Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS 2014

Drodzy Uczniowie,

dziękujemy za liczne zgłoszenia do konkursu.  Uprzejmie informujemy, że Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus, którego Organizatorem jest firma edukacyjna Łowcy Talentów – JERSZ, odbędzie się w naszej szkole w środę 26 marca 2014 roku w  godzinach 13:00 – 14:00  (15 minut sprawy organizacyjne, 45 minut – rozwiązywanie testu). Numer sali zostanie podany w poniedziałek 24 marca 2014 r.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Organizatora celem uzyskania szczegółowych informacji: http://jersz.pl/contest,3.html, w tym bezpłatne testy z lat ubiegłych.

 

Koncert uczniów sekcji dętej

 

Sekcja Instrumentów Dętych zaprasza na KONCERT w wykonaniu uczniów klas klarnetu mgr Barbary Kruczkowskiej oraz trąbki prof. Szymona Pawłowskiego i mgr Wojciecha Hewelta. Gościem specjalnym będzie Kwartet klarnetowy Akademii Muzycznej w Gdańsku. Koncert odbędzie się 18 marca 2014 o godz. 12.30 w Sali Kameralnej Ogólnokształcącej  Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! 

KONCERT 18 MARCA

Koncert rytmiki i improwizacji fortepianowej

 SEKCJA TEORII MUZYKI Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, ul. Gnilna 3 serdecznie zaprasza na koncert „Zobaczyć muzykę z cyklu KONCERTÓW RYTMIKI I IMPROWIZACJI FORTEPIANOWEJ, który odbędzie się 19 marca 2014 r. godz.17.00 w sali koncertowej szkoły.

Jeśli do tej pory tylko słuchałaś/ -eś muzyki,

Przyjdź na koncert i zobacz to, co usłyszysz

Będzie trochę klasyki i elektroniki, a także twórczość własna…

W programie m.in. : L. van Beethoven, B. Smetana, E. Satie,

M. Czerniewicz, P. Itrich, R. Remme, O. Sala…

 Wystąpią: Uczennice ze Szkoły Muzycznej I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni oraz OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku