Sukcesy naszych pianistów

Piotr Pawlak ( na zdjęciu) z kl. X uczeń prof. Waldemara Wojtala zdobył  Grand Prix na X Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym „Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Koninie. Festiwal odbywał się w dniach 15-17 listopada b.r.

piotrek

 

Helenka Król z kl. III uczennica Magdaleny Bonieckiej otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. T.Szeligowskiego, który odbył się  w Poznaniu w dniach  15-16.11.b.r.

Helenka

 

Komplet  nagród zdobyli również uczniowie naszej szkoły na I Międzynarodowym Konkursie  im. Godowskiego w Warszawie, który odbył się w dn.23-24.11.13.  W grupie A  I miejsce  zajęła Helenka Król z klasy III, uczennica Magdaleny Bonieckiej. W grupie C  I miejsce  zajął  Piotr Pawlak  uczeń prof. Waldemara Wojtala, II miejsce Natalia Zaleska ucz. prof. Bogdana Kułakowskiego, a wyróżnienie zdobyła Dorota Mańkowska ucz. adi Elżbiety Pasierowskiej- Kołodziej-wszyscy są uczniami klasy X. W grupie D I miejsce zajął  Adam Kałduński z klasy XI ucz. Mariusz Trzebniaka. Na zdjęciu – wszyscy laureaci.

KonkursGodowskiego

 Na IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze, który odbył się 23.11. br. w Pabianicach laureatami zostali uczniowie Agnieszki WysockiejFranciszek Rusek i Damian Tatara (na zdjęciu) – obaj z klasy V -zdobyli III nagrody ex eaquo.

Franek Damian

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM I PEDAGOGOM WSPANIAŁYCH SUKCESÓW !