Spotkania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców na spotkanie z Dyrekcją Szkoły i Wychowawcami klas w dniu 19 września 2019 roku o godzinie 17.00. W planie wybory do Rady Rodziców oraz spotkania w klasach VIII i XII na temat egzaminów zewnętrznych.

Zastępstwa 19 września 2019

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący  
Bembenek – Cisak Hanna 1 pol V B   odwołane  
Kamińska Katarzyna 1 pol VIII B   odwołane  
Pujanek Radosz 1 wf IX B  Dziewczęta odwołane  
Szostakiewicz Joanna 1 mat XII Mat R odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol IX B   odwołane  
Hintz Iwona 2 niem XI Niem P Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 2 pol VIII B   Żebrowska Katarzyna
Polewska Dorota 2 ks VIII A  KS 2 Lauer Wojciech
Pujanek Radosz 2 wf VI A  Dziewczęta Przygocka Magdalena
Szostakiewicz Joanna 2 mat XII Mat R odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol IX B   odwołane  
Kłosowski Jarosław 3 wf XI,XII Chłopcy odwołane  
Moenert Adriana 3 ang IV B  Ang 2 Brodnicka-Serafinowicz Hanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 aud VI B  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Pujanek Radosz 3 wf XI Dziewczęta odwołane  
Szostakiewicz Joanna 3 mat V B   Irzabek Danuta
Szulc Miłosz 3 rel V A   świetlica  
Szulc Miłosz 4 rel II A sp  Watkowska Marta
Hintz Iwona 4 niem X Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 4 pol XII Pol R Borysewicz Kamila
Kłosowski Jarosław 4 hist VI B   świetlica  
Pujanek Radosz 4 wf XI Dziewczęta odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VI A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Bembenek – Cisak Hanna 5 pol IX A  czytelnia  
Hintz Iwona 5 niem VIII B   czytelnia  
Kamińska Katarzyna 5 pol XII Pol R Borysewicz Kamila
Kłosowski Jarosław 5 wf IV A ,IV B  Chłopcy świetlica  
Moenert Adriana 5 ang V B  Ang 2 Jadczak-Wodzinowska Joanna
Pujanek Radosz 5 wf IV A ,IV B  Dziewczęta świetlica  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 5 ks V A  KS 2 Biegaj Dominika
Szostakiewicz Joanna 5 mat VI B   Irzabek Danuta
Szulc Miłosz 5 rel III B   Muzolf Anna
Szulc Miłosz 6 rel I A   odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 6 pol IX A  Przygocka Magdalena
Hintz Iwona 6 niem IX B  Niem 2 Irzabek Danuta
Kamińska Katarzyna 6 pol VIII A   Lauer Wojciech
Moenert Adriana 6 ang XI Ang P Mielniczek Joanna
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks VI A  KS 2 Biegaj Dominika
Pujanek Radosz 6 i 7 wf V A   Chłopcy Włodarczyk Ewa
Pujanek Radosz 6 i 7 wf V B  Chłopcy odwołane  
Hintz Iwona 7 niem IX A Niem 2 Irzabek Danuta
Kłosowski Jarosław 7 wf VI B  Chłopcy odwołane  
Szulc Miłosz 7 rel VIII B   odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 7 lit VIII A  LIT 2 Długołęcka Agnieszka
Mitros-Suchorzewska Jolanta 8 aud V A  AUD 2 Bradtke Agnieszka
Szulc Miłosz 8 rel VI A   odwołane  
Szulc Miłosz 10 rel XII  odwołane  

Obiady abonamentowe w stołówce internatu – październik 2019

ABONAMENT MIESIĘCZNY ZA OBIADY W INTERNACIE październik 2019 r.

Informujemy, że z obiadów w stołówce Internatu OSM korzystać mogą tylko uczniowie  klas I – III.

Koszt jednego obiadu wynosi 3,50 zł.

Osoby zainteresowane wykupem obiadu zobowiązane są do wpłaty kwoty miesięcznego abonamentu obiadu na konto szkoły numer:

36 1010 1140 0109 5313 9134 0000

Obowiązkowo w treści przelewu powinny znaleźć się następujące dane:

imię i nazwisko dziecka,

klasa do której uczęszcza dziecko,

opłata za jaki miesiąc

Ostateczny termin wpłaty za miesiąc październik upływa 26 września 2019. r.

Prosimy o terminowe uiszczanie należności.

Wyprowiantowanie dziecka na dany dzień, musi być zgłoszone najpóźniej do godz. 12.00 poprzedniego dnia pod nr tel. 58 301 39 19 lub osobiście w biurze internatu.

Abonament  za październik wynosi  80,50 zł .