Nominacja Piotra Jędrzejczyka do Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców Kultury

Nasz niedawny absolwent, obecnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku – Piotr Jędrzejczyk – został nominowany do Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców Kultury. Na naszej stronie przekazujemy jego prośbę o oddawanie na niego głosów w plebiscycie  na nagrodę publiczności. Tych, którzy Piotra nie pamiętają może zachęci rekomendacja naszej nauczycielki języka polskiego i opiekunki Teatru z Gnilnej – pani Marii Drapelli:

„Piotr studiuje kompozycję i dyrygenturę w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ciągle utrzymuje kontakt ze Szkołą. Skomponował muzykę do czterech spektakli Teatru z Gnilnej, również do przedstawienia „Refleksyjna Bromba i przyjaciele”, które odbędzie się w piątek, 27 listopada br. W ubiegłym roku szkolnym skomponował piosenkę do wiersza J. Tuwima „Dwa wiatry”, która – w wykonaniu Neli Szmelter – wygrała miejski etap konkursu „Lubię poezję”. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród dla młodych kompozytorów.”  Gorąco przyłączam się do Jego prośby – Maria Drapella

A oto prośba samego Piotra:

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zostałem nominowany do Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców Kultury. Z tej okazji odbywa się plebiscyt na nagrodę publiczności. Będę ogromnie wdzięczny, jeśli zechce Pan/Pani oddać na mnie głos. Wystarczy wysłać SMS o treści MTK.07 na numer 71466 (1, 23 zł brutto). Można wysłać więcej niż jeden SMS. Głosowanie trwa do 26 listopada, do godz. 23.59. Więcej informacji na stronie glosujnapiotra.pl. Dziękuję serdecznie!

                                                                                                                                                            Piotr Jędrzejczyk

Related Post