Zastępstwa 19 kwietnia 2018, czwartek, egzaminu gimnazjalnego dzień drugi

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Przygocka Magdalena 1 ztr I a sp    odwołane  
Pujanek  Radosz 1 wf II a LO Dziewczęta odwołane  
Rękawek Weronika 1 tech V a sp    odwołane  
Sulewski Piotr 1 rel Ib sp    odwołane  
Przygocka Magdalena 2 ztr IIa sp    odwołane  
Brodnicka – Serafinowicz Hanna 2 ang V a sp 1. Grupa Nowakowska Joanna
Sulewski Piotr 2 rel IIIb sp    odwołane  
Bisewska Ewa 3 pol IV a sp    Pruss Elwira
Bradtke Agnieszka 3 ks II a LO 1 ks Lauer Hanna
Moenert Adriana 3 ang IIIb sp 1. Grupa Nowakowska Joanna
Przygocka Magdalena 3 ztr Ib sp    świetlica  
Sulewski Piotr 3 rel IIIa sp    Watkowska Marta
Barabasz Maria 4 bio VII c    Irzabek Danuta
Bradtke Agnieszka 4 ks Ia LO 1 ks   Lauer Wojciech
Kamińska Katarzyna 4 pol VIb sp    Pruss Elwira
Przygocka Magdalena 4 ztr IV a sp Dziewczęta Kwater Katarzyna
Pujanek  Radosz 4 wf IV a sp,IV b sp Chłopcy Kłosowski Jarosław
Prasowska – Zeidler Barbara 4 rytm IIIa sp 1 rytm Grabowska Elżbieta
Barabasz Maria 5 przyr VIa sp    Biegaj Dominika
Przygocka Magdalena 5 ztr IV a sp Dziewczęta Kwater Katarzyna
Pujanek  Radosz 5 wf IV a sp,IV b sp Chłopcy Lauer Wojciech
Sulewski Piotr 5 rel IIb sp    Pilichowska Hanna
Prasowska – Zeidler Barbara 5 rytm IIIa sp 1 rytm Grabowska Elżbieta
Bradtke Agnieszka 6 aud VIa sp 1 aud Wyrwińska Jagoda
Przygocka Magdalena 6 ztr IIb sp    odwołane  
Pujanek  Radosz 6, 7 wf IV a sp Dziewczęta odwołane  
Bradtke Agnieszka 8 folk IV a sp,IV b sp,VIa sp,VIb sp folklor odwołane  
Pujanek  Radosz 8,9 wf VII a,VII b,VII c Dziewczęta odwołane  

Wyniki eliminacji szkolnych Konkursu Lubię Poezję!

XIV REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI I POEZJI ŚPIEWANEJ
LUBIĘ POEZJĘ!
WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH

Drodzy Uczestnicy!
Szkolna Komisja Konkursowa po raz kolejny z wielką radością jednogłośnie stwierdziła, że … Lubicie Poezję! Szczerze gratulujemy i dziękujemy Wam oraz Waszym Rodzicom, Opiekunom za wkład i osobiste zaangażowanie.

Skład Komisji Konkursowej:

Hanna Bembenek-Cisak – przewodnicząca, sekcja ogólnokształcąca – język polski;

Dominika Biegaj – członek, sekcja teorii;

Maria Drapella – członek, sekcja ogólnokształcąca – język polski, Teatr z Gnilnej;

Katarzyna Kamińska – przewodnicząca Samorządu Szkolnego, sekcja ogólnokształcąca – język polski;
Marta Tomczak – członek, sekcja ogólnokształcąca – nauczanie zintegrowane;

Marta Watkowska – członek, sekcja ogólnokształcąca – nauczanie zintegrowane

W czwartek,  12 kwietnia 2018 roku Komisja przesłuchała  28 uczestników XIV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej. Komisja brała pod uwagę: dobór repertuaru – dostosowany do możliwości wykonawczych uczestnika, dykcję, emisję głosu, czystość intonacji, interpretację wiersza – oryginalną i spójną z treścią oraz ogólny wyraz artystyczny.

Tegoroczni uczestnicy klas IV-VI TURNIEJU RECYTATORSKIEGO zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Decyzją Komisji do etapu rejonowego  Konkursu nominowani zostali następujący wykonawcy:

Turniej recytatorski


Kl. I – III:
GABRIELA GABI ŻELEŹNIK – I NAGRODA

JOANNA KOZŁOWSKA – II NAGRODA

 

Kl. IV – VI:
IGNACY BIAŁAS– I NAGRODA;

DOMINIKA OLESZCZUK– II NAGRODA

Turniej poezji śpiewanej


Kl. VII SP I GIMNAZJUM:  


ZUZANNA TYNDA, KTÓREJ AKOMPANIOWAŁA DOMINIKA SYRKOWSKA – I NAGRODA

ZOFIA SÓJKA, KTÓREJ AKOMPANIOWAŁY  JULIA BALCZUNAS, IDA BĄBELEK– II NAGRODA

 

UWAGA! Etap rejonowy – odbędzie się w dniach: 24-26 kwietnia 2017 r.,

w siedzibie szkoły STO – Gdańsk, ul. Kartuska 245  

 

24 kwietnia (wtorek), godz. 10.00  – szkoła podstawowa (klasy 0 – III)

25 kwietnia (środa), godz. 10.00  – szkoła podstawowa (klasy IV –VI)

26 kwietnia (czwartek), godz. 10.00  – kl. VII SP i gimnazjum

 

W poniedziałek, 23 kwietnia, na lekcji 4. zapraszamy: GABRIELĘ GABI ŻELEŹNIK, JOANNĘ KOZŁOWSKĄ, IGNACEGO BIAŁASA, DOMINIKĘ OLESZCZUK, ZUZANNĘ TYNDĘ, KTÓREJ AKOMPANIOWAŁA DOMINIKA SYRKOWSKA

ZOFIĘ SÓJKĘ, KTÓREJ AKOMPANIOWAŁY  JULIA BALCZUNAS, IDA BĄBELEK na spotkanie w sprawie etapu rejonowego

Ponadto Komisja postanowiła przyznać I, II i III  miejsce oraz wyróżnić następujących wykonawców:

Turniej recytatorski

Kl. I – III:

III miejsce  STANISŁAW BIAŁAS


Wyróżnienia:

Wyróżnienie I stopnia EX AEQUO: BARTOSZ POTRYKUS, FRANCISZEK JARZĘBSKI, SARA LENCZEWSKA

 

Wyróżnienie II stopnia EX AEQUO:  JULIA WILK, MICHAŁ BOGUMIŁ-RYNKOWSKI, KAZIMIERZ ŚLEFARSKI, ANDRZEJ BOGUMIŁ-RYNKOWSKI

 

Wyróżnienie III stopnia EX AEQUO:  TYMOTEUSZ WESOŁOWSKI, BIANKA TATARA, MICHALINA WESOŁOWSKA, ALEKSANDRA BYDOŁEK


Kl. IV – VI:
III miejsce AGATA WARŻAWA

 
Wyróżnienia I stopnia EX AEQUO: MATYLDA KONOPKA, ANOTNINA UZIAŁKO, WIT STAWICKI

 

Kl. VII SP i gimnazjum:

Wyróżnienia EX AEQUO: MARTA JANKOWSKA, AMADEUSZ MAZUR, ANNA STOLARCZYK

 

Turniej poezji śpiewanej:

Kl. I – III:  

I miejsce IWA DRAPIŃSKA

II miejsce EX AEQUO:  HELENA STAWICKA, HELENA NOWICKA

Oficjalne wręczenie dyplomów WSZYSTKIM uczestnikom konkursu odbędzie się w drugim tygodniu maja – po „majówce” zostanie podana data dzienna.

                                                                                              Szkolna Komisja Konkursowa