Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

Na  III Festiwalu Muzyki Filmowej, który odbył się 7 lutego w Szkole Muzycznej w Tczewie  naszą szkołę reprezentowali uczniowie sekcji fortepianu I stopnia. I miejsce zajęła Helena Król z kl. II ucz. Magdaleny Bonieckiej grając fragment muzyczny  z filmu „Ziemia obiecana„. Wyróżnienie zdobył duet- Julia Mocarska i Maria Łojko z kl. V również uczennice Magdaleny Bonieckiej, które wykonały fragment muzyki z filmu „Żądło” Nagrodę publiczności otrzymał Mikołaj Majdan z kl. IV ucz. Ewy Włodarczyk- Mikołaj wykonał fragment muzyczny  z filmu „Piraci z Karaibów”.

DSC00995_tczew-2m

W konkursie wziął też udział Jacek Kołodziej z kl. V ucz. Krystyny Wadzińskiej- Marciniec. Wszyscy wykonawcy wystapili w  specjalnie dobranych  strojach i  mieli wiele radości biorąc udział w tego rodzaju imprezie.

filmowe granie

Na zdjęciach- stoją od lewej- Marysia Łojko i Julia Mocarska, Helenka Król, Mikołaj Majdan, Jacek Kołodziej. Gratulujemy uczniom i pedagogom świetnego reprezentowania naszej szkoły.

 

Related Post