Międzynarodowe sukcesy uczniów klasy fortepianu dr hab. Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej

Na 31 Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. Karela Kunca, który odbył się 03.10.2015r. w Bad Durkheim w Niemczech duet fortepianowy w składzie – Jan Walczak z kl. IX i Zuzanna Jargieło z kl.VIII  zajął III miejsce.

duo bad

 
Na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym „Chopin i kompozytorzy francuscy” , który odbył się w Siedlcach w dn. 07-09.10.2015r. Kacper Kukliński z kl. V zdobył Nagrodę w I grupie wiekowej oraz szereg nagród specjalnych -Nagrodę Fundacji Wydania Narodowego Dzieł Fryderyka Chopina za najlepsze wykonanie utworu F. Chopina,  Nagrodę za najciekawsze wykonanie utworu kompozytora francuskiego oraz  Nagrodę specjalną -Koncert w jednym z hoteli grupy Arche.

kacper K.

 
Na 8 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Nicei, który odbył się 21.10.2015r.   Zuzanna Jargieło z kl. VIII zdobyła  I nagrodę w I średniej grupie wiekowej, natomiast Jan Walczak z kl. IX  otrzymał I nagrodę i wyróżnienie specjalne w II średniej grupie wiekowej.  Na zdjęciu grupa laureatów – Zuzanna – w I rzędzie- druga z lewej strony ,  Jan  – w II rzędzie – pierwszy z lewej strony.

nicea

SERDECZNIE  GRATULUJEMY  WSPANIAŁYCH SUKCESÓW  PEDAGOGOWI  PROWADZĄCEMU  ORAZ UCZNIOM.