Zastępstwa 1 grudnia 2016, czwartek

Czwartek 1. grudnia 2016      
Nauczyciel Lekcja Przedmiot Oddział (Klasa) Zastępujący
               
Lauer Hanna 2 zmuz Ia gimn. 2 zas Lauer Wojciech
Kamińska Katarzyna 2 pol IIa gimn    Szostakiewicz Joanna
Lauer Hanna 4 ks IIIa gimn 1 ks Lauer Wojciech
Kamińska Katarzyna 4 gw Vb sp    Mitros-Suchorzewska Jolanta
Żebrowska Katarzyna 4 fiz IIa gimn    Bembenek – Cisak Hanna
Lauer Hanna 5 ks Ia lo 2 ks   Biegaj Dominika
Kamińska Katarzyna 5 pol Vb sp    Barabasz Maria
Żebrowska Katarzyna 5 mat Va sp    Kłosowski Jarosław
Kamińska Katarzyna 6 pol VIa sp    Bradtke Agnieszka
Żebrowska Katarzyna 6 mat IIIa gimn    Nowakowska Joanna
Lauer Hanna 7 ks IIa lo 2 ks   Biegaj Dominika
Żebrowska Katarzyna 7 mat Ia lo    odwołane  

Nagrody w sekcji dętej

Na Powiślańskim Konkursie Instrumentów Dętych im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie, który odbył się 2 grudnia 2016r. Michał Piotrowicz, uczeń klasy VI klarnetu mgra Dawida Głowackiego zajął II MIEJSCE.    Akompaniament mgr Andrzej Sienkiewicz.

p1110451 p1110475

 

Na V Międzynarodowym Konkursie Fletowym „IL FLAUTO RICERCATO”, który odbył 27-30 listopada w Łodzi, Kwartet fletowy w składzie: Maria Widera (kl.XII), Agnieszka Szczęścikiewicz (kl.XI), Małgorzata Nosewicz (kl. IX), Milena Zazoniuk (kl.VIII) zajął III MIEJSCE.                                                                   Przygotowanie zespołu mgr Małgorzata Dubrowińska – Egielman.

 

Na VI Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „MUZYK PIERWSZA KLASA”, który odbył się w dniach 25 – 26 XI 2016 w Olsztynku, uczniowie klasy trąbki mgra Kamila Kruczkowskiego odnieśli następujące sukcesy:

  • Tomasz Hyndle – ucz. kl. II otrzymał IV Miejsce
  • Tymoteusz Grybek – ucz. kl. II uzyskał Wyróżnienie I stopnia

       Za wyróżniający akompaniament została nagrodzona p. Agnieszka Błonkiewicz.

dav

 

Na II Pomorskim Festiwalu Obojowym (o zasięgu ogólnopolskim), który odbył się w dniach 18-19.11.2016 r. w Gdyni, uczniowie klasy oboju dr Marty Różańskiej otrzymali następujące nagrody:

Barbara Wieczorek, ucz. klasy IV otrzymała Wyróżnienie, akompaniament mgr Alicja Wieczorek

basia-1aa2

 Nagrody dla najmłodszego uczestnika Festiwalu otrzymali:

  • Filip Góral, ucz. klasy II, akompaniament mgr Halina Kordalska
  • Molly Góralska, ucz. klasy III, akompaniament mgr Amelia Pękała

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY OSIĄGNIĘĆ WSZYSTKIM UCZNIOM ORAZ ICH PEDAGOGOM!