RADA RODZICÓW

AKTUALNOŚCI Rady Rodziców!


2017-10-31

Wielki Szkolny Turniej Piłki Nożnej!
Rada Rodziców wraz ze Panem Trenerem Przemkiem Brozdowskim ogłasza zapisy do Wielkiego Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej OSM 2017. Rozgrywki odbędą się w sobote, 2017-11-18 w godz. 10-16 na terenie szkoły – z możliwością zmiany.

Przyjmujemy zapisy zarówno indywidualnych zawodników jak i gotowych drużyn (5 osobowych). Indywidualni zawodnicy zostaną połączeniu w zespoły. Oczywiście zapraszamy do udziału nie tylko dzieci uczestniczące w zajęciach piłkarskich ale wszystkich, zarówno chłopców jak i dziewczynki!

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa upływa 2017-11-13.

Zgłoszenia można dokonywać mailem na adres: pbrozdowski@wp.pl
W zgłoszeniu prosimy podawać imienia i nazwiska uczestnika lub uczestników (wraz z wiekiem), abyśmy mogli zaplanować rozgrywki.

Rada Rodziców przygotowuje atrakcyjne nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla uczestników.

Ze sportowym pozdrowieniem!


2017-10-09

UBEZPIECZENIE NNW
Przewodniczący Rada Rodziców podjął decyzję o zawarciu polisy ubezpieczenia NNW wszystkich chętnych uczniów szkół I i II stopnia. Przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolne. 

Wychowawcy wszystkich klas otrzymali listy uczniów oraz mają przeprowadzić zbiórkę deklaracji oraz składek.

Zachęcamy 3-ki klasowe, które takżę powinny otrzymać od Rady Rodziców informacje w tym zakresie, o wsparcie wychowawców swoich klas.

Składka w tym orku wynosi 38 PLN. Dokumenty związane z zakresem, warunkami oraz polisą dostępne są pod tym linkiem: Dokumentacja Ubezpieczenia NNW OSM 2017-2018

Termin na zgłaszanie przystąpienia do ubezpieczenie i opłacenie składki upływa w dniu 2017-11-15.

W razie pytań prosimy o kontakt!