Zastępstwa 10.01.2019 – czwartek

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

1

j. angielski

IIb

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

IIa

p. Tomczak

p. Brodnicka – Serafinowicz

6

j. angielski

IIIb

świetlica

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

Odwołane

p. Mielniczek

2

j. angielski

Vb

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

Odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

VI

p. Żebrowska

p. Mielniczek

5

j. angielski

X

p. Moenert

p. Mielniczek

6

j. angielski

IVa

świetlica

Zastępstwa 9.01.2019 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Brodnicka – Serafinowicz

2

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Brodnicka – Serafinowicz

4

j. angielski

IIIa

p. Jadczak – Wodzinowska

p. Brodnicka – Serafinowicz

5

j. angielski

Ia

świetlica

p. Brodnicka – Serafinowicz

7

j. angielski

VIIc

odwołane

p. Trybułowska

4

Literatura muzyczna

VIIIb

p. Borysewicz

p. Trybułowska

7

Historia muzyki

X

odwołane

p. Trybułowska

8

Historia muzyki

XI

odwołane

p. Mielniczek

1

j. angielski

IVa

odwołane

p. Mielniczek

3

j. angielski

XII

odwołane

p. Mielniczek

4

j. angielski

XI

odwołane

p. Mielniczek

5

godzina wychowawcza

IVa

p. Polewska

Sukcesy blachy

Miło nam poinformować, że na III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych, która odbyła się w 3-4 grudnia 2018 w Szczecinie Kwintet Trąbkowy w składzie: Patryk Ciepliński, Paulina Kierznikowicz, Antoni Jażdżewski, Roman Walczykowski, Urszula Ulenberg zdobył I MIEJSCE!
Zespół przygotował mgr Kamil Kruczkowski

 

Piotr Snarski uczeń IV klasy tuby mgra Łukasza Gruby uzyskał WYRÓŻNIENIA na konkursach : Festiwalu Muzyki Słowiańskiej, który odbył się 22 listopada 2018 w  Tczewie oraz na Powiślańskim Konkursie Instrumentów Dętych, który odbył się 7 grudnia w Kwidzynie. 

Gratulujemy sukcesów!