Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS 2019

Drodzy Uczniowie!
Gratulujemy Wam serdecznie osiągnięcia i podtrzymania tradycji służącej utrzymaniu wysokiego poziomu wyników w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2019, który odbył się w naszej szkole w dniu 27 marca  2019 roku.

  1. Dyplom Laureata oraz Nagrodę Rzeczową otrzymuje Kinga Lewicka uczennica klasy II, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 4. w kraju – zdobyła 92,26% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  2. Dyplom Laureata oraz Nagrodę w postaci obozu otrzymuje Marcin Kwiatkowski uczeń klasy VII, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 2. w kraju – zdobył 92,36% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  3. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Matylda Konopka uczennica klasy VI, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 25. w kraju – zdobyła 86% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  4. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Kwiatkowski uczeń klasy IV, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 27. w kraju – zdobył 89,13% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  5. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Józef Wesołowski uczeń klasy II, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 10. w kraju – zdobył 88,10% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  6. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Maurycy Czarnecki uczeń klasy VIII, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 23. w kraju – zdobył 83,48% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  7. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Zuzanna Krystian-Browalska uczennica klasy IV, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 98. w kraju – zdobyła 83,15% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  8. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Julia Balczunas uczennica klasy III gimnazjum, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 74. w kraju – zdobyła 91,07% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  9. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Bianka Tatara  uczennica klasy II, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 25. w kraju – zdobyła 85,71% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  10. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Liliana Niedziela  uczennica klasy III, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 64. w kraju – zdobyła 81,82% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  11. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Szymon Bajerski  uczeń klasy VIII, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 42. w kraju – zdobył 81,70% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  12. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Bogumił-Rynkowski   uczeń klasy II, za zajęcie 4. miejsca w województwie pomorskim, 82. w kraju – zdobył 81,55% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  13. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Marta Jankowska   uczennica klasy VIII, za zajęcie 4. miejsca w województwie pomorskim, 107. w kraju – zdobyła 78,57% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  14. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Andrzej Bogumił-Rynkowski  uczeń klasy II, za zajęcie 6. miejsca w województwie pomorskim, 146. w kraju – zdobył 76,19% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  15. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Maria Leszkowska  uczennica klasy VIII, za zajęcie 5. miejsca w województwie pomorskim, 139. w kraju – zdobyła 77,68% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  16. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Zofia Młyńska  uczennica klasy III gimnazjum, za zajęcie 5. miejsca w województwie pomorskim, 63. w kraju – zdobyła 86,61% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  17. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Ada Mazur  uczennica klasy II, za zajęcie 5. miejsca w województwie pomorskim, 141. w kraju – zdobyła 76,79% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  18. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Mikołaj Krajnik  uczeń klasy IV, za zajęcie 6. miejsca w województwie pomorskim, 188. w kraju – zdobył 79,35% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  19. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Michał Bajerski uczeń klasy V, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 241. w kraju – zdobył 77,08% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  20. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Wojciech Niedziela uczeń klasy V, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 241. w kraju – zdobył 77,08% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  21. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Agnieszka Marszk uczennica klasy VIII, za zajęcie 6. miejsca w województwie pomorskim, 217. w kraju – zdobyła 75,89% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  22. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Maria Walczak uczennica klasy VIII, za zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 319. w kraju – zdobyła 72,77% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  23. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Iga Kosior uczennica klasy III, za zajęcie 9. miejsca w województwie pomorskim, 184. w kraju – zdobyła 75,57% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;

UWAGA! Rozdanie dyplomów nastąpi w czerwcu na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 – dyplomy zostaną dołączone do świadectwa jako szczególne osiągnięcia ogólnokształcące. Gratulujemy!

W tym konkursie nie ma przegranych, wszyscy wygrali!
Serdecznie gratulujemy Wszystkim Uczestnikom!
Hanna Bembenek-Cisak, Katarzyna Kamińska
Koordynatorki konkursu z ramienia szkoły

Zastępstwa 22.05.2019 – środa

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Borysewicz 2 j. polski Vb p. Mielniczek
p. Borysewicz 3 j. polski VIIc p. Kamińska z VIIb
p. Borysewicz 5 j. polski Va p. W. Lauer
p. Borysewicz 6 j. polski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Polewska 2 Lieratura muzyczna VIIIc odwołane
p. Polewska 4 Kształcenie słuchu VIIIc p. Kwater z VIIIa
p. Polewska 6 Zasady muzyki VIIc p. Pruss z VIIb
p. Poznańska 4 historia VI p. Kamińska