Obiady abonamentowe w internacie – listopad 2019

ABONAMENT MIESIĘCZNY ZA OBIADY W INTERNACIE listopad 2019 r.

Informujemy, że z obiadów w stołówce Internatu OSM korzystać mogą tylko uczniowie  klas I – III.

Koszt jednego obiadu wynosi 3,50 zł.

Osoby zainteresowane wykupem obiadu zobowiązane są do wpłaty kwoty miesięcznego abonamentu obiadu na konto szkoły numer:

36 1010 1140 0109 5313 9134 0000

Obowiązkowo w treści przelewu powinny znaleźć się następujące dane:

imię i nazwisko dziecka,

klasa do której uczęszcza dziecko,

opłata za jaki miesiąc

Ostateczny termin wpłaty za miesiąc listopad upływa 26 października2019. r.

Prosimy o terminowe uiszczanie należności.

Wyprowiantowanie dziecka na dany dzień, musi być zgłoszone najpóźniej do godz. 12.00 poprzedniego dnia pod nr tel. 58 301 39 19 lub osobiście w biurze internatu.

Abonament  za listopad wynosi  66,50 zł .

Zastępstwa 17 października (czwartek)

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Biegaj Dominika 1 ks IV A KS 2 Bradtke Agnieszka  
Mielniczek Joanna 1 ang V A odwołane  
Kwater Katarzyna 2 hist V A Kamińska Katarzyna  
Mielniczek Joanna 2 ang VI B Przygocka Magdalena  
Biegaj Dominika 3 ks IX A KS 2 Lauer Wojciech  
Borysewicz Kamila 3 pol VI A Kamińska Katarzyna  
Moenert Adriana 3 ang IV B Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B AUD 2 Bradtke Agnieszka  
Szulc Miłosz 3 rel V A Barabasz Maria  
Biegaj Dominika 4 harm IX A HAR 2 Lauer Wojciech  
Kłosowski Jarosław 4 hist VI B Pujanek Radosz  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A AUD 2 Bradtke Agnieszka  
Szulc Miłosz 4 rel II A Watkowska Marta  
Mielniczek Joanna 4 ang V A Szostakiewicz Joanna  
Biegaj Dominika 5 ks V A KS 1 Bradtke Agnieszka  
Kłosowski Jarosław 5 wf IV A ,IV B Chłopcy Lauer Wojciech  
Moenert Adriana 5 ang V B Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A KS 2 Bradtke Agnieszka  
Szulc Miłosz 5 rel III B Muzolf Anna  
Mielniczek Joanna 5 ang VI A Irzabek Danuta  
Biegaj Dominika 6 ks VI A KS 1 Lauer Wojciech  
Borysewicz Kamila 6 pol VI B Przygocka Magdalena  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A KS 2 Lauer Wojciech  
Szulc Miłosz 6 rel I A świetlica (odwołane)  
Mielniczek Joanna 6 ang XI odwołane  
Mielniczek Joanna 7 ang XI odwołane  
Kwater Katarzyna 7 edb X odwołane  
Kłosowski Jarosław 7 wf VI B Chłopcy odwołane  
Szulc Miłosz 7 rel VIII B odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A AUD 2 odwołane  
Szulc Miłosz 8 rel VI A odwołane  
  8 ZTR dz. VI B odwołane