Harmonogram przesłuchań eliminacyjnych XV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej Lubię Poezję!

Drodzy Recytatorzy i Wykonawcy!

Zgodnie z regulaminem konkursu eliminacje szkolne konkursu odbędą się w dwóch samodzielnych turniejach: Poezji Śpiewanej i Recytatorskim, w czwartek, 4 kwietnia 2019 roku w Sali Kameralnej od godziny 9.00 do godziny 13.30.

Miejsce: SALA KAMERALNA

Łączny czas prezentacji  utworów nie może przekroczyć 6 minut.           

Uczestników konkursu prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem i przybycie 15 minut przed swoim występem (oczywiście można przybyć wcześniej).

Na godzinę 9.00 zapraszamy Uczniów – Recytatorów klas I-III.

Godzina Imię i nazwisko Kategoria wiekowa
9.00-9.06 Marta Kapalska I-III, kl. I a
9.06-9.12 Rozalia Kamińska I-III, kl. I b
9.12-9.18 Andrzej Bogumił-Rynkowski I-III, kl. II b
9.18-9.24 Michał Bogumił-Rynkowski I-III, kl. II b
9.24-9.30 Stanisław Białas I-III, kl. III a
9.30-9.36 Sara Lenczewska I-III, kl. III a
9.36-9.42 Bartosz Potrykus I-III, kl. III a
9.48-9.54 Maria Worona I-III, kl. III a

10.00 – 10.55 – przerwa, narada szkolnej komisji konkursowej

10:55 – ogłoszenie wyników Turnieju Recytatorskiego dla uczniów klas I-III

Na godzinę 11.05 zapraszamy do Sali Kameralnej Uczniów-Recytatorów klas IV-VII

Godzina Imię i nazwisko Kategoria wiekowa
11.05-11.11 Gabriela Żeleźnik IV-VI, kl. IV a
11.11-11.17 Helena Stawicka IV-VI, kl. IV b
11.17-11.23 Agata Warżawa IV-VI, kl. V a
11.23-11.29 Róża Mróz IV-VI, kl. VI

11.29 – 11.40 – narada szkolnej komisji konkursowej

11.40 – ogłoszenie wyników Turnieju Recytatorskiego dla uczniów klas IV-VI

Na godzinę 11.40 zapraszamy do Sali Kameralnej Uczniów-Recytatorów klas VII-VIII

11.40-11.46 Ignacy Białas VII-VIII, kl. VII b
11.46-11.52 Maurycy Czarnecki VII-VIII, kl. VIII a
11.52-11.58 Wiktoria Fierke VII-VIII, kl. VIII a
11.58-12.04 Amadeusz Mazur VII-VIII, kl. VIII b

12.04 – 12.15 – narada szkolnej komisji konkursowej

12.15 – ogłoszenie wyników Turnieju Recytatorskiego dla uczniów klas VII-VIII

Od godziny 12:15 rozpoczniemy przesłuchania Turniejem Poezji Śpiewanej

Na godzinę 12:15  zapraszamy Uczniów – Wykonawców do Sali Kameralnej.

O godzinie 12:15 do 12:30  nastąpi próba techniczna/ rozegranie się…

Godzina Imię i nazwisko Kategoria wiekowa
12.30-12.36 Julia Wilk I-III, kl. II a
12.36-12.42 Adrianna Mazur I-III, kl. II a
12.42-12.48 Gabriela Żeleźnik IV-VI, IV a
12.48-13.04 Iwa Drapińska IV-VI, IV b
13.04-13.10 Kinga Szablińska, Kasia Szurpicka, Ula Rusek, Anastazja Pryszczewska IV-VI, V a

13.10 -13.25 – narada szkolnej komisji konkursowej

13:30– ogłoszenie wyników Turnieju Poezji Śpiewanej dla uczniów klas II-V

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki!

Na eliminacje szkolne konkursu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych: kolegów, koleżanki, rodziców, nauczycieli, babcie, dziadków…

Szkolna Komisja Konkursowa

Zastępstwa 02.04.2019 – wtorek

NAUCZYCIEL NIEOBECNY GODZINA LEKCYJNA PRZEDMIOT KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
p. Grabowska 2 rytmika Ib p. Jurczyk
p. Grabowska 3 rytmika Ib p. Jurczyk
p. Grabowska 4 rytmika IIb p. Muzolf
p. Grabowska 5 rytmika IIb p. Muzolf
p. Grabowska 6 rytmika IIIa Świetlica
p. Prasowska – Zeidler 2 rytmika Ia p. Watkowska
p. Prasowska – Zeidler 3 rytmika Ia p. Watkowska
p. Prasowska – Zeidler 4 rytmika IIa świetlica
p. Prasowska – Zeidler 5 rytmika IIa świetlica
p. Prasowska – Zeidler 6 rytmika IIIa świetlica
p. H. Lauer 6 kształcenie słuchu VIIIb p. W. Lauer
p. H. Lauer 7 harmonia IX p. Biegaj
p. Przygocka 5 ZTR XII Odwołane
p. Przygocka 6 ZTR X Odwołane
p. Przygocka 7 ZTR X Odwołane
p. Wilde 2 historia muzyki IX p. Trybułowska
p. Wilde 4 historia muzyki XII Odwołane
p. Wilde 5 historia muzyki X p. Pruss
p. Moenert 3 j. polski VIIIc p. Barabasz z VIIIb
p. Moenert 4 j. angielski X p. Mielniczek
p. Moenert 5 j. angielski IIIb p. Serafinowicz
p. Moenert 6 j. angielski Ib Odwołane/świetlica
p. Moenert 7 j. angielski IVb p. Jadczak – Wodzinowska