I SZKOLNY KONKURS „MINIATURA SKRZYPCOWA”

Dnia 27.11.2018r. odbył się I Szkolny Konkurs „MINIATURA SKRZYPCOWA”

W konkursie wzięło udział 39 uczniów z klas III – VIII. Uczestnicy konkursu otrzymali tytuł laureata oraz wyróżnienia.

  • Laureaci grupy I: Zofia Czerwińska kl. IV a,  Lena Niemiec kl. III a, Lena Wójcikowska  kl. IV b, Pola Wróblewska IV a, Adam Trzebiatowski  kl. III b.
  • Laureaci grupy II: Matylda Konopka kl. VI, Matylda Krystaszek kl. V a, Maria Nowicka kl. V b, Julia Pietrzkiewicz kl. VI, Urszula Rusek kl. V b, Maria Silvestri kl. V a, Martyna Warżawa kl. VI, Oriana  Wojciechowska kl. V a.
  • Laureaci grupy III: Marta Anioł  kl. VIII b, Agnieszka Marszk kl.VIII b, Hanna Mazur kl. VII a, Julia Morus kl. VII a, Maria Paluszyńska kl. VIII b, Franciszek Wesołowski kl. VIII b, Jan Wesołowski kl. VII b.
  • Wyróżnienia gr. I: Magdalena Biegaj kl. IV b, Iwa Drapińska kl. IV b, Anna Fajks kl. IV a, Nina Konieczny kl. III b.
  • Wyróżnienia gr. II: Anna Foltyńska kl. V a, Emilia Konarzewska kl. V a, Piotr Ossowski kl. V b, Paweł Szczypiorski kl. VI, Weronika Szpiec kl. Va, Wojciech Sterańczk kl. V b, Wojciech Ślefarski kl. VI, Julia Śpałek kl. V, Antoni Tokarski kl. V a, Wiktor Treszczotka kl. V a.
  • Wyróżnienia gr. III: Marta Jankowska kl. VIII a, Aleksandra Lademann kl. VIII a, Michalina Stolc kl. VII a, Julia Szypuła kl.  VIII  a, Andrzej Wiśniewski kl. VII b.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do choćby w najmniejszym stopniu do zrealizowania tego pięknego przedsięwzięcia.

Jolanta Mikołajczyk, Paula Preuss, Marta Stachowiak.

Zastępstwa 19.12.2018 – środa

Nauczyciel nieobecny

Godzina lekcyjna

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p. Poznańska

4

historia

VI

czytelnia

p. Jadczak-Wodzinowska

2

j. angielski

IX

odwołane

p. Jadczak-Wodzinowska

3

j. angielski

VIIIa

p. Polewska

p. Jadczak-Wodzinowska

4

j. angielski

IIIa

świetlica

p. Jadczak-Wodzinowska

5

j. angielski

IVb

p. Moenert

p. Jadczak-Wodzinowska

6

j. angielski

VIIIc

p. Irzabek z VIIIb

p. Jadczak-Wodzinowska

7

j. angielski

VIIIb

p. Irzabek z VIIIc

p. Lica

1

religia

XI

Odwołane

p. Lica

2

religia

IIIa

p. Szwedowska

p. Lica

3

religia

IX

odwołane

p. Lica

4

religia

X

p. Borysewicz

p. Lica

5

religia

VIIIa

p. Polewska

p. Lica

6

religia

VIIa

p. W. Lauer

p. Przygocka

8

ZTR

VIIIa/VIIIb

Odwołane

p. Przygocka

9

ZTR

VIIIa/VIIIb

odwołane

p. Jurczyk

1

ed.wczesnoszkolna

Ib

Odwołane/świetlica

p. Jurczyk

2

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Mielniczek

p. Jurczyk

3

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Tartas

p. Jurczyk

4

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Kamińska

p. Jurczyk

5

ed.wczesnoszkolna

Ib

p. Watkowska

p. Jarno

1

technika

Va

odwołane