KOLEJNE SUKCESY UCZNIÓW SEKCJI FORTEPIANU c.d.

Na XXIV Międzynarodowym  Konkursie Pianistycznym  im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni (20-22.05.2016) – Kacper Kukliński z kl. V (na zdjęciu poniżej) ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej zajął III miejsce  oraz zdobył 2 Nagrody Specjalne: Nagroda Konserwatorium Muzycznego w Pampelunie (Hiszpania) – koncert w Pampelunie; Nagroda Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina – koncert w Żelazowej Woli.

Kacper K.Szfarnia

Na XXX Starogardzkich Spotkania Kameralnych  (29.04.2016 – Starogard Gdański) – trio fortepianowe w składzie  Kacper Kukliński kl.V, Hanna Pozorska kl.VI, Marta Anioł kl.V  otrzymało Grand Prix. Zespół przygotowały: prof. Małgorzata Skorupa i dr hab. Elżbieta Pasierowska-Kołodziej.

Na XI Festiwalu Muzyki Fortepianowej. który odbył się 18.05.2016r. w Łowiczu Jan Stawicki (na zdjęciu poniżej) z kl. V ucz. mgr Hanny Tokarskiej zajął II miejsce w gr. II

JanS

Na  XIX Ogólnopolskim  Konkursie Pianistycznym, który odbył się w Koninie w dn. 07-10.2016. Piotr Czerwiński z kl. VI ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej  otrzymał wyróżnienie. Natomiast na IX Ogólnopolskim  Konkursie Pianistycznym „Mistrz klawiatury” , który odbył się w dn. 21-22.04.2016. w Warszawie Piotr ( na zdjęciu poniżej) zajął  I miejsce.

Piotr Cz. Mistrz Klawiat.

Na IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Indywidualności Muzycznych im. T. Paciorkiewicza – Sierpc – 7-8.05.2016.  Helena Król z kl. V ucz. mgr Magdaleny Bonieckiej otrzymała wyróżnienie oraz dyplom za najlepsze wykonanie utworu Tadeusza Paciorkiewicza.

Małgorzata Uziałko z kl. VI ucz. mgr Ewy Włodarczyk otrzymała  dyplom  za wyróżniający akompaniament na XVIII Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym, który odbył się w  Malborku 09.05.2016r.

Kacper Kukliński z kl. V ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej  występując w trio fortepianowym zajął I miejsce na III Turnieju Kameralnym w Trzech Odsłonach, który odbył się w Bydgoszczy  w dn. 9-13.04.2016.

Natomiast na V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym, który odbył sie w Augustowie w dn. 10-14.04.2016r. Kacper zajął I miejsce w kategorii II.

 

Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów uczniom i pedagogom.

Related Post