Sukcesy najmłodszych pianistów

Na VIII Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje”, który odbył się 9 grudnia 2016r. w Gdańsku- Oruni II miejsce w grupie I zajęła Inga Pozorska z kl. II ucz. mgr Magdaleny Bonieckiej. Inga otrzymała także wyróżnienie za utwór obowiązkowy.  W tej samej grupie miejsce III zajęła Zuzanna Browalska z kl. II ucz. mgr Hanny Tokarskiej, a wyróżnienie Mateusz Viegas- Wesołowski z kl. II ucz. mgr Ewy Włodarczyk.

Inga, Zuzanna i Mateusz – na zdjęciach poniżej.

inga_01
zuzia-browalska-dz-imagin

mateusz-orunia

 

Natomiast na Sieradzkich Spotkaniach Najmłodszych Pianistów  18-19. 12.2016.- Kinga Szablińska z kl. III  ( na zdjęciu poniżej) ucz. mgr Hanny Tokarskiej zdobyła I nagrodę i Nagrodę Specjalną Jurora.

kinga-szablinska

Serdecznie gratulujemy młodym artystom i ich pedagogom.

Świąteczne kiermasze charytatywne

W tygodniu przedświątecznym zapraszamy do udziału w szkolnych akcjach charytatywnych. W dniach 19-21 grudnia zapraszamy na ciasta, pierniki i inne świąteczne wypieki. Dochód z całego przedsięwzięcia przeznaczony będzie na rzecz uczniów naszej szkoły znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

W dniu zebrania z rodzicami, 21 grudnia, można będzie zakupić bombki wykonane przez mieszkańców internatu. Dochód przeznaczony jest na pomoc dla Hospicjum Dziecięcego w Gdańsku. Organizatorki kiermaszu Agata Banasik i Lucyna Kimmel zapraszają od godz. 15.15 i dziękują za wsparcie.

b2