Zastępstwa 17 maja 2018, czwartek

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna1polVII b  odwołane 
Brodnicka – Serafinowicz Hanna1angIV a sp 1. Grupaodwołane 
Bembenek – Cisak Hanna2polVII a  Kłosowski Jarosław
Biegaj Dominika2ksII a gimn 3 ksSulewski Piotr
Grabowska Elżbieta2rytmIb sp  Muzolf Anna
Brodnicka – Serafinowicz Hanna2angV a sp 1. GrupaNowakowska Joanna
Lauer Wojciech2ksII a gimn 1 ksSulewski Piotr
Wyrwińska Jagoda2ksII a gimn 2 ksSulewski Piotr
Prasowska – Zeidler Barbara2rytmI a sp  Tomczak Marta
Bembenek – Cisak Hanna3polV a sp  Sulewski Piotr
Biegaj Dominika3ksII a LO 3 ksKłosowski Jarosław
Bradtke Agnieszka3ksII a LO 1 ksKłosowski Jarosław
Grabowska Elżbieta3rytmIIa sp 2 rytmSzwedowska Anna
Lauer Hanna3ksII a LO 2 ksKłosowski Jarosław
Polewska Dorota3ksVII c  Pujanek  Radosz
Prasowska – Zeidler Barbara3rytmIIa sp 1 rytmSzwedowska Anna
Barabasz Maria4bioVII c  Moenert Adriana
Biegaj Dominika4zmuzVII a  Moenert Adriana
Bradtke Agnieszka4ksIa LO 1 ks Irzabek Danuta
Lauer Hanna4ksIa LO 2 ks Irzabek Danuta
Brodnicka – Serafinowicz Hanna4angII a LO Ang RMielniczek Joanna
Lauer Wojciech4ksIa LO 3 ks Irzabek Danuta
Biegaj Dominika5harIII a gimn 3 harMoenert Adriana
Lauer Hanna5harIII a gimn 1 harMoenert Adriana
Brodnicka – Serafinowicz Hanna5angII a LO Ang RMielniczek Joanna
Lauer Wojciech5harIII a gimn 2 harMoenert Adriana
Wyrwińska Jagoda5ksV a sp 1ks Jadczak – Wodzinowska Joanna
Biegaj Dominika6ksVII a 2 ks odwołane 
Bembenek – Cisak Hanna7polII a LO Pol Podwołane 
Biegaj Dominika7ksIII a gimn 3 ksodwołane 
Lauer Wojciech7ksIII a gimn 2 ksodwołane 
Bradtke Agnieszka8folkIV a sp,IV b sp,VIa sp,VIb sp folklorodwołane 
Polewska Dorota5ksV a sp 2 ksJadczak – Wodzinowska Joanna
Bembenek – Cisak Hanna6polII a LO Pol Podwołane 
Lauer Wojciech6ksVII a 1 ks odwołane 
Bradtke Agnieszka7ksIII a gimn 1 ksodwołane 

Kolejne sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS 2018

Drodzy Uczniowie!
Gratulujemy Wam serdecznie osiągnięcia i podtrzymania tradycji służącej utrzymaniu wysokiego poziomu wyników w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2018, który odbył się w naszej szkole w dniu 11 kwietnia 2018 roku.

  1. Dyplom Laureata oraz Nagrodę Rzeczową ( pendrive Lizzard 4GB) otrzymuje Marcin Kwiatkowski uczeń klasy VI SP, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 20. w kraju – zdobył 92,00% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  2. Dyplom Laureata oraz Nagrodę Rzeczową ( pendrive Lizzard 4GB) otrzymuje Zuzanna Krystian-Browalska  uczennica klasy III SP, za zajęcie 1. miejsca w województwie pomorskim, 20. w kraju – zdobyła 88,07% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  3. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Iga Kosior uczennica klasy II SP, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 44. w kraju – zdobyła 80,36% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  4. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Franciszek Rusek uczeń klasy III GIM, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 72. w kraju – zdobył 83,04% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  5. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Mikołaj Krajnik uczeń klasy III SP, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 74. w kraju – zdobył 84,09% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  6. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Wojciech Ślefarski uczeń klasy V, za zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, 89. w kraju – zdobył 82,29% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  7. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Szymon Bajerski uczeń klasy VII, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 53. w kraju – zdobył 89,90% punktów do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  8. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Maurycy Czarnecki uczeń klasy VII, za zajęcie 3. miejsca w województwie pomorskim, 53. w kraju – zdobył 89,90% punktów do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  9. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Dominika Oleszczuk uczennica klasy V , za zajęcie 4. miejsca w województwie pomorskim, 137. w kraju – zdobyła 80,21% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  10. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Antoni Ślefarski  uczeń klasy VII, za zajęcie 7. miejsca w województwie pomorskim, 69. w kraju – zdobył 88,94% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  11. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Kwiatkowski  uczeń klasy III SP, za zajęcie 8. miejsca w województwie pomorskim, 316. w kraju – zdobył 76,14% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  12. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Marta Jankowska uczennica klasy VII, za zajęcie 8. miejsca w województwie pomorskim, 77. w kraju – zdobyła 88,46% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  13. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Urszula Rusek uczennica klasy IV, za zajęcie 8. miejsca w województwie pomorskim, 143. w kraju – zdobyła 86,41% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  14. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Michał Bajerski uczeń klasy IV, za zajęcie 10. miejsca w województwie pomorskim, 202. w kraju – zdobył 84,78% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  15. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Maria Leszkowska uczennica klasy VII, za zajęcie 10. miejsca w województwie pomorskim, 108. w kraju – zdobyła 87,50% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  16. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Wojciech Niedziela uczeń klasy IV, za zajęcie 11. miejsca w województwie pomorskim, 435. w kraju – zdobył 80,98% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  17. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Barbara Białasiewicz uczennica klasy VI, za zajęcie 11. miejsca w województwie pomorskim, 345. w kraju – zdobyła 77% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  18. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Matylda Konopka  uczennica klasy V, za zajęcie 14. miejsca w województwie pomorskim, 284. w kraju – zdobyła 76,04% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  19.  Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje Weronika Artyszuk  uczennica klasy VII, za zajęcie 18. miejsca w województwie pomorskim, 321. w kraju – zdobyła 80,77% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  20. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Amadeusz Mazur  uczeń klasy VII, za zajęcie 21. miejsca w województwie pomorskim, 374. w kraju – zdobył 79,33% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;
  21.  Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymuje Maria Paluszyńska  uczennica klasy VII, za zajęcie 22. miejsca w województwie pomorskim, 388. w kraju – zdobyła 78,85% punktów możliwych do uzyskania w swojej kategorii wiekowej;

UWAGA! Rozdanie dyplomów nastąpi w czerwcu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/ 2018 – dyplomy zostaną dołączone do świadectwa jako szczególne osiągnięcia ogólnokształcące. Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Hanna Bembenek-Cisak, Ewa Bisewska, Katarzyna Kamińska, Hanna Pilichowska
Koordynatorki konkursu z ramienia szkoły