Kadra

Dyrektor mgr Aleksandra Wilde
Zastępca Dyrektora do spraw muzycznych mgr Bogdan Kwiatek,
Zastępca Dyrektora do spraw ogólnokształcących dr Ewa Bisewska,
Kierownik administracyjny mgr Aleksandra Balcerowska-Woźniak,
Kierownik Internatu mgr Anna Trumińska

SEKCJA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA

  1. Maria Barabasz — przyroda, biologia
  2. Hanna Bembenek-Cisak — język polski
  3. Ewa Bisewska — zastępca dyrektora szkoły ds. ogólnokształcących, język polski
  4. Kamila Borysewicz — język polski
  5. Hanna Brodnicka-Serafinowicz — język angielski
  6. Anna Brudnicka — informatyka, matematyka
  7. Barbara Car — fizyka, matematyka
  8. Daria Ciastoń — wychowanie fizyczne
  9. Jolanta Ćwidak — wychowanie fizyczne
  10. Agnieszka Fugiel — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  11. Iwona Hintz — język niemiecki
  12. Danuta Irzabek — język niemiecki
  13. Joanna Jadczak-Wodzinowska — język angielski
  14. Weronika Jarno — świetlica, technika, plastyka
  15. Katarzyna Kamińska — język polski
  16. Jarosław Kłosowski — historia, wychowanie fizyczne
  17. Dorota Kumiszczo-Mocarska — informatyka
  18. Katarzyna Kwater — wiedza o społeczeństwie, informatyka
  19. Tomasz Leszczyński — religia
  20. Irena Lubińska — biblioteka
  21. Joanna Mielniczek — język angielski
  22. Adriana Moenert — język angielski
  23. Celina Mokwa – chemia
  24. Anna Muzolf — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  25. Beata Olkiewicz — geografia
  26. Maria Patrzek — świetlica
  27. Hanna Pilichowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  28. Dorota Polewska – wychowawca świetlicy
  29. Elwira Pruss — matematyka
  30. Radosz Pujanek — wychowanie fizyczne
  31. Henryk Pytel – informatyka
  32. Lucyna Reiter-Szczygieł – historia
  33. Dorota Spłocharska — świetlica, plastyka
  34. Katarzyna Stochmal — biblioteka,wychowawca w Internacie
  35. Joanna Szostakiewicz — matematyka
  36. Anna Szwedowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  37. Marta Tomczak — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  38. Marta Watkowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
  39. Dominika Wielgus — język polski
  40. Dorota Weremko — język angielski
  41. Katarzyna Żebrowska — matematyka
  42. Hanna Ziółkowska – język polski

SEKCJA SMYCZKOWA

  1. Adam Bruderek — skrzypce
  2. Aleksandra Grabowska — skrzypce
  3. Karolina Janiak — skrzypce
  4. Anita Jarzębska — skrzypce
  5. Andrzej Kacprzak — skrzypce
  6. Barbara Kwiatek — gitara
  7. Beata Leszczyńska — kontrabas
  8. Błażej Maliszewski — altówka
  9. Adam Matysek — gitara
  10. Jolanta Mikołajczyk — kierownik sekcji OSM I i II st., skrzypce
  11. Magdalena Miotke-Bajerska — wiolonczela
  12. Tomasz Mrowiński — altówka
  13. Carlos Roberto Pena-Montoya — harfa
  14. Paula Preuss — skrzypce
  15. Dariusz Prystasz — skrzypce
  16. Joanna Rudnicka — gitara
  17. Samerek Tadeusz – wiolonczela
  18. Małgorzata Skorupa — skrzypce
  19. Krzysztof Sperski — wiolonczela
  20. Marta Stachowiak — skrzypce
  21. Aleksandra Sznajdrowicz — harfa
  22. Anna Śmiszek-Wesołowska — wiolonczela

SEKCJA FORTEPIANU

  1. Magdalena Boniecka — fortepian
  2. Hanna Dys — organy
  3. Piotr Ejsmont — akompaniament
  4. Wanda Kłosowska — fortepian
  5. Halina Kordalska — akompaniament
  6. Monika Kułakowska — akompaniament
  7. Aleksandra Lewicka — fortepian
  8. Patrycjusz Lorek — akompaniament
  9. Aleksandra Mozgiel-Medyńska — kierownik sekcji OSM I i II st., fortepian
  10. Krzysztof Olczak — akordeon
  11. Adrianna Paliwoda-Klajna — akompaniament
  12. Elżbieta Pasierowska — fortepian
  13. Izabela Paszkiewicz — akompaniament
  14. Amelia Pękała — akompaniament
  15. Aleksandra Płaszczewska — fortepian
  16. Małgorzata Podgórska — fortepian
  17. Paweł Poterewicz — akompaniament
  18. Anna Prabucka-Firlej — akompaniament
  19. Ewa Próchniak — fortepian
  20. Paweł Rydel — fortepian
  21. Ewa Sarwińska-Kowalczyk — akompaniament (urlop)
  22. Andrzej Siarkiewicz — akompaniament
  23. Andrzej Sienkiewicz — fortepian, akompaniament
  24. Małgorzata Skitek-Staniszewska – fortepian
  25. Magdalena Snarska — akompaniament
  26. Roman Sobuś — fortepian
  27. Krystyna Stojek-Rutkowska — akompaniament
  28. Bożena Szurek — fortepian
  29. Anna Ścibisz-Osińska — organy
  30. Hanna Tokarska — fortepian
  31. Mariusz Trzebniak — fortepian
  32. Włodzimierz Wiesztordt — fortepian, akompaniament
  33. Ewa Włodarczyk — fortepian
  34. Waldemar Wojtal — fortepian
  35. Adrianna Wolf — fortepian
  36. Agnieszka Wysocka — fortepian

SEKCJA DĘTA

  1. Robert Bracki — trąbka
  2. Małgorzata Dubrowińska-Egielman — flet
  3. Aleksandra Głowacka — klarnet
  4. Dawid Głowacki — klarnet
  5. Łukasz Gruba — tuba
  6. Wojciech Hewelt — kierownik sekcji, trąbka
  7. Kamil Kruczkowski — trąbka
  8. Bogdan Kwiatek — zastępca dyrektora ds. muzycznych, puzon
  9. Michał Leo — fagot
  10. Marcin Łukasik — obój
  11. Aleksandra Mańkowska — saksofon
  12. Barbara Pappelbaum-Kruczkowska — klarnet
  13. Marta Różańska — obój
  14. Magdalena Sawicka — flet
  15. Piotr Sutt — perkusja
  16. Jacek Swędrzyński — waltornia
  17. Tomasz Wesołowski — fagot

SEKCJA TEORII

  1. Dominika Biegaj — kształcenie słuchu, literatura muzyczna, harmonia
  2. Agnieszka Bradtke — kształcenie słuchu, audycje muzyczne, literatura muzyczna, harmonia
  3. Jagoda Brajewska — orkiestra, kształcenie słuchu, audycje muzyczne
  4. Agnieszka Długołęcka — chór I stopnia, literatura muzyczna
  5. Manuel Dominguez Salas — historia muzyki
  6. Anna Fedyniak-Kołodziej — kształcenie słuchu, rytmika, metodyka rytmiki i kształcenia słuchu
  7. Elżbieta Grabowska — kształcenie słuchu, rytmika, improwizacja, zespół rytmiczny, technika ruchu
  8. Grzegorz Kołodziej — dykcja i interpretacja tekstu
  9. Jan Konop — big band
  10. Hanna Lauer — kierownik sekcji, kształcenie słuchu, harmonia, zasady muzyki
  11. Wojciech Lauer — kształcenie słuchu, harmonia
  12. Julia Leszczyńska — historia muzyki
  13. Jolanta Mitros-Suchorzewska — kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki
  14. Teresa Pabjańczyk — chór OSM I st., zespół instrumentalny OSM I st.
  15. Monika Pestka-Rozmarynowska — kształcenie słuchu, rytmika, improwizacja
  16. Barbara Prasowska-Zeidler — kształcenie słuchu, rytmika
  17. Magdalena Przygocka — rytmika z kształceniem słuchu, rytmika, kształcenie słuchu, zajęcia taneczno-ruchowe, zespół, technika ruchu, zespół rytmiczny, improwizacja, i. fortepianowa
  18. Alicja Rumianowska — śpiew, emisja głosu, zespół wokalny
  19. Tatiana Szczepankiewicz-Maliszewska — śpiew, emisja głosu, zespół wokalny
  20. Łukasz Tartas — psychologia
  21. Anna Wilczewska — chór OSM II st.
  22. Aleksandra Wilde — dyrektor szkoły, historia muzyki

WYCHOWAWCY W INTERNACIE

  1. Agata Banasik
  2. Magdalena Blachińska
  3. Alicja Bresa
  4. Sylwia Duklas
  5. Lucyna Kimmel
  6. Dorota Kumiszczo-Mocarska
  7. Tatiana Masztalerz
  8. Katarzyna Stochmal
  9. Anna Trumińska — kierownik Internatu