Absolwenci

1954

  1. Beer Czesława – wydział instruktorski
  2. Brach Elżbieta – fortepian
  3. Brochocka Maria – wydział instruktorski
  4. Bruna Zbigniew – fortepian
  5. Bukowski Mirosław – fortepian
  6. Chrapkowski Henryk – obój
  7. Dąbrowski Andrzej – klarnet
  8. Dronicz Zofia – wydział instruktorski
  9. Godlewska Magdalena – fortepian
  10. Liszewska Hanna – fortepian
  11. Ławicka Renata – fortepian
  12. Ratowt Maria – wydział instruktorski
  13. Sielicka Iwona – fortepian
  14. Wiśniewska Maria – wydział instruktorski
  15. Wobiszczewicz Alicja – wydział instruktorski

1955

  1. Benkowska Hanna – perkusja
  2. Januszkiewicz Zygmunt – wydział instruktorski
  3. Kijeńska Krystyna – wydział instruktorski
  4. Kopczyńska Maria – fortepian
  5. Kretkowski Kazimierz – wiolonczela
  6. Mielewczyk Alicja – wydział instruktorski
  7. Repeta Teresa – fortepian
  8. Richert Krystyna – fortepian
  9. Sacha Antoni – kontrabas

1956

  1. Baran Mieczysław – wydział instruktorski
  2. Chmielewska Anna – wiolonczela
  3. Dobrzyński Jacek – skrzypce
  4. Gleinert Renata – fortepian
  5. Honik Krystyna – wydział instruktorski
  6. Jasińska Katarzyna – klarnet
  7. Jeziorny Wiesław – skrzypce
  8. Koropecka Maria – wydział instruktorski
  9. Leśniak Wacław – skrzypce
  10. Maciganowska Helena – fortepian
  11. Pietras Mieczysław – klarnet
  12. Popławska Jolanta – wydział instruktorski
  13. Rudko Stefan – wydział instruktorski
  14. Stopyra Barbara – fortepian
  15. Szuprytowska Aleksandra – fortepian
  16. Świtek Barbara – wydział instruktorski
  17. Tkaczyński Adolf – wydział instruktorski
  18. Trawińska Danuta – fortepian
  19. Wróblewska Bożena – flet
  20. Zawadzka Krystyna – wydział instruktorski

1957

  1. Ciepłuch Marianna – fortepian
  2. Gadomski Bogdan – klarnet
  3. Gilauda Irena – skrzypce
  4. Głogowska Elżbieta – fortepian
  5. Kamiński Marek – fagot
  6. Knopik Gabriela – fortepian
  7. Kunicki Aleksander – perkusja
  8. Mundkowski Andrzej – perkusja
  9. Oparka Elżbieta – fortepian
  10. Penkalla Stanisław – róg
  11. Pietroń Urszula – wydział instruktorski
  12. Poremba Helena – wydział instruktorski
  13. Stachowiak Ludwika – puzon, fortepian
  14. Stock Kazimierz – trąbka
  15. Śmilgin Barbara – fortepian
  16. Wilk Zbigniew – fortepian
  17. Zawadzka Magdalena puzon, fortepian

1958

  1. Borowicz Krystyna – fortepian
  2. Bródka Jadwiga – wydział instruktorski
  3. Haczewska Barbara – wydział instruktorski
  4. Herman Krystyna – skrzypce
  5. Jurkowski Janusz – skrzypce
  6. Pawłowska Halina – fortepian
  7. Wadowska Bożena – fortepian
  8. Welz Ligia – wydział instruktorski
  9. Wróblewska Hanna – fortepian

1959

  1. Bagińska Czesława – flet
  2. Dąbrowska Teresa – skrzypce
  3. Derfel Jerzy – fortepian
  4. Grajkowska Elżbieta wydział nauczycielski, teoria
  5. Kaszczuk Ewa – wydział instruktorski
  6. Kwiecień Cezary – fortepian
  7. Lewińska Halina – fortepian, flet
  8. Ogonowski Waldemar – fagot
  9. Pudelewicz Eugeniusz – klarnet
  10. Subocz Zbigniew – wiolonczela
  11. Suchoples Wiesław – fortepian
  12. Zawadzka Hanna – fortepian

1960

  1. Bednarczyk Andrzej – obój, fortepian
  2. Brygoła Alicja – obój
  3. Kearney Stefan – perkusja, fortepian
  4. Kicińska Małgorzata – skrzypce
  5. Kirsznicka Gizela – wydział nauczycielski
  6. Klaman Ryszard – – fortepian, flet
  7. Madejska Teresa – altówka
  8. Majchrzak Krystyna – wiolonczela
  9. Miłaszewska Izabela – fagot, fortepian
  10. Nahorny Włodzimierz – klarnet
  11. Napiątek Teresa – wydział nauczycielski
  12. Piasecka Julia – fortepian
  13. Woźniakowska Anna – skrzypce
  14. Zubek Stanisław – klarnet

1961

  1. Berent Krystyna – fortepian
  2. Czarnecki Wojciech – skrzypce
  3. Kałuża Wojciech – klarnet
  4. Kordasz Bogumił – klarnet
  5. Kuczyński Czesław – klarnet
  6. Lendzion Krystyna – fortepian
  7. Ławicka Beata – altówka
  8. Miodowski Zdzisław – wiolonczela
  9. Mulkowska Luiza – wydział nauczycielski
  10. Myczka Elżbieta – wydział nauczycielski
  11. Pietrewicz Henryk – kontrabas
  12. Rukszto Izabela – fortepian
  13. Rykaczewski Edward – klarnet
  14. Smoleńska Barbara – fortepian
  15. Szermiński Jerzy – wiolonczela
  16. Szmukała Zygmunt – teoria
  17. Szulc Beata – fortepian
  18. Szyrowski Roman – wydział nauczycielski
  19. Tylewski Tomasz – róg
  20. Ulfik Ligia – fortepian
  21. Wajs Jerzy – skrzypce
  22. Wójtowicz Jadwiga – fortepian
  23. Zarańska Regina – fortepian

1962

  1. Albrecht Irena – altówka
  2. Chudoba Krystyna – altówka
  3. Czarnojan Henryk – klarnet
  4. Czerska Liliana – wydział nauczycielski
  5. Drozd Jadwiga – fortepian
  6. Filipiuk Irma – fortepian, fagot
  7. Grand Maria – fortepian, flet
  8. Jamroz Jerzy – skrzypce
  9. Janicka Barbara – flet
  10. Lechocki Andrzej – róg
  11. Lewińska Lidia – fortepian, klarnet,
  12. Listewnik Irena – fortepian, perkusja
  13. Luckner Dorota – fortepian, trąbka
  14. Majchrzak Eugeniusz – fortepian, puzon, teoria
  15. Mirzwa Alicja – trąbka
  16. Miś Bogusław – fortepian
  17. Nadolski Piotr – trąbka
  18. Podgórski Ryszard – trąbka
  19. Raatz Jadwiga – wiolonczela
  20. Rymarz Zbigniew – klarnet
  21. Siedlar Wiesława – skrzypce
  22. Słodkowski Jerzy – skrzypce
  23. Szwedowska Barbara – fortepian
  24. Śmilgin Stanisław – skrzypce
  25. Zglenicka Marta – fortepian

1963

  1. Andrzejewska Dorota – fortepian
  2. Ankiewicz Olga – fortepian
  3. Arendt Anna – wydział nauczycielski
  4. Banasiuk Irena – skrzypce
  5. Brach Janina – fortepian
  6. Czerny Anna – fortepian
  7. Dutkiewicz Danuta – fortepian
  8. Hoża Julianna – fortepian
  9. Kaniewska Bożena – wydział nauczycielski
  10. Krajewska Marta – fortepian
  11. Krzywańska Jadwiga – skrzypce
  12. Kucharska Barbara – kontrabas
  13. Kulesza Jan – fortepian
  14. Lubowicz Joanna – skrzypce
  15. Maltazar Odila – fortepian
  16. Olszańska Barbara – wydział nauczycielski
  17. Pater Elżbieta – fortepian
  18. Pietrzyńska Małgorzata – fortepian
  19. Piotrowicz Renata – skrzypce
  20. Sikora Elżbieta – fortepian
  21. Stefaniuk Barbara – fortepian
  22. Stracewski Mirosław – fagot
  23. Suwara Maria – skrzypce
  24. Targońska Teresa – fortepian
  25. Tomasik Zofia – altówka
  26. Wexey Marek – altówka
  27. Wielkopolska Urszula – skrzypce

1964

  1. Anczykowska Wiesława wydział nauczycielski
  2. Andrzejwski Jerzy – skrzypce
  3. Bartoszewicz Andrzej – wiolonczela
  4. Bujalska Irena – fagot
  5. Dorsz Elżbieta – fagot
  6. Drapacka Maria – kontrabas
  7. Dutkowska Helena – fortepian
  8. Jabłoński Roman – wiolonczela
  9. Jędruch Iwona – skrzypce
  10. Kabała Ewa – wydział nauczycielski
  11. Kozowy Wiesława – wydział nauczycielski
  12. Łazarewicz Adam – flet
  13. Mrowiecka Iwona – fortepian
  14. Musiatowicz Franciszek – flet
  15. Nosorowska Elżbieta – wydział nauczycielski
  16. Para Barbara – flet
  17. Pietrewicz Marian – puzon
  18. Podejko Barbara – fortepian
  19. Poznakowski Ryszard – fagot
  20. Raatz Józef – obój
  21. Szafnicka Katarzyna – wydział nauczycielski
  22. Szydłowska Maria – fortepian
  23. Tarari Wiesława – wydział nauczycielski
  24. Targan Danuta – fortepian
  25. Zaręba Zenon – skrzypce

1965

  1. Bąk Alicja – altówka
  2. Bela Teresa – wydział nauczycielski
  3. Błażejczyk Danuta – wiolonczela
  4. Czaplicki Lucjan – obój
  5. Daniluk Barbara – obój
  6. Ganczarska Ewa – fortepian
  7. Jabłoński Michał – skrzypce
  8. Jastrzębski Bernard – perkusja
  9. Kulka Konstanty Andrzej – skrzypce
  10. Łukasz Regina – flet
  11. Marchula Beniamin – skrzypce
  12. Pniewski Zbigniew – altówka
  13. Popielarz Dorota – wiolonczela
  14. Romanowska Danuta – skrzypce
  15. Sęk Genowefa – wydział nauczycielski
  16. Solawa Małgorzata – wydział nauczycielski
  17. Stachnik Józef – trąbka
  18. Strobel Bogusław – fortepian
  19. Wasielewska Barbara – klarnet
  20. Ziółkowska Ewa – wiolonczela

1966

  1. Ciesielska Elżbieta – wydział nauczycielski
  2. Czinczołł Irena – skrzypce
  3. Dardzińska Alicja – skrzypce
  4. Dudziak Urszula – obój
  5. Górska Krystyna – skrzypce
  6. Kabała Jolanta – skrzypce
  7. Kula Elżbieta – wydział nauczycielski
  8. Małek Jerzy – fortepian
  9. Milej Halina – wydział nauczycielski, fagot
  10. Morze Olga – harfa
  11. Offenberg Bogdan – skrzypce
  12. Piechowicz Tadeusz – wiolonczela
  13. Pralicz Ewa – fortepian
  14. Rychert Zygmunt – skrzypce
  15. Suchocka Aleksandra – wiolonczela
  16. Świderska Barbara – fortepian
  17. Świercz Ryszard – klarnet
  18. Winkler Mirosława – fortepian
  19. Wojtyłowicz Daniela – skrzypce
  20. Wróbel Krystyna – fortepian
  21. Żak Małgorzata – fortepian

1967

  1. Bielińska Barbara – fagot
  2. Cichoń Halina – fortepian
  3. Cisek Alicja – skrzypce
  4. Ciszewska Maria – skrzypce
  5. Czerniawski Bogdan – altówka
  6. Dabolin Zdzisław – klarnet
  7. Dobkiewicz Alina – fortepian
  8. Jabłoński Ludwik – trąbka
  9. Jóźwiak Tolisław – róg
  10. Kopczyński Paweł – altówka
  11. Kurowska Halina – teoria
  12. Kusielczuk Mieczysław – wiolonczela
  13. Lewczuk Jadwiga – fortepian, teoria
  14. Patoka Renata – fortepian
  15. Piekarski Jerzy – róg
  16. Podejko Krzysztof – skrzypce
  17. Reydych Ryszard – skrzypce, trąbka
  18. Siegel Antonina – altówka
  19. Słabolepszy Andrzej – altówka, skrzypce
  20. Staroniewicz Elwira – skrzypce
  21. Szulc Ewa – wychowanie muzyczne
  22. Świtalska Maria – skrzypce
  23. Wojciechowska Maria – fortepian
  24. Żukowska Anna – teoria
  25. Żurawska Alina – teoria

1968

  1. Bartoszewicz Urszula – skrzypce
  2. Duniec Marek – obój
  3. Filippi Claudia – skrzypce
  4. Franz Maria – fagot
  5. Gizelska Aleksandra – teoria
  6. Huzarska Katarzyna – fortepian
  7. Iwaśko Danuta – fortepian
  8. Jakubowski Grzegorz – skrzypce
  9. Jastrzębska Izabela – teoria
  10. Kaczmarczyk Beata – fortepian
  11. Kłosowska Wanda – fortepian
  12. Kozłowska Alicja – wydział nauczycielski
  13. Kożuszek Edward – altówka
  14. Markoń Ryszard – klarnet
  15. Myszko Marian – skrzypce
  16. Nowicki Jan – altówka
  17. Przybolewski Tadeusz – flet
  18. Schultz Kazimierz – klarnet
  19. Sieniuć Jan – klarnet
  20. Sobocińska Alina – flet
  21. Stojek Danuta – fortepian
  22. Szczypior Hubert – róg
  23. Szull Bożena – fortepian
  24. Szweda Andrzej – puzon
  25. Zielińska Alicja – teoria
  26. Zyman Anna – fortepian

1969

  1. Bojarski Marek – skrzypce
  2. Grobis Zbigniew – klarnet
  3. Hryszczyńska Helena – fortepian
  4. Mierzicka Wanda – teoria
  5. Ogarek Aleksander – skrzypce
  6. Pawlak Danuta – flet
  7. Pietrucha Andrzej – wiolonczela
  8. Prabucka Anna – fortepian
  9. Schiller Marek – klarnet
  10. Stachnik Edward – skrzypce
  11. Suchocka Anna – skrzypce
  12. Udziałko Maria – wychowanie muzyczne
  13. Zapalska Mirosława – flet
  14. Ziemiańska Teresa – teoria
  15. Zieniewicz Jadwiga – fortepian

1970

  1. Abramajtis Jolanta – wiolonczela
  2. Antoniewicz Jolanta – skrzypce
  3. Borkowski Adam – fortepian
  4. Cabański Wojciech – róg
  5. Czapnik Barbara – skrzypce
  6. Dąbrowska Maria – flet
  7. Diering Andrzej – skrzypce, trąbka
  8. Frączyk Alicja akordeon, wychowanie muzyczne
  9. Groszewska Irena – wychowanie muzyczne
  10. Kamińska Mirosława – fortepian
  11. Kędrzycki Lech – skrzypce
  12. Kopczyńska Jolanta – wychowanie muzyczne
  13. Major Barbara akordeon, wychowanie muzyczne
  14. Matusewicz Janina – wychowanie muzyczne
  15. Michalik Julia – fortepian
  16. Pająk Bogumiła – altówka
  17. Ponka Krystyna – skrzypce
  18. Raatz Eugenia – fagot
  19. Rodzik Jadwiga – obój
  20. Szymańska Barbara – fortepian
  21. Świniarska Zyta – fagot
  22. Troć Grażyna – fortepian
  23. Warzybok Zbigniew – flet

1971

  1. Bronk-Zdunowska Katarzyna – fortepian
  2. Budrewicz Aldona – fortepian
  3. Ciszewski Stanisław – skrzypce
  4. Dobrosielska Irena – wychowanie muzyczne
  5. Kisielewicz Małgorzata – fortepian
  6. Kuchta Bożena – kontrabas
  7. Kusielczuk Lidia – skrzypce
  8. Mierzejewska Elżbieta – fortepian
  9. Murzynowski Wojciech – klarnet
  10. Rakowska Bożena – wiolonczela
  11. Słojewska Joanna – skrzypce
  12. Wierzbicki Aleksander – skrzypce
  13. Wojdak Łucja – wiolonczela
  14. Wojdalińska Bożena – skrzypce
  15. Zaforemska Halina – fortepian
  16. Zakrzewska Joanna – wiolonczela
  17. Zis Janusz – skrzypce

1972

  1. Broniszewska Barbara – fortepian
  2. Cichy Marian – skrzypce
  3. Czemodurow Zofia – trąbka
  4. Danielewicz Małgorzata – flet
  5. Filipajtis Grażyna – skrzypce
  6. Górski Mieszko – fortepian
  7. Gruszka Urszula – wychowanie muzyczne
  8. Kanka Barbara – skrzypce
  9. Karwowski Marek – wiolonczela
  10. Kowgier Teresa – flet
  11. Kusiewicz Piotr – fortepian
  12. Kwietniewski Ewaryst – obój
  13. Macierzyński Andrzej – wychowanie muzyczne
  14. Małkiewicz Grażyna – altówka
  15. Marciniec Gabriela – fortepian
  16. Materek Jan – róg
  17. Nikiforos Michał – skrzypce
  18. Peplińska Elwira – skrzypce
  19. Podlecka Barbara – klarnet
  20. Pozorska Grażyna – skrzypce
  21. Preyss Anna – skrzypce
  22. Rymarczuk Anna – wiolonczela
  23. Stojek Maria – fortepian
  24. Szefke Barbara – wychowanie muzyczne, rytmika,
  25. Węgrzyn Krzysztof – skrzypce
  26. Zboch Halina – skrzypce

1973

  1. Barańska Jolanta – skrzypce
  2. Gołębiewski Mariusz – klarnet
  3. Guściora Ewa – fortepian
  4. Hoża Alicja – wiolonczela
  5. Hubisz Grażyna – wiolonczela
  6. Jaroszewska Jolanta – rytmika
  7. Jędrzejewski Janusz – kontrabas
  8. Kawaczyńska Grażyna – puzon
  9. Kostak Aleksandra – skrzypce
  10. Kowalska Aleksandra – fortepian, rytmika
  11. Kutner Piotr – wiolonczela
  12. Kwaczyńska Grażyna – puzon
  13. Lewtak Piotr – skrzypce
  14. Lwowska Irena – fortepian
  15. Łozicka Barbara – skrzypce
  16. Mękal Mariola – skrzypce
  17. Morawska Anna – fortepian
  18. Philipp Justyna – fortepian
  19. Rychert Anna – skrzypce
  20. Sierocki Marian – trąbka
  21. Skwarska Danuta – skrzypce
  22. Tuchołka Dorota – fortepian
  23. Witkowski Jerzy – fortepian
  24. Woś Lech – flet
  25. Żarnowska Irena – skrzypce

1974

  1. Bielunas Ewa – organy
  2. Danielczuk Barbara – wiolonczela
  3. Dawidów Bogusław – klarnet
  4. Honik Janina – harfa
  5. Jagusińska Anna – skrzypce
  6. Kapuścińska Maria – skrzypce
  7. Kostro Małgorzata – fortepian
  8. Krawczuk Ewa – flet
  9. Leniec Aleksandra – fortepian
  10. Litwińska Ewa – rytmika
  11. Makoś Brygida – róg
  12. Malinowska Teresa – fortepian
  13. Marchewicz Emilia – gitara
  14. Nyster Małgorzata – rytmika
  15. Pasierb Barbara – fortepian
  16. Pawlikowska Tatiana – skrzypce
  17. Plackowska Ewa – skrzypce
  18. Pudlak Maria – kontrabas
  19. Synowiecki Piotr – flet
  20. Tabiś Marek – wiolonczela
  21. Warszyński Tadeusz – perkusja
  22. Wiczyński Marian – perkusja
  23. Więcławek Marek – flet
  24. Wocianiec Jolanta – flet
  25. Wyrwińska Bożena – gitara

1975

  1. Bajerski Tomasz – fortepian
  2. Bartul Janusz – fortepian
  3. Borowiec Janusz – wiolonczela
  4. Cabańska Krystyna – rytmika
  5. Czarnecka Maria – organy
  6. Guryn Dorota – fortepian
  7. Haftkowski Adam – skrzypce
  8. Jurewicz Karol – skrzypce
  9. Karbownicka Marta – fortepian
  10. Kleina Andrzej – skrzypce
  11. Kopijasz Alina – fortepian
  12. Kuziemska Małgorzata – wiolonczela
  13. Maciejewska Lidia – rytmika
  14. Malinowski Dalibór – kontrabas
  15. Mańko Joanna – skrzypce
  16. Materek Cezary – fagot
  17. Młóciński Witold – róg
  18. Morawiecki Jerzy – gitara
  19. Orlewicz Hanna – gitara
  20. Parnawski Mariusz – skrzypce
  21. Sadłowski Stanisław – kontrabas
  22. Siedlik Wojciech – klarnet
  23. Sławińska Bożena – wiolonczela
  24. Szablewska Tycjana – rytmika
  25. Szczęśniak Janina – skrzypce
  26. Szymański Karol – klarnet
  27. Trybułowska Grażyna – róg
  28. Wandtke Bernadeta – altówka
  29. Wąsik Bożena – skrzypce
  30. Zapalska Grażyna – fortepian

1976

  1. Bator Grzegorz – organy
  2. Ciapka Jerzy – wiolonczela
  3. Cieszkowska Regina – skrzypce
  4. Cwojdzińska Barbara – skrzypce
  5. Dunst Danuta – obój
  6. Gornowicz Ewa – fortepian
  7. Grajewska Irena – wiolonczela
  8. Jakubiec Roman – róg
  9. Jakubowska Barbara – akordeon
  10. Karmelita Elżbieta – skrzypce
  11. Kowalska Aleksandra – fortepian
  12. Kurpiel Ewa – gitara
  13. Lach Ryszard – trąbka
  14. Leśniewski Janusz – fortepian
  15. Lewandowska Barbara – let
  16. Lipińska Ewa – wiolonczela
  17. Niemczyk Jolanta – skrzypce
  18. Orlewicz Piotr – skrzypce
  19. Popowska Aleksandra – altówka
  20. Posacki Aleksander – wiolonczela
  21. Rauchfleisz Iwona – skrzypce
  22. Ryczko Zdzisław – skrzypce
  23. Rymarczuk Henryk – flet
  24. Stoppa Barbara – rytmika
  25. Trzebniak Mariusz – fortepian
  26. Wichrowski Jacek – fortepian
  27. Wieczerzak Anna – skrzypce
  28. Zawadzka Grażyna – obój
  29. Żywicka Adela – rytmika

1977

  1. Bartul Henryk – organy
  2. Bertling Piotr – altówka
  3. Burandt Piotr – altówka
  4. Burzyńska Danuta – rytmika, fortepian
  5. Cibor Waldemar – klarnet
  6. Gdaniec Wojciech – trąbka
  7. Kadziewicz Mariola – wiolonczela
  8. Kolankowska Beata – fortepian
  9. Korytkowska Danuta – obój
  10. Krzykowski Andrzej – obój
  11. Kusielczuk Rajmund – wiolonczela
  12. Kwasiborska Bożena – skrzypce
  13. Lichocka Alicja – gitara
  14. Lipińska Bożena – flet
  15. Łada Jacek – perkusja
  16. Małagocka Anita – gitara
  17. Michalski Łukasz – puzon
  18. Morawska Irena – róg
  19. Nowakowski Adam – puzon
  20. Ordon Krystyna – perkusja
  21. Partyka Marian – fagot
  22. Rossa Hanna – fortepian
  23. Smukała Jolanta – rytmika
  24. Sochacka Jolanta – skrzypce
  25. Stachnik Halina – skrzypce
  26. Wierzyńska Sławomira – fortepian

1978

  1. Białkowski Jan – wiolonczela
  2. Birr Jacek – kontrabas
  3. Borawska Aleksandra – harfa
  4. Brzozowska Katarzyna – klarnet
  5. Czarnowski Paweł – altówka
  6. Czulak Andrzej – róg
  7. Czyczyro Jolanta – harfa
  8. Dubik Zbigniew – skrzypce
  9. Fryauf Kornelia – altówka
  10. Glinianowicz Alicja – obój
  11. Jokel Bogdan – obój
  12. Kiełbratowska Alina – rytmika
  13. Kobierski Bogusław – skrzypce
  14. Kondracki Józef – fagot
  15. Konkol Beata – flet
  16. Kopytkowski Lech – klarnet
  17. Kosmalska Maria – flet
  18. Król Maria – organy, fortepian
  19. Leczkowski Grzegorz – trąbka
  20. Lewtak Jan – skrzypce
  21. Mazur Jan – puzon
  22. Michalak Joanna – flet
  23. Milewski Tadeusz – trąbka
  24. Munda Jerzy – trąbka
  25. Narloch Jadwiga – trąbka
  26. Narloch Piotr – perkusja
  27. Paterska Krystyna – skrzypce
  28. Poznański Krzysztof – kontrabas
  29. Rochna Krystyna – altówka
  30. Rosowska Hanna – fortepian
  31. Rudka Jadwiga – wiolonczela
  32. Sadowska Elżbieta – rytmika
  33. Skoneczna Małgorzata – fortepian
  34. Slażewicz Małgorzata – rytmika
  35. Socha Małgorzata – fortepian
  36. Solecka Wioletta – gitara
  37. Stankiewicz Katarzyna – wiolonczela
  38. Szawłowska Dorota – fortepian
  39. Szewczyk Janina – rytmika
  40. Szymański Wojciech – fortepian
  41. Wandtke Romualda – fagot
  42. Wiszowata Marzena – fortepian
  43. Włoszak Natalia – fortepian
  44. Wrońska Karina – rytmika
  45. Zdyń Małgorzata – rytmika

1979

  1. Abucewicz Joanna – gitara
  2. Ceroń Ewa – altówka
  3. Chłopek Alicja – fortepian
  4. Czerwień Maria – fortepian
  5. Dembler Maria – organy
  6. Dembowski Andrzej – fortepian
  7. Gumbrewicz Aleksandra – fortepian
  8. Hrechorowicz Mirosław – fortepian
  9. Jurczykowski Stefan – klarnet
  10. Kalina Wojciech – flet
  11. Kleina Lidia – fortepian
  12. Kubicka Ewa – wiolonczela
  13. Leoniec Wioletta – fagot
  14. Machniewicz Sylwia – fortepian
  15. Mikołajewski Maciej – fortepian
  16. Panuś Krzysztof – kontrabas
  17. Pasternak Andrzej – gitara
  18. Pniewska Beata – skrzypce
  19. Ryfka Hanna – klarnet
  20. Sokirko Jarosław – klarnet
  21. Szczapa Jolanta – fagot
  22. Szewczyk Mariola – fortepian, rytmika
  23. Targowska Krystyna – skrzypce
  24. Tomaszewska Maria – skrzypce
  25. Torniewska Danuta – rytmika
  26. Walkiewicz Krystyna – skrzypce
  27. Wechterowicz Bogumiła – fortepian
  28. Węglarska Małgorzata – wiolonczela
  29. Wrona Jarosław – kontrabas

1980

  1. Augustyniak Małgorzata – rytmika
  2. Bach Andrzej – klarnet
  3. Bogobowicz Barbara – fortepian
  4. Derezińska Wanda – gitara
  5. Drop Ewa – altówka
  6. Dutkiewicz Arietta – organy
  7. Giereło Elżbieta – skrzypce
  8. Gotartowska Anna – skrzypce
  9. Jankowska Alicja – flet
  10. Karwacka Gabriela – rytmika
  11. Karwowska Sylwia – skrzypce
  12. Koch Danuta – flet
  13. Labuda Małgorzata – skrzypce
  14. Leniec Anna – skrzypce
  15. Lewicka Katarzyna – harfa
  16. Milewski Zbigniew – altówka
  17. Minikowicz Bogusław – trąbka
  18. Minikowicz Piotr – flet
  19. Mitros Jolanta – rytmika
  20. Nehrebecka Kamila – wiolonczela
  21. Olek Jarosław – skrzypce
  22. Paluch Jolanta – puzon
  23. Paździor Barbara – flet
  24. Płoski Mirosław – róg
  25. Rajca Ewa – wiolonczela
  26. Rudnik Artur – róg
  27. Sacha Irena – skrzypce
  28. Sarosiek Joanna – rytmika, fortepian
  29. Stajszczyk Katarzyna – fortepian
  30. Szmigielski Adam – fortepian
  31. Szrubka Aneta – wiolonczela
  32. Zaborska Beata – harfa

1981

  1. Bareja Danuta – wiolonczela
  2. Czura Katarzyna – fortepian
  3. Dubrowińska Małgorzata – flet
  4. Januszajtis Katarzyna – skrzypce
  5. Jóźwiak Hanna – fortepian, rytmika
  6. Kamińska Wiesława – rytmika
  7. Kitowski Zenon – klarnet
  8. Knitter Magdalena – wiolonczela
  9. Leniec Elżbieta – skrzypce
  10. Lipińska Mariola – klarnet
  11. Martynel Waldemar – fortepian
  12. Matla Małgorzata – altówka
  13. Paździor Marek – skrzypce
  14. Pławska Wiesława – rytmika, fortepian
  15. Pruss Bożena – skrzypce
  16. Roman Lucyna – puzon
  17. Siedlik Tomasz – perkusja
  18. Skoczylas Mirosław – kontrabas
  19. Soliwodzka Joanna – gitara
  20. Spera Jolanta – flet
  21. Tomczak Marcin – akordeon
  22. Wojna Mariola – fortepian

1982

  1. Adamski Piotr – fortepian
  2. Baum Aleksandra – fortepian
  3. Bączek Krystyna – kontrabas
  4. Borawska Agnieszka – flet
  5. Broniewski Wojciech – skrzypce
  6. Dempc Krzysztof – flet
  7. Dettlaf Krystyna – skrzypce
  8. Drzewiecka Mirosława – skrzypce
  9. Dubieniecki Janusz – wiolonczela
  10. Górski Marek – puzon
  11. Grabowska Anna – fortepian
  12. Grzybek Dorota – fortepian
  13. Herkt Grażyna – rytmika
  14. Ilisińska Tamara – rytmika
  15. Janik Joanna – altówka
  16. Jura Iliana – skrzypce
  17. Kaliciński Zbigniew – róg
  18. Kaźmierczak Alina – gitara
  19. Klemenska Maria – skrzypce
  20. Kowalczyk Danuta – altówka
  21. Kuchta Wioletta – akordeon
  22. Kuczyńska Weronika – fortepian
  23. Kunicka Katarzyna – fortepian
  24. Lasota Danuta – wiolonczela
  25. Lenard Elżbieta – fortepian
  26. Łazarowicz Katarzyna – wiolonczela
  27. Mańkowski Mariusz – fortepian
  28. Margusz Piotr – akordeon
  29. Matla Katarzyna – fortepian
  30. Merchel Mirosław – róg
  31. Mossakowska Danuta – fortepian
  32. Orzechowska Anna – obój
  33. Pietras Olga – flet
  34. Podhajska Magdalena – skrzypce
  35. Stefanowski Wojciech – fortepian
  36. Szczepkowska Liliana – fortepian
  37. Szmidt Aleksander – perkusja
  38. Warot Zbigniew – klarnet
  39. Węglerski Wojciech – wiolonczela
  40. Wojciulan Ewa – wiolonczela
  41. Wyżykowski Dariusz – flet
  42. Zajkowski Grzegorz – obój
  43. Zgiet Jarosław – skrzypce
  44. Zielke Marek – trąbka
  45. Żebrowska Katarzyna – flet

1983

  1. Bagnowska Izabela – fortepian
  2. Bajdor Krzysztof – fortepian
  3. Bychowska Beata – gitara
  4. Czerska Małgorzata – fagot
  5. Czulińska Ewa – fortepian
  6. Doniewska Zofia – wiolonczela
  7. Frąckiewicz Benedykt – klarnet
  8. Grabe-Zaremba Jacek – wiolonczela
  9. Harasim Magdalena – wiolonczela
  10. Jażdżewska Urszula – gitara
  11. Kellner Mirosław – skrzypce
  12. Kocoń Elżbieta – rytmika
  13. Korbut Mirosław – fagot
  14. Królikowska Iwona – róg
  15. Leczkowski Waldemar – klarnet
  16. Leidel Zuzanna – fagot
  17. Łajming Ziemowit – wiolonczela
  18. Malej Iwona – skrzypce
  19. Milewski Kazimierz – klarnet
  20. Nagórski Grzegorz – puzon
  21. Niedbała Barbara – rytmika
  22. Osuchowska Iwona – altówka
  23. Peek Brygida – flet
  24. Plichta Barbara – fagot
  25. Ragus Elżbieta – fortepian
  26. Rutyna Katarzyna – obój
  27. Sierpowicz Lucjan – trąbka
  28. Sompoliński Marcin – skrzypce
  29. Sprengel Anita – obój
  30. Stachowiak Adam – trąbka
  31. Stefaniak Marek – klarnet
  32. Szlachcikowski Wojciech – skrzypce
  33. Szuta Helena – gitara
  34. Trys Anna – flet
  35. Ułanowicz Lucyna – skrzypce
  36. Weretka Bogumiła – fortepian
  37. Wit Hanna – gitara

1984

  1. Bejgerowska Bogna – fortepian
  2. Bramorski Jacek – wiolonczela
  3. Ciapka Joanna – skrzypce
  4. Dak Teresa – fortepian
  5. Glinianowicz Paweł – róg
  6. Habraszewska Małgorzata – skrzypce
  7. Hewelt Olga – akordeon
  8. Ilnicki Jacek – skrzypce
  9. Orłowski Wiesław – trąbka
  10. Piastowski Jacek – klarnet
  11. Płomień Ilona – fortepian
  12. Roguska Helena – skrzypce
  13. Rozmus Aleksandra – flet
  14. Rychert Lidia – flet
  15. Stajszczyk Szymon – skrzypce
  16. Stec Jolanta – flet
  17. Stefaniak Marietta – obój
  18. Stromska Lucyna – fortepian
  19. Sutt Piotr – perkusja
  20. Szczepańska Maria – fortepian
  21. Węgrzyn Mariusz – skrzypce
  22. Wysocka Ilona – flet
  23. Wyżlic Dorota – harfa

1985

  1. Bator Agnieszka – wiolonczela
  2. Beyer Janusz – kontrabas
  3. Biedź Bielawska Aneta – flet
  4. Chmielecka Joanna – rytmika
  5. Chwiałkowska Wanda – fortepian
  6. Dolatko Krzysztof – skrzypce
  7. Gadziński Witold – gitara
  8. Hinc Jerzy – klarnet
  9. Hurnik Jerzy – perkusja
  10. Jakubiec Robert – trąbka
  11. Kaniowska Iwona – fortepian, rytmika
  12. Kisler Jolanta – fortepian
  13. Knitter Aleksandra – skrzypce
  14. Konkel Katarzyna – organy
  15. Kowalczyk Joanna – fortepian
  16. Landowski Grzegorz – fortepian
  17. Lewtak Tomasz – organy
  18. Łącka Hanna – flet
  19. Marciniec Ewa – fortepian
  20. Miłosek Joanna – rytmika
  21. Namowicz Katarzyna – harfa
  22. Pawlak Mirosław – trąbka
  23. Stefaniak Piotr – kontrabas
  24. Szuścicki Tomasz – fortepian
  25. Szymańska Katarzyna – fortepian
  26. Waszak Sławomir – organy
  27. Zmysłowski Cezary – gitara

1986

  1. Bąkowska Anna – rytmika
  2. Becker Anna – fortepian
  3. Damer Beata – fortepian
  4. Drewniak Dorota – rytmika
  5. Egielman Dariusz – klarnet
  6. Flasza Katarzyna – flet
  7. Gill Iwona – rytmika
  8. Górska Edyta – wiolonczela
  9. Itrich Anna – wiolonczela
  10. Jankowska Katarzyna – harfa
  11. Januszajtis Aleksandra – skrzypce
  12. Jednacz Joanna – rytmika
  13. Jurewicz Wioletta – rytmika
  14. Karwowski Jacek – róg
  15. Klentak Karolina – fortepian
  16. Kuczyński Marek – gitara
  17. Nowaczyk Katarzyna – obój
  18. Pasierowska Elżbieta – fortepian
  19. Pastuszuk Małgorzata – fortepian
  20. Perehuda Marzena – fortepian
  21. Rapkiewicz Anna – fagot
  22. Rogoziński Tomasz – klarnet
  23. Rutyna Roman – klarnet
  24. Skorupa Małgorzata – skrzypce
  25. Świderska Magdalena – gitara
  26. Tomczyk Piotr – kontrabas
  27. Trybuska Agnieszka – organy
  28. Urbanowicz Ilona – skrzypce
  29. Wilma Danuta – akordeon
  30. Wolf Magdalena – fortepian
  31. Zatorska Agnieszka – fortepian

1987

  1. Adamkowicz Tatiana – organy
  2. Borkowska Beata – rytmika
  3. Całusiński Grzegorz – akordeon
  4. Cywiński Jarosław – róg
  5. Fierka Marek – puzon
  6. Galikowska Anna – rytmika
  7. Gleinert Marek – akordeon
  8. Goc Katarzyna – skrzypce
  9. Gudejko Dorota – fortepian
  10. Ilisińska Katarzyna – skrzypce
  11. Janik Hanna – organy
  12. Józefowicz Agata – altówka
  13. Kieszniewski Ludwik – wiolonczela
  14. Konkol Gabriela – fortepian
  15. Kosowicz Robert – trąbka
  16. Leszczyńska Beata – kontrabas
  17. Lorbiecka Lucyna – fortepian
  18. Martynel Elżbieta – altówka
  19. Mazur Kamil – perkusja
  20. Mechlińska Dorota – skrzypce
  21. Meronk Wiesława – skrzypce
  22. Meyer Beata – fagot
  23. Młyńska Mirela – fortepian
  24. Narloch Krystyna – gitara
  25. Nowakowska Monika – fortepian
  26. Nyc Jarosław – klarnet
  27. Pielak Dorota – flet
  28. Pielak Małgorzata – fortepian
  29. Pusz Magdalena – rytmika
  30. Romejko Mirosław – klarnet
  31. Sierzputowski Dariusz – akordeon
  32. Sikora Marek – puzon
  33. Stracewska Beata – flet
  34. Szajter Iwona – flet
  35. Szałas Aneta – rytmika
  36. Ślężak Ewa – fortepian
  37. Trys Małgorzata – fortepian
  38. Turski Mirosław – klarnet
  39. Wolański Grzegorz – róg

1988

  1. Andrearczyk Małgorzata – organy, obój
  2. Andrzejewska Katarzyna – harfa
  3. Bejgerowska Dagmara – wiolonczela
  4. Boetcher Robert – wiolonczela
  5. Cieślewicz Monika – wiolonczela
  6. Czarnota Mirosław – akordeon
  7. Ejsmont Cezary – klarnet
  8. Górski Waldemar – akordeon
  9. Gronowska Magdalena – rytmika
  10. Grymuza Monika – fortepian
  11. Grzywacz Maciej – gitara
  12. Gudyka Iwona – fortepian
  13. Ilisińska Joanna – rytmika
  14. Janikowska Wiesława – rytmika
  15. Karbowska Katarzyna – altówka
  16. Kitowski Krzysztof – trąbka
  17. Kołodziejska Justyna – flet
  18. Korbut Ryszard – perkusja
  19. Kudzio Hanna – skrzypce
  20. Kutczyńska Ewa – fortepian
  21. Leo Michał – fagot
  22. Mączewska Dorota – fortepian
  23. Mizińska Magdalena – fortepian
  24. Niedzielin Adam – fortepian
  25. Pożakowski Piotr – flet, róg
  26. Radej Anna – rytmika
  27. Rymarz Bogumiła – rytmika
  28. Samborski Marek – klarnet
  29. Samerek Katarzyna – wiolonczela
  30. Skrzela Dorota – fortepian
  31. Snochowska Anna – rytmika
  32. Stolarski Jacek – skrzypce
  33. Targońska Magdalena – rytmika
  34. Tomczak Monika – flet
  35. Tomczyk Barbara – wiolonczela
  36. Urbańska Ilona – flet
  37. Ustarbowska Joanna – fortepian
  38. Widera Anna – fortepian
  39. Wojak Anna – flet
  40. Wojnowska Agata – rytmika
  41. Wolf Robert – wiolonczela
  42. Worotnik Dariusz – fortepian
  43. Zajączkowska Joanna – rytmika
  44. Zielińska Taida – rytmika
  45. Żaboklicki Emilian – puzon

1989

  1. Adamczyk Anna – altówka
  2. Bąkowska Ewelina – skrzypce
  3. Bednarek Wojciech – trąbka
  4. Błaszczykowska Katarzyna – flet
  5. Bubella Katarzyna – fortepian
  6. Chrzanowska Monika – gitara
  7. Czulak Adam – fortepian
  8. Dobosz Dariusz – fagot
  9. Domańska Joanna – klarnet
  10. Domańska Magdalena – trąbka
  11. Ejsmont Joanna – fortepian
  12. Ewald Katarzyna – wiolonczela
  13. Felski Tomasz – róg
  14. Gaczoł Joanna – gitara
  15. Grochowski Maciej – skrzypce
  16. Gryka Małgorzata – altówka
  17. Haffke Iwona – skrzypce
  18. Jabłońska Dorota – fortepian
  19. Jusewicz Aleksandra – rytmika
  20. Kaczorowski Robert – akordeon
  21. Komsta Marzena – rytmika
  22. Kotowicz Aneta – gitara
  23. Krezymon Tomasz – fortepian
  24. Kurpisz Joanna – flet
  25. Lewandowski Rafał – fortepian
  26. Łopaszyńska Honorata – rytmika
  27. Mackiewicz Adrian – skrzypce
  28. Malinowski Marcin – puzon
  29. Mielnik Justyna – fortepian
  30. Miotke Anna – klarnet
  31. Morawski Cezary – fortepian
  32. Mycio Anna – wiolonczela
  33. Oller Grzegorz – akordeon
  34. Orpik Barbara – skrzypce
  35. Parzyszek Małgorzata – rytmika
  36. Preisner Katarzyna – fortepian
  37. Roszczyk Joanna – rytmika
  38. Ryś Zofia – skrzypce
  39. Skalski Jerzy – trąbka
  40. Sperski Grzegorz – fagot
  41. Stożyński Piotr – skrzypce
  42. Szczebiot Bogna – rytmika
  43. Szymikowska Magdalena – gitara
  44. Szyryńska Marta – altówka
  45. Szyryńska Urszula – fortepian
  46. Tabaszewska Jowita – trąbka
  47. Tyda Dorota – rytmika
  48. Walicka Dobrochna – skrzypce
  49. Wendt Katarzyna – wiolonczela
  50. Werner Iwona – skrzypce
  51. Wirzba Tadeusz – gitara
  52. Wołczecka Julita – fortepian
  53. Worotnik Krzysztof – klarnet
  54. Wyrzykowska Anna – róg
  55. Zarzycki Wojciech – akordeon

1990

  1. Bąkowska Agnieszka – skrzypce
  2. Borysewicz Magdalena – fortepian
  3. Drywa Sławomir – fortepian
  4. Firlej Marcin – fortepian
  5. Forkiewicz Bogna – fortepian
  6. Glaza Beata – skrzypce
  7. Glinka Beata – flet
  8. Głogowska Anna – wiolonczela
  9. Grodel Dorota – flet
  10. Hajdukiewicz Elżbieta – flet
  11. Jeka Mariusz – klarnet
  12. Justke Aniela – altówka
  13. Kentzer Grażyna – rytmika
  14. Kielasiak Ewa – fortepian
  15. Klim Izabela – wiolonczela
  16. Koliński Wojciech – klarnet
  17. Lach Alicja – wiolonczela
  18. Łaniecka Joanna – fortepian
  19. Łukasik Wiesław – fortepian
  20. Mickiewicz Danuta – fortepian
  21. Milewski Michał – skrzypce
  22. Mokwa Marian – klarnet
  23. Możdżer Lesław – fortepian
  24. Nadolska Monika – rytmika
  25. Nosal Iwona – rytmika
  26. Piskadło Joanna – altówka
  27. Przybyłowska Katarzyna – rytmika
  28. Radtke Dariusz – kontrabas
  29. Reich Rafał – klarnet
  30. Rogowicz Agnieszka – rytmika
  31. Rojek Justyna – flet
  32. Rytel Ewa – fortepian
  33. Sadecka Katarzyna – rytmika
  34. Suchecka Agnieszka – wiolonczela
  35. Szafraniec Arkadiusz – trąbka
  36. Szczerba Marek – obój
  37. Szczypiorski Andrzej – perkusja
  38. Szpańska Sylwia – skrzypce
  39. Treder Justyna – rytmika
  40. Wardak Beata – altówka
  41. Wielgat Dorota – wiolonczela
  42. Wojtan Arianna – fortepian
  43. Woźniak Renata – wiolonczela
  44. Wysocka Agnieszka – fortepian

1991

  1. Andrzejewska Magda – skrzypce
  2. Bierbasz Ewa – fortepian
  3. Bożuta Aleksandra – obój
  4. Czubasiewicz Małgorzata – flet
  5. Ćwiklińska Anna – rytmika
  6. Damps Krzysztof – perkusja
  7. Dąbkowska Maria – flet
  8. Doniewska Urszula – rytmika
  9. Fredrich Maria – fortepian
  10. Gadżała Iwona – skrzypce
  11. Grochal Anna – altówka
  12. Kałużny Marek – gitara
  13. Kamińska Paulina – fortepian
  14. Kasprzyk Grażyna – skrzypce
  15. Kąkol Zbigniew – trąbka
  16. Kilian Beata – rytmika
  17. Kiszewski Radosław – trąbka
  18. Kowalska Aleksandra – skrzypce
  19. Kozak Dorota – fortepian
  20. Kozera Sylwia – klarnet
  21. Kozłowska Magdalena – rytmika
  22. Krauze Marcin – klarnet
  23. Kucharski Marcin – trąbka
  24. Malcer Jakub – skrzypce
  25. Milczarek Aleksandra – obój
  26. Mondry Grzegorz – róg
  27. Mółka Katarzyna – altówka
  28. Myćka Katarzyna – perkusja
  29. Niesiołowski Marcin – altówka
  30. Nowicka Dorota – fortepian
  31. Nowicki Piotr – fortepian
  32. Olszewska Joanna – rytmika
  33. Ostromęcka Hanna – flet
  34. Paszkiewicz Izabela – fortepian
  35. Pietrzak Mateusz – gitara
  36. Piotrowska Anna – flet
  37. Potratz Małgorzata – rytmika
  38. Ralicka Gabriela – rytmika
  39. Rutkowska Joanna – gitara
  40. Rynkowska Roksana – wiolonczela
  41. Sadłowska Anna – skrzypce
  42. Samerek Tadeusz – wiolonczela
  43. Stor Justyna – wiolonczela
  44. Szuflita Andrzej – róg
  45. Świątkowska Małgorzata – wiolonczela
  46. Trykowska Magdalena – rytmika
  47. Urbanowicz Adam – fortepian
  48. Waliczenka Anna – fortepian
  49. Wiśniewski Jarosław – gitara
  50. Zgajewska Adriana – skrzypce
  51. Żyła Jacek – trąbka

1992

  1. Bazylewicz Jarosław – organy
  2. Bekiesza Sylwia – skrzypce
  3. Czarnecka Faustyna – rytmika
  4. Czerwińska Anna – fortepian
  5. Czuchaj Jan – fortepian
  6. Ebertowska Daniela – gitara
  7. Estemberg Cyprian – fortepian
  8. Galiński Damian – fortepian
  9. Glegoła Dorota – gitara
  10. Grabowski Artur – organy
  11. Hreńczuk Diana – flet
  12. Jaśko Katarzyna – obój
  13. Jędrzejczak Aleksandra – flet
  14. Jodłowski Przemysław – trąbka
  15. Kamiński Adam – akordeon
  16. Kleina Luiza – wiolonczela
  17. Kolacińska Marlena – obój
  18. Konopko Małgorzata – rytmika
  19. Kotuk Tadeusz – akordeon
  20. Kozłowska Katarzyna – gitara
  21. Krupa Magdalena – rytmika
  22. Krysiukiewicz Alina – flet
  23. Kuszewska Justyna – skrzypce
  24. Leonarski Robert – akordeon
  25. Luzak Anita – flet
  26. Łosowski Tomasz – perkusja
  27. Łukasik Katarzyna – fortepian
  28. Mozoła Alicja – fortepian
  29. Możdżer Jadwiga – rytmika
  30. Mróz Adam – skrzypce
  31. Pestka Małgorzata – skrzypce
  32. Plath Izabela – fortepian
  33. Próchniak Ewa – fortepian
  34. Pruska Bożena – akordeon
  35. Raatz Marcin – flet
  36. Romanowska Magda – wiolonczela
  37. Romejko Ewa – fortepian
  38. Rubin Justyna – flet
  39. Rymaszewska Monika – flet
  40. Schiller Joanna – flet
  41. Skiba Piotr – puzon
  42. Stawski Mariusz – puzon
  43. Stemplewska Iwona – altówka
  44. Szczepaniak Ilona – rytmika
  45. Szczepańska Marzena – fortepian
  46. Szewczuk Krystyna – ` – rytmika
  47. Szymańska Alicja – skrzypce
  48. Szymańska Anna – fortepian
  49. Śledź Adam – róg
  50. Trojanowska Joanna – flet
  51. Warot Małgorzata – flet
  52. Warżawa Adam – klarnet
  53. Wiśniewska Monika – skrzypce

1993

  1. Bodzak Izabela – skrzypce
  2. Chamerska Magdalena – fortepian
  3. Czapla Aleksandra – obój
  4. Czulak Małgorzata – flet
  5. Drapella Ewa – fortepian
  6. Fryca Jolanta – rytmika
  7. Gawrońska Dominika – rytmika
  8. Grabe-Zaremba Jakub – altówka
  9. Hara Aleksandra – flet
  10. Hinz Marcin – fortepian
  11. Jakimcio Wioletta – wiolonczela
  12. Jusiak Dorota – skrzypce
  13. Kamińska Justyna – skrzypce
  14. Kaszel Aneta – rytmika
  15. Kisiel Katarzyna – rytmika
  16. Knuth Beata – rytmika
  17. Korcz Joanna – skrzypce
  18. Koślak Grzegorz – gitara
  19. Lesner Damian – klarnet
  20. Lont Maria – skrzypce
  21. Łuczak Anna – flet
  22. Łukaszewicz Joanna – fortepian
  23. Markowski Jakub – fortepian
  24. Mazur Dorota – róg
  25. Nanowska Ewa – fortepian
  26. Nowicki Paweł – perkusja
  27. Ogrodowczyk Joanna – rytmika
  28. Parchem Wojciech – fortepian
  29. Pobudzin Klaudiusz – skrzypce
  30. Ralicka Justyna – wiolonczela
  31. Rosiak Magdalena – wiolonczela
  32. Siuda Agata – fortepian
  33. Skiba Katarzyna – klarnet
  34. Stefanowska Joanna – rytmika
  35. Szadejko Andrzej – organy
  36. Szarek Anna – wiolonczela
  37. Szczypiorski Piotr – skrzypce
  38. Tokarska Alicja – skrzypce
  39. Urbańska Justyna – flet
  40. Warska Marta – wiolonczela
  41. Wysocka Agnieszka – flet
  42. Zarzecka Monika – róg
  43. Zjawiona Adriana – róg

1994

  1. Arendt Angelika – flet
  2. Banasik Robert – akordeon
  3. Bednarska Joanna – skrzypce
  4. Bellgrau Alicja – flet
  5. Bolduan Anna – rytmika
  6. Borawska Elżbieta – skrzypce
  7. Brzozowski Marcin – klarnet
  8. Brzozowski Mirosław – trąbka
  9. Chodkowska Ewa – fortepian
  10. Chomątkowska Aneta – rytmika
  11. Chrapkowski Piotr – klarnet
  12. Czajkowska Izabela – flet
  13. Dowksza Diana – fortepian
  14. Drzewiecka Ewa – skrzypce
  15. Dybuść Joanna – skrzypce
  16. Felchner Anna – rytmika
  17. Fiebig Małgorzata – organy
  18. Glaza Ewa – flet
  19. Gleinert Magdalena – śpiew
  20. Głowacka Bernadeta – flet
  21. Gronowski Jakub – klarnet
  22. Grzegorzewska Agnieszka – flet
  23. Grzywacz Marcin – trąbka
  24. Haras Laura – fortepian
  25. Hatała Agnieszka – organy
  26. Jaroszyńska Monika – flet
  27. Jenda Agnieszka – rytmika
  28. Jurczuk Maciej – gitara
  29. Kasprzyk Justyna – wiolonczela
  30. Kucharski Michał – skrzypce
  31. Kujawska Patrycja – skrzypce
  32. Kurkus Karina – fortepian
  33. Kuropatwiński Tomasz – fagot
  34. Kwiatkowski Robert – skrzypce
  35. Landowska Anita – skrzypce
  36. Lubert Anna – perkusja
  37. Matysek Adam – gitara
  38. Misiowiec Agnieszka – flet
  39. Moczadło Regina – skrzypce
  40. Moskwa Monika – flet
  41. Muller Janusz – fortepian
  42. Mycio Michał – trąbka
  43. Poniatowski Marek – puzon
  44. Purzycka Aleksndra – obój
  45. Radzikowska Dominika – rytmika
  46. Różycka Marta – skrzypce
  47. Rybicka Roksana – obój
  48. Sawicki Arkadiusz – akordeon
  49. Schiller Piotr – perkusja
  50. Snarska Olga – flet
  51. Stam Aleksandra – obój
  52. Szajko Magdalena – skrzypce
  53. Świerkosz Ewa – rytmika
  54. Wolf Andrzej – wiolonczela
  55. Zaborski Mariusz – skrzypce
  56. Zubel Anna – skrzypce

1995

  1. Andrzejewska Agata – rytmika
  2. Bagnucki Janusz – klarnet
  3. Banasik Daniel – wiolonczela
  4. Borejko Marcin – wiolonczela
  5. Budkiewicz Marta – rytmika
  6. Czarny Anna – skrzypce
  7. Czulak Gabriela – wiolonczela
  8. Dobrowolski Arkadiusz – wiolonczela
  9. Dolatko Grażyna – gitara
  10. Duszyńska Agnieszka – wiolonczela
  11. Ejsmont Piotr – fortepian
  12. Empel Jacek – fortepian
  13. Filipiak Jarosław – puzon
  14. Gazda Karolina – fortepian
  15. Gołąb Małgorzata – rytmika
  16. Gotkowski Piotr – gitara
  17. Herrmann Katarzyna – klarnet
  18. Jankowska Patrycja – klarnet
  19. Jarosiewicz Michał – klarnet
  20. Jaruszewski Krzysztof – klarnet
  21. Jeziorska Elwira – rytmika
  22. Jędrzejewska Daria – wiolonczela
  23. Kamińska Agnieszka – fortepian
  24. Karny Małgorzata – rytmika
  25. Kaszańska Daria – skrzypce
  26. Kisiel Magdalena – rytmika
  27. Kochanek Sławomir – kontrabas
  28. Kordalski Rafał – wiolonczela
  29. Kostuk Grażyna – fortepian
  30. Kotuk Agnieszka – skrzypce
  31. Krzyżak Krzysztof – klarnet
  32. Kuczyński Robert – klarnet
  33. Kulesza Alina – flet
  34. Lechończak Agnieszka – skrzypce
  35. Lutrosiński Marcin – klarnet
  36. Łuczkowski Radosław – perkusja
  37. Matulewska Sylwia – flet
  38. Matyjaśkiewicz Magda – flet
  39. Moneta Joanna – fortepian
  40. Orawiec Jan – skrzypce
  41. Pietrzyk Joanna – kontrabas
  42. Poterewicz Paweł – klarnet
  43. Prądzyńska Dominika – flet
  44. Rajchert Magdalena – flet
  45. Ratkowska Alina – rytmika
  46. Rytel Małgorzata – fortepian
  47. Sidor Agata – fortepian
  48. Siwa Aleksandra – altówka
  49. Sobczak Eliza – skrzypce
  50. Sobiecki Marcin – klarnet
  51. Sołtys Tadeusz – akordeon
  52. Sroczyńska Agnieszka – skrzypce
  53. Starostecka Agnieszka – fortepian
  54. Stefaniak Monika – flet
  55. Stemplewski Robert – trąbka
  56. Szałas Łukasz – perkusja
  57. Szczubełek Angelika – fortepian
  58. Wykland Alfred – akordeon
  59. Wyszyński Sebastian – kontrabas
  60. Zalewska Barbara – fortepian

1996

  1. Anisimowicz Aleksandra – rytmika
  2. Bobkowska Emilia – flet
  3. Bokiniec Monika – flet
  4. Czekaj Małgorzata – kontrabas
  5. Dacko Mikołaj – organy
  6. Domagalski Radosław – róg
  7. Dubielska Anna – fortepian
  8. Famulska Monika – rytmika
  9. Jarczewska Anna – skrzypce
  10. Jażdżewski Gabriel – klarnet
  11. Kalinowska Mirosława – skrzypce
  12. Kalinowski Zdzisław – fortepian
  13. Kaźmierczak Monika – fortepian
  14. Kołodziej Anna – fortepian
  15. Kot Aneta – flet
  16. Kwaśniewski Marcin – fortepian
  17. Kwaśniewski Radosław – akordeon
  18. Laskowski Grzegorz – róg
  19. Lenkowska Agata – wiolonczela
  20. Leszkowicz Krzysztof – puzon
  21. Maliszewska Katarzyna – flet
  22. Manicki Roman – trąbka
  23. Michalik Elżbieta – obój
  24. Michalik Maciej – akordeon
  25. Morus Magda – flet
  26. Omiliańczyk Anna – skrzypce
  27. Pietras Ewa – skrzypce
  28. Plichta Joanna – klarnet
  29. Pokrzywnicki Jacek – skrzypce
  30. Przybylska Małgorzata – fortepian
  31. Romaszko Małgorzata – rytmika
  32. Ruszkowski Czesław – klarnet
  33. Sienkiewicz Małgorzata – fortepian
  34. Skwara Karina – rytmika
  35. Sławińska Alicja – wiolonczela
  36. Szczepankiewicz Tatiana – fortepian
  37. Szczepański Tomasz – akordeon
  38. Szczygielski Radosław – trąbka
  39. Szczypiorski Marcin – wiolonczela
  40. Szreder Beata – altówka
  41. Waszkiewicz Justyna – obój
  42. Wojdyło Ireneusz – gitara
  43. Zagórska Monika – fortepian
  44. Ziętek Julia – skrzypce

1997

  1. Bednarska Maria – skrzypce
  2. Czajkowska Anna – rytmika
  3. Czekaj Anna – skrzypce
  4. Derdowska Ewa – altówka
  5. Dobosz Aleksandra – fortepian
  6. Gleinert Karolina – fortepian
  7. Gołąb Leszek – skrzypce
  8. Gotkowska Paulina – flet
  9. Grobelska Helena – gitara
  10. Hobgarska Katarzyna – fortepian
  11. Jakubowski Łukasz – wiolonczela
  12. Janik Karina – gitara
  13. Jenda Magdalena – gitara
  14. Jodko-Narkiewicz Anna – gitara
  15. Kiedrowski Dominik – róg
  16. Kraus Izabela – skrzypce
  17. Kubiak Agnieszka – fortepian
  18. Kulowska Maria – wiolonczela
  19. Lamparski Bartosz – gitara
  20. Łosowska Joanna – flet
  21. Majewska Karolina – flet
  22. Makiłła Agnieszka – skrzypce
  23. Maliszewski Marcin – fortepian
  24. Milewska Anna – fortepian
  25. Miotke Magdalena – wiolonczela
  26. Mociewicz Agnieszka – fortepian
  27. Mohr Magda – fortepian
  28. Nowik Ewa – skrzypce
  29. Plewińska Emilia – rytmika
  30. Pozorski Tomasz – skrzypce
  31. Rogozińska Natalia – flet
  32. Rząca Emilia – skrzypce
  33. Skrzypek Katarzyna – wiolonczela
  34. Skwara Oliwia – fortepian
  35. Snarski Maciej – fagot
  36. Sulżycka Magdalena – wiolonczela
  37. Szuksztul Maciej – skrzypce
  38. Weyna Anna – fortepian
  39. Wiejak Małgorzata – gitara
  40. Winczewski Tomasz – trąbka
  41. Wiśniewska Adriana – skrzypce
  42. Włodarczyk Izabela – fortepian
  43. Zawadzki Maciej – skrzypce
  44. Zeidler Agata – gitara
  45. Ziętek Tomasz – trąbka

1998

  1. Bianek Agnieszka – rytmika
  2. Bradtke Agnieszka – organy
  3. Bukowska Izabela – flet
  4. Daniel Anna – wiolonczela
  5. Dąbrowska Katarzyna – flet
  6. Dębska Magda – flet
  7. Gajewski Maciej – perkusja
  8. Górska Ewa – skrzypce
  9. Grotecki Piotr – gitara
  10. Gruba Liliana – flet
  11. Grzechnik Łukasz – wiolonczela
  12. Jaskułke Sławomir – akordeon
  13. Krzyżanowski Marcin – akordeon
  14. Kuśmierczyk Ewa – skrzypce
  15. Mozgiel Aleksandra – fortepian
  16. Muller Edyta – organy
  17. Nejman Maciej – klarnet
  18. Orawiec Maria – fortepian
  19. Pawłowski Krzysztof – wiolonczela
  20. Piątkowska Karolina – skrzypce
  21. Ruszczyński Marek – fortepian
  22. Rychert Marzena – puzon
  23. Sekura Artur – gitara
  24. Skrobot Bartłomiej – róg
  25. Staszak Agnieszka – flet
  26. Świątkowska Agnieszka – skrzypce
  27. Wandtke Anna – skrzypce
  28. Wandtke Marta – wiolonczela
  29. Wojdyło Joanna – flet
  30. Żal Mirosława – altówka
  31. Żytkowiak Małgorzata – rytmika
  32. Żywicka Beata – gitara

1999

  1. Baszak Paweł – klarnet
  2. Boduch Malina – fortepian
  3. Bradtke Maria – rytmika
  4. Buliński Maciej – perkusja
  5. Chmura Katarzyna – fortepian
  6. Czapor Małgorzata – fortepian
  7. Dobrowolska Izabela – skrzypce
  8. Duszyńska Katarzyna – rytmika
  9. Fidrych Aneta – skrzypce
  10. Freicher Jan – perkusja
  11. Gaca Paweł – skrzypce
  12. Gardocka Magdalena – altówka
  13. Głowińska Iwona – gitara
  14. Jakitowicz Maria – rytmika
  15. Jastrzębska Anna – skrzypce
  16. Jędrzejewska Aneta – rytmika
  17. Jończyk Magdalena – flet
  18. Karwowska Aneta – rytmika
  19. Kolman Joanna – gitara
  20. Książek Monika – fortepian
  21. Martini Paulina – fortepian
  22. Marzec Przemysław – perkusja
  23. Mazur Przemysław – skrzypce
  24. Miszewska Monika – fortepian
  25. Mozgiel Barbara – wiolonczela
  26. Mulewska Maja – fortepian
  27. Muller Iwona – organy
  28. Ormińska Julia – flet
  29. Pestka Monika – rytmika
  30. Rubin Marta – gitara
  31. Rytel Maria – skrzypce
  32. Szawelski Marcin – wiolonczela
  33. Wesołowski Tomasz – fagot

2000

  1. Biekieta Michał – skrzypce
  2. Brochocka Katarzyna – fortepian
  3. Czaja Artur – trąbka
  4. Czajkowska Paulina – fortepian
  5. Drobniewska Aleksandra – altówka
  6. Dunowska Katarzyna – fortepian
  7. Hoffman Wojciech – skrzypce
  8. Huszczo Michał – skrzypce
  9. Jankowski Łukasz – fortepian
  10. Jasman Wiktor – wiolonczela
  11. Kabała Mateusz – trąbka
  12. Kalicka Kinga – fortepian
  13. Kamiński Aleksander – klarnet
  14. Karpińska Marta – skrzypce
  15. Kocińska Agata – fortepian
  16. Kuc Ewelina – gitara
  17. Laskowski Paweł – róg
  18. Pajęcka Aleksandra – gitara
  19. Pawłowska Magdalena – skrzypce
  20. Prosół Joanna – obój
  21. Przeradowski Aleksander organy, klarnet
  22. Rosińska Agnieszka – wiolonczela
  23. Sadowska Katarzyna – flet
  24. Sądej Magdalena – altówka
  25. Sienkiewicz Andrzej – fortepian
  26. Stankowska Agnieszka – fortepian
  27. Szydarowska Anna – fagot
  28. Urbanik Karolina – skrzypce
  29. Warski Witold – puzon
  30. Zimmerman Krzysztof – akordeon

2001

  1. Bąkiewicz Oskar – fortepian
  2. Blecharz Wojciech – obój
  3. Budzińska Katarzyna – flet
  4. Chirek Magdalena – akordeon
  5. Jastrzębski Michał – perkusja
  6. Jędraszewski Łukasz – akordeon
  7. Kabulski Daniel – akordeon
  8. Kamińska Joanna – altówka
  9. Kapczyńska Pola – wiolonczela
  10. Kawała Marta – rytmika
  11. Kisiel Aleksandra – skrzypce
  12. Kobiec Eugenia – fortepian
  13. Krawczak Grzegorz – wiolonczela
  14. Kuptz Karolina – fortepian
  15. Łazar Pola – fortepian
  16. Michna Agata – obój
  17. Milewska Katarzyna – fortepian
  18. Moczulska Joanna – gitara
  19. Nadolska Emilia – róg
  20. Nowicka Ewelina – skrzypce
  21. Panasiuk Michał – wiolonczela
  22. Pomykała Emilia – flet
  23. Puczyłowska Anna – rytmika
  24. Rec Karolina – wiolonczela
  25. Rembowski Marcin – róg
  26. Romańczuk Marta – skrzypce
  27. Ropel Aleksandra – flet
  28. Rytel Katarzyna – skrzypce
  29. Strzygała Marta – skrzypce
  30. Szamowska Magdalena – rytmika
  31. Szreder Roksana – fortepian
  32. Tokarska Agnieszka – flet
  33. Wapińska Małgorzata – flet
  34. Warchlewska Marta – skrzypce
  35. Wesołowski Piotr – organy
  36. Więckowski Piotr – akordeon
  37. Wilkosz Agnieszka – skrzypce
  38. Zawadzka Malwina – flet
  39. Zieliński Szczepan – akordeon
  40. Zimińska Małgorzata – fortepian
  41. Zwarycz Agata – altówka
  42. Żulińska Magdalena – rytmika

2002

  1. Antosz Julia – fortepian
  2. Bona Anna – skrzypce
  3. Brodalska Małgorzata – klarnet
  4. Chazbijewicz Dominika – rytmika
  5. Chylińska Wioleta – altówka
  6. Czap Joanna – flet
  7. Dixa Tadeusz – róg
  8. Duda Joanna – fortepian
  9. Elert Agnieszka – skrzypce
  10. Filarecka Emilia – rytmika
  11. Foryś Maria – fortepian
  12. Heimowski Andrzej – gitara
  13. Jabłońska Agnieszka – perkusja
  14. Janicka Ewa – rytmika
  15. Jędraszewski Łukasz – akordeon
  16. Kapka Anna – fortepian
  17. Konefał Joanna – flet
  18. Kulaszewicz Karolina – flet
  19. Kwidzyńska Joanna – gitara
  20. Łałak Zofia – fortepian
  21. Łuszcz Aleksandra – perkusja
  22. Marzec Marcin – skrzypce
  23. Nanowska Marta – skrzypce
  24. Oerlich Joanna – puzon
  25. Pierowicz Iwona – flet
  26. Piotrowska Dagmara – flet
  27. Pizuński Mateusz – organy
  28. Puczyłowska Oliwia – fortepian
  29. Różańska Marta – obój
  30. Skrzypkowski Adam – trąbka
  31. Stańczak Anna – fortepian
  32. Szarek Olga – skrzypce
  33. Ueno Yumi – skrzypce
  34. Wiczyńska Aleksandra – altówka
  35. Wieczorkowska Anna – rytmika

2003

  1. Bajor Barbara – fagot
  2. Borkowicz Anna – fortepian
  3. Brzoskowska Emilia – klarnet
  4. Chustak Łukasz – trąbka
  5. Czach Natalia – fortepian
  6. Dembler Joanna – flet
  7. Filipczak Łukasz – fortepian
  8. Gański Maciej – fortepian
  9. Gliwińska Agnieszka – fortepian
  10. Główczewski Mateusz – trąbka
  11. Hewelt Wojciech – trąbka
  12. Kochanowska Emilia – flet
  13. Kondracki Michał – altówka
  14. Kosecka Iwona – fortepian
  15. Kozłowska Iga – flet
  16. Kurek Radosław – fortepian
  17. Lauer Wojciech – klarnet
  18. Lanser Katarzyna – rytmika
  19. Majewski Karol – wiolonczela
  20. Machnik Angelika – wiolonczela
  21. Ocieszak Marcin – perkusja
  22. Potulska Paulina – fagot
  23. Rembowski Andrzej – puzon
  24. Rychert Małgorzata – skrzypce
  25. Sienkiewicz Agata – fagot
  26. Sikora Kamil – kontrabas
  27. Soczewińska Kaja – flet
  28. Surmacz Barbara – altówka
  29. Wawrzyńska Agata – skrzypce
  30. Wiczyński Michał – perkusja
  31. Żwan Katarzyna – skrzypce

2004

  1. Bliźniewska Izabela – fortepian
  2. Chyliński Szymon – akordeon
  3. Ciurkot Agata – perkusja
  4. Dwulit Anna – wiolonczela
  5. Filipczak Magdalena – skrzypce
  6. Glapiak Dominika – fortepian
  7. Górska Małgorzata – puzon
  8. Grubba Amelia – organy
  9. Gumowska Anna – flet
  10. Jakitowicz Mateusz – klarnet
  11. Kowalska Agnieszka – skrzypce
  12. Kowalski Robert – skrzypce
  13. Kozioł Bernadetta – skrzypce
  14. Kratiuk Dominika – klarnet
  15. Krężlewski Michał – fortepian
  16. Król Aleksandra – flet
  17. Kruszyńska Małgorzata – kontrabas
  18. Krzyżowska Marta – fortepian
  19. Kuczewska Aleksandra – wiolonczela
  20. Kuffel Wojciech – skrzypce
  21. Lipiński Mateusz – kontrabas
  22. Michalski Łukasz – fortepian
  23. Nadolska Karolina – fortepian
  24. Neugebauer Tomasz – skrzypce
  25. Nowak Paweł – akordeon
  26. Paprocka Anna – flet
  27. Pękała Amelia – fortepian
  28. Raatz Agata – skrzypce
  29. Rabczuk Katarzyna – skrzypce
  30. Rakotoson Nirina – skrzypce
  31. Strzegowska Paulina – saksofon
  32. Strzelecki Karol – skrzypce
  33. Swędrzyński Jacek – róg
  34. Szubert Piotr – skrzypce
  35. Ueno Emi – skrzypce
  36. Wesołowski Stefan – skrzypce
  37. Wiśniewska Karolina – fortepian
  38. Wiśniewski Ignacy – fortepian

2005

  1. Baranowska Anna – rytmika
  2. Barska Joanna – gitara
  3. Bigus Justyna – obój
  4. Bławat Marta – obój
  5. Bliszczyk Grzegorz – klarnet
  6. Bogdanowicz Oriana – skrzypce
  7. Borlik – Agnieszka – skrzypce
  8. Borys Alan – gitara
  9. Chazbijewicz Aleksandra – skrzypce
  10. Chomicka Nadzieja – fortepian
  11. Chomicz Agnieszka – skrzypce
  12. Gach Piotr – wiolonczela
  13. Golian Agnieszka – wiolonczela
  14. Janiak Rafał – fortepian, klarnet
  15. Karpińska Dorota – flet
  16. Klebba Paulina – rytmika
  17. Kołodziejczyk Magda – skrzypce
  18. Krzyżanowska Magda – fortepian
  19. Kubiak Daniel – skrzypce
  20. Kurek Emilia – fortepian
  21. Lewandowska Aleksandra – flet
  22. Machnikowska Justyna – klarnet
  23. Maczyszyn Aleksandra – – gitara
  24. Małyszek Katarzyna – skrzypce
  25. Marhulets Władysław – – klarnet
  26. Myzyk Katarzyna – skrzypce
  27. Piotrowska Magda – fortepian
  28. Radomska Karolina – fortepian
  29. Rakotoson Nathalia – fortepian
  30. Stobierska Danuta – rytmika
  31. Stobierska Janina – rytmika
  32. Szagżdowicz Michał – perkusja
  33. Sobiesiak Daniel – wiolonczela
  34. Szymańska Milena – akordeon
  35. Targosz Tomasz – skrzypce
  36. Tomaszewski Marek – wiolonczela
  37. Wąsik Kamila – skrzypce
  38. Wąsik Joanna – skrzypce
  39. Zimnoch Joanna – rytmika

2006

  1. Busse Agata – gitara
  2. Filipczak Marek – róg
  3. Fojuth Marzena – akordeon
  4. Fuks Krzysztof – gitara
  5. Galubińska Daria – skrzypce
  6. Głodek Alicja – rytmika
  7. Górnik Joanna – akordeon
  8. Granitowska Iwona – fortepian
  9. Grubba Noemi – fortepian
  10. Kadłubowska Katarzyna – perkusja
  11. Kalinowska Adrianna – fortepian
  12. Keduk Kirył – fortepian
  13. Kowalski Filip – skrzypce
  14. Kreft Adam – saksofon
  15. Kulpa Aleksandra – skrzypce
  16. Liebon Marcin – akordeon
  17. Łątkowska Izabela – altówka
  18. Maciąg Rafał – fortepian
  19. Makowski Marcin – trąbka
  20. Matczyńska Anna – fagot
  21. Muczyszyn Anna – saksofon
  22. Nowakowicz Justyna – flet
  23. Ocieszak Anna – perkusja
  24. Pilich Anna – skrzypce
  25. Piotrowski Jan – gitara
  26. Preuss Paula – skrzypce
  27. Radomska Kornelia – skrzypce
  28. Raduła Katarzyna – flet
  29. Skorobohaty Bartłomiej – skrzypce
  30. Sławek Maria – skrzypce
  31. Tkaczyk Adam – perkusja
  32. Toeplitz Anna – fagot
  33. Wenta Mateusz – saksofon
  34. Żurawlowa Daria – fortepian

2007

  1. Babnis Anna – fortepian
  2. Chodownik Magdalena – skrzypce
  3. Czaja Katarzyna – fortepian, kontrabas
  4. Czubek Katarzyna – perkusja
  5. Falińska Hanna – rytmika
  6. Golecka Blanka – fagot
  7. Grosicka Dominika – flet
  8. Jakubowska Izabela – skrzypce
  9. Jaskulska Klaudia – klarnet
  10. Jamborowicz Kornelia – wiolonczela
  11. Kopats Alicja – skrzypce
  12. Kapica Beata – róg
  13. Kur Marta – fortepian
  14. Kwapiński Paweł – gitara
  15. Kruczkowski Kamil – trąbka
  16. Lange Maciej – perkusja
  17. Marczuk Anna – fortepian
  18. Nowacka Ewa – klarnet
  19. Piotrowska Olga – gitara
  20. Pobłocka Justyna – flet
  21. Rakotoson Dawid – perkusja
  22. Roszkowska Natalia – rytmika
  23. Sarwińska Ewa – fortepian
  24. Sionkowski Maciej – altówka
  25. Skrzyński Marek – puzon
  26. Sławińska Magdalena – flet
  27. Szweda Karolina – fortepian
  28. Topke Agnieszka – trąbka
  29. Wasiucionek Mateusz – altówka
  30. Winkowska Olga – skrzypce
  31. Wiśniewska Emilia – skrzypce
  32. Wolf Adrianna – fortepian
  33. Wróblewska Małgorzata – fortepian
  34. Zbirohowska-Kościa Gabriela fortepian
  35. Żebrowska Aleksandra – fortepian

2008

  1. Bartlak Monika – flet
  2. Błażejak Dominika – skrzypce
  3. Czapińska Katarzyna – wiolonczela
  4. Grochecka Marta – flet
  5. Kowalski Bartosz – klarnet
  6. Książek Przemysław – puzon
  7. Kulpa Weronika – wiolonczela
  8. Kurec Iga – klarnet
  9. Mażuchowski Piotr – organy
  10. Mentel Tomasz – fortepian
  11. Nanowska Magdalena – fortepian
  12. Niekludow Tamara – fortepian
  13. Okajima Mihoko – skrzypce
  14. Pałdyna Krzysztof – skrzypce
  15. Pączek Agnieszka – obój
  16. Popiołek Natalia – wiolonczela
  17. Sławińska Barbara – akordeon
  18. Sombrowska Marta – saksofon
  19. Szagżdowicz Paulina – flet
  20. Wąsik Anita – skrzypce
  21. Zielonkowska Karina – skrzypce

2009

  1. Balcerzak Adam – perkusja
  2. Barska Małgorzata – fortepian
  3. Berbeć Paweł – organy
  4. Burczyk Radosław – trąbka
  5. Bronk Kinga – organy
  6. Chomuszko Martyna – fortepian
  7. Chryciuk Aleksandra – skrzypce
  8. Dargacz Wojciech – organy
  9. Dąbrowska Aleksandra – fortepian
  10. Elert Artur – trąbka
  11. Grądzka Kornelia – skrzypce
  12. Jachimowicz Anna – flet
  13. Janiszewska Dominika – gitara
  14. Kałduńska Izabela – skrzypce
  15. Kaszubowska Anna – skrzypce
  16. Klimaszewska Joanna – skrzypce
  17. Kołata Klaudia – fortepian
  18. Krajewska Justyna – skrzypce
  19. Krawczyk Magdalena – obój
  20. Kropidłowski Bartosz – gitara
  21. Księżopolska Natalia – gitara
  22. Lubocka Joanna – obój
  23. Małecki Łukasz – saksofon
  24. Mańkowska Aleksandra – saksofon
  25. Miszk Emil – trąbka
  26. Muchowiecka Edyta – rytmika
  27. Okoń Natalia – skrzypce
  28. Paprot Bartosz – gitara
  29. Patrzek Agnieszka – organy
  30. Probe Magdalena – wiolonczela
  31. Pruś Karolina – flet
  32. Pruś Kinga – gitara
  33. Raniszewska Hanna – fortepian
  34. Roszkowski Kacper – saksofon
  35. Sarzała Zuzanna – skrzypce
  36. Skierka Aleksandra – saksofon
  37. Skrzyński Maciej – fortepian
  38. Sowulewska Monika – skrzypce
  39. Szawelski Bartosz – puzon
  40. Wilska Monika – flet, śpiew
  41. Winiarczyk Martyna – skrzypce
  42. Zimińska Katarzyna – skrzypce
  43. Zazula Anna – fortepian
  44. Zielke Alicja – gitara
  45. Zielke Cezary – róg
  46. Zielke Mateusz – puzon
  47. Zyśk Anna – fortepian

2010

  1. Bigus Kamila – skrzypce
  2. Bronk Ewelina – altówka
  3. Burdzy Michał – altówka
  4. Bracki Robert – trąbka
  5. Brała Rafał – fortepian
  6. Cieślik Kamil – róg
  7. Czocher Dobrawa – wiolonczela
  8. Dąbrowski Michał – fortepian
  9. Drozdowski Krzysztof – klarnet
  10. Hajdun Jakub – fortepian
  11. Jaśkiewicz Małgorzata – obój
  12. Jurczyszyn Magdalena – saksofon
  13. Kamiński Dawid – klarnet
  14. Kazaniecka Joanna – altówka
  15. Kiepuszewski Piotr – fortepian
  16. Klahs Dawid – puzon
  17. Łyczywek Aleksandra – rytmika
  18. Makowski Marcin – skrzypce
  19. Mentel Dorota – rytmika
  20. Nastała Julia – puzon
  21. Osiecka Sara – rytmika
  22. Osiecki Maciej – fortepian
  23. Osińska Anna – organy
  24. Owsiany Agata – rytmika
  25. Pajdzik Maria – wiolonczela
  26. Pestka Joanna – flet
  27. Popławski Jan – fortepian
  28. Strzelczyk Łukasz – skrzypce
  29. Ściegienna Julia – rytmika
  30. Szczypińska Magda – skrzypce
  31. Szwichtenberg Patryk – skrzypce
  32. Trojakowska Karolina – fortepian
  33. Znarowska Małgorzata – wiolonczela
  34. Zygmańska Anna – skrzypce

2011

  1. Bliźniuk Aleksandra – fortepian
  2. Chmiel Sara – kontrabas
  3. Cierpioł Marek – fortepian
  4. Grzegorczyk Marcin – fortepian/organy
  5. Gurgul Wojciech – gitara
  6. Jakubiec Agata – skrzypce
  7. Janik Michał – tuba
  8. Jata Sebastian – organy
  9. Kamrowski Szymon – trąbka
  10. Klein Michał – gitara
  11. Kleina Anna – rytmika
  12. Krawczyk Marzena – wiolonczela
  13. Krupińska Aleksandra – fortepian
  14. Landowski Krzysztof – róg
  15. Lubocka Magda – skrzypce
  16. Mossakowski Michał – fortepian
  17. Mularczyk Aleksandra – fortepian
  18. Naczk Maciej – trąbka
  19. Nowakowski Krzysztof – fortepian
  20. Oller Joachim – skrzypce
  21. Olszewska Agnieszka – kontrabas
  22. Parchem Mateusz – akordeon
  23. Pargulska Joanna – rytmika
  24. Pieczewska Marta – gitara
  25. Piotrowska Marta – altówka
  26. Polkowska Pamela – skrzypce
  27. Pruszak Julia – rytmika
  28. Rejnowicz Jan – fortepian
  29. Runtz Dawid – flet
  30. Skrońska Maja – fortepian
  31. Szafrańska Zofia – wiolonczela
  32. Szałkiewicz Wojciech – wiolonczela
  33. Szlagowski Łukasz – gitara
  34. Szmydt Natalia – skrzypce
  35. Szponarski Jacek – akordeon
  36. Topp Monika – wiolonczela
  37. Walkusz Patrycja – flet
  38. Wiczyński Mateusz – perkusja
  39. Wiśniewska Zuzanna – wiolonczela
  40. Zabrocka Alicja Zofia – saksofon
  41. Zera Magdalena – altówka

2012

  1. Chajewska Zuzanna – gitara
  2. Galikowska Alicja – wiolonczela
  3. Grabowska Aleksandra – skrzypce
  4. Iwańczuk Alena – skrzypce
  5. Jankowska Aleksandra – wiolonczela
  6. Jarosz Małgorzata – gitara
  7. Jaroszewska Aleksandra – skrzypce
  8. Jatkowska Joanna – altówka
  9. Jędrzejczyk Piotr – puzon
  10. Kohnke Małgorzata – flet
  11. Kopaczewska Monika – fortepian
  12. Korcz Paweł – fortepian
  13. Kornicz Aleksy – fortepian
  14. Kowacz Klaudia – skrzypce
  15. Krajewska Magdalena – fagot
  16. Kułakowska Martyna – fortepian
  17. Laskiewicz Szymon – klarnet
  18. Łyczywek Magdalena – rytmika
  19. Michalak Gabriela – skrzypce
  20. Mierzwińska Agata – fortepian
  21. Narloch Jakub – fortepia
  22. Pabjańczyk Maksymilian – trąbka
  23. Piechowski Jacek  -klarnet
  24. Sarwińska Iwona – flet
  25. Sienica Jacek – wiolonczela
  26. Śmietanka Maja – altówka
  27. Światkowski Michał – skrzypce
  28. Wójcik Patrycja – klarnet
  29. Wrąbel Patryk – tuba
  30. Wrycza Daria – skrzypce

2013

  1. Bartosiewicz Bianka – rytmika
  2. Cieszyński Filip – organy
  3. Ciszewski Szymon – wiolonczela
  4. Dawidowska Karolina – fortepian
  5. Duchniewicz Magdalena – skrzypce
  6. Egielman Daniel – gitara
  7. Gajek Aleksandra – fortepian
  8. Gajewski Ignacy – perkusja
  9. Gorczyński Rafał – kontrabas
  10. Gutowska Karolina – skrzypce
  11. Jarosz Ewa – skrzypce
  12. Jatkowska Magdalena – skrzypce
  13. Klajna Radosław – akordeon
  14. Kropidłowski Maciej – perkusja
  15. Kulwikowska Klaudia – klarnet
  16. Łyczywek Magdalena – rytmika
  17. Małek Weronika – fortepian
  18. Mocarski Piotr – skrzypce
  19. Oller Małgorzata – wiolonczela
  20. Paliwoda Adrianna – fortepian
  21. Pałka Alicja – fortepian
  22. Paykowska Ewelina – fortepian
  23. Popkowska Maja – rytmika
  24. Puchowski Michał – perkusja
  25. Rogalska Joanna – skrzypce
  26. Rudowski Daniel – fortepian
  27. Stromski Maciej – puzon
  28. Szagżdowicz Maria – wiolonczela
  29. Szczerba Malwina – skrzypce
  30. Świercz Kinga – kontrabas
  31. Wensierska Natalia – rytmika
  32. Wierchoła Adam – fortepian
  33. Wójcikowski Kacper – perkusja
  34. Wyrwińska Jagoda – flet
  35. Żabińska Agnieszka – rytmika

2014

  1. Boniecka Monika – fortepian
  2. Dagil Emilia – skrzypce
  3. Goliat Katarzyna – skrzypce
  4. Góral Zofia – fortepian
  5. Jachimowicz Maciej – organy
  6. Jerszowa Wanda – rytmika
  7. Jóźwiak Piotr – perkusja
  8. Kalita Piotr – trąbka
  9. Kamiński-Kaczmar Miłosz – trąbka
  10. Kasicka Kinga – fortepian
  11. Kikcio Julia – gitara
  12. Klauze Magdalena – skrzypce
  13. Klemensiewicz Jakub – klarnet
  14. Kondratowska Zuzanna – flet
  15. Kujawska Aleksandra – skrzypce
  16. Kułakowski Maciej – wiolonczela
  17. Kwiatkowska Angelika – skrzypce
  18. Lewandowski Jan – wiolonczela
  19. Lipke Alerksandra – altówka
  20. Lutyński Daniel – róg
  21. Łukasik Robert – skrzypce
  22. Mocarska Barbara – saksofon
  23. Mocarski Wojciech – gitara
  24. Morawska Julia – skrzypce
  25. Nowakowska Magdalena – flet
  26. Rupczak Karolina – skrzypce
  27. Skorczewski Adam – trąbka
  28. Sutt Karolina – skrzypce
  29. Szymczyk Alicja – obój
  30. Urbanowicz Aleksandra- wiolonczela
  31. Wężyk Zuzanna – gitara
  32. Wiaduch Estera – fagot
  33. Wontka Maciej – trąbka
  34. Wróblewska Anna – fortepian
  35. Zacharewicz Marek – fortepian
  36. Żak Marta – fortepian

2015

  1. Baranowski Filip -organy
  2. Bączkowska Zofia – klarnet
  3. Bogdanowicz Aleksandra – altówka
  4. Bukowska Katarzyna – wiolonczela
  5. Chylińska Hanna – skrzypce
  6. Czarnota Justyna – flet
  7. Gosieniecka Aleksandra – altówka
  8. Iwanicki Dawid – wiolonczela
  9. Kałduński Adam fortepian
  10. Kazimierczak Aneta fortepian
  11. Klawiński Apoloniusz – fortepian
  12. Klimek Ziemowit – kontrabas
  13. Kowacz Aleksandra – skrzypce
  14. Królak Martyna – organy
  15. Pieczewska Weronika – skrzypce
  16. Podgórski Filip – organy
  17. Przyborowski Wojciech – klarnet
  18. Puchowska Agnieszka – skrzypce
  19. Puchowski Marek – gitara
  20. Puzyrewski Artur – fortepian
  21. Renk Antoni – fagot
  22. Rutkowska Marta – puzon
  23. Strugała Małgorzata – skrzypce
  24. Szandrach Sylwia – fortepian
  25. Tarnowska Justyna – skrzypce

2016

  1. Błaszkiewicz Natalia – wiolonczela
  2. Burzyńska Dominika – obój
  3. Czapiewski Artur – gitara
  4. Daszkiewicz Michał – puzon
  5. Dębowski Aleksander – skrzypce
  6. Dukalska Agata – fortepian
  7. Egielamn Natalia – flet
  8. Gorczyńska Kinga – rytmika
  9. Hazuka Urszula – harfa
  10. Kałuża Piotr – flet
  11. Kmiecińska Katarzyna – fortepian
  12. Kruszyńska Angelika – fortepian
  13. Łukasik Marcin – obój
  14. Mańkowska Dorota – fortepian
  15. Nowak Agata – wiolonczela
  16. Olszewska Janina – skrzypce
  17. Pawlak Piotr – fortepian
  18. Pawlak Piotr – organy
  19. Pawlisz Jakub – fagot
  20. Pionk Monika – fortepian
  21. Ratajek Paweł – akordeon
  22. Reclaf Zofia – rytmika
  23. Seklecka Małgorzata – skrzypce
  24. Świderska Dominika – rytmika
  25. Świgost Maria – obój
  26. Urbański Kacper – kontrabas
  27. Winiarz Robert – trąbka
  28. Wiśniewski Rafał – skrzypce
  29. Zacharewicz Aleksandra – skrzypce
  30. Zaleska Natalia – fortepian
  31. Zera Anna – obój

2017

  1. Bartkiewicz Jakub – puzon
  2. Brzyska Ada – rytmika
  3. Cyrzan Jakub – akordeon
  4. Domachowska Daria – skrzypce
  5. Duchniewicz Weronika – wiolonczela
  6. Gąsowska Alicja – saksofon
  7. Gorczyca Arkadia – fortepian
  8. Hornik Kinga – gitara
  9. Kleba Jakub – tuba
  10. Lejderman Lara – skrzypce
  11. Łącz Weronika – rytmika
  12. Mehring Jędrzej – sakshorn /
  13. Niewiadomska Joanna – śpiew
  14. Purzycki Patryk – altówka
  15. Sikorska Natalia – fortepian
  16. Sutt Bartłomiej – perkusja
  17. Szarowski Szymon – organy
  18. Szlufik Agata – fortepian
  19. Szynalewski Jakub – organy
  20. Śpiołek Tomir – fortepian
  21. Widera Maria – flet