Harmonogram ustnych egzaminów maturalnych maj 2018

 

Język polski

Data

Godzina

Zdający

 

 

 

 

18 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Maria Drapella, Grażyna Król

9.00

Agata Chyła

9.15

Oliwia Dobosz

9.30

Artur Dobrzyński

9.45

Magdalena Kiełkucka

10.00

Bogdan Mishchenko

10.30-11.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

11.00

Jan Olesz

11.15

Agata Runowska

11.30

Mikołaj Sarad

11.45

Jan Szczypiorski

12.00

Yana Tkachuk

12.30 – 13.00 Przerwa– OGŁOSZENIE WYNIKÓW

13.00

Dominik Urbanowicz

13.15

Tymoteusz Urbanowicz

13.30

Katarzyna Wróblewska

14.00 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

Data

Godzina

Zdający

 

 

 

18 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Hanna Bembenek Cisak, Agnieszka Szyk

 

10.00

Marceli Buczyński

10.15

Nikola Freda

10.30

Bartosz Gołębiowski

10.45

Przemysław Juchniewicz

11.00

Bartłomiej Lejk

11.30-12.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

12.00

Karolina Perepeczko

12.15

Stanisław Poznański

12.30

Barbara Stawiarz

12.45

Agnieszka Szczęścikiewicz

13.15 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

 

HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH – MAJ 2018

Język angielski

Data

Godzina

Zdający

11 maja, piątek,

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Alicja Kubiak, Adriana Moenert

 

 

 

 

 

 

 

Zespół egzaminacyjny:

pp. Joanna Mielniczek, Alicja Kubiak

 

9.00

Artur Dobrzyński

9.15

Nikola Freda

9.30

Przemysław Juchniewicz

9.45

Mikołaj Sarad

10.00 – 10.30  Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW Zmiana Zespołu Egzaminacyjnego  

10.30

Marceli Buczyński

10.45

Agata Chyła

11.00

Oliwia Dobosz

11.15

Magdalena Kiełkucka

11.30

Bartłomiej Lejk

11.45 – 12.00 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

12.00

Jan Olesz

12.15

Barbara Stawiarz

12.30

Agnieszka Szczęścikiewicz

12.45

Jan Szczypiorski

13.00

Yana Tkachuk

13.15 – 13.30 Przerwa – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

13.30

Dominik Urbanowicz

13.45

Tymoteusz Urbanowicz

14.00

Katarzyna Wróblewska

14.15                                OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

Język niemiecki

Data

Godzina

Zdający

 

16 maja, środa,

Zespół egzaminacyjny:

pp. Edyta Smolińska, Danuta Irzabek / Iwona Hintz

 

10.00

Bartosz Gołębiowski

10.15

Karolina Perepeczko

10.30

Stanisław Poznański

10.45

Agata Runowska

11. 00      OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

Zastępstwa 23 marca 2018, piatek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Barabasz Maria 1 przyr V a sp    odwołane  
Barabasz Maria 2 bio II a gimn    Kwater Katarzyna
Barabasz Maria 3 przyr VIb sp    Olkiewicz Beata
Kłosowski Jarosław 3 hist IV a sp    Jadczak – Wodzinowska Joanna
Barabasz Maria 4 przyr VIa sp    Żebrowska Katarzyna
Kłosowski Jarosław 4 hist IV b sp    Bembenek – Cisak Hanna
Barabasz Maria 5 przyr IV b sp    Olkiewicz Beata
Kłosowski Jarosław 5 wf V a sp,VIa sp Chłopcy Bembenek – Cisak Hanna
Kłosowski Jarosław 6 wf V a sp,VIa sp Chłopcy Żebrowska Katarzyna
Kłosowski Jarosław 7 pp Ia LO    odwołane  

Dyżur nauczycieli i zebranie na temat bezpieczeństwa w Internecie

W dniu 28 marca o godzinie 17.00 odbędzie się dyżur nauczycieli. Rodzice uczniów z klas IX i XII, podchodzących w najbliższym czasie do egzaminów zewnętrznych  spotkają się w tym czasie z wychowawczyniami.

Na 18.15 zapraszamy WSZYSTKICH rodziców do Sali Kameralnej na zebranie z przedstawicielami Stowarzyszenia In Gremio prowadzącymi w szkole warsztaty na temat bezpieczeństwa w Internecie. Na zebraniu przedstawione zostaną Państwu wnioski z przeprowadzonych ankiet i warsztatów oraz wiele informacji pomocnych rodzicom. Serdecznie zapraszamy.