Sukcesy klarnecistów w Szczecinie

Z radością chcemy pochwalić się sukcesami jakie odnieśli nasi uczniowie klasy klarnetu mgr Dawida Głowackiego na VIII Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym!

Emilia Kwaśniewska kl. XI – Wyróżnienie , akompaniament mgr Monika Kułakowska

Szymon Wieczorek kl. X – Wyróżnienie, akompaniament mgr Krystyna Stojek

Trio w składzie: Przemysław Juchniewicz , Emilia Kwaśniewska, Szymon WieczorekII Miejsce ( I i III nie przyznano!)

Serdeczne gratulacje! 

Osiągnięcia sekcji smyczkowej

Anna Puchowska kl. XI, ucz. mgr Joanny Rudnickiej otrzymała wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym Szkół Muzycznych I i II st. – Wadowice 2018 – 13-15.04.201r.

Marcin Kwiatkowski kl. VI b, ucz. mgr Joanny Rudnickiej zajął I miejsce w gr. II na XI Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym – Zambrów 2018 –  12.04.2018r. Mgr Joanna Rudnicka otrzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia.

VIII Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów „WiolonczELKa” 2018 – Ełk 07-08.04.2018r.

  • Leonard Szyłejko kl. IV b, ucz. mgr Anny Śmiszek – Wesołowskiej zajął II miejsce ex aequo w gr. II. Akompaniament mgr Elena Aleksiejuk.
  • Piotr Olesz kl. V, ucz. mgr Jadwigi Ewald zajął III miejsce ex aequo w gr. III. Akompaniament mgr Elena Aleksiejuk.
  • Duet w składzie: Piotr Olesz kl. V i Leonard Szyłejko kl. IV b zajął II miejsce ex aequo w gr. IV. Przygotowanie zespołu mgr Elena Aleksiejuk.

VII Młodzieżowy Konkurs na skrzypce solo im. T. Wrońskiego – Tomaszów Mazowiecki 03-05.04.2018r.

  • Hanna Pozorska kl. VIII, ucz. prof. Małgorzaty Skorupy zajęła I miejsce ex aequo w gr. młodszej.
  • Małgorzata Kucharek kl. VIII, ucz. dr Pauli Preuss zajęła III miejsce ex aequo w gr. młodszej.

 

 

 

Zastępstwa 18 kwietnia 2018, środa, egzamin gimnazjalny dzień pierwszy

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Nowakowska Joanna 1 ang IV b sp 2. Grupa odwołane  
Nowakowska Joanna 2 ang I a sp    odwołane  
Jadczak – Wodzinowska Joanna 3 ang IIa sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Kamińska Katarzyna 3 pol Ia LO    czytelnia  
Lauer Wojciech 3 ks VII a 1 ks   Biegaj Dominika
Nowakowska Joanna 4 ang IIb sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Lauer Wojciech 4 zmuz VII c    Jadczak – Wodzinowska Joanna
Irzabek Danuta 5 niem Ia LO 1. Grupa Mielniczek Joanna
Nowakowska Joanna 5 ang Ib sp    Muzolf Anna
Biegaj Dominika 6 ks IV b sp 1 ks Polewska Dorota
Irzabek Danuta 6 niem Ia LO 2. Grupa Mielniczek Joanna
Kwater Katarzyna 6 inf IV a sp 2 inf odwołane  
Kwater Katarzyna 7 komp VIa sp 1 inf odwołane  
Lauer Wojciech 7 zmuz VII b    odwołane  
Nowakowska Joanna 7 ang IV b sp 1. Grupa odwołane