Sukcesy Uczniów Sekcji Fortepianu I stopnia

W dniach 25-26 .04. 2019. odbył się w Warszawie XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla Szkół Muzycznych I i II stopnia Mistrz Klawiatury, na którym II miejsce w grupie I zajął Józef Wesołowski z kl. II ucz. mgr Ewy Włodarczyk.

Zuzanna Krystian-Browalska z kl. IV , uczennica mgr Hanny Tokarskiej zajęła I miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana, który odbył się w dn. 13-14.05.2019 w Łodzi.


Na V Konkursie Pianistycznym Johann Sebastian Bach na nowo odkryty, który odbył się 15 maja 2019 r. w Starogardzie Gdańskim. Józef Wesołowski z kl. II, ucz. mgr Ewy Włodarczyk zajął I miejsce, Liliana Niedziela z kl. III ucz. mgr Agnieszki Wysockiej zajęła II miejsce, a Aleksandra Trybała z kl. III ucz. mgr Agnieszki Wysockiej zajęła III miejsce w kategorii I. W kategorii II wyróżnienie otrzymała Małgorzata Szczypiorska z kl. IV również uczennica mgr Agnieszki Wysockiej.

Małgosia Szczypiorska druga z lewej strony.
Liliana i Aleksandra
Józek Wesołowski

Serdecznie gratulujemy laureatom i pedagogom.

Zastępstwa 17.05.2019 – piątek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Jadczak – Wodzinowska 6 j. angielski VIIa p. Olkiewicz
p. Jadczak – Wodzinowska 7 j. angielski VIIIb p. Kimmel
p. Pujanek 1 WF VIII ac Odwołane
p. Pujanek 3 WF VII abc p. Popielarska s. 67
p. Pujanek 4 WF VIIabc p. Jadczak – Wodzinowska s.70
p. Pujanek 6 WF IV ab Świetlica / odwołane
p. Pujanek 7 WF IV ab Świetlica / odwołane
p. Pujanek 8 WF VI Świetlica / odwołane
p. Pujanek 9 WF IX Odwołane
p. Kłosowski 2 historia Vb p. Szostakiewicz
p. Kłosowski 3 WF VII ac p. Biegaj s.47
p. Kłosowski 4 WF VII ac p. Serafinowicz s.75
p. Kłosowski 5 WF Vb p. Przygocka
p. Kłosowski 6 WF Vb p. Przygocka
p. Kłosowski 7 WF X / XI Odwołane
p. Tomczak 1 ed.wczesnoszkolna IIa Odwołane / świetlica
p. Tomczak 2 ed.wczesnoszkolna IIa Odwołane / świetlica
p. Tomczak 3 ed.wczesnoszkolna IIa p. Szwedowska
p. Tomczak 5 ed.wczesnoszkolna IIa świetlica
p. Kamińska 6 j. polski IX p. Tartas
p. Kamińska 7 j. polski IX p. Barabasz
p. Bembenek – Cisak 3 j. polski VIIIa p. Mielniczek
p. Bembenek – Cisak 4 j. polski IVb świetlica
p. Bembenek – Cisak 5 j. polski VIIIb p. Polewska