Uczniowie przyjęci do OSM I i II st. w roku szkolnym 2010/2011

klasa I

  1. Balczunas Julia Anna, skrzypce
  2. Bąbelek Ida, klarnet
  3. Braun Anna, fortepian
  4. Buja Natasza Leokadia, fortepian
  5. Czajka Stanisław Maciej, wiolonczela
  6. Czerwiński Piotr Zbigniew, gitara
  7. Dobrowolska Julia Helena, fortepian
  8. Dobrzyńska Aleksandra Eleonora, skrzypce
  9. Gwardyś Amelia Klara, fortepian
  10. Gwardyś Lena Antonina, fortepian
  11. Hudeman Tamara, skrzypce
  12. Juras Jagna Maria, skrzypce
  13. Kiełkucki Maciej Jarosław, gitara
  14. Konicer Izabella Justyna, wiolonczela
  15. Koperski Filip, fortepian
  16. Kraszewski Mateusz Jerzy, klarnet
  17. Lampkowski Marcel Ignacy, róg
  18. Lejderman Nela Barbara, skrzypce
  19. Maciejowska Kasia Joanna, flet
  20. Maćko Magdalena Maria, wiolonczela
  21. Marczewska Karolina, fortepian
  22. Mateja Mateusz, skrzypce
  23. Model Aleksandra Alicja, skrzypce
  24. Mogielnicka Sara, fortepian
  25. Moniewski Antoni Sebastian, fortepian
  26. Nowakowski Ireneusz Karol, skrzypce
  27. Oliwia Aleksandra Mawrandza, skrzypce
  28. Pelc Weronika, skrzypce
  29. Pozorska Hanna, skrzypce
  30. Protasewicz Amelia Teresa, gitara
  31. Syrkowska Dominika Kamila, gitara
  32. Szmelter Nela Weronika, gitara
  33. Szymański Piotr, róg
  34. Tarnowska Beata, skrzypce
  35. Tynda Zuzanna Maria, skrzypce
  36. Uziałko Małgorzata Maria , fortepian
  37. Wesołowski Michał Piotr, fortepian
  38. Wierchoła Aneta, fortepian

klasa II

  1. Samoćko Dariusz, skrzypce
  2. Grzywacz Wiktor, gitara

klasa IV

  1. Grzywacz Filipina, fortepian

klasa V

  1. Olawa Cezary, akordeon

klasa VI

  1. Szymichowski Filip, fortepian

klasa VIII

  1. Czarnota Justyna, flet
  2. Kazimierczak Aneta, fortepian

klasa IX

  1. Jachimowicz Maciej, organy
  2. Lewandowski Jan, wiolonczela
  3. Chwist Rafał, saksofon

klasa X

  1. Dawidowska Karolina, fortepian
  2. Pyrdoł Alicja, altówka

klasa VII

  1. Błaszkiewicz Natalia, wiolonczela
  2. Czapiewski Artur, gitara
  3. Dębowski Aleksander, skrzypce
  4. Dudek Konrad, skrzypce
  5. Dukalska Agata, fortepian
  6. Egielman Natalia, flet
  7. Glejzer Nikola, gitara
  8. Gorczyca Arkadia, fortepian
  9. Gorczyńska Kinga, rytmika
  10. Grabiec Karolina, fortepian
  11. Hazuka Urszula, harfa
  12. Jaśko Patrycja, fortepian
  13. Kazior Julian, skrzypce
  14. Kochanek Marta, flet
  15. Kruszyńska Angelika, fortepian
  16. Łukasik Marcin, obój
  17. Pawlak Piotr, fortepian
  18. Petykiewicz Marek, trąbka
  19. Rachwalski Szymon, puzon
  20. Ratajek Paweł, akordeon
  21. Seklecka Małgorzata, skrzypce
  22. Sieradzka Kornelia, rytmika
  23. Stawicka Alicja, skrzypce
  24. Śmietanka Zuzanna, flet
  25. Świderska Dominika, fortepian
  26. Świgost Maria, obój
  27. Urbanowicz Dagmara, wiolonczela
  28. Wierchoła Tomasz, trąbka
  29. Wiśniewski Rafał, skrzypce
  30. Zaleska Natalia, fortepian

Related Post