Makroregionalne Przesłuchania CEA – wiolonczele i kontrabasy

1 grudnia 2014 r. odbędą się w naszej szkole Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas IV i V szkół muzycznych I st.

Przesłuchania odbędą się wg następującego harmonogramu:

HARMONOGRAM MAKROREGIONALNYCH PRZESŁUCHAŃ UCZNIÓW KLAS WIOLONCZELI I KONTRABASU SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st.

1 GRUDNIA 2014

GODZ. 10.00

lp.

Imię i nazwisko uczestnika

szkoła, klasa, rok nauki

Imię i nazwisko nauczyciela

program

1

Dymitr Bagiński

wiolonczela – kl. IV/6 – 4-ty rok nauki

Sopocka Szkoła Muzyczna
w Sopocie

nauczyciel – Katarzyna Wachowska
akompaniator – Dorota Stronias

10 min.

Fridrich August Kummer – Etiuda e

Alesandro Scarlatti – Sonata d cz. I i II

Ezra Jenkinson– Taniec

2

Stanislas Roesler

wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz

nauczyciel – Tadeusz Samerek
akompaniator – Hanna Roesler

12 min.

Fridrich August Kummer – Etiuda op. 57 nr 2

Martin Berteau – Sonata G-dur cz. I i II

Ezra Jenkinson – Taniec Elfów

3

Magdalena Maćko

wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Anna Śmiszek-Wesołowska
akompaniator – Paweł Poterewicz

13 min.

Justus Johann Dotzauer – Etiuda 12

Jean-Louis Duport – Sonata G-dur cz. I i II

Aleksander Arutunian – Impromptu

4

Nikola Freda

wiolonczela – kl. III/4 3-ci rok nauki

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Tczewie – Filia w Pelplinie

nauczyciel – Agnieszka Suchecka-Maćko
akompaniament – Małgorzata Pielak

15 min.

Sebastian Lee – Etiuda Kaprys nr 3 op. 100

William Henry Squire – Tarantella

Jane-Louise Douport – Sonata G-dur cz. I,II

5

Zuzanna Tandecka

wiolonczela – kl. IV/6 – 4-ty rok nauki

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Tczewie

nauczyciel – Ludmiła Strzałkowska
akompaniament – Adrianna Wołonkiewicz

15 min.

Fridrich August Kummer – Etiuda 1

Antonio Vivaldi – Sonata e-moll cz. I i II

William Henry Squire – Tarantella

PRZERWA ok. 15 min. do godz. 11.30

6

Kuba Lisiecki

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Iwona Michalak
akompaniament – Oleksandr Yankevych

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda nr 3

Antonio Vivaldi – V Sonata cz. I i II

Hugo Schlemuller – Perpetum mobile

7

Stefan Opaliński

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Michał Litwa
akompaniament – Agnieszka Seguchi

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda nr 6 z op. 31 i 131

Benedetto Marcello – Sonata e-moll cz. I, II

Hugo Schlemuller – Perpetum mobile

8

Anastazja Geruzel

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Iwona Michalak
akompaniament – Oleksandr Yankevych

10 min.

Justus Johann Dotzauer – Etiuda 8

Benedetto Marcello – I Sonata F-dur cz. I, II

Anatoli Komarowski – Gonitwa

9

Małgorzata Nowicka

wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Cezary Krysztoforski
akompaniament – Agnieszka Seguchi

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda 33 op. 31 i 131

Benedetto Marcello – I Sonata F-dur

Anatoli Komarowski – Gonitwa

10

Julia Le Haj

wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Iwona Michalak
akompaniament – Oleksandr Yankevych

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda 33

Benedetto Marcello – VI Sonata cz. III i IV

Anatoli Komarowski – Gonitwa

11

Natalia Stróżyńska

wiolonczela – kl. V – 5-ty rok nauki

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Cezary Krysztoforski
akompaniament – Agnieszka Seguchi

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda 33 op. 31 i 131

Antonio Vivaldi – Sonata nr 4 B-dur

Ezra Jenkinson – Taniec

PRZERWA ok. 30 min. do godz. 13.00

12

Dominika Drąg

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

nauczyciel – Iwona Michalak
akompaniament – Paweł Arendt

10 min.

Sebastian Lee – Etiuda nr 33

Benedetto Marcello – VI Sonata cz. I i II

Hugo Schlemuller – Perpetum mobile

13

Lidia Tyburska

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

nauczyciel – Dorota Bojarczuk
akompaniament – Joanna Nowak

13 min.

Justus Johann Dotzauer – Etiuda nr 23

Benedetto Marcello – III Sonata e-moll cz. I, II

Mikhail Bukinik – Humoreska

14

Zofia Michalska

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

nauczyciel – Julia Grochowska
akompaniament – Mirina Susmarska

8 min.

Fridrich August Kummer – Etiuda op. 57 nr 2

Benedetto Marcello – IV Sonata g-moll cz. III, IV

Georg Goltermann – Burza

15

Martyna Czekalska

wiolonczela – kl. III/4 – 3-ci rok nauki

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Słupsku

nauczyciel – Jarosław Madejski
akompaniament – Barbara Żydzianowska

14 min.

August Franchomme – Etiuda op. 35 nr 6

Andrea Caporale (opr. A. Moffat) – Sonata d-moll, cz. I i II

Georg Goltermann – Etiuda-Kaprys

16

Jagoda Bytniewska-Judasz

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie

nauczyciel –Dorota Kudowska-Tarała
akompaniament – Małgorzata Momot

12 min.

Sebastian Lee – Etiuda 33 op. 31 i 131

Benedetto Marcello – Sonata e-moll cz. I, II

Carl Webster – Scherzo

17

Nadia Celer

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie

nauczyciel –Dorota Kudowska-Tarała
akompaniament – Małgorzata Momot

11 min.

Sebastian Lee – Etiuda nr 1 ze zbioru Etiudy wybrane op. 51, 151

Benedetto Marcello – Sonata g-moll cz. III i IV

Carl Webster – Scherzo

18

Wiktoria Babińska

wiolonczela – kl. IV – 4-ty rok nauki

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie

nauczyciel –Dorota Kudowska-Tarała
akompaniament – Małgorzata Momot

11 min.

Sebastian Lee – Etiuda nr 226 ze zbioru Marderowskiego „Uroki gry na wiolonczeli”

Giovanni Battista Cirri – Sonata G-dur cz. I i II

Janina Garścia – Taniec

19

Zofia Piskorska

kontrabas – kl. III / 3-ci rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz

nauczyciel – Maria Baczyńska
akompaniator – Ewa Próchniak

8 min.

Franciszek Simandl – Etiuda G-dur (Wybór etiud cz. I W. Gadzińskiego)

Giovannino – Sonata a na violone – transkrypcja na kontrabas cz. I i II

  1. S. Bach – Menuet

Około 16.00 – spotkanie z pedagogami (dokładna godzina zostanie podana w dniu przesłuchań)