Zastępstwa 12 marca 2015, czwartek

Nb.pp.: H. Lauer, E. Muzioł, H. Pilichowska 

IIIb              lekcja 1 – p. M. Watkowska

                    lekcja 2 – świetlica

                    lekcja 3 – p. E. Migryt

IVa               lekcja 5 – całość – p. R. Pujanek

                    klasa zwolniona po lekcji 7

IVb               lekcja 6 – całość – p. R. Pujanek

VIa               zwolniona po lekcji 6

VII               lekcja 1,2 – grupy p. H. Lauer – p. W. Lauer

                    lekcje 3,4 – całość – p. J. Mielniczek

VIII              lekcja 4 – grupa p. H. Lauer – p. A. Bradtke

X                 przychodzi na 2 lekcję 

Konkursy kuratoryjne z zakresu przedmiotów przyrodniczych

Z przyjemnością informujemy, że do finałowego etapu konkursów kuratoryjnych dla szkół podstawowych i gimnazjów zakwalifikowali się następujący uczniowie:

konkurs matematyczny dla szkół podstawowych: Wiktor Grzywacz

konkurs geograficzny dla gimnazjów: Jan Olesz, Jan Walczak

konkurs biologiczny dla gimnazjów: Filip Chłopecki i Michalina Gryzio

konkurs fizyczny dla gimnazjów: Jakub Kwiatkowski i Patryk Morgaś

konkurs matematyczny dla gimnazjów: Jakub Kwiatkowski

Poza konkursami kuratoryjnymi do finału Ligi Matematycznej zakwalifikowali się Wiktor Grzywacz i Tomasz Kowara.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzień Otwarty Szkoły

W piątek 20.03.2015r.  w godzinach od 9.00 do 14.00 odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły.

 W programie:

SALA KONCERTOWA – koncerty i otwarte próby dużych zespołów

9.00 –9.30      –         pokazy rytmiczne
9.45 – 10.15    –          koncert uczniów cz. I
10.30 – 11.00  –         pokazy taneczno-wokalne
11.30 – 12.00  –         próba otwarta Big Bandu
12.15 – 13.00  –         koncert uczniów cz. II
13.15 – 14.00  –         próba otwarta orkiestry II stopnia

 Symulacja badania predyspozycji kandydatów do szkoły muzycznej I stopnia

11.15 – sala 47 (I p.)
12.30 – sala 47 (I p.)

 Symulacja egzaminów wstępnych kandydatów do szkoły muzycznej II st.

11.15 – sala 48 (I p.)
12.30 – sala 48 (I p.)

 Punkt konsultacyjny – specjalność wokalistyka

10.00 -11.30 – śpiew – sala 61 (II p)
10.30 – 11.30 – dykcja i interpretacja – sala 61 (II p)
13.30 – 14.00 – śpiew – sala 61 (II p)

 Lekcja warsztatowa z rytmiki dla najmłodszych dzieci – kandydatów do klasy I st.

10.30 – sala 55 (I p.), zakres wymagań na badaniach predyspozycji do nauki w szkole muzycznej I st.

 Lekcja otwarta rytmiki i improwizacji oraz konsultacje dla kandydatek na wydział rytmiki SM II st.

11.45 – sala 76 (III p.)

 Sala 73 – punkt informacyjny (rekrutacja, wymagania egzaminacyjne)

 Sala 15 – konsultacje z kierownikami sekcji fortepianu, dętej i smyczkowej (program i wymagania egzaminacyjne)

 W PROGRAMIE RÓWNIEŻ

  • konsultacje z nauczycielami różnych instrumentów i możliwość udziału w lekcjach otwartych
  • zwiedzanie szkoły (możliwość udziału w zajęciach ogólnokształcących w zakresie nauczania początkowego, zajęć wychowania fizycznego i innych)
  • turniej szachowy
  • prezentacja internatu szkoły
  • prezentacja Rady Rodziców i Stowarzyszenia Przyjaciół OSM
  • prezentacja Samorządu Szkolnego

 Goście będą mogli odpocząć w dwóch kawiarenkach, z których jedną poprowadzi Samorząd Szkolny, a drugą Dyrekcja Szkoły.

 Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

Grupy zorganizowane – prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 19.03.2015r. pod numerem telefonu 58 301 12 72 lub mailowo – sekretariat@osm.gdansk.pl