Ubezpieczenie NNW 2019-2020

Szanowni Rodzice,
powinniście Państwo otrzymać poprzez Librus oraz w wiadomości od Rady Rodziców szczegółowe informację na temat ubezpieczenia NNW naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020.

Rada Rodziców przeanalizowała otrzymane oferty bezpieczeń NNW dla uczniów naszej szkoly. Zdecydowaliśmy zarekomendować Państwu w tym roku ofertę firmy COMPENSA.
Zgłoszenie do ubezpieczenia grupowego możliwe jest przez internet – link: www.ubezpieczenia-gda.pl/compensagrupowe

Rada Rodziców przy OSM w Gdańsku rekomenduje wybór jednego z 2 wariantów:
– Wariantu I (składka roczna 33,00 pln) oraz
– Wariantu III (składka roczna 55,00 pln)

Zachęcam, aby przed zakupem przejrzeć tabelę świadczeń – pod powyższym linkiem – z zakresem, zapoznać się z zawartością zakładki Główne zalety a z zakładki Do pobrania pobrać materiały informacyjne: ulotkę, ogólne warunki ubezpieczenia, kartę produktu i inne.

W tabeli z zakresem świadczeń pod składką klikamy Wybieram – przechodzimy do formularza rejestracji – najpierw podajemy dane swoje jako Rodzica/Opiekuna prawnego – poniżej wybieramy liczbę zgłaszanych do ubezpieczenia dzieci – wprowadzamy dane dziecka ( w skrócie nazwy szkoły podać proszę OSM Gdańsk) – numer polisy grupowej POMIJAMY – zaznaczamy pierwsze 4 zgody związane z obsługą ubezpieczenia (marketing wg uznania) – wybieramy bank i klikamy Kupuję i płacę –
logujemy się do swojego banku i wykonujemy płatność on-line.
Po skutecznym przelewie do Rodzica przychodzi powiadomienie o przyjęciu zamówienia, co równoznaczne jest z wpisaniem dziecka na listę ubezpieczonych.

Termin na przystąpienie do ubezpieczenia grupowego jest do 2019-10-18 czyli mamy na to 2 tygodnie.

Gdyby przeprowadzenie procedery zgłoszenia i płatności online byłoby dla kogoś z Państwa niemożliwe proszę o bezpośredni kontakt z agentem – Panem Arkadiuszem Kamińskim, tel. (+48) 694-49-49-53
e-mail: akaminski@ubezpieczenia-gda.pl

Po zakończeniu całego procesu rejestracji, zostaną wystawione polisy z datą odpowiedzialności od 01.10.2019 r do 30.09.20120 r. i rozpocznę wysyłkę indywidualnych certyfikatów potwierdzających przystąpienie do ubezpieczenia grupowego w ramach wybranego wariantu.

W przypadku jakichkolwiek pytań – do Państwa dyspozycji jest Pan
Arkadiusz Kamiński (agent ubezpieczeniowy) tel. (+48) 694-49-49-53
e-mail: akaminski@ubezpieczenia-gda.pl

Naturalnie możecie Państwo zwracać się do Rady Rodziców w razie pytań i wątpliwości.

Z poważąniem
Artur Grybek
Rada Rodziców przy OSM