Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2014/15

W dniach 19 – 22 maja 2014 r. przeprowadzono egzaminy wstępne do naszej szkoły. Poniżej zamieszczona jest lista kandydatów przyjętych do poszczególnych klas w roku szkolnym 2014/2015:

do kl. III a

  1. Gładkowska Anna    – fortepian

do kl. IV

  1. Bajerska Martyna   –   fortepian

  2. Kobiela Szczepan   –   perkusja

  3. Raatz  Zofia            –   skrzypce

  4. Sosnowska Kornelia – flet

do kl. V a

  1. Bartoszewicz Zofia  – fortepian

do kl. VI b

  1. Wontka Emilia           –  flet

do kl. VII

  1. Czulak Mateusz       –      skrzypce

  2. Diakun Tytus           –      gitara

  3. Dudzińska Jagoda –       flet

  4. Falecki Igor            –        perkusja

  5. Gawrońska Kinga  –       fortepian

  6. Gosiewska Wiktoria –   skrzypce

  7. Jargiełło Zuzanna    –    fortepian

  8. Jaśko Jarosław        –    fortepian

  9. Jażdzewski Antoni  –    trąbka

  10. Kobiela Krzysztof    –    gitara

  11. Kołodziej Jacek      –    organy

  12. Komosińska Maja   –   śpiew

  13. Kotlęga Marta     –   akordeon

  14. Kuklińska Karolina  –  skrzypce

  15. Łojko Maria              –   fortepian

  16. Makurat Nikola       –   obój

  17. Mioduszewski Michał  – gitara

  18. Mocarska Julia        –   rytmika

  19. Nosewicz Małgorzata –  flet

  20. Olesz Maciej           –    klarnet

  21. Pieczyńska Zofia    –   skrzypce

  22. Podgórski Kacper –     gitara

  23. Pogorzelski Michał  –  wiolonczela

  24. Rafińska Weronika –  rytmika

  25. Sieradzki Filip         –  perkusja

  26. Szagżdowicz Agata  – organy

  27. Trzebiatowska Natalia –  fortepian

  28. Ulenberg Urszula      –   trąbka

  29. Wieczorek Szymon   –  klarnet

  30. Wyszkowska Agata  – altówka

do kl. VIII

  1. Jaroszewicz Weronika fortepian

  2. Mania Zuzanna   –  wiolonczela

do kl. IX

  1. Kaszyńska Wiktoria   –  róg

  2. Mishenko Bogdan     –   kontrabas

do kl. X

  1. Bartkiewicz Jakub    –   puzon

  2. Brzyska Ada              –    rytmika

  3. Cyrzan Jakub           –    akordeon

  4. Gąsowska Alicja      –    saksofon

  5. Kleba Jakub            –     tuba

  6. Lejk Bartłomiej      –     puzon

  7. Szynalewski Jakub  –   organy

do kl. XI

  1. Nahily Kamil           –   perkusja

  2. Olszewska Janina –  skrzypce

 

WYDZIAŁ WOKALNY

1. Komosińska Maja do kl. VII

2. Niewiadomska Joanna do kl. X

Related Post