Harmonogram makroregionalnych przesłuchań CEA uczniów klas skrzypiec i altówki

W dnia 2-3 grudnia 2013 r. odbędą się w naszej szkole Makroregionalne przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec i altówki szkół muzycznych II st.  W jury zasiądą:

prof. Bartosz Bryła (AM Poznań)  – przewodniczący,

prof. Łukasz Błaszczyk (AM Łódź)

prof. Piotr Rajchert (UM Warszawa)

Harmonogram przesłuchań oraz prób akustycznych:

PONIEDZIAŁEK 2 GRUDNIA 2013

GODZ. 9.00

lp.

Imię i nazwisko uczestnika

szkoła, klasa, rok nauki

Imię i nazwisko nauczyciela

program

1

Maksymilian Krzak

altówka – kl. V

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina

nauczyciel – Tomasz Pozorski
akompaniator – Alicja Wieczorek

20 min.

J.S.Bach – Prelude z II Suity d-moll

H.Vieuxtemps – Capriccio

C. Forsyth – Koncert na altówkę i ork. cz.II i III

2

Aleksandra Bogdanowicz

altówka – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Irena Albrecht
akompaniator – Danuta Rogowicz

16 min.

F.A. Hoffmeister – Kaprys nr 6

J.S. Bach – Prelude z II Suity d-moll

J.Ch. Bach – Koncert c-moll, cz. II i III

3

Klaudia Kaczmarczyk

altówka – kl. V

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

nauczyciel – Błażej Maliszewski
akompaniator – Elena Aleksiejuk

20 min.

B. Campagnolli – Kaprys op. 22 nr 11

J.S. Bach – Prelude z II Suity d-moll

C. Stamitz – Koncert D-dur, cz.II i III

4

Justyna Robak

altówka – kl. IV

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim

nauczyciel – Kamila Marchlewicz
akompaniator – Krzysztof Figiel

B. Campagnolli – Kaprys op. 22 nr 2

J.S. Bach – Prelude z III Suity wiolonczelowej

C. Stamitz Koncert D-dur, cz. II i III

5

Michał Juszczak

altówka – kl. IV

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz Koszalinie

nauczyciel – Maciej Śmietański
akompaniator – Dorota Kuryło

18 min.

B. Campagnolli – Kaprys 17

J.S. Bach – Prelude z VI Suity wiolonczelowej

K. Vanhal – Koncert C-dur, cz. II i III

6

Roksana Szelestowska

altówka – kl. V

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz Koszalinie

nauczyciel – Maciej Śmietański
akompaniator – Dorota Kuryło

20 min.

C. Bruni – Kaprys 20

J.S. Bach – Prelude z IV Suity wiolonczelowej

Gyula David – Koncert cz II i III

PRZERWA ok. 30 min. do godz. 11.30

7

Karolina Szponar

skrzypce – kl. V

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim

nauczyciel – Władimir Iwanciw
akompaniament – Jekaterina Iwanciw

17 min.

J.S. Bach – Allemande i Courante z II Partity d

H. Wieniawski – Kaprys op. 18 nr 3

E. Lalo – Symfonia hiszpańska op. 21 cz.I

8

Julia Iwanciw

skrzypce – kl. IV

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim

nauczyciel – Marcin Baranowski
akompaniament – Jekaterina Iwanciw

17 min.

J.S. Bach – Sarabanda i Gigue z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 20

H. Wieniawski – Souvenir de Moscou op. 6

9

Adrianna Fanslau

skrzypce – kl. V

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Paweł Radziński
akompaniament – Mariusz Klimsiak

25 min.

K. Lipiński – Kaprys op. 29 nr

J.S. Bach – Sonata nr 3 Adagio i Allegro assai

N. Myaskowsky – Koncert skrzyp. d-moll op. 44 cz. I

10

Emilia Herbowska

skrzypce – kl. V

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Paweł Radziński
akompaniament – Mariusz Klimsiak

20 min.

T. Vitali – Chaconna

J.S. Bach – Sonata nr 2 a-moll Andante, Allegro

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 16

11

Weronika Łosoś

skrzypce – kl. IV

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Aldona Cisewska
akompaniament – Mariusz Klimsiak

20 min.

J.S. Bach – Allemande i Sarabanda z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 16

F. Mendelssohn-Bartholdy – Koncert skrzyp. e-moll op. 64 cz. III

12

Agnieszka Jackowska

skrzypce – kl. IV

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

nauczyciel – Aldona Cisewska
akompaniament – Mariusz Klimsiak

20 min.

J.S. Bach – Sarabandai Gigue z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 13

H. Wieniawski – Polonez koncertowy D-dur op. 4

PRZERWA ok. 60 min. do godz. 14.30

13

Weronika Kwaśniak

skrzypce – kl. V

Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

nauczyciel -Małgorzata Gajewska-Makulec
akompaniament – Aleksandra Pstrągowska

20 min.

J.S. Bach – Allemande i Courante z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 20

F. Mendelssohn-Bartholdy – Koncert e-moll cz.1

14

Daniel Śledziński

skrzypce – kl. V

Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

nauczyciel – Michaił Cebrij
akompaniament – Elena Świridenko

25 min.

J.S. Bach – Sonata II a-moll Andante i Allegro

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 5

M. Rimski-Korsakow – Złoty kogucik

15

Amelia Dziedzic

skrzypce – kl. IV

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

nauczyciel – Małgorzata Kobierska
akompaniament – Paweł Gajdzis

19 min.

H. Wieniawski – Kaprys op. 10 nr 4

J.S. Bach Sarabanda i Gigue z II Partity d

P. Sarasate – Fantazja „Carmen”

16

Adrian Orłowski

skrzypce – kl. IV

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

nauczyciel – Małgorzata Kobierska
akompaniament – Paweł Gajdzis

12 min.

H. Wieniawski – Kaprys op. 18 nr 4

J.S. Bach – Partita E-dur – Loure i Gawot

P. Sarasate – Introdukcja i Tarantella

17

Olga Nurkowska

skrzypce – kl. V

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

nauczyciel – Małgorzata Kobierska
akompaniament – Paweł Gajdzis

15 min.

H. Wieniawski – Kaprys op. 10 nr 2

J.S. Bach – I Sonata g-moll: Siciliana i Presto

H. Wieniawski – Polonez A-dur

PRZERWA ok. 25 min. do godz. 16.30

18

Wojciech Klimaszewski

skrzypce – kl. V

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego Inowrocławiu

nauczyciel – Grażyna Witkowska
akompaniament – Marcin Kopczyński

15 min.

J.S. Bach Sarabanda i Gigue z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op.1 nr 14

H. Wieniawski – Capriccio-Valse op. 7

19

Lidia Banasiak

skrzypce – kl. V

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego Inowrocławiu

nauczyciel – Jacek Kaczor
akompaniament – Witold Kawalec

15 min.

J.S. Bach – Allemande i Courante z II Partity d

N. Paganini – Kaprys op.1 nr 20

M. de Falla – Taniec hiszpański

20

Jagoda Kacprzak

skrzypce – kl. V

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego Inowrocławiu

nauczyciel – Karolina Wróbel-Krysztoforska
akompaniament – Witold Kawalec

15 min.

J.S. Bach – Largo i Allegro assai z III Sonaty C

H. Wieniawski – Kaprys op. 10 nr 5 Alla Saltarella

H. Wieniawski – Scherzo-Tarantella op. 16

21

Karolina Terefenko

skrzypce kl. V

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Słupsku

nauczyciel – Agnieszka Rajska
akompaniament – Barbara Żydzianowska

20 min.

J.S. B ach – Adagio i Presto z I Sonaty g-moll

H. Wieniawski – Kaprys op. 18 nr 3

H. Wieniawski – Koncert d-moll op. 22 cz. I

22

Rafał Stańczak

skrzypce – kl. V

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Gnieźnie

nauczyciel – Renata Czerniak
akompaniament – Franciszek Musioł

17 min.

J.S. Bach – Partita E-dur – Preludio i Loure

H. Wieniawski – Kaprys op. 18 nr 3

F. Mendelssohn-Bartholdy – Koncert e-moll cz.1

WTOREK 3 GRUDNIA 2013

GODZ. 10.00

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

szkoła, klasa, rok nauki

Imię i nazwisko nauczyciela

program

23

Ewa Michalska

skrzypce – kl. IV

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie

nauczyciel – Natalia Denysiuk
akompaniament – Ireneusz Wereda

20 min.

J.S. Bach – II Partita d-moll Allemande i Courante

N. Bakłanowa – Etiuda nr 4

M. de Falla – Taniec hiszpański

24

Julia Witulska

skrzypce – kl. IV

Zespół Szkół Muzycznych Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

nauczyciel – Agnieszka Kotuk-Pozorska
akompaniament – Alicja Wieczorek

20 min.

J.S. Bach – III Partita na skrzypce solo, Loure i Gigue

N. Paganini – Kaprys op.1 nr 16

H. Wieniawski – Romance Sans par des et Rondo elegant op. 9

25

Anna Butkiewicz

skrzypce – kl. V

Zespół Szkół Muzycznych Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

nauczyciel- Anna Śliwa
akompaniament – Anna Mikolon

20 min.

H. Wieniawski – Kaprys op. 10 nr 5 Alla Saltarella

J.S. Bach – III Partita E-dur Menuet I, Menuet II, Gigue

E. Lalo – Symfonia hiszpańska cz. I

26

Marcela Marjakova

skrzypce – kl. V

Zespół Szkół Muzycznych Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

nauczyciel- Anna Śliwa
akompaniament – Anna Mikolon

20

H. Wieniawski – Kaprys D-dur op. 18 nr 3

J.S. Bach – III Partita E-dur – Loure, Gigue

E. Lalo – Symfonia hiszpańska cz. III

27

Kinga Kitowska

skrzypce – kl. V

Szkołą Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

nauczyciel – Małgorzata Skorupa
akompaniament – Andrzej Siarkiewicz

16 min.

J.S. Bach – Partita E-dur BWV 1006 cz. I i II

N. Paganini- Kaprys op. 1 nr 11

K. Szymanowski – Driady i Pan z cyklu Mity op. 30

PRZERWA DO 11.45

28

Marta Jezierska

skrzypce – kl. V

Szkołą Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

nauczyciel – Małgorzata Skorupa
akompaniament – Andrzej Siarkiewicz

19 min.

J.S. Bach – Partita d-moll BWV 1004 cz. III i IV

N. Paganini- Kaprys op. 1 nr 9

W.A. Mozart – Koncert G-dur KV 216 cz. I

29

Justyna Tarnowska

skrzypce – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Andrzej Kacprzak
akompaniament – Halina Kordalska

20 min.

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 14

J.S. Bach – II Sonata a-moll BWV 1003 Andante i Allegro

A. Chaczaturian – Koncert skrzypcowy d-moll op. 46

30

Hanna Chylińska

skrzypce – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Andrzej Kacprzak

18 min.

J.S. Bach – III Sonata C-dur BWV 1005 – Largo i Allegro

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 23

E. Ysaye – Sonata nr III op. 27 Ballada

31

Weronika Pieczewska

skrzypce – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Małgorzata Skorupa
akompaniament – Andrzej Siarkiewicz

min.

J.S. Bach – Partita d-moll cz. III i IV (Sarabanda i Gigue)

H. Wieniawski – Kaprys op. 18 nr 4

M. Ravel – Tzigane

32

Małgorzata Seklecka

skrzypce – kl. IV

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Małgorzata Skorupa
akompaniament – Andrzej Siarkiewicz

19 min.

N. Paganini – Kaprys op.1 nr 5

J.S. Bach – III Sonata C-dur BWV 1005 cz. III i IV

H. Wieniawski – Scherzo Tarantella op. 16

PRZERWA ok. 45 min. do 14.00

33

Aleksandra Kowacz

skrzypce – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Jerzy Hazuka
akompaniament – Elena Aleksiejuk

20 min.

H. Wieniawski – Kaprys op. 10 nr 2 La Velocite

J.S. Bach – I Sonata g-moll – Adagio i Fuga

C. Saint-Saens – Introdukcja i Rondo capriccioso

34

Patrycja Werstak

skrzypce – kl. V

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku

nauczyciel – Justyna Czop-Miłek
akompaniament – Helena Ostrołucka

15 min.

Ch. Dancla – Etiuda op. 73 nr13

J.S. Bach – II Partita d-moll Allemande i Courante

E. Lalo – Symfonia hiszpańska op. 21 cz I

35

Rafał Wiśniewski

skrzypce – kl. V

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

nauczyciel – Krystyna Jurecka
akompaniament – Krystyna Stojek

20 min.

N. Paganini – Kaprys op. 1 nr 22

J.S. Bach – II Partita Allemande i Courante

H. Wieniawski – Souvenir de Moscou op. 6

 

HARMONOGRAM PRÓB AKUSTYCZNYCH

MAKROREGIONALNYCH PRZERSŁUCHAŃ UCZNIÓW KLAS SKRZYPIEC I ALTÓWKI SZKÓŁ MUZYCZNYCH II st.

23 GRUDNIA 2013

PONIEDZIAŁEK 2 GRUDNIA 2013

GODZ. 9.00

lp.

DZIEŃ, GODZINA

szkoła,

1

2.XII

godz. 8.00 – 8.10

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła Muzyczna II st.

2

2.XII

godz. 8.10 – 8.20

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

3

2.XII

godz. 8.20 – 30

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stargardzie Szczecińskim

4

2.XII

godz. 8.30 – 45

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Koszalinie

5

2.XII

godz. 11.00 – 11.10

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim

6

2.XII

godz. 11.10 – 11.30

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

7

2.XII

godz. 13.30 – 13.50

Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

8

2.XII

godz. 13.50 – 14.30

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

9

2.XII

godz. 16.05 – 16.20

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego Inowrocławiu

10

2.XII

godz. 16.20 – 16.25

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Słupsku

11

2.XII

godz. 16.25 – 16.30

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Gnieźnie

wtorek 3 grudnia

3.XII

godz. 8.00 – 8.30

Zespół Szkół Muzycznych Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

3.XII

godz. 8.30 – 8.50

Szkołą Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

3.XII

godz. 8.50 – 9.00

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie

3.XII

godz. 13.15 – 13.25

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku