Harmonogram badania predyspozycji kandydatów do klasy I

Badanie predyspozycji kandydatów do klasy I odbędzie się w dniach 18 i 19 maja 2017 r. w sali nr 15. Lekcje przygotowawcze zaplanowane zostały na 15, 16 i 17 maja br. Kandydaci, którzy uczestniczyli już w zajęciach tzw. „Zerówki muzycznej”, przygotowywani będą przez panią Annę Fedyniak-Kołodziej. Pozostałe dzieci zapraszamy  na zajęcia do dwóch grup prowadzonych przez panią Elżbietę Grabowską. Lekcje prowadzone będą w grupach o godzinie 16.00 oraz 16.45 w sali nr 55 (E. Grabowska) oraz 76 (A. Fedyniak-Kołodziej).

Lekcje przygotowawcze – podział na grupy:

Grupa AFK

Grupy EG

Lista kandydatów do kl. I

UWAGA – 17 maja 2017 o godz. 15.40 zapraszamy wszystkich opiekunów kandydatów do klasy I do sali kameralnej na krótkie spotkanie z dyrekcją szkoły.

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Drodzy Uczestnicy konkursu!

już jutro, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, nastąpi rozstrzygnięcie II etapu Szkolnego Konkursu Czytelniczego oraz wręczenie dyplomów oraz dyplomów z nagrodami WSZYSTKIM uczestnikom konkursu ( I i II etap).

Na Salę Koncertową 9 maja o godzinie 12.00 zapraszamy uczniów klas I-VI pod opieką nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych.

Uczestnicy II etapu konkursu proszeni są o przygotowanie krótkiego opisu, prezentacji swoich prac konkursowych. Z przyjemnością wysłuchamy ich jutro. Czas prezentacji do 15 minut.

Szkolna Komisja Konkursowa

Harmonogram egzaminów wstępnych

Poniżej przedstawiamy harmonogram egzaminów wstępnych z instrumentu, rytmiki i śpiewu.Egzamin z kształcenia słuchu dla kandydatów do OSM II st.  spoza naszej szkoły odbędzie się w środę 17 maja 2017 r. o godz. 10.00 w salach nr 47 i 48. Kandydaci do kl. II i IV OSM I st. zgłoszą się na egzamin z kształcenia słuchu na godzinę 9.00 

Uczniowie obecnych klas VI OSM I st. zdają egzaminy 15 maja (instrument) wg harmonogramów wywieszonych w gablotach szkoły oraz 18 maja 2017  godz. 10.00 (kształcenie słuchu).

Harmonogram egzaminów wstępnych na 2017_18