Harmonogram regionalnych przesłuchań CEA – wiolonczela, kontrabas

26 stycznia 2016

godz. 11.00 – 11.45 – próby akustyczne

godz. 11.00 – Weronika Duchniewicz –OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

godz. 11.15 – Filip Arasimowicz – Szkoła Muzyczna I i II st. im. w Gdyni

godz. 11.30 – Adam Danowski – Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

godz. 12.00 – otwarcie przesłuchań

  1. Weronika Duchniewicz – wiolonczela, OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
    nauczyciel prowadzący: Anna Kulowska
  2. Filip Arasimowicz – kontrabas, Szkoła Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni
    nauczyciel prowadzący: Jadwiga Moskal
  3. Adam Danowski – kontrabas, Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
    nauczyciel prowadzący: Maria Baczyńska

godz. 13.30 – spotkanie jurorów z nauczycielami

Harmonogram przesłuchań CEA – skrzypce i altówka

W dniach 25-26 stycznia br. odbędą się w naszej szkole Regionalne Przesłuchania CEA uczniów kl., V i VI SM II st.

SKRZYPCE I ALTÓWKA -25 stycznia 2016

godz. 10.00 – 10.45 – próby akustyczne

godz. 10.00 – Karina Sosnowska – Szkoła Muzyczna I i II st. im. w Gdyni

godz. 10.15 – Eliza Fronszczyk – Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

godz. 10.30 – Kornelia Radziszewska – Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

godz. 11.00 – otwarcie przesłuchań

  1. Rafał Wiśniewski – skrzypce, kl. V OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
    nauczyciel prowadzący: Dariusz Prystasz
  2. Karina Sosnowska – skrzypce, kl. V, Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
    nauczyciel prowadzący: Agnieszka Świątkowska
  3. Eliza Fronszczyk – skrzypce, kl. V, Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
    nauczyciel prowadzący: Maria Perucka
  4. Kornelia Radziszewska – skrzypce, kl. V, Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
    nauczyciel prowadzący: Piotr Stożyński
    godz. 12.30
  5. Daria Domachowska – skrzypce, kl. V, OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
    nauczyciel prowadzący: Jerzy Hazuka
  6. Janina Olszewska – skrzypce, kl. VI, OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
    nauczyciel prowadzący: Małgorzata Skorupa
  7. Małgorzata Seklecka – skrzypce, kl. VI, OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
    nauczyciel prowadzący: Małgorzata Skorupa
    godz. 14.00 – spotkanie nauczycieli z jurorami