29 maja 2010 ~ Aleksandra Wilde0 Komentarzy

Osiągnięcia

2006 Boniecka Monika Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2006 duet Angelika Kwiatkowska (skrzypce) i Katarzyna Kołodziej (fortepian) Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2006 Dzwonkowski Jakub Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. wyróżnienie
2006 Kułakowski Maciej Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 1 miejsce
2006 Pawlak Piotr Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 17-18.11.2006r. 2 miejsce
2007 Kałduński Adam VII Konkurs Solfeżowy czytania a’vista dla kl. V SM I st., Gdynia, 7.11.2007 r. 2 miejsce
2007 Miszk Emil Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych im. Lutaka , Kraków, 8-10.11.2007 r. 1 miejsce
2007 Kołodziej Katarzyna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 16-17.11.2007 r. Nagroda dla pianisty
2007 Kuklińska Zuzanna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 16-17.11.2007 r. wyróżnienie
2007 Pawlak Piotr XV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 15-17.11.2007 r. Nagroda Laureata i Nagroda za najlepsze wykonania fugi F. Chopina
2007 Dębski Paweł Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 2 miejsce i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Grądzka Kornelia Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 3 miejsce ex aequo i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Sutt Karolina Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 5 miejsce ex aequo, nagroda BGŻ i dla najmłodszego uczestnika
2007 Szczerba Malwina Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 4 miejsce ex aequo i nagroda BGŻ
2007 Zimińska Katarzyna Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis 2007, Gdańsk, 19-24.11.2007 r. 4 miejsce i Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
2007 Kałduńska Izabela XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. wyróżnienie
2007 Kułakowski Maciej XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. 3 miejsce
2007 Polkowska Pamela XXXIII Konkurs Bachowski im. St. Hajzera, Zielona Góra, 30.11-02.12.2007 r. wyróżnienie
2007 Langman Magdalena II Ogólnopolski konkurs Skrzypcowy im. Rodziny Grobliczów, Kraków, 5-8.12.2007 r. 3 miejsce ex aequo
2007 Kuklińska Zuzanna I Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy „W świecie muzyki Charlesa Dancla”, Grudziądz, 14.12.2007 r. 1 miejsce
2008 Kałduński Adam VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I st. „Muzyka Baroku”, Gdańsk, 10.01.2008 r. 2 miejsce ex aequo
2008 Pawlak Piotr VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I st. „Muzyka Baroku”, Gdańsk, 10.01.2008 r. wyróżnienie gr. II
2008 Kropidłowski Maciej Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II st., Gdańsk, 10-11.01.2008 r. 1 miejsce
2008 Pawlak Piotr III Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrne Szybka”, Kraków, 17-19.01.2008 r. 1 miejsce gr. I
2008 Dobrzyński Artur IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. wyróżnienie
2008 Łożyńska Karolina IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. 3 miejsce
2008 Owsiany Kamila IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Sopot, 14-15.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Białobrzewska Alicja Makroregionalne Konfrontacje Młodych Pianistów „Polska Muzyka Współczesna dla Najmłodszych”, Bydgoszcz, 22.02.2008 r. 1 miejsce i nagroda specjalna za najlepsze wyk. utworu kom. polskiego
2008 Dębowski Aleksander IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce ex aequo
2008 Kiełkucka Magdalena Makroregionalne Konfrontacje Młodych Pianistów „Polska Muzyka Współczesna dla Najmłodszych”, Bydgoszcz, 22.02.2008 r. wyróżnienie II stopnia gr. 1
2008 Kowacz Aleksandra IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Morawska Julia IX Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej, Gdynia, 22.02.2008 r. 1 miejsce ex aequo
2008 Grzegorczyk Marcin Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 3 miejsce
2008 Hajdun Jakub Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 2 miejsce gr. kl. IV-VI
2008 Lubocka Magda Makroregionalny Konkurs Solfeżowy SM II st., Olsztyn, 25.02.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Monika Boniecka, Aleksandra Solska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. 2 miejsce gr. I
2008 Trio: Katarzyna Zimińska, Maria Pajdzik, Anna Dąbrowska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. wyróżnienie
2008 Trio: Mihoko Okajima, Dobrawa Chocher, Hanna Raniszewska VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew, 29.02.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. 2 miejsce w kat. kwartet
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard, 7.03.2008 r. 1 miejsce w kat. trio
2008 Wężyk Zuzanna IV „Wiosenny Konkurs Gitarowy”, Szczecin, 7-9.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Łaska Alicja XII Konkurs Solfeżowy dla klas III SM I st. Regionu Pomorskiego, Gdańsk, 12.03.2008 r. 3 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna XII Konkurs Solfeżowy dla klas III SM I st. Regionu Pomorskiego, Gdańsk, 12.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Aleksander Dębowski, Konrad Dudek X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Karolina Sutt, Paweł Dębski X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 2 miejsce
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej X Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej, Gdynia, 14.03.2008 r. 1 miejsce w kat. trio
2008 Duet: Daniel Egielman, Natalia Egielman II Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce klasycznej”, Tychy, 14-16.03.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Łukasz Szlagowski, Iwona Sarwińska II Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce klasycznej”, Tychy, 14-16.03.2008 r. 3 miejsce
2008 Pawlak Piotr II Przegląd Młodych Talentów, Sopot, 16.03.2008 r. laureat
2008 Gutowska Karolina II Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo, Tomaszów mazowiecki, 17-19.03.2008 r. 2 miejsce ex aequo
2008 Sutt Karolina Międzynarodowy Konkurs „XXI Century Art”, Kijów, 15-22.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Kuklińska Zuzanna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant”, Sochaczew, 28.03.2008 r. 1 miejsce
2008 Langman Magdalena VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Młody Paganini”, Legnica, 3.04.2008 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2008 Boniecka Monika III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 3 miejsce, gr. starsza
2008 Chmarzyńska Julia III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 2 miejsce, gr. starsza
2008 Kruszyńska Angelika III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Pawlak Piotr III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Solska Aleksandra III Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich”, Wejherowo, 4.05.2008 r. wyróznienie
2008 Kropidłowski Maciej Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II st., Warszawa, 4-6.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Kulpa Weronika XXXII Olimpiada Artystyczna sekcja muzyki, Warszawa, 7-9.04.2008 r. Finalistka
2008 Kułakowski Maciej Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. A. Szafranków, Rybnik, 9-13.04.2008 r. 3 miejsce w gr. II
2008 Kułakowski Maciej IV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów, Rybnik, 9-13.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Bańkowski Mateusz Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Białobrzewska Alicja Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Gryzio Michalina Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Kołodziej Karol Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Pawlak Piotr Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską, Słupsk, 17-18.04.2008 r. 1 miejsce i Nagroda Specjalna Rektora AM
2008 Kazaniecka Joanna Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Skrzypiec i Altówki Uczniów Szkół Muzycznych II st., Elbląg, 18-20.04.2008 r. 2 miejsce
2008 Hornik Kinga XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 wyróżnienie
2008 Łaska Alicja XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 1 miejsce
2008 Niewiadomska Joanna XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas III SM I st., Bydgoszcz, 24.04.2008 1 miejsce
2008 Egielman Natalia IV Ogólnopolski Konkurs „Instrumenty Dęte Chełmno 2008″, Chełmno, 24-25.04.2008 r. wyróżnienie
2008 Owsiany Kamila V Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. M. Ławrynowicza, Płock, 21-25.04.2008 r. 3 miejsce
2008 Czocher Dobrawa Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Uczniów Szkół Muzycznych II st., Łódź, 25-27.04.2008 r. 1 miejsce
2008 Kwartet: Angelika Kwiatkowska, Magdalena Klauze, Mikołaj Sikorski, Maciej Kułakowski Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st., Gdańsk, 25-26.04.2008 r. 3 miejsce ex aequo
2008 Olszewska Agnieszka X Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork, 5.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Świercz Kinga X Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork, 5.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Chór OSM I st. VIII Kartuskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych I st. Regionu Pomorskiego, Kartuzy, 14.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Goliat Katarzyna XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 6 miejsce w gr. III
2008 Kwartet skrzypcowy: Magda Lubocka, Pamela Polkowska, Joachim Oller, Alena Iwańczuk XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 2 miejsce
2008 Lubocka Magda XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. B. Warchala „Talenty Europy”, Dolny Kubin, 11-14.05.2008r. 2 miejsce w gr. IV
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XI Międzynarodowy Festiwal Fortepianowy „Gramy na 4 ręce”, Choszczno, 14-16.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XI Międzynarodowy Festiwal Fortepianowy „Gramy na 4 ręce”, Choszczno, 14-16.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Bańkowski Mateusz III Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści, Stalowa Wola, 10-17.05.2008 r. 4 miejsce
2008 Kwiatkowska Angelika X Oruński Konkurs Skrzypcowy, Orunia 3 miejsce
2008 Duet: Bartosz Kropidłowski i Łukasz Szlagowski XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz, 22-24.05.2008 r. wyróżnienie
2008 Egielman Dariusz XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz, 22-24.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 1 miejsce w kat. duet
2008 Pawlak Piotr II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trio: Angelika Kwiatkowska, Aleksandra Kujawska, Katarzyna Kołodziej II Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 29.05.2008 r. 2 miejsce w kat. trio
2008 Pawlak Piotr VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trio: Katarzyna Zimińska, Maria Pajdzik, Anna Dąbrowska VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Trio: Kornelia Grądzka, Dobrawa Czocher, Hanna Raniszewska VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 1 miejsce
2008 Trojakowska Karolina VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. lautrat
2008 Walczak Jan VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego, Izabelin, 25-31.05.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Bartosz Kropidłowski i Łukasz Szlagowski VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 3 miejsce
2008 Egielman Daniel VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 2 miejsce gr. II
2008 Hornik Kinga VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 2 miejsce gr. I cyklu sześcioletniego
2008 Kropidłowski Bartosz VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 3 miejsce gr. II
2008 Paprot Bartosz VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 1 miejsce gr. II
2008 Wężyk Zuzanna VII Spotkania Metodyczne Gitarzystów, Gdańsk, 31.05-1.06.2008 r. 1 miejsce gr.I cyklu sześcioletniego
2008 Pawlak Piotr IV Konkurs Wykonawczy Utworów W. Lutosławskiego, Drozdowo, 6-7.06.2008 r. 3 miejsce
2008 Egielman Natalia II Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2008″, Kraków, 24.06.2008 r. wyróżnienie specjalne
2008 Kowacz Klaudia VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego, Lublin, 18-25.09.2008 r. 4 miejsce
2008 Wąsik Anita VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego, Lublin, 18-25.09.2008 r. 3 miejsce
2008 Hajdun Jakub V Ogólnopolski Konkurs Wibrafonowy, Opole, 10.10.2008 r. wyróznienie
2008 Wiczyński Mateusz V Ogólnopolski Konkurs Wibrafonowy, Opole, 10.10.2008 r. wyróżnienie
2008 Grzegorczyk Marcin I Międzynarodowy Konkurs Organowy „Organiści Nowej Europy 2008″, Krzeszów, 13.10.2008 r. 2 miejsce
2008 Pawlak Piotr XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. 3 miejsce
2008 Zaleska Natalia XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. wyróżnienie
2008 Żak Marta XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha, Gorzół Wielkopolski, 13-17.10.2008 r. 2 miejsce
2008 Zaleska Natalia XVI Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 20-22.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Olszewska Agnieszka Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy Szkół Muzycznych II st. Gradus ad Parnasum, Starogard Gdański, 26.11.2008 r. 2 miejsce
2008 Pawlak Piotr II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków, Opole, 26.11.2008 r. 2 miejsce i nagroda za najciekawszą osobowość konkursu
2008 Białobrzewska Alicja Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 1 miejsce
2008 Gryzio Michalina Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 2 miejsce i Nagroda za najlepsze wykonanie utworu J. Garści
2008 Kałduński Adam Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 3 miejsce
2008 Kuklińska Zuzanna Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. Nagroda dla najlepszego skrzypka
2008 Olesz Jan Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Puzyrewski Artur Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Zaleska Natalia Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 28.11.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Dominika Świderska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 1 miejsce gr. starsza
2008 Duet: Dorota Braun, Tymoteusz Urbanowicz XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 3 miejsce ex aequo gr. młodsza
2008 Duet: Jaśko Patrycja, Bartnicka Arina XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. wyróżnienie w gr. starszej
2008 Duet: Monika Boniecka, Aleksandra Solska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 3 miejsce ex equo
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi Fortepianowe”, Gdynia, 30.11.2007 r. 1 miejsce gr. młodsza
2008 Egielman Natalia VI Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych „Etiuda 2008″, Szczecin, 28-30.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Runtz Dawid VI Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych „Etiuda 2008″, Szczecin, 28-30.11.2008 r. wyróżnienie
2008 Duet: Angelika Kruszyńska, Dominika Świderska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 2 miejsce
2008 Duet: Jan Olesz, Tymoteusz Urbanowicz XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 1 miejsce
2008 Duet: Matilda Garrison, Marta bagińska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Duet: Piotr Pawlak, Alicja Białobrzewska XIII Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 1.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Pieczewska Marta Międzynarodowy Konkurs „Gitaromania”, Karpacz, 10-13.12.2008 r. 3 miejsce
2008 Szlagowski Łukasz Międzynarodowy Konkurs „Gitaromania”, Karpacz, 10-13.12.2008 r. 2 miejsce
2008 Kułakowski Maciej IX Młodzieżowy Konkurs Wiolonczelowy im. K. Wiłkomirskiego w Poznaniu, 18-21.12.2008 r. 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. 1 miejsce w grupie II
2009 Zaleska Natalia XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. wyróżnienie w grupie II
2009 Żak Marta XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań, 12-14.02.2009 r. wyróżnienie w grupie III
2009 Trio: Łukasz Strzelczyk, Małgorzata Znarowska, Michał Osiecki IX Makroregionalne Spotkania Zespołów Kameralnych wyróżnienie
2009 Stawiarz Barbara X Sopocki Konkurs Skrzypcowy, Sopot 26-27.02.2009 r. 1 miejsce
2009 Kalita Piotr I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Kamrowski Szymon I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 3 miejsce w grupie starszej
2009 Pabjańczyk Maksymilian I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 2 miejsce w grupie młodszej
2009 Wrąbel Patryk I Pomorski Turniej Trębaczy, Słupsk, 4.03.2009 r. 2 miejsce w grupie starszej
2009 Wilska Monika IV Ogólnopolski Festiwal Wokalny im. Marii Stankowej, Olsztyn, 7.03.2009 r. wyróżnienie w grupie II
2009 Duet: Agata Mierzwińska, Aleksy Kornicz II Przegląd Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych II st. „Dialogi fortepianowe dla młodzieży”, Gdynia, 9.03.2009 r. 1 miejsce
2009 Egielman Natalia V Warmińsko-Mazurski Festiwal Fletowy, Olsztyn, 14.03.2009 r. laureat
2009 Sarwińska Iwona V Warmińsko-Mazurski Festiwal Fletowy, Olsztyn, 14.03.2009 r. laureat
2009 Pawlak Piotr III Przegląd Młodych Talentów, Gdynia, 6-15.03.2009 r. 1 miejsce w grupie SM I st.
2009 Pawlak Piotr Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”, Toruń, 19.03.2009 r. laureat
2009 Duet: Aleksandra Kowacz, Artur Puzyrewski XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. wyróżnienie w kategorii duetów
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. wyróżnienie w kategorii duetów
2009 Duet: Szymon Rachwalski, Tomasz Wierchoła XXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard Gdański, 31 marca 2009 r. 3 miejsce w kategorii duetów
2009 Egielman Daniel XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe, Sanok 29.03 – 3.04.2009 1 miejsce
2009 Kwartet gitarowy VI Świdnicki Konkurs Zespołów Kameralnych z udziałem gitary klasycznej, Swidnica, 3.04.2009 r. 3 miejsce w grupie II
2009 Runtz Dawid VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy, Sochaczew, 8.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Sarwińska Iwona VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy, Sochaczew, 8.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Duet: Karolina Sutt, Marta Żak Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych „21st Century Art”, Kijów, 3-10 kwietnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Boniecka Monika I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Góral Zofia I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Żak Marta I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny, Szczecin, 19-23.04.2009 r. 1 miejsce
2009 Moras Agnieszka III Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 24-25.04.2009 r. wyróżnienie w grupie I
2009 Białobrzewska Alicja IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce w gr. młodszej
2009 Gryzio Michalina IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 2 miejsce w gr. młodszej
2009 Kruszyńska Angelika IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Olesz Jan IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Pawlak Piotr IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce ex aequo w gr. starszej
2009 Puzyrewski Artur IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. wyróżnienie
2009 Zaleska Natalia IV Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 27.04.2009 r. 1 miejsce ex aequo w gr. starszej
2009 Trio: Łukasz Strzelczyk, Małgorzata Znarowska, Michał Osiecki Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych Ii st., Warszawa, 7-8 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Pawlak Piotr Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniół Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st., Warszawa, 7-9 maja 2009 r. wyróżnienie I st.
2009 Pawlak Piotr XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży, Szafarnia, 8-10.05.2009 r. 1 miejsce w grupie najmłodszej oraz Nagroda Fundacji Gyorgy Ferenczy
2009 Zaleska Natalia XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży, Szafarnia, 8-10.05.2009 r. 3 miejsce w grupie młodszej
2009 Kuklińska Zuzanna XIII Międzynarodowy Konkurs Bohdana Warchala, Dolny Kubin, Słowacja, 12.05.2009 r. 3 miejsce
2009 Urbanowicz Dominik XIII Międzynarodowy Konkurs Bohdana Warchala, Dolny Kubin, Słowacja, 12.05.2009 r. 5 miejsce
2009 Grzegorczyk Marcin XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie II
2009 Gutowska Karolina XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie I
2009 Hajdun Jakub XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 1 miejsce ex equo w grupie II
2009 Jankowska Aleksandra XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 1 miejsce ex equo w grupie I
2009 Kałduńska Izabela XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 2 miejsce ex equo w grupie II
2009 Lubocka Magda XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 3 miejsce w grupie II
2009 Oller Małgorzata XIII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych II st. 3 miejsce w grupie I
2009 Goliat Katarzyna I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Jarosz Ewa I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Mąkowski Marcin I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Strzelczyk Łukasz I Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych, Elbląg, 16-17.05.2009 r. wyróżnienie
2009 Góral Zofia VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 3 miejsce
2009 Zaleska Natalia VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Żak Marta VII Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, Głubczyce, 16-19.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Urbanowicz Dominik XI Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk-Orunia, 20.05.2009 r. 2 miejce w grupie I
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 2 miejsce
2009 Duet: Zuzanna Kuklińska, Karol Kołodziej III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 3 miejsce
2009 Pawlak Piotr III Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce”, Chojnice, 28.05.2009 r. r. 1 miejsce
2009 Rejnowicz Jan III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. M. Moszkowskiego, Kielce, 22-28 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Kałduńska Izabela VIII Konkurs Muzyki XX i XXI wieku dla młodych wykonawców 2009, Radziejowice, 29 maja 2009 r. wyróżnienie
2009 Kałduńska Izabela V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych
2009 Pawlak Piotr V Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszwa, 30.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 1 miejsce
2009 Zaleska Natalia V Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszwa, 30.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Zaleska Natalia V Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego, Warszawa-Drozdowo, 30.05.2009 r. 2 miejsce
2009 Pawlak Piotr IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J.Zarębskiego, Łomianki-Izabelin, 24-31.05.2009 r. 1 miejsce i wyróżnienie za wykonanie utworu J.Zarębskiego
2009 Duet: Daniel Egielman, Natalia Egielman VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 2 miejsce w grupie V
2009 Egielman Daniel VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 2 miejsce w grupie IV
2009 Egielman Natalia VIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pt. „Krok do mistrzostwa”, Ełk, 5 czerwca 2009 r. 1 miejsce w grupie III
2009 Żak Marta IX Międzynarodowy Konkurs „Muzyka bez granic”, 14-23.08.2009 r. 1 miejsce w kat. fort. z orkiestrą i 1 miejsce w kat. fort. solo
2009 Grzegorczyk Marcin XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej, Rumia, 15-17 października 2009 r. 1 miejsce
2009 Kułakowski Maciej IV Międzynarodowy Konkurs dla młodych wiolonczelistów im. J.J. F. Dotzauera, Drezno, 18 października 2009 r. 1 miejsce, nagr. za wyk. utworu Dotzauera oraz nagr. za wyk. komp. współczesnej
2009 Kałduński Adam Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 26-27 października 2009 r. 3 miejsce
2009 Urbanowicz Tymoteusz Festiwal Muzyki Słowiańskiej, Tczew, 26-27 października 2009 r. wyróżnienie
2009 Lejderman Lara IX Konkurs solfeżowy czytania a vista, Gdynia, 4 listopada 2009 r. wyróżnienie
2009 Szlagowski Łukasz VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej „Świętokrzyska Jesień Gitarowa”, Kielce, 12-14 listopada 2009 1 miejsce
2009 Pawlak Piotr XVII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu, Sochaczew, 21 listopada 2009 r. Nagroda marszałka Województwa Mazowieckiego
2009 Grzegorczyk Marcin VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Gutowska Karolina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. wyróżnienie
2009 Jankowska Aleksandra VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Kałduński Adam VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce
2009 Kowacz Klaudia VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce i nagroda za najlepsze wykonanie utworu J.S. Bacha
2009 Kuklińska Karolina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 4 miejsce
2009 Kuklińska Zuzanna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 4 miejsce
2009 Kułakowska Martyna VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 3 miejsce
2009 Lubocka Magda VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 2 miejsce
2009 Paykowska Ewelina VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis, Gdańsk, 20-25.11.2009 r. 1 miejsce w gr. 2
2009 Pawlak Piotr II Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. W. Lutosławskiego, Zambrów, 26 listopada 2009 r. Grand Prix, nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego
2009 Mierzwińska Agata VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego, Piotrków Trybunalski, 25-28 listopada 2009 r. wyróżnienie
2009 Naczk Maciej II ogólnopolski konkurs wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”, Warszawa 27-28.11.2009 r. wyróżnienie
2009 Zaleska Natalia VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego, Piotrków Trybunalski, 25-28 listopada 2009 r. 2 miejsce
2009 Duet: Alicja Białobrzewska, Natalia Zaleska XIV Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 30 listopada 2009 r. 3 miejsce
2009 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XIV Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych „Dialogi fortepianowe”, Gdynia, 30 listopada 2009 r. 1 miejsce
2009 Moras Agnieszka I konkurs pianistyczny muzyki polskiej „Dziecięce imaginacje”, Gdańsk-Orunia, 2 grudnia 2009 r. 3 miejsce
2009 Egielman Natalia Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. M.Schillera, Kwidzyn 8.12.2009 r. 3 miejsce
2009 Gryzio Michalina Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. 3 miejsce
2009 Kruszyńska Angelika Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. wyróżnienie
2009 Pawlak Piotr Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. Grand Prix, 1 miejsce, nagroda za najlepsze wyk. utworu Chopina
2009 Zaleska Natalia Forum Młodych Pianistów im. G. Konatkowskiej, Poznań, 11-12 grudnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Dudzińska Jagoda Jolanta VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009″, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. laureat
2009 Egielman Natalia VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009″, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. 2 miejsce
2009 Sarwińska Iwona VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009″, Szczecin, 11-14 grudnia 2009 r. wyróżnienie
2009 Jankowska Aleksandra I Ogólnopolski Turniej Wiolonczelowy Szkół Muzycznych I i II st., Warszawa, 12-15.12.2009 r. wyróżnienie
2010 Białobrzewska Alicja VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych. ” Gdańsk 15.01.2010 wyróżnienie
2010 Walczak Jan VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych. ” Gdańsk 15.01.2010 1 miejsce
2010 Egielman Daniel VI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs im. Ł. Pietrzaka „Gitaromania”, Jelenia Góra-Cieplice, 13-16 stycznia 2010 r. 2 miejsce w grupie starszej
2010 Pawlak Piotr III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Beli Bartoka dla Dzieci i Młodzieży, Warszawa, 17 stycznia 2010 r. 2 miejsce
2010 Runtz Dawid XI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Uczniowskie Forum Muzyczne, Warszawa 27-29 stycznia 2010 r. 1 miejsce
2010 Wężyk Zuzanna XV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza, Krynica Zdrój, 30.01 – 06.02.2010 r. 2 miejsce
2010 Zaleska Natalia XV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.czerny-Stefańskiej, Żagań, 24-26.02.2010 r. 1 miejsce
2010 Kwartet fletowy: Joanna Pestka, Patrycja Walkusz, Iwona Sarwińska, Natalia Egielman VIII Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sochaczew 27 lutego 2010 r. wyróżnienie
2010 Boniecka Monika I Gdański Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla uczniów SM II st., Gdańsk, 4 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Owsiany Kamila XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy dla klas IV,V i VI SM I st., Gdynia, 4 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Seklecka Małgorzata XI Gdyński Konkurs Skrzypcowy dla klas IV,V i VI SM I st., Gdynia, 4 marca 2010 r. 3 miejsce
2010 Egielman Natalia I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Kwartet fletowy: Joanna Pestka, Patrycja Walkusz, Iwona Sarwińska, Natalia Egielman I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Sarwińska Iwona I Jastrzębski Konkurs Fletowy, Jastrzębie Zdrój, 5-6 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Duet: Łukasz Szlagowski, Iwona Sarwińska III Ogólnopolski Konkurs „Gitara w muzyce kameralnej”, Tychy, 12-14 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Czapiewski Artur Polsko-Niemiecki VI Wiosenny Konkurs Gitarowy, Szczecin, 19-21 marca 2010 r. wyróżnienie
2010 Egielman Natalia Pomorskie przesłuchania klas instrumentów dętych, Lębork, 24 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Ratajek Paweł XVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe, Kościerzyna 24 marca 2010 r. 2 miejsce
2010 Duet: Angelika Kruszyńska, Patrycja Jaśko XXIV Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard 26 marca 2010 r. 1 miejsce
2010 Duet: Paulina Modrzewska, Julia Pawlak XXIV Starogardzkie Spotkania Kameralne, Starogard 26 marca 2010 r. 3 miejsce
2010 Białobrzewska Alicja IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Czapiewski Artur XVI Konfrontacje Gitarzystów, Puck 23-24 kwietnia 2010 R. nagroda pozaregulaminowa za wykonanie utworu „Taniec polski”
2010 Góral Zofia II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Augustów, 23-24 kwietnia 2010 r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Kiełkucka Magdalena IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 2 miejsce
2010 Naczk Maciej I Olsztyński Konkurs Musicalowy, Olsztyn 24 kwietnia 2010 r. 3 miejsce
2010 Niewiadomska Joanna IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. wyróżnienie
2010 Pruszak Julia I Olsztyński Konkurs Musicalowy, Olsztyn 24 kwietnia 2010 r. wyróżnienie
2010 Teska Julia IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. wyróżnienie
2010 Urbanowicz Tymoteusz IV Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”, Słupsk, 23-24.04.2010 r. r. 3 miejsce
2010 Wieczorek Szymon IV Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy, Szczedcin 21-24 kwietnia 2010 r. wyróżnienie w gr. I
2010 Zaleska Natalia II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Augustów, 23-24 kwietnia 2010 r. 2 miejsce
2010 Walczak Jan V Konkurs Pianistyczny „Muzyka Krajów Nadbałtyckich”, Wejherowo, 28.04.2010 r. wyróżnienie
2010 Trio: Mihoko Okajima, Dobrawa Chocher, Hanna Raniszewska IX Sopockie Kameralia Gitarowe, Sopot, 7 maja 2010 r. 3 miejsce
2010 Pawlak Piotr X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów kl. V i VI SM I st., Gdańsk 8 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Pawlak Piotr XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni, 7-9 maja 2010 r. 1 miejsce i nagroda specjalna
2010 Gorczyński Rafał XII Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork 11 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Pieczewska Marta Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II st., Warszawa 10-11.05.2010 r. 3 miejsce
2010 Szlagowski Łukasz Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II st., Warszawa 10-11.05.2010 r. 3 miejsce
2010 Kornicz Aleksy XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. wyróżnienie I stopnia
2010 Mierzwińska Agata XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. wyróżnienie II stopnia
2010 Zaleska Natalia XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 14-15 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Egielman Daniel Ogólnopolski Festiwal Gitarowy, Kielce 16-19 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Seklecka Małgorzata XII Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk Orunia, 19 maja 2010 r. 1 miejsce
2010 Stawiarz Barbara XII Oruński Konkurs Skrzypcowy, Gdańsk Orunia, 19 maja 2010 r. 2 miejsce
2010 Wężyk Zuzanna Ogólnopolski Festiwal Gitarowy, Kielce 16-19 maja 2010 r. 3 miejsce
2010 Iwańczuk Alena III Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. T.Wrońskiego, Tomaszów Mazowiecki 29-31 marca 2010 r. 4 miejsce

Komentarze zostały zamknięte.