Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów z nagrodami wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego

Drodzy Uczestnicy Szkolnego Konkursu Czytelniczego!

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu i wręczenie dyplomów z nagrodami wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Czytelniczego zostaje przesunięte z dnia 28 kwietnia na drugi tydzień maja, dokładny termin zostanie podany po weekendzie majowym.

Szkolna Komisja Konkursowa

Osiągnięcia klasy fletu

 

  • XXXV Konkurs Zespołów Kameralnych II st. (Wrocław 17-19.03) – Kwartet Fletowy w składzie:             Maria Widera, Agnieszka Szczęścikiewicz, Małgorzata Nosewicz, Milena Zazoniuk uzyskał WYRÓŻNIENIE.
  • XVI Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy (Sochaczew 10-12.04) – Zofia Żurowska kl. IV uzyskała WYRÓŻNIENIE.

Przygotowanie uczniów mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman

  • XIV Sopockie Kameralia Gitarowe(17.03) Zofia Żurowska i Antoni Szczepański kl.V gitara zajął             III MIEJSCE.

Przygotowanie zespołu mgr Joanna Rudnicka i mgr Małgorzata Dubrowińska-Egielman.

Serdeczne Gratulacje!

Zastępstwa 25 kwietnia 2017, wtorek

Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
Bembenek – Cisak Hanna 1 gw IIa lo    odwołane  
Pujanek  Radosz 1 wf VIa sp Dziewczęta odwołane  
Bembenek – Cisak Hanna 2 pol IV sp    Barabasz Maria
Mielniczek Joanna 2 ang IIIb sp 1. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Pujanek  Radosz 2 wf IIa lo Chłopcy odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 2 ks VIa sp 1 ks Polewska Dorota
Bembenek – Cisak Hanna 3 pol IIa lo pol P odwołane  
Drapella Maria 3 pol IIa lo pol R odwołane  
Mitros-Suchorzewska Jolanta 3 ks IV sp 1 ks   Polewska Dorota
Drapella Maria 4 pol IIa lo pol R odwołane  
Mielniczek Joanna 4 ang IIa gimn 1. Grupa Moenert Adriana
Mitros-Suchorzewska Jolanta 4 aud VIa sp 1 aud Polewska Dorota
Mielniczek Joanna 5 ang IIa sp 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Mielniczek Joanna 6 ang Vb sp 1. Grupa Moenert Adriana
Mitros-Suchorzewska Jolanta 6 ks Ia gimn. 3 ks Lauer Wojciech
Mielniczek Joanna 7 ang Ia lo 2. Grupa Brodnicka – Serafinowicz Hanna
Drapella Maria 9 et Ia lo,IIa lo,IIIa lo et odwołane  

Kolejne sukcesy dęciaków

Z radością informujemy o kolejnych osiągnięciach uczniów sekcji dętej! 

  • Na XV Płockim Konkursie Muzyki Współczesnej (27-28.03. 2017) Przemysław Juchniewicz z kl. XI klarnetu zdobył III MIEJSCE.
  • Na XVI Pomorskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Lęborku (29.03.2017) Amadeusz Mazur kl. VI trąbki uzyskał II MIEJSCE, Michał Piotrowicz kl. VI klarnetu zdobył  III MIEJSCE, Jan Szutta kl. V trąbki otrzymał WYRÓŻNIENIE, Jan Rybka kl. V klarnetu uzyskał WYRÓŻNIENIE.

Uczniów przygotowali mgr Wojciech Hewelt i mgr Dawid Głowacki a Dyplom za wyróżniający akompaniament dostał mgr Andrzej Sienkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!!!