Sukcesy uczniów sekcji fortepianu

Na II Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Pianistów im. Janiny Kraśko, który odbył się w dn.3-4 .04.17. w Suwałkach dyplom laureata IV miejsca w IV grupie otrzymał Jan Walczak z kl. X ucz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej – Kołodziej, wyróżnienie w grupie I otrzymała Hanna Kaczmarek z kl. I uczennica mgr Aleksandry Mozgiel- Medyńskiej, a w  w grupie IV również wyróżnienie otrzymała Natalia Trzebiatowska z kl. IX ucz. mgr Ewy Szurek.

Na  X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Mistrz Klawiatury, który odbył się w Warszawie w dn. 24-25.04.17.  Grand Prix i I nagrodę w grupie III otrzymał Kacper Kukliński z kl. VI cz. dr hab. Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej, a w grupie I – I nagrodę otrzymała Zuzanna Krystian- Browalska z kl. II ( na zdjęciu poniżej) ucz. mgr Hanny Tokarskiej-

W tej samej grupie II nagrodę otrzymała Inga Pozorska z kl. II ucz. mgr Magdaleny Bonieckiej, a Hanna Kaczmarek z kl. I ucz. mgr Aleksandry Mozgiel- Medyńskiej zdobyła wyróżnienie.

Natomiast I nagrodę w grupie II otrzymała również uczennica mgr Hanny Tokarskiej – Kinga Szablińska z kl. III ( na zdjęciu poniżej)

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH SUKCESÓW UCZNIOM I PEDAGOGOM!