Konkursy przedmiotowe dla szkół podstawowych i gimnazjów 2012/2013 roku.

W dniu 9 listopada 2012 r. odbył się I etap – eliminacje szkolne- wojewódzkiego konkursu język polski dla uczniów szkół podstawowych – wzięło w nim udział 35 uczniów naszej szkoły, a zakwalifikowały się do II etapu – rejonowego następujące osoby:

1. Weronika Grybek – klasa VI

2. Filipina Grzywacz – klasa VI

3. Aleksandra Maciejowska – klasa VI

4. Nikola Makurat – klasa V B

5. Agnieszka Moras  – klasa VI

6. Natalia Potrykus – klasa VI

7. Jan Walczak – klasa VI

Do II etapu, który odbył się w dniu 7 grudnia 2012 r.  – eliminacje rejonowe – wojewódzkiego konkursu język polski dla uczniów szkół podstawowych – wzięło w nim  udział siedmioro uczniów naszej szkoły – lista zakwalifikowanych uczniów – powyżej.

Do III etapu – eliminacje wojewódzkie, które odbędą sie w Centrum Edukacji Nauczycieli,  al. gen. J. Hallera 14, 80-401 Gdańsk, dnia 25 stycznia 2013 roku. godz. 12:00 zakwalifikowały się uczennice Filipina Grzywacz i  Natalia Potrykus.
 Gratulujemy i życzymy dalszych        sukcesów!

                                                                                                    Hanna Bembenek-Cisak Przewodnicząca    

                                                                                                    Szkolnej Komisji

Related Post