Lekcje przygotowawcze dla kandydatów do klasy I OSM I st.

W dniach 18, 19 i 20 maja przeprowadzone zostaną lekcje przygotowawcze dla kandydatów do klasy pierwszej. Podczas zajęć dzieci będą między innymi uczyły się piosenki, której zaśpiewanie jest obowiązkowym elementem badania predyspozycji do nauki w naszej szkole. Lekcje prowadzone będą przez mgr Annę Fedyniak-Kołodziej (dzieci które uczestniczyły w zajęciach zerówki muzycznej) oraz mgr Elżbietę Grabowską. Kandydaci zostaną podzieleni na 6 grup, które pracować będę równolegle w salach 55 i 76 w godz. 15.15, 16.00 i 16.45. Kandydaci, którzy uczęszczali na „zerówkę muzyczną” zostaną podzieleni na grupy przez nauczycielkę prowadzącą zajęcia, panią Annę Fedyniak-Kołodziej,

Podział na grupy: Lekcje przygotowawcze – podział na grupy

Nagrody uczniów I st. na konkursach smyczkowych

Tomasz Wyrzykowski kl. I a, ucz. mgr Jadwigi Ewald zajął I miejsce w gr. I wiolonczeli na I Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim – 27.04.2015r.

Zuzanna Kuklińska kl. IX, ucz. mgr Marty Stachowiak zajęła III miejsce w gr. młodszej na Międzynarodowym Konkursie „Młody Paganini” – Legnica 26-28.04.2015r.

VI Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Dawne Tańce i Melodie” – Włocławek 28-29.04.2015r.

  • Julia Pietrzkiewicz kl. II, ucz. mgr Jolanty Mikołajczyk zajęła V miejsce w grupie I. Akompaniament mgr Ewa Januszajtis.
  • Julia Balczunas kl. V a, ucz. mgr Jerzego Hazuki, zajęła V miejsce w grupie III. Akompaniament mgr Ewa Januszajtis.

Piotr Olesz kl. II, ucz. mgr Jadwigi Ewald zajął I miejsce w gr. I na Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej – Bydgoszcz 08-10.05.2015. Akompaniament mgr Elena Aleksiejuk.

XVII Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy – Malbork 11.05.2015r.

  • Tomasz Wyrzykowski kl. I a, ucz. mgr Jadwigi Ewald zajął II miejsce ex aequo w gr. I kat. wiolonczela. Akompaniament  Kamila Wyrzykowska.
  • Dominika Nestorowicz kl. II, ucz. mgr Anny Śmiszek – Wesołowskiej zajęła III miejsce ex aequo w gr. I kat. wiolonczela. Akompaniament  mgr Monika Kułakowska.
  • Magdalena Maćko kl. V b, ucz. mgr Anny Śmiszek – Wesołowskiej  zajęła III miejsce ex aequo w gr. II kat. wiolonczela. Akompaniament  mgr Paweł Poterewicz.