Konkurs Lubię Poezję! Harmonogram piątkowych (7 kwietnia 2017 r.) przesłuchań – etap szkolny.

Konkurs Lubię Poezję! Harmonogram piątkowych (7 kwietnia 2017 r.) przesłuchań – etap szkolny.

Miejsce przesłuchań: SALA KAMERALNA

Godzina rozpoczęcia: 10.00.

Godzina zakończenia: 13.30

Wszystkich zainteresowanych, w szczególności koleżanki i kolegów wraz z wychowawcami, nauczycielami, rodziców, opiekunów, babcie, dziadków serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek na Salę Kameralną jako publiczność.

Młodzi wykonawcy liczą na Wasze wsparcie i gorący doping.   

 

Eliminacje rozpoczynamy od Turnieju Poezji Śpiewanej – czas występu nie może przekroczyć 6 minut

jako 1. wystąpi Martyna Bajerska, kl. VIa –  godzina 10.10

  1. Helena Król, kl. VIa – godzina 10.16
  2. Magdalena Nowicka, kl. VIa – godzina 10.22

 

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej: 10.22-10.45.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 10.50

 

Turniej Recytatorski zaczynamy od godziny 11.00 – czas recytacji nie może przekroczyć 6 minut

Uczniowie klas I-III

jako 1. wystąpi Stanisław Białas, kl. Ia

  1. Bartosz Potrykus, kl. Ia
  2. Gabi Żeleźnik, kl. IIa
  3. Iwa Drapińska, kl. IIb
  4. Lena Żebrowska, kl. IIb
  5. Julia Balińska, kl. IIIb
  6. Antoni Kempiński, kl. IIIb
  7. Jan Kempiński, kl. IIIb
  8. Urszula Trochowska, kl. IIIb

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 12.00-12.15

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 12.20

 

Uczniowie klas IV-VI – eliminacje rozpoczną się od godziny 12.20

  1. Matylda Konopka, kl. IV
  2. Ignacy Białas, kl. Vb
  3. Agata Ewa Tarnawska, kl. Vb
  4. Amadeusz Mazur, kl. VIb

 

Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 12.45-13.00.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 13.10

 

Uczniowie klas VII-IX – eliminacje rozpoczną się od godziny 13.15

  1. Zofia Pieczyńska, kl. IX

 

      Narada Szkolnej Komisji Konkursowej 13.25

      OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 13.30

 

 

Szkolna Komisja Konkursowa

Rekolekcje dla szkoły podstawowej

Rekolekcje dla dzieci kl. I-VI z naszej szkoły odbędą się w kościele św. Brygidy w Gdańsku w następujących terminach:

Niedziela Palmowa – godz. 9.00 – klasy I-VI

Poniedziałek i wtorek (10 – 11.04) – godz. 10.00 – klasy I – III

Poniedziałek i wtorek (10 – 11.04) – godz. 11.00 – klasy IV – VI

Środa 12.04  zakończenie rekolekcji:

  • spowiedź godz. 10.00
  • Msza Św. dla klas I-VI – godz. 11.00