Wyniki Makroregionalnych Przesłuchań CEA – swkrzypce, altówka

W dniach 2-3 grudnia 2013 r. odbyły się w naszej szkole  Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st.

W Przesłuchaniach wzięło udział 32 uczniów z 11 szkół muzycznych II st.

Jury w składzie:

 1. prof. Bartosz Bryła – przewodniczący

2. prof. Łukasz Błaszczyk

3. prof. Piotr Reichert

zakwalifikowało do Przesłuchań ogólnopolskich następujących uczniów:

ALTÓWKI   (kolejność alfabetyczna)

  1. Aleksandra Bogdanowicz, altówka – kl. V, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku – nauczyciel – Irena Albrecht

  2. Michał Juszczak, altówka – kl. IV, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz Koszalinie nauczyciel – Maciej Śmietański

  3. Maksymilian Krzak, altówka – kl. V, Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina – nauczyciel – Tomasz Pozorski

  4. Roksana Szelestowska, altówka – kl. V, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz Koszalinie – nauczyciel – Maciej Śmietański

SKRZYPCE  (kolejność alfabetyczna)

  1. Hanna Chylińska, skrzypce – kl. V, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, nauczyciel – Andrzej Kacprzak

  2. Amelia Dziedzic, skrzypce – kl. IV, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, nauczyciel – Małgorzata Kobierska

  3. Adrianna Fanslau, skrzypce – kl. V, Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, nauczyciel – Paweł Radziński

  4. Julia Iwanciw, skrzypce – kl. IV, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim, nauczyciel – Marcin Baranowski

  5. Agnieszka Jackowska, skrzypce – kl. IV, Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, nauczyciel – Aldona Cisewska

  6. Kinga Kitowska, skrzypce – kl. V, Szkołą Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, nauczyciel – Małgorzata Skorupa

  7. Aleksandra Kowacz, skrzypce – kl. V, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, nauczyciel – Jerzy Hazuka

  8. Weronika Kwaśniak, skrzypce – kl. V, Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, nauczyciel -Małgorzata Gajewska-Makulec

  9. Weronika Pieczewska, skrzypce – kl. V, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, nauczyciel – Małgorzata Skorupa

  10. Justyna Tarnowska, skrzypce – kl. V, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, nauczyciel – Andrzej Kacprzak

  11. Patrycja Werstak, skrzypce – kl. V, Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku, nauczyciel – Justyna Czop-Miłek

Jury postanowiło wyróżnić następujących nauczycieli:

  • Aldona Cisewska – Państwowa Szkoła Muzyczna in. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

  • Andrzej Kacprzak – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

  • Małgorzata Skorupa – OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku oraz SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Jury postanowiło wyróżnić następujących nauczycieli – akompaniatorów:

  • Alicja Wieczorek – Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu, Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina

  • Aleksandra Pstrągowska – Zespół Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie

  • Elena Aleksiejuk – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Related Post