III Ogólnopolskie Warsztaty Perkusyjne

parsztaty_perkusyjne_10_2016plakat-koncertu-23-listopada-2016

plakat-koncertu-24-listopada-2016

plakat-koncertu-25-listopada-2016

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  na III Ogólnopolskie Warsztaty Perkusyjne, które odbędą się w dniach 23-25 listopada 2016r. w OSM I i II stopnia w Gdańsku.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji warsztatów – harmonogram, program, karty, warunki zgłoszenia, opłaty oraz plakaty umieszczone są w kolejnych plikach (do pobrania).

UWAGA!

W odpowiedzi na wiele zapytań dotyczących możliwości uczestnictwa w III Ogólnopolskich Warsztatach Perkusyjnych osób niebędących nauczycielami i uczniami szkół muzycznych z przyjemnością informujemy, że wszyscy chętni mogą brać bierny udział w każdym wydarzeniu Warsztatów po oficjalnej rejestracji i opłaceniu członkostwa w zryczałtowanej kwocie 50 złotych       (bez względu na wiek uczestnika).

Założeniem Warsztatów dla nauczycieli i uczniów szkół muzycznych jest doskonalenie techniki wykonawczej, warsztatu metodycznego i poznanie nowego repertuaru oraz instrumentów.                                  

Nauczyciele i uczniowie szkół muzycznych maja prawo do czynnego uczestnictwa w Warsztatach.

Jedyną różnicą pomiędzy czynnym a biernym uczestnictwem jest możliwość aktywnego uczestnictwa w lekcjach i zajęciach warsztatowych – (czynny udział) prezentacja gry przed wykładowcami na instrumentach perkusyjnych przygotowanych do lekcji i warsztatów będących na estradzie koncertowej oraz udział w dyskusjach i wymianie doświadczeń w ramach seminariów dla nauczycieli.

KONCERTY

Miłośników perkusji i melomanów pragnących wysłuchać wieczornych koncertów, także serdecznie zapraszamy. Niemniej jednak informujemy, że z racji na ograniczoną ilość miejsc w Sali koncertowej naszej szkoły pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc będą mieli zarejestrowani uczestnicy Warsztatów.

Wszystkich (czynnych i biernych) uczestników Warsztatów zapraszamy do korzystania z wystawy, stoisk z instrumentami, pałkami i akcesoriami perkusyjnymi.

Informujemy także, że przedłużamy ostateczny termin rejestracji na Warsztaty do dnia 15 listopada 2016r.

Sprawy organizacyjne:

INFORMACJA ORGANIZACYJNA  III-Ogólnopolskie-Warsztaty-Perkusyjne-Gdańsk-23-25-listopada-2016

Dodatkowa-informacja-o-warsztatach

Harmonogram-III-Ogólnopolskich-Warsztatów-Perkusyjnych-w-Gdańsku-2016

Karta-Zgłoszeniowa-III Ogólnopolskie-Warsztaty-Perkusyjne-Gdańsk-23-25-listopada-2016 dokument Word

Karta-Zgłoszeniowa-Ogólnopolskie-Warsztaty-Perkusyjne-Gdańsk-23-25-listopada-2016 PDF

Plakat-III-OWP-Gdańsk-2016

Related Post