

14.00 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

Data

Godzina

Zdający

 

 

 

18 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Hanna Bembenek Cisak, Agnieszka Szyk

 

10.00

Marceli Buczyński

10.15

Nikola Freda

10.30

Bartosz Gołębiowski

10.45

Przemysław Juchniewicz

11.00

Bartłomiej Lejk

11.30-12.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

12.00

Karolina Perepeczko

12.15

Stanisław Poznański

12.30

Barbara Stawiarz

12.45

Agnieszka Szczęścikiewicz

13.15 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

 

HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH – MAJ 2018

Język angielski

Data

Godzina

Zdający

11 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Alicja Kubiak, Adriana Moenert

 

 

 

 

 

 

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Joanna Mielniczek, Alicja Kubiak

 

9.00

Artur Dobrzyński

9.15

Nikola Freda

9.30

Przemysław Juchniewicz

9.45

Mikołaj Sarad

10.00 – 10.30  Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW Zmiana Zespołu Egzaminacyjnego  

10.30

Marceli Buczyński

10.45

Agata Chyła

11.00

Oliwia Dobosz

11.15

Magdalena Kiełkucka

11.30

Bartłomiej Lejk

11.45 – 12.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

12.00

Jan Olesz

12.15

Barbara Stawiarz

12.30

Agnieszka Szczęścikiewicz

12.45

Jan Szczypiorski

13.00

Yana Tkachuk

13.15 – 13.30 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

13.30

Dominik Urbanowicz

13.45

Tymoteusz Urbanowicz

14.00

Katarzyna Wróblewska

14.15                                OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

Język niemiecki

Data

Godzina

Zdający

 

16 maja, środa,

Zespół egzaminacyjny:

pp. Edyta Smolińska, Danuta Irzabek / Iwona Hintz

 

10.00

Bartosz Gołębiowski

10.15

Karolina Perepeczko

10.30

Stanisław Poznański

10.45

Agata Runowska

11. 00      OGŁOSZENIE WYNIKÓW