Nagrody na konkursach uczniów sekcji smyczkowej

Trio fortepianowe w składzie: Michalina Stolc kl. VII a, Nadia Wilamowska kl. VII a, Zofia Nowicka kl. VII a zajęło III miejsce na X Gdyńskim Ogólnopolskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej „Fortepian i …” – Gdynia 29.04.2019r. Przygotowanie zespołu mgr Magdalena Miotke – Bajerska i prof. Małgorzata Skorupa.

Leonard Szyłejko kl. V b, ucz. mgr Anny Śmiszek – Wesołowskiej otrzymał V nagrodę ex aequo w gr. II kat. wiolonczel na XXIII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych im. B. Warchala „Talenty Europy” – Dolny Kubin 27.04 – 01.05.2019r. Akompaniament mgr Monika Kułakowska.

XXV Konfrontacje Gitarzystów – Puck’2019 – 25.04.2019r.

Michał Kwiatkowski kl. IV b, ucz. mgr Joanny Rudnickiej zajął II miejsce w gr. I.

Wiktor Mazur kl. III b, ucz. mgr Barbary Kwiatek zajął III miejsce w gr. I.

Pascal Mucharski kl. IV a, ucz. mgr Joanny Rudnickiej otrzymał wyróżnienie w gr. I.

VI Międzynarodowy Turniej Kameralny „W trzech odsłonach” – Bydgoszcz 24-28.04.2019r.

Duet w składzie: Kayla Dobrowolska – Mahusay kl. IV b i Zuzanna Krystian – Browalska kl. IV b zajął II miejsce ex aequo w gr. A. Przygotowanie zespołu mgr Hanna Tokarska.

Trio fortepianowe w składzie: Hanna Pozorska kl. IX, Dariusz Gatza kl. XI i Kacper Kukliński kl. VIII b zajęło I miejsce ex aequo w gr. B. Przygotowanie zespołu prof. Anna Prabucka – Firlej.

Leonard Szyłejko kl. V b, ucz. mgr Anny Śmiszek – Wesołowskiej zajął I miejsce ex aequo w gr. III kat. wiolonczel na V Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim – 15-16.04.2019r. Akompaniament mgr Zbigniew Merecki oraz otrzymał wyróżnienie w gr. III na XIV Makroregionalnym Forum Młodych Wiolonczelistów – Gdańsk – Orunia 16.04.2019r. Akompaniament mgr Monika Kułakowska.

Zastępstwa 06.05.2019 – poniedziałek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Wyrwińska 1 Chór IX-XII Odwołane
p. Wyrwińska 4 Audycje muzyczne VI p. Mitros – Suchorzewska
p. Wyrwińska 5 Kształcenie słuchu VI p. Mitros – Suchorzewska
p. Borysewicz 5 j. polski IVa p. Olkiewicz
p. Borysewicz 6 j. polski IVa p. Moenert
p. Kłosowski 6 Historia VIIIc p. Kamińska
p. Kłosowski 9 WF VIIIb/IX odwołane
p. Kłosowski 10 WF VIIIb/IX odwołane
p. Biegaj 2 Kształcenie słuchu IVb p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 3 Kształcenie słuchu IVa p. Mitros – Suchorzewska
p. Biegaj 5 Kształcenie słuchu VIIIa p. W. Lauer
p. Jadczak – Wodzinowska 3 j. angielski IX p. Szostakiewicz
p. Jadczak – Wodzinowska 5 j. angielski VIIIc p. Moenert
p. Jadczak – Wodzinowska 7 j. angielski VIIa p. Kwater
p. Mileniczek 1 j. angielski VI odwołane
p. Mileniczek 3 j. angielski Va p. Brodnicka – Serafinowicz
p. Mileniczek 4 j. angielski IVa p. Moenert

Organizacja sal lekcyjnych na III p. podczas matur

Organizacja sal lekcyjnych

podczas  egzaminów maturalnych 6,7,8 maja 2019

SALA 74

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 69
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
7 IX p. W. Lauer kształcenie słuchu 53
8 IX p. W. Lauer harmonia 53
Wtorek 07.05.2019
3 VIIc p. Pruss matematyka 65
5 VIIIa p. W. Lauer kształcenie słuchu 53

SALA 75

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
1 VI p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
2 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 63
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 65
6 VIIa p. Kwater historia 63
7 VIIIc p. Moenert j. polski 63
8 VIIIc p. Moenert j. polski 63
Wtorek 07.05.2019
3 Va p. Brodnicka – Serafinowicz   61
4 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61
5 IIIb p. Brodnicka – Serafinowicz   68
Środa 08.05.2019
7 VIIc p. Brodnicka – Serafinowicz j. angielski 61

SALA 77

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 15.04.2019
2 VIIb p. Lica religia 67
3 VI p. Rękawek Technika 67
5 IVa p. Borysewicz j. polski 66
6 IVa p. Borysewicz j. polski 66
Wtorek 16.04.2019
2 IX p. Trybułowska historia muzyki 67
3 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 67
Środa 08.05.2019
4 VIIIb p. Trybułowska literatura muzyczna 47

SALA 78

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 Va p. Mielniczek j. angielski 61 z p. Brodnicką – Serafinowicz
4 IVa p. Mielniczek j. angielski 63
Wtorek 07.05.2019
2 IX p. Wilde historia muzyki 63
3 VIIIc p. Moenert j. polski 73
Środa 08.05.2019
6 VIIIa p. Wilde literatura  muzyczna 47

SALA 81

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w sali 81mogą odbyć się jedynie na 6 godzinie lekcyjnej. W poniedziałek i środę maturzyści zdają egzaminy rano od 9-12 i po południu 14-17.

SALA 88

Nr lekcji Klasa Nauczyciel Przedmiot Proponowana sala
Poniedziałek 06.05.2019
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 51
4 VI p. Wyrwińska audycje muzyczne 63
Wtorek 07.05.2019
1 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 53
3 VIIa p. W. Lauer zasady muzyki 53
4 VI p. Lica religia 52
5 Va p. Bradtke audycje muzyczne 51
Środa 08.05.2019
7 VIIb p. W. Lauer zasady muzyki 47