Obiady w Bistro Fermata – wrzesień 2017

Osoby zainteresowane wykupieniem obiadu w szkolnym Bistro proszone są o wpłatę kwoty miesięcznego abonamentu na konto ajenta Communicatus4 o numerze:

68 1160 2202 0000 0002 2613 5098

Obowiązkowo w treści przelewu powinny znaleźć się następujące dane:

  1. imię i nazwisko dziecka,
  2. informacja jaki rodzaj abonamentu ( S czy L) i/lub informacja o doładowaniu karty PrePaid

Prosimy opiekunów i rodziców o dokonywanie wpłat możliwie do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego.

Stawka dzienna abonamentowa w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 5,50zł za wersję S i 9,50zł za wersję L.

Abonament za wrzesień wynosi: wersja S 104,50; wersja L 180,50 zł.

Dziękujemy                                                                                             

Bistro Fermata 

Szkolne bistro Fermata działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00

Od godziny 8.30 serwujemy świeże bułki z szynką i serem, sałatą lodową, pomidorem i ogórkiem, kanapki z chleba, który wypiekamy sami (tymi oto ręcami), hummus, sałatki, oraz jogurty z owocami, które także przyrządzamy sami.

Obiady podawane są od godziny 12.30 do 17.00. Abonament w kwocie 5,50 to jeden ciepły posiłek (raz zupa, raz drugie danie na przemian każdego dnia). Poza abonamentem zazwyczaj oferujemy do wyboru dwie zupy i dwa, trzy drugie. Staramy się także aby i wegetarianie znaleźli każdego dnia coś dla siebie. Nie tworzymy z wyprzedzeniem menu na cały tydzień, ponieważ gotujemy z produktów świeżych, które każdego dnia przynosimy na własnych plecach do Fermaty. Idziemy do sklepu, patrzymy co jest fajne, świeże, dobre, w dobrej cenie i  z tego powstają obiady. Jak w domu, bo nie gotujemy tylko dla Państwa i Waszych dzieci, ale i dla własnych. Poza tym mamy prawdziwego hopla na punkcie świeżości, sezonowości i takich tam… Słuchamy też naszych klientów, którzy w ciągu tygodnia potrafią o czymś zamarzyć. Zdarza się, że we wtorek Marta. Gosia, Janek pytają: „A kiedy będzie…(kurczak kokosowy), bo z chęcią bym zjadł(a)” – no i my wtedy staramy się tego… (kurczaka) na następny dzień zrobić. I to wszystko właśnie wyklucza tworzenie z góry ustalonego menu. Zupa kosztuje u nas 5,50 i jeśli ktoś się nią nie naje, zawsze możliwa jest dolewka 🙂 Za drugie danie trzeba zapłacić 8,00. Można płacić gotówką, kartą płatniczą, można zrobić przelew albo płacić kartą PrePaid. Kartę PrePaid wyrabiamy na miejscu w Fermacie, jest to karta imienna, dająca możliwość korzystania z abonamentu lub całej oferty bistro. Staramy się indywidualnie podchodzić do Państwa potrzeb dlatego zapraszamy do nas na pogawędkę o potrzebach żywieniowych Państwa dzieci.

Przygotowaliśmy także system rabatowy dla osób, które zasilają kartę PrePaid. Dla osób wpłacających jednorazowo na kartę (poza abonamentem) kwotę:

-30-60 zł udzielany jest rabat w wysokości 2%

– 60-110 zł udzielany jest rabat w wysokości 5%

-110-200 zł udzielany jest rabat w wysokości 8%

– powyżej 200 zł udzielany jest rabat w wysokości 10%

Kwota wpłaty powiększana jest o rabat w momencie księgowania jej na karcie. Pieniądze na karcie nie przepadają, są dopóki się ich nie wyda. Niewykorzystany abonament przepada, no chyba że zgłosi się nieobecność do godziny 9.00 tego samego dnia sms pod nr tel. 501-345-444. Podglądać co u nas można na naszym Fb https://www.facebook.com/FermataBistro/

Korzystać z usług Fermaty mogą wszyscy – uczniowie, nauczyciele, rodzice, goście Szkoły. Zapraszamy! Odwiedzajcie nas, pytajcie, dzwońcie, piszcie.