Szczegółowy harmonogram egzaminów wstępnych

Poniżej zamieszczono szczegółowy harmonogram egzaminów wstępnych do OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku.

EGZAMINY WSTĘPNE – SEKCJA FORTEPIANU

20.05.2014r.

 FORTEPIAN – GODZ. 9.00

L.p.

Nazwisko i imię kandydata

Instrument

Do klasy

Godz. 9.00

1

Dąbkowska Dominika

 fortepian

  II

2

Gładkowska Anna

 fortepian

  III

3

Metzgier Natalia

 fortepian

  IV

4

Bajerska Martyna

 fortepian

  IV

4

Bartosiewicz Zofia

 fortepian

  V

Godz. 10.00

5

Jargieło Zuzanna

fortepian

I GIM (VII)

6

Jaroszewicz Weronika

fortepian

II GIM (VIII)

7

Kirszenstein Joanna

rytmika

II GIM (VIII)

8

Brzyska Ada

fort/rytm

I LO (X)

ORGANY – godz. 11.00 – sala koncertowa

1

Szynalewski Jakub

organy

I LO (X)

AKORDEON – 11.30 – sala koncertowa

1

Kotlęga Marta

akordeon

I GIM (VII)

2

Zając Ewelina

akordeon

I GIM (VII)

3

Gurski Karol

akordeon

III GIM (IX)

4

Cyrzan Jakub

akordeon

I LO (X)

 

EGZAMINY WSTĘPNE – SEKCJA SMYCZKOWA

20.05.2014r. – sala nr 23

WIOLONCZELA I KONTRABAS godz. 9.00

L.p.

Nazwisko i imię kandydata

Instrument

Do klasy

1

Mishchenko Bogdan

kontrabas

III GIM (IX) lub VIII

2

Mania Zuzanna

wiolonczela

II GIM (VIII)

3

Tkaczyk Paulina

wiolonczela

I LO (X)

SKRZYPCE – godz. 10.00

L.p.

Nazwisko i imię kandydata

Instrument

Do klasy

1

Raatz  Zofia

 skrzypce

IV

2

Ciechorski Gabriel

skrzypce

I GIM (VII)

3

Sosnowska Marcelina

skrzypce

I GIM (VII)

4

Olszewska Janina

skrzypce

II LO (XI)

GITARA – godz. 11.00

L.p.

Nazwisko i imię kandydata

Instrument

Do klasy

1

Stolc Zuzanna

 gitara

II

2

Płaczkiewicz Jaśmina

gitara

I GIM (VII)

3

Kobiela Krzysztof

gitara

II lub I  GIM (VII,VIII)

4

Zimnoch Aleksandra

gitara

III GIM (IX)

 

EGZAMINY WSTĘPNE – SEKCJA DĘTA
20.05.2014r. – sala nr 34

FLET – godz. 9.00

1. Sosnowska Kornelia do kl. IV

2. Kwaśny Agata do kl. VII

3. Wontka Emilia do kl. VII

4. Chyła Agata do kl. IX

(5. Olszewska Patrycja do kl. X)

KLARNET – godz. 10.00

1. Dawidowski Mateusz – klarnet/saksofon do kl. VII

SAKSOFON – godz. 10.15

1. Gąsowska Alicja do kl. X

TRĄBKA – 10.30

1. Ciepliński Patryk do kl. VIII

2. Glowienke Paweł do kl. VIII

3. Jaczewski Jakub do kl. VIII

PUZON – 11.15

1. Bartkiewicz Jakub – do kl. X

2. Lejk Bartłomiej – do kl. X

TUBA – 11.45

1. Kleba Jakub do kl. X

RÓG – 12.00

1. Kaszyńska Wiktoria Joanna do kl. IX

PERKUSJA – sala 35 19 maja godz. 8.30

1. Kobiela Szczepan do kl. IV

2. Nahily Kamil do kl. XI

Related Post